2024. Április 28. - 23:40:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287701 alkalommal)

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában

2009. Június 08. - 18:55:56
Válasz #285
Nem elérhető

1csávó


És a 200drb os naposim kúra közben Mit érdemes szedni.Ill.levezetésként mit és persze hogyan napi mennyit?
Thx a választ!

2009. Június 14. - 03:57:58
Válasz #286
Nem elérhető

ineedcsoki


És a 200drb os naposim kúra közben Mit érdemes szedni.Ill.levezetésként mit és persze hogyan napi mennyit?
Thx a választ!

Mit érdemes szedni vagy szúrni?
Szedni érdmes kaját a szádba.. Testsúlyiklogrammonként 3 gramm fehérjét, és min 4*tsk szénhidrátot..
Például ha 80 kg vagy, akkor 3*80 g fehérje kell egy napra neked, 240 gramm, ez nem egyenlő 240 gramm csirkemellfilével, mivel az 20% fehérjét tartalmaz..
Szóval ebből a 240 g ből kajával összehozhatsz 200 g ot, másik 40et meg fehérje kieggel.
Fehérjének napi szinten tolj be 500-600 g csirkemellt, szénhidrátként meg napi 400-500 g rízs és helloszia.

Ezek az adatok véleményem szerint minimum kövtelezőek a fejlődés érdekében, és kezdők is meg tudják enni egy nap, nem kell hozzá sok ész se elkészítésben sem elfogyasztásban.:)

Ha ezeket így csinálod akkor tolhatod a 200 szemes naposim kúrádat, ami egy másik tészta..

2009. Június 15. - 17:44:45
Válasz #287
Nem elérhető

R3Dm4N


Sziasztok lenne egy pár kérdésem akik már használták a danabolt! Mert énmég kezdő vagyok ilyen téren!
Előszöris kezdeném azzal hogy 18 éves vagyok 73kg kb 177cm magas 8hónapja edzek a kajálást betartom meg az egyéb dolgokat.
És mavettem 100 szem danabolt és 1 hónapos kurát csinálok max 3 szemet fogok enni naponta és arra lennék kiváncsi hogy ennyitől májproblémám lehete? és hogy érdemese venni valami májvédőt? errelennék a legkiváncsibb és hogy lehete bármi bajom?(mármint a danaboltól) a választ várom és előreis köszönöm!! :)

2009. Június 15. - 17:54:56
Válasz #288
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok lenne egy pár kérdésem akik már használták a danabolt! Mert énmég kezdő vagyok ilyen téren!
Előszöris kezdeném azzal hogy 18 éves vagyok 73kg kb 177cm magas 8hónapja edzek a kajálást betartom meg az egyéb dolgokat.
És mavettem 100 szem danabolt és 1 hónapos kurát csinálok max 3 szemet fogok enni naponta és arra lennék kiváncsi hogy ennyitől májproblémám lehete? és hogy érdemese venni valami májvédőt? errelennék a legkiváncsibb és hogy lehete bármi bajom?(mármint a danaboltól) a választ várom és előreis köszönöm!! :)

18 évesen? Semmit se fog érni, annyit érsz el vele, hogy pont kilövi a saját termelésedet, és még össze is zuhansz a végén. Májvédőt felesleges ez mellé szedni, de persze ahogy akarod, nem fog ártani. Annyi bajod lesz, ha nem vezeted le, a végén előfordulhat hogy 2-3 hét mosolyszünet lesz az asszonnyal :D

100 szem dana helyett vettél volna PCT-t, vagy valami naturál cuccot innen a shopból, és előrébb lennél minden téren, sokkal komplexebb cuccot kapnál ezen a pénzen  :-}

2009. Június 15. - 18:21:18
Válasz #289
Nem elérhető

R3Dm4N


köszi a tanácsod :) amugy csak kiakarom probálni mert haverom is kiprobálta és akkora mint a hegy és nemis esett össze:D és a amugy persze csinálok levezetőnek meg kezdéshezis 3napig 1szem aztán 4napig 2szem és végig 3-om szem naponta és a végén is 4napig 2 szem és 3napig 1 szem:D amugy csak azértakarom kiprobálni hátha beválik és legalább nyárra jólnézek ki :P de amugy köszi mégeccer a tanácsot:)

2009. Június 15. - 18:25:30
Válasz #290
Nem elérhető

tyson


Hali!

Gyerekek az nem levezetés hogy 3+2+1 szem ez hülyeség!Olvassatok és még bőven ráértek ezen filózni 20 év múlva!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Június 15. - 18:26:10
Válasz #291
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
köszi a tanácsod :) amugy csak kiakarom probálni mert haverom is kiprobálta és akkora mint a hegy és nemis esett össze:D és a amugy persze csinálok levezetőnek meg kezdéshezis 3napig 1szem aztán 4napig 2szem és végig 3-om szem naponta és a végén is 4napig 2 szem és 3napig 1 szem:D amugy csak azértakarom kiprobálni hátha beválik és legalább nyárra jólnézek ki :P de amugy köszi mégeccer a tanácsot:)
****:))))))

Remélem 20 év múlva már az mp4-es lejátszó adagolja majd a danabol-t bőrön át...  !+"%


 :-\
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 15. - 18:29:02
Válasz #292
Nem elérhető

tyson


Vagy kötelező oltásként kapják az oviban ;D
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Június 15. - 19:54:50
Válasz #293
Nem elérhető

BadBodyBoy


Sziasztok lenne egy pár kérdésem akik már használták a danabolt! Mert énmég kezdő vagyok ilyen téren!
Előszöris kezdeném azzal hogy 18 éves vagyok 73kg kb 177cm magas 8hónapja edzek a kajálást betartom meg az egyéb dolgokat.
És mavettem 100 szem danabolt és 1 hónapos kurát csinálok max 3 szemet fogok enni naponta és arra lennék kiváncsi hogy ennyitől májproblémám lehete? és hogy érdemese venni valami májvédőt? errelennék a legkiváncsibb és hogy lehete bármi bajom?(mármint a danaboltól) a választ várom és előreis köszönöm!! :)

nem értem h miért is kell 100 szem danabolt,anabolt,naposimot... szedni 18 évesen..?
Csak mert a teremben van egy két hatalmas ember akire hasonlítani szeretnél..?
Vagy mert haver szedte és ő nagy lett tőle?Nem szabad mindent elhinni,még ha a szemeddel látod is!
Ha Türelmetlen vagy annak meg lesz később az ára!!!!
Használj természetes kiegeket!!!!!!
...

2009. Június 15. - 21:28:26
Válasz #294

Gerr

Vendég
köszi a tanácsod :) amugy csak kiakarom probálni mert haverom is kiprobálta és akkora mint a hegy és nemis esett össze:D és a amugy persze csinálok levezetőnek meg kezdéshezis 3napig 1szem aztán 4napig 2szem és végig 3-om szem naponta és a végén is 4napig 2 szem és 3napig 1 szem:D amugy csak azértakarom kiprobálni hátha beválik és legalább nyárra jólnézek ki :P de amugy köszi mégeccer a tanácsot:)


 ˝=/

2009. Június 15. - 22:24:09
Válasz #295
Nem elérhető

God Vazzeg


köszi a tanácsod :) amugy csak kiakarom probálni mert haverom is kiprobálta és akkora mint a hegy és nemis esett össze:D és a amugy persze csinálok levezetőnek meg kezdéshezis 3napig 1szem aztán 4napig 2szem és végig 3-om szem naponta és a végén is 4napig 2 szem és 3napig 1 szem:D amugy csak azértakarom kiprobálni hátha beválik és legalább nyárra jólnézek ki :P de amugy köszi mégeccer a tanácsot:)


 ˝=/

Jó mi?  :D :D :D

2009. Június 15. - 22:36:33
Válasz #296
Nem elérhető

warren


Hát hogy nyárra nem 100 danabol-tól fogsz jól kinézni abban majdnem biztos vagyok.

Eleve danadol-tól jól kinézni???

Ez gáz
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Június 16. - 08:19:38
Válasz #297
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Legalább olvass utána mi az a levezetés,mert nem az adagok csökkentése az!

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 16. - 09:44:59
Válasz #298
Nem elérhető

doncicco



2009. Június 16. - 10:00:37
Válasz #299
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"