2024. Április 27. - 20:53:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Zsirégetés,Szálkásitás Étrend ill Edzéstervel  (Megtekintve 35274 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 30. - 16:23:47
Válasz #15

peresaron

Vendég
Peresaron!

Akik ugymond lebasztak ot, azok mar csak rohognek rajta.
Mar van annyi rutinjuk, hogy lassak mi az a remenytelen. A neten mindent meg lehet tanalni. Itt meg vannak olyan topicok, ahol amator es profi testepitok segitenek a kezdoknek. Te meg vegyel kicsitt vissza igy bemutatkozaskeppen.

Pont ezaz, szerintem nem biztos hogy röhögni kéne rajta.
 /:-)

2009. Május 18. - 17:01:20
Válasz #16
Nem elérhető

Army


105röl 92kiló vagyok 3hét alatt:D  grat nekem^^^^

2009. Május 18. - 17:01:54
Válasz #17
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 18. - 18:23:23
Válasz #18
Nem elérhető

Gabe


105röl 92kiló vagyok 3hét alatt:D  grat nekem^^^^
Ha jó sok izmot akartál ledobni, akkor tényleg grat!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 18. - 18:29:04
Válasz #19
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
105röl 92kiló vagyok 3hét alatt:D  grat nekem^^^^
Ha jó sok izmot akartál ledobni, akkor tényleg grat!
Attól függ...

Ha vki igencsak el van hízva (vagy akár egy testépítő aki túlzottan bevizesedett) akkor ha elkezd egy diétát és esetleg sokat is mozog mellé, akkor NAGYON gyorsan megszabadulhat jelentős mennyiségű víztől...


 8-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 18. - 18:33:18
Válasz #20
Nem elérhető

Gabe


105röl 92kiló vagyok 3hét alatt:D  grat nekem^^^^
Ha jó sok izmot akartál ledobni, akkor tényleg grat!
Attól függ...

Ha vki igencsak el van hízva (vagy akár egy testépítő aki túlzottan bevizesedett) akkor ha elkezd egy diétát és esetleg sokat is mozog mellé, akkor NAGYON gyorsan megszabadulhat jelentős mennyiségű víztől...


 8-}
Ez lett volna a másik verzióm, hogy sok-sok víz lement róla, de semmiképp sem zsír!
Szerintem a testzsírszázaléka inkább stagnált!
De én nem értek hozzá, csak hangosan gondolkodok!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 06. - 11:07:43
Válasz #21
Nem elérhető

Army


105röl 92kiló vagyok 3hét alatt:D  grat nekem^^^^
Ha jó sok izmot akartál ledobni, akkor tényleg grat!


1500mg l carnitine,  hydroxycut hardcore 210db  heti 4 db 20perces kökemény izzados , kardio edzés, 4sulyzos, esti futás, plusz tesiorák, simán jo, a karom nem eset öszze, eröben is ugyanyolyan jó vagyok, szerintem ez csak viz/zsir ment le. :)

am nemtudjátok miért lett betiltva a hydroxycut hardcore?

2009. November 02. - 05:08:55
Válasz #22
Nem elérhető

Army



2010. Január 11. - 10:02:57
Válasz #23
Nem elérhető

vpetra


Sziasztok!

Már 3-4 hete olvasagatlak titeket, de egészen idáig csak fontolagttam, hogy írok is.
A döntő pillanat a mai reggelen jött el, amikor mérlegre álltam, és majdnem leszédültem róla. Katasztrofális. ˝=/
Kb 5 éve edzek rendszeresen, főleg kardiózással, ill. csoportos órákkal dolgoztattam a testem, emelett az étkezésre is odafigyeltem. Akkor közel 20 kg-t fogytam, de a lendületem lassan alábbhagyott, és az elmúlt fél évben a totális bűnözésbe folytottam a bánatom - aminek lelki okai voltak. Decemberben edzeni sem tudtam. De elhatároztam, januártól ismét edzek és a kajára is odafigyelek. Ez idáig sikerült is. :laugh: A cél 4 hónap alatt -15 kg!!!!
Most viszont a tanácsotokat szeretném kérni, hogy milyen edzés lenne a leghatásosabb a számomra? A legfőbb célom, a fogyás és szálkásítás, szeretnék csini izmokat, de nem akarok hatalmasra nőni. Főleg combon és hason van felesleg. Hetente 4x-5x tudok eljárni kondiba. Milyen ismétlés és szériaszámmal ill. súllyal kellene dolgoznom? Milyen hosszú kardió edzsét végezzek? Mit gondoltok a fartlek zsírégető hatásáról (megnövekedett és normális pulzus-os ciklusok váltakozása)? A kajáról sokat olvastam, azt hiszem képben vagyok. Kis mennyiségek, naponta 4x. Zsírégetőkről annyit, hogy l-carnitint használtam, ami bevált, de biztos van a tarsolyotokban vmi extra hatásos pörgető 8-)

Várom a tanácsokat!! 

2010. Január 11. - 13:04:52
Válasz #24
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok!

Már 3-4 hete olvasagatlak titeket, de egészen idáig csak fontolagttam, hogy írok is.
A döntő pillanat a mai reggelen jött el, amikor mérlegre álltam, és majdnem leszédültem róla. Katasztrofális. ˝=/
Kb 5 éve edzek rendszeresen, főleg kardiózással, ill. csoportos órákkal dolgoztattam a testem, emelett az étkezésre is odafigyeltem. Akkor közel 20 kg-t fogytam, de a lendületem lassan alábbhagyott, és az elmúlt fél évben a totális bűnözésbe folytottam a bánatom - aminek lelki okai voltak. Decemberben edzeni sem tudtam. De elhatároztam, januártól ismét edzek és a kajára is odafigyelek. Ez idáig sikerült is. :laugh: A cél 4 hónap alatt -15 kg!!!!
Most viszont a tanácsotokat szeretném kérni, hogy milyen edzés lenne a leghatásosabb a számomra? A legfőbb célom, a fogyás és szálkásítás, szeretnék csini izmokat, de nem akarok hatalmasra nőni. Főleg combon és hason van felesleg. Hetente 4x-5x tudok eljárni kondiba. Milyen ismétlés és szériaszámmal ill. súllyal kellene dolgoznom? Milyen hosszú kardió edzsét végezzek? Mit gondoltok a fartlek zsírégető hatásáról (megnövekedett és normális pulzus-os ciklusok váltakozása)? A kajáról sokat olvastam, azt hiszem képben vagyok. Kis mennyiségek, naponta 4x. Zsírégetőkről annyit, hogy l-carnitint használtam, ami bevált, de biztos van a tarsolyotokban vmi extra hatásos pörgető 8-)

Várom a tanácsokat!! 

Csak azert irok ide, hogy mas is lathassa a hozzaszolasod, igy valoszinuleg valaki valaszolni is fog ra.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Május 26. - 08:23:46
Válasz #25
Nem elérhető

kuka


Helló mindenkinek!
abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hogyan tudnék,illetve milyen módszerrel a leghamarabb 150 kg ról 100-110 kgra lefogyni?Úgy hogy csak a zsír menjen le rólam?Milyen kúrát javasoltok?
Köszi előre is a választ.

2010. Május 26. - 08:24:52
Válasz #26
Nem elérhető

NM


Helló mindenkinek!
abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hogyan tudnék,illetve milyen módszerrel a leghamarabb 150 kg ról 100-110 kgra lefogyni?Úgy hogy csak a zsír menjen le rólam?Milyen kúrát javasoltok?
Köszi előre is a választ.

Diéta, kardió. Vagy ahogy rr kollegina javasolta nekem is, disznópörzsölő  >:D ;D

2010. Május 28. - 21:07:21
Válasz #27
Nem elérhető

player


Helló mindenkinek!
abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hogyan tudnék,illetve milyen módszerrel a leghamarabb 150 kg ról 100-110 kgra lefogyni?Úgy hogy csak a zsír menjen le rólam?Milyen kúrát javasoltok?
Köszi előre is a választ.

fogyókúra

2010. Május 29. - 14:29:54
Válasz #28
Nem elérhető

kuka


Helló!
Ha valaki esetleg komolyan szándékozna segíteni,akkor egy edzéstervet és egy kajatervet legyen már szives leírni nekem!
Köszönöm.

2010. Május 29. - 14:36:07
Válasz #29
Nem elérhető

NM


Helló!
Ha valaki esetleg komolyan szándékozna segíteni,akkor egy edzéstervet és egy kajatervet legyen már szives leírni nekem!
Köszönöm.

Tippeket, tanácsokat találsz, ha átolvasod a topicokat, Személyreszabottat pedig úgy gondolom, senki nem fog neked itt írni.