2024. Április 28. - 01:43:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287617 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Szeptember 05. - 00:44:58
Válasz #720
Nem elérhető

dino


Na jó úgy látom nincs mit titkolózni beszedtem 300 szem napost 500 szem danát 200 szem zitát 6 ampulla testót a többi még hátra van ezután még jön 24 ampulla sustanon meg kb 1 millió forint értékü tápkieg csak hogy tudjátok igazad volt dínó igy sokkal jobb hogy bevallom @-o @-o @-o
azt a propit ne számold sehova. fogadni mernék, h ilyen 0.6-0.8 ml van egy ampullában. meg van benne vagy 20 mg hatóanyag.. legalábbis nekem ezt mondták..
1 milla tápkiegre?? ha annyi lóvéd van akkor nem azt a 200 ft-os csodát kellene szúrni  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 05. - 01:26:58
Válasz #721
Nem elérhető

trobert2


0,9 van kb benne ez nem egyszerre ment bele volt hogy egy hónapba 150volt hogy 50 de volt hogy200 is de annak sincs értelme sok kieg fölösleges főleg ezek a bedurrantok fölöslegesen pl a nitrixet mikor megvettem úgy éreztem fasza most hogy elfogyott egy energia ital és ugyan ott v ok!én úgy tapasztalom az alapokon kívül csak pénzkidobás!én hogy vettem a propit úgy mentem a srachoz hogy adjon v mi jót ő ezt adta ha találnék v kit aki tud v mi komoly cuccot lehet megvenném mert ez a sport az életem,de az a baj mindenki azt mondja az övé a tuti és mar nem nagyon bízik bennük!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 05. - 01:30:36
Válasz #722
Nem elérhető

trobert2


Azt a kúrát te nagyon eltaláltad ami az avatarodon van,nem tudom utànna mit csináltál vagy miért estél összebb de az biztos hogy az irigylésre méltó és én is kipróbàlnám azt a csodaszert amit ott nyomtál ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 05. - 01:48:06
Válasz #723
Nem elérhető

dino


Azt a kúrát te nagyon eltaláltad ami az avatarodon van,nem tudom utànna mit csináltál vagy miért estél összebb de az biztos hogy az irigylésre méltó és én is kipróbàlnám azt a csodaszert amit ott nyomtál ;D
galenikás ena volt... miért estem volna össze?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 05. - 01:55:42
Válasz #724
Nem elérhető

trobert2


Valamennyi ment le nem??így a képeket ahogy nèzem!az avataron hány kg voltál?és mekkora volt a káros mert elég szép tömeget szedték össze,minden elismerésem!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 05. - 02:05:09
Válasz #725
Nem elérhető

dino


Valamennyi ment le nem??így a képeket ahogy nèzem!az avataron hány kg voltál?és mekkora volt a káros mert elég szép tömeget szedték össze,minden elismerésem!
persze h ment le mivel diétázom, de izmot oll erőt nem vesztettem és nem is szeretnék. avataron? kb 78kg.. 43-4 körül volt/van.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 05. - 02:12:00
Válasz #726
Nem elérhető

trobert2


Az fasza!na meg az érdekelne lassan elfogyik a genesis milyen Szemes menjen melle mert ez a genesis tényleg szar :( sima Dana és meg melle stanazol? És az utolsó 5 propi melle elkezdenem a sustát 24 ampullát aztán ha jól számolom simán bele férek 16 hétbe!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 05. - 02:16:37
Válasz #727
Nem elérhető

dino


Az fasza!na meg az érdekelne lassan elfogyik a genesis milyen Szemes menjen melle mert ez a genesis tényleg szar :( sima Dana és meg melle stanazol? És az utolsó 5 propi melle elkezdenem a sustát 24 ampullát aztán ha jól számolom simán bele férek 16 hétbe!
szemes? semilyen:) susibol kicsit hosszú lesz az.. sztem kelleni fog kúra közben hcg, de nemvágom pontosan, nem szoktam ilyen maratonokat nyomatni :))  de sztem 24 ampulla testvérek között is 8 hét.. 3 naponta 1amp ideális használat esetén.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 05. - 02:23:47
Válasz #728
Nem elérhető

trobert2


Értem!azért akarom a sustát mert félek hogy a propi nem fog hozni,de félbe sem akarom hagyni mert hátha azért jön v mi!!épp ezért rakom be mèg a susit!egyébként a 3nap hogy van pl én péntek este szurtam az utolsót a következő akkor hétfőn kell?vagy 3nap pihi és a 4.napra?mert en minden3.napra szúrom!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 05. - 04:12:25
Válasz #729
Nem elérhető

Koxi


"Szerintem". minden 3. nap a jó.... :-}
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Szeptember 05. - 09:26:24
Válasz #730
Nem elérhető

Maszat


na gyermekeim, nem jobb 1más seggét nyalni?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 05. - 11:21:23
Válasz #731
Nem elérhető

pmiller06


na gyermekeim, nem jobb 1más seggét nyalni?  ;D

Peace and love

2010. Szeptember 05. - 12:11:30
Válasz #732
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Szeptember 05. - 12:35:13
Válasz #733
Nem elérhető

lucy01


Én használtam napost 16 éves koromban,kb 60-65 kg lehettem és felvitt 42 es karra aztán sok okból abba hagytam az edzést pár évre és nem estem össze csak 1 centit pedig akkor még azt se tudtam mi az a fehérje meg normális kaja,és több cimborám is használta és ők sem számoltak be össze esésről!egyik ismerősöm fiatal korában nagy versenyző volt és azt mondta hogy kox után soha nem esett vissza a nullára valamennyi mindég meg maradt,ő azt mondja ha valaki most el kezd koxolni aztán vége a kúrának nem fog vissza esni arra a szintre ahol kezdte a koxot!!
az lehet ha normálisan levezeti és a fehérje bevitel is megmarad jó magason!!de ha ez nem történik meg még ráadásul hanyagolod az edzést nagyon gyorsan ugyan úgy nézel ki mint előtte :laugh: :laugh:!vagy még akár szerintem roszabb is lehet saját tapasztalatból mondom!!!tudod katabolizmus!! @-o
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Szeptember 05. - 12:35:13
Válasz #734
Nem elérhető

lucy01


az 5 mg-os megbízhatóbb.. ezekből meg egyikbe sincs 10 mg.. talán még 5 se szóval tökmindegy.. vidd el vmi buliba aztán oszd szét..

10mg hatóanyag nyílván nincs benne, de az 5mg-os ba sincs 5mg hatóanyag. Thai anabolt ismerősöm szedte felment napi 10szemig és semmi, úgy hogy 5mg-os sem jobb vétel.
eröl is hallottam már rosszat és jót!haver szedte de 3hétig semi aztán kuka!!a napozin az nem egy gyógyászatban alkalmazott gyógyszer?mert ha az akkor abban annyi és az van ami rávan írva nem?

Regen az egyik ismerosom bevizsgaltatott par gyogyszertari naposim tablettat. 5mg helyett 1.3-1.8 jott ki  ;D ;D ;D
erről ennyit   ;D    eleve hülyeség anabolt magában használni, víz fel víz le aztán ugyan ott vagy.. megfelelő kaja/kieg meg úgysincs meg
láttam ettől az anyagtól olyan embereket akik nagyok és erősek voltak!! @:-)!és még azok is!kiegel kajával nem rosz az!!!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."