2024. Április 28. - 21:09:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287678 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2010. Szeptember 02. - 16:37:28
Válasz #690
Nem elérhető

Pity



2010. Szeptember 02. - 18:50:29
Válasz #691
Nem elérhető

dred


Sok külföldi oldalon is olvastam már, hogy a danát a stanával nyomják (persze danából kevesebbet, hogy a mellékhatásai mérséklődjenek) és ódákat zengtek róla.
Van valakinek valami tapasztalata így?


Még nincsen, de hamarosan lesz. Még 1-2 hét, és kezdem a szemes Stanazolot is enni a Danabol mellé.
Jövő hétre igérte a díler a Stanát.

2010. Szeptember 02. - 21:28:52
Válasz #692
Nem elérhető

mack


énmég aztat szeretném megkérdezni hogy ha Dianás cukrot szopogatok, attól lehetek olyan hogyismongyam, nagy és okos?  &5*

micsida seggarcok vannak itt bazzeg....és ezt minden szájkaratézó magáraveheti.  :-!!!

2010. Szeptember 02. - 22:11:47
Válasz #693
Nem elérhető

balic


... hova jut ez a fórum! vicc!  :-\

2010. Szeptember 03. - 06:36:30
Válasz #694
Nem elérhető

gdave05


Sziasztok!érdeklődni szeretnék tai anabol kúráról 400 szemes!
25 éves vagyok 4 éve edzek!Heti 4 szer!182 cm magas 95 kg vagyok !
+kiegészitők lennének fehérje,creatin ,vitamin ,aminósav !a napi fehérjebevitel 3 g /tstkg szénhidrát 2g/tstkg onkén!
Milyen levezetést ajánlanátok mert erről kevés információt találtam  és az is mindegyik más volt!
Előre is köszönöm a segitséget!

2010. Szeptember 03. - 16:08:17
Válasz #695
Nem elérhető

Milo


A szomszéd kutyája úgy gondolta ,hogy a kúráját megfűszerezi egy kis szemes danával vett is egy keveset, utólag észrevette két, színre külömbözőt kapott, valaki találkozott vmelyikkel?
Riceman

2010. Szeptember 03. - 16:16:08
Válasz #696
Nem elérhető

trobert2


Az egyiknek nagyon erős a színe,a másiknak meg nagyon fos @-o a neten valahogy így néz ki a danabol,de a tied meg sem közelíti ****)
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 03. - 16:20:32
Válasz #697
Nem elérhető

Milo


Sajnos telóval csak ilyen képet sikerült csinálni... a bal oldali színre sztem olyan mint neten a jobb oldali néz ki gagyinak,könnyen morzsolódik stb.. Viszont aki a jobb oldalit használta azt mondta jó volt ,bal oldaliról nem tudok semmit
Riceman

2010. Szeptember 03. - 17:54:50
Válasz #698
Nem elérhető

dino


az 5 mg-os megbízhatóbb.. ezekből meg egyikbe sincs 10 mg.. talán még 5 se szóval tökmindegy.. vidd el vmi buliba aztán oszd szét..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 03. - 18:34:31
Válasz #699

Mars

Vendég
A szomszéd kutyája úgy gondolta ,hogy a kúráját megfűszerezi egy kis szemes danával vett is egy keveset, utólag észrevette két, színre külömbözőt kapott, valaki találkozott vmelyikkel?
Nálam is a bal oldali van az se morzsálódik.Pár hét múlva tudok véleményt mondani róla.

2010. Szeptember 04. - 08:09:39
Válasz #700
Nem elérhető

lucy01


Sziasztok!érdeklődni szeretnék tai anabol kúráról 400 szemes!
25 éves vagyok 4 éve edzek!Heti 4 szer!182 cm magas 95 kg vagyok !
+kiegészitők lennének fehérje,creatin ,vitamin ,aminósav !a napi fehérjebevitel 3 g /tstkg szénhidrát 2g/tstkg onkén!
Milyen levezetést ajánlanátok mert erről kevés információt találtam  és az is mindegyik más volt!
Előre is köszönöm a segitséget!
a levezetés topikban biztos találsz rá valamit!!szerintem ere van! :laugh: :laugh:
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Szeptember 04. - 10:20:44
Válasz #701
Nem elérhető

Milo


az 5 mg-os megbízhatóbb.. ezekből meg egyikbe sincs 10 mg.. talán még 5 se szóval tökmindegy.. vidd el vmi buliba aztán oszd szét..

10mg hatóanyag nyílván nincs benne, de az 5mg-os ba sincs 5mg hatóanyag. Thai anabolt ismerősöm szedte felment napi 10szemig és semmi, úgy hogy 5mg-os sem jobb vétel.
Riceman

2010. Szeptember 04. - 13:03:25
Válasz #702
Nem elérhető

dino


az 5 mg-os megbízhatóbb.. ezekből meg egyikbe sincs 10 mg.. talán még 5 se szóval tökmindegy.. vidd el vmi buliba aztán oszd szét..

10mg hatóanyag nyílván nincs benne, de az 5mg-os ba sincs 5mg hatóanyag. Thai anabolt ismerősöm szedte felment napi 10szemig és semmi, úgy hogy 5mg-os sem jobb vétel.
felénk eddig nem volt rá panasz, de persze szarba mindig bele lehet futni
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 04. - 14:49:33
Válasz #703
Nem elérhető

lucy01


az 5 mg-os megbízhatóbb.. ezekből meg egyikbe sincs 10 mg.. talán még 5 se szóval tökmindegy.. vidd el vmi buliba aztán oszd szét..

10mg hatóanyag nyílván nincs benne, de az 5mg-os ba sincs 5mg hatóanyag. Thai anabolt ismerősöm szedte felment napi 10szemig és semmi, úgy hogy 5mg-os sem jobb vétel.
eröl is hallottam már rosszat és jót!haver szedte de 3hétig semi aztán kuka!!a napozin az nem egy gyógyászatban alkalmazott gyógyszer?mert ha az akkor abban annyi és az van ami rávan írva nem?
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Szeptember 04. - 15:14:45
Válasz #704
Nem elérhető

Jordan


az 5 mg-os megbízhatóbb.. ezekből meg egyikbe sincs 10 mg.. talán még 5 se szóval tökmindegy.. vidd el vmi buliba aztán oszd szét..

10mg hatóanyag nyílván nincs benne, de az 5mg-os ba sincs 5mg hatóanyag. Thai anabolt ismerősöm szedte felment napi 10szemig és semmi, úgy hogy 5mg-os sem jobb vétel.
eröl is hallottam már rosszat és jót!haver szedte de 3hétig semi aztán kuka!!a napozin az nem egy gyógyászatban alkalmazott gyógyszer?mert ha az akkor abban annyi és az van ami rávan írva nem?

Regen az egyik ismerosom bevizsgaltatott par gyogyszertari naposim tablettat. 5mg helyett 1.3-1.8 jott ki  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)