2024. Április 29. - 00:59:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287708 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2009. Július 31. - 15:30:51
Válasz #360
Nem elérhető

atleeta


Ez a "nem igazán tér el a képen lévő A1-től" lehet, h pont elég h hamisítvány legyen.Egy másik rovatban is pont ezt írták, hogy csak akkor lehetsz bizonyos arról hogy eredeti, ha bevizsgáltatod.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Július 31. - 16:56:53
Válasz #361
Nem elérhető

atleeta


heló mindenki 8 hónapja edzek tisztán
és most  az lenne a kérdésem hogy 110 szem dianabolt ha beszedem piramis alakba majd kúra után beszedem a tribulust hogy a hormonháztartásom rendbe legyen.
mi bajom származhat belőle?
****:)))
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 07. - 20:20:06
Válasz #362
Nem elérhető

Bodor Tibor


Sziasztok

Szeretnék egy kis segítséget és tanácsot kérni.
Szerintetek érdemes lenne elkezdeni egy Methandienone 10mg os LA Pharma S.r.l szedését?
Esetleg véleményetek a termékről vagy hogy hatásos legyen esetleg mellé még valamit ha tudtok javasolni azt megköszönném.
Ha egy kúrát befejeznék akkor kell még utána valami?

Előre is köszönöm

2009. Augusztus 10. - 02:05:22
Válasz #363
Nem elérhető

Powerzsolt


Most az én véleményemet írom le!
Ha akarod megfogadod a tanácsomat,ha nem akkor nem!!!!!
A te életed......a te egészséged....
Szerintem ilyen tudással semmiképpen ne kezdj bele  semmilyen kúrába..
A kérdésedből:"Ha egy kúrát befejeznék akkor kell még utána valami?"arra lehet következtetni hogy te még nagyon kezdő vagy.Én anno elkövettem azt a nagy hibát,hogy elkezdtem egy Dianabol+Deca kúrát....Hát a vérnyomásom az egekben volt,plussz feljött egy rakat víz,ami utána nagyon gyorsan le is ment..
Nemtudom,hogy hány éves vagy,de a hozzászólásod arra enged következtetni hogy neked egyáltalán nincs semmi szükséged ezekre a szerekre....
Helyre kell rakni az edzésedet illetve a kajálásodat... 8-}
Szóval ha van egy kis eszed,elkerülöd a Dianabolt.... **:))))*

2009. Augusztus 14. - 15:02:05
Válasz #364
Nem elérhető

LÜTYŐKE


HELLO MINDENKI!Segítséget szeretnék kérni.HÍZNI szeretnék!!kipróbáltammár rengeteg mndent.de semmi nem használ.max:3-4kg.de vissza is megy.180cm.75kg vagyok.tudom gáz.szeretnék úgy 10-15 kilót felszedni,ami meg is marad.aki tud segítsen. ?:-/ előre is köszike

2009. Augusztus 16. - 22:58:07
Válasz #365
Nem elérhető

Powerzsolt


Nem fog tetszeni amit írok! :'(
De olyan nem létezik hogy 180 centisen és 75 kilósan nem tudsz fejlődni!!!!! **:))))*
10-15 kiló IZOMHOZ!!!! 2-3 év kell......
A szteroidok nem csodaszerek!!!
Nem úgy van,hogy beszeded és már ilyen meg olyan izmos vagy..Ezek hormonok.

2009. Augusztus 17. - 07:26:15
Válasz #366
Nem elérhető

Powerzsolt


De szerintem neked hiába magyaráz bárki is........

2009. Augusztus 17. - 13:45:04
Válasz #367
Nem elérhető

LÜTYŐKE


üdv.köszönöm a választ.De én igazábol nem is gyúrni akarok!csak felhízni egy jó pár kilót.ugyanis már unom hogy féltéglákkal a zsebemben járok nehogy elfújjon a szél.erre ajánlották a DANABOL szedését.3 hónapos kúrával.Uncsitesóm is evvel hízott fel 90-ről 117-re.igaz ő rá is gyúrt.Szerintetek nekem is bejön?belefoghatok? Előre is köszönöm.

2009. Augusztus 19. - 09:03:42
Válasz #368
Nem elérhető

Powerzsolt


Pffffffffff.
Csak annak a 27 vagyhány kilónak minimális része izom....... **:))))*Hogy ha meg nem gyúrsz és ilyet akarsz szedni...........................  :-)- o--O :-/- ˝=/

2009. Augusztus 19. - 09:03:42
Válasz #369
Nem elérhető

Powerzsolt


A másik hogy hogy 3 hónap?Csak a Danabolt szedd 3 hónapig,vagy levezetéssel(ha egyáltalán tudod mi az) 3 hónap? :-\

2009. Augusztus 19. - 13:32:57
Válasz #370
Nem elérhető

LÜTYŐKE


ezer kössz a segítségedért!!!! Igen három hónap a levezetéssel együtt.tehát akkor ne is szedjem a kokszot ha nem akarok gyurni.ugye így érted??abban is tudsz nekem segíteni mik azok a táplálék kiegészítők amivel hasonló adottságaim lehetnének?az evés az megy!!szinte túl sokat is ZABÁLOK. azt mondják 3 norm.embert is kieszek.mégse semmi látszat. :'(  1-2 kiló oszt kész.vissza is megy.lehet keményen gyúrnom kéne??!köszönöm a válaszaidat és a segítségedet.további szép napot neked!!!

2009. Augusztus 20. - 23:00:51
Válasz #371
Nem elérhető

Powerzsolt


Igen a koxon ne is gondolkozz....Hát ha leírod hogy mit eszel meg egy na(részletesen miből mennyit mikor)akkor tudok segíteni. ****:))))))

2009. Augusztus 21. - 15:21:42
Válasz #372
Nem elérhető

LÜTYŐKE


 ****:)))köszönöm!! nagyon rendes vagy!
hát mitis eszek.pf
hát ez változó.de zsírosabbnál zsírosabb ételeket.körömpörkölt-pacal.sülthús-rántotthús.főtthúsok.szalonna....hogy mikor az mindig változik mert 16 órákat dolgozom (fizikai munka)ráadásul.kidolgozott étrendem ezért sajnos nincsen!lehet ezis baj??próbálok minél nehezebb kajákat ennei (ez jó nem? )hallottam.v.azt mondta túl gyors az anyagcserém.és ettől nem hízok.pf.nem értek hozzá.ha így van ezt lehet orvosolni?orvosom kiröhögött mikor mondtam neki nem hízok! (mért akarna hízni? nemjó így magának )bunkó! hát nem!a legkissebb fuvallat is elvisz ;Dnagyon megköszönném ha tudnál segíteni!megcsinálom a tetődet. már ha van. :-){.üdv.

2009. Augusztus 21. - 15:45:11
Válasz #373
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
****:)))köszönöm!! nagyon rendes vagy!
hát mitis eszek.pf
hát ez változó.de zsírosabbnál zsírosabb ételeket.körömpörkölt-pacal.sülthús-rántotthús.főtthúsok.szalonna....hogy mikor az mindig változik mert 16 órákat dolgozom (fizikai munka)ráadásul.kidolgozott étrendem ezért sajnos nincsen!lehet ezis baj??próbálok minél nehezebb kajákat ennei (ez jó nem? )hallottam.v.azt mondta túl gyors az anyagcserém.és ettől nem hízok.pf.nem értek hozzá.ha így van ezt lehet orvosolni?orvosom kiröhögött mikor mondtam neki nem hízok! (mért akarna hízni? nemjó így magának )bunkó! hát nem!a legkissebb fuvallat is elvisz ;Dnagyon megköszönném ha tudnál segíteni!megcsinálom a tetődet. már ha van. :-){.üdv.
Őszintén szólva a gyors anyagcsere meg a 16 órás munkaidő nem jó kombináció,ha hízni akarsz.Ezen a szteroidok sem fognak túl sokat segíteni,úgyhogy hanyagold.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Augusztus 22. - 11:22:51
Válasz #374
Nem elérhető

Milo


Hát én még ilyet nem hallottam ,hogy valaki 90kgról 117kgra azaz +27kg-t szed fel egy danabolkúrával.
Riceman