2024. Április 27. - 20:33:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: karácsonyig -10 kg S.O.S.  (Megtekintve 14718 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 03. - 23:15:52
Válasz #15
Nem elérhető

Jordan


Köszi, nem fogom megvásárolni és beszedni sem a drent sem mást. Azért hozzátok fordultam mert Ti kiismsritek magatokat ezek között aszerek között. Azt hittem (reméltem)jó és használ! De ha nem azt is megértem, nem arra találták-fejlesztették ki amire én szeretném használni.  /7% marad a 20gr szénhidrát.

Napi 10 perc kocogas????????
Vagy 10 perc sem fer bele a 24 oradba? Most amig a valszokat olvasgatod mehetett volna egy kis gyors seta, nem?
Persze most majd leirod, hogy a munkahelyrol, takaritas-fozes kozben irsz a baratnod szomszedjanak ismerosetol. Ismerek kb 100 ilyen embert mint te.  ;D
Ha kimondom a varazsszot, hogy mozogni kell, hirtelen mindefele orvosi papirok kerulnek elo, amik megtiltjak az osszes tevekenyseget ami a kanapen ulve nem vegezheto. De vajon miert?  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. December 04. - 00:10:56
Válasz #16
Nem elérhető

csaba.r


Én 2 éve 175 és 180kg között mozogtam.most olyan 140-145kg körül.
3 munkahelyem van.(Konyhát vezetek,Van egy kereskedelmi és szolgáltatói bt-m,Étlapokat tervezek)
Van egy velem született gerincferdülésem, orvos egyből mondta nem emelhetek súlyt (tegnapelőt derült ki).És mégis csinálom.
Ha ezen túlteszel akkor fejethajtok, de ha nem akkor 1 órával előbb kelés, kényelmes cipő és irány az utca.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. December 04. - 17:31:13
Válasz #17
Nem elérhető

Norbert002


Heti 3-4 akrdio csak belefér az idodbe. Az nem oylan h ne lehessen beilleszteni.

2009. December 04. - 17:46:07
Válasz #18
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Heti 3-4 akrdio csak belefér az idodbe. Az nem oylan h ne lehessen beilleszteni.

Így van! Nem kell azért szétszakadni! Egy kis mozgás mindenkinek belefér!  ;D

2009. December 04. - 18:22:13
Válasz #19

B1ll4

Vendég
Heti 3-4 akrdio csak belefér az idodbe. Az nem oylan h ne lehessen beilleszteni.

Így van! Nem kell azért szétszakadni! Egy kis mozgás mindenkinek belefér!  ;D

Sztereó , nem azt mondtam , hogy erre használd a láncfűrészem ! :D

2009. December 04. - 18:37:05
Válasz #20
Nem elérhető

Karcsi


Szia !
A 20 gr napi szénhidrát az butaság, hacsak nem vagy egy testépítő versenyre való felkészülés utolsó hetében,(lehet hogy még akórsem mennek ilyen alacsony szénhidrátra) azt pedig ugye tudjuk ,hogy nem erről van szó!
Olvasgasd  ezen a fórumon a zsírégetés ,diéta hozzászólásokat és egy csomó mindent fogsz tanulni!! Ott van pl:a szénhidrát hintáztatás módszere,hogy ne lassuljon le az anyag cseréd,ezért kell mozogni is  ***)) az is segít az anyagcsere felgyorsításában!
ui: ne higgy az újságok sztár diétájában, inkább hallgass olyan sportolók tanácsára, például itt a fórumon akik már kipróbált és bevált módszereket ajánlanak!
A heti 1-2 kiló az nagyon jó és hosszú távon is működik! Ne lassítsd le az anyag cserédet a 20 gr szénhidráttal mert egy idő után egy fél almától is hízni fogsz!
Szóval csak okosan ****)