2024. Május 15. - 06:09:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Van értelme?  (Megtekintve 4548 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Május 09. - 09:40:42
Megtekintve 4548 alkalommal
Nem elérhető

Plibi


Sziasztok!

Először is jó ha az itt lévők tisztában vannak azzal, h soha nem edzettem ez előtt ( szóval lehet hülyeséget kérdezek ) !
Nos egy évvel ez előtt 91 kg voltam ehhez társult a 172 cm magasságom. Egy év alatt több mint 26 kg-t fogytam és most már nagyon kezd idegesiteni, h minden régi ismerősom akivel régebben találkoztam és most újra össze futunk az első szava az, h nagyon össze vagyok szakadva ( tudom, h a 91 kg sok volt a magasságomhoz, de mégis jobb volt egy kicsit, és magamnak sem tetszem már mostanában ). Egyébként 31 éves vagyok.
Szóval a következőt szeretném megtudni. Mivel külföldön dolgozom napi 10 órában, árkot ások (ami izom fizikai munka) nincs időm és energiám eljárni edző terembe.
Arra gondoltam, h mivel úgyis egész nap dolgoznak az izmaim rendesen, veszek valamilyen proteint turmixot és lábsúlyt és a csuklómra is súlyt és úgy dolgoznék.
Ennek lenne értelme vagy csak jobban lefárasztanám magam?
A válaszokat köszi előre is!

Üdv

2013. Május 09. - 09:45:11
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Először is jó ha az itt lévők tisztában vannak azzal, h soha nem edzettem ez előtt ( szóval lehet hülyeséget kérdezek ) !
Nos egy évvel ez előtt 91 kg voltam ehhez társult a 172 cm magasságom. Egy év alatt több mint 26 kg-t fogytam és most már nagyon kezd idegesiteni, h minden régi ismerősom akivel régebben találkoztam és most újra össze futunk az első szava az, h nagyon össze vagyok szakadva ( tudom, h a 91 kg sok volt a magasságomhoz, de mégis jobb volt egy kicsit, és magamnak sem tetszem már mostanában ). Egyébként 31 éves vagyok.
Szóval a következőt szeretném megtudni. Mivel külföldön dolgozom napi 10 órában, árkot ások (ami izom fizikai munka) nincs időm és energiám eljárni edző terembe.
Arra gondoltam, h mivel úgyis egész nap dolgoznak az izmaim rendesen, veszek valamilyen proteint turmixot és lábsúlyt és a csuklómra is súlyt és úgy dolgoznék.
Ennek lenne értelme vagy csak jobban lefárasztanám magam?
A válaszokat köszi előre is!

Üdv

Láb súly hülyeség, de a fehérje nem az, sőt egy minőségi tömegnövelő is érdekes lehet, plusz kalóriákat adhat a munkához. A magasságodhoz egyáltalán nem lenne sok a 91kg, ha izmos(abb) lennél, én jelenleg 173cm-hez vagyok 93kg. A melódat viszont nem irigylem, csináltam egy időben én is, nagy respect ha már nem készülsz ki benne, nekem az első 2 hét halál volt  ;D

2013. Május 12. - 18:07:32
Válasz #2
Nem elérhető

Plibi


Köszönöm a választ. Mindenképp megfogadom a tanácsot. Egyébként lassan már 2 éve tolom az ipart itt :D


2013. Május 14. - 14:19:12
Válasz #3
Nem elérhető

Gabe


65 kilóra én is azt mondanám, hogy össze vagy szakadva.
Az egy izmosabb, sportosabb női testsúly.
"Yeah buddy, light weight baby!"