2024. Május 15. - 11:06:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Segítségnyújtás Újonc Testépítő-Fitness versenyzőknek  (Megtekintve 41875 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 27. - 17:20:41
Válasz #120
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
"Aranyos volt"?  !+"%

Nagyon titokzatosak vagytok. Gondolom rekord létszám volt.

Faaaaassssssssssstoooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrr! Hol vagy?  @-o ;D

2008. Április 27. - 17:21:44
Válasz #121
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Majd megnézzük az összefoglalót esti híradóban :D :D :D !+"%

2008. Április 27. - 17:42:11
Válasz #122
Nem elérhető

endre66



2008. Április 27. - 18:33:11
Válasz #123
Nem elérhető

fastor


nemnevetni nem volt rossz ;D
a helyszín jó volt egyedül azzal nem számoltak hogy ilyen sokan indulnak, és ilyen sokan jönnek megnézni!
de jól volt megszervezve nem volt csúszás söt elöbb végeztünk mint a tervezett ;D
töltök pár képet DEÁK PISTI KLASSZIK 1 ben 2. lett nagyon száraz formát hozott sztem büszke lehet rá!
Szebeni Petra Fitness forma 1 helyett csípett meg ezzel utazik az EB re
sajnos a többit nem tudom pontosan mert én ugye dogloztam, "sajnos" a nöi öltözöknél kellett lennem szinte végig, csak Pistit meg Petrát tudtam megnzéni, rakok képeket ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 27. - 18:44:27
Válasz #124
Nem elérhető

izomboy


Petra nagyon jol nézett ki, szuper arányos volt és izmos és száraz is.
Pisti is korához képest, nagyon jól nézett ki , a szinpadon kicsit megszeppent volt.
Vajda Zoli meg "keményen " elé állt és örűlt hogy lepozólta !+"%

2008. Április 27. - 20:55:35
Válasz #125
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
 ,hogy egy picit az 1-es számú bíróként szerepelt figuraként is kommentáljam a két hsz-t.
A kishölgy nagyon jó volt.Izmos volt és kidolgozott,feleslegmentesen.
A ruháját azonban nagyon rosszul és előnytelenül választották ki.(itt az egyrészes fürdőruhára ,ill.annak a hát kivágására gondolnék.aki nem vágja itt 3szor öltöznek át a lányok).De tényleg,helyes arányos versenyző volt.
A Pistike szerepléáséről annyit csak hogy egy magyar kupán nem ismerünk (illetve nincs olyan definíció),hogy korához képest.Ezért is írtam neki anno,hogy próbálkozzon ezekben a natural jellegű kategoriákban és ne egyből a "leghardcore-osabb versenyekben gondolkozzon.
A Vajda Zoli csak a kötelezőt hozta ma és úgy nézett ki a srác mellet,mintha nehézsúlyú versenyző lenne...
Pedig ugye ez csak a magyar kupa Klasszikus bodybuilding osztálya volt 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 28. - 06:04:29
Válasz #126
Nem elérhető

izomboy


Azért vessünk egy pillantást Izompisti 15 éves vállára @:-),de inkább a kondícióra.

2008. Április 28. - 06:27:10
Válasz #127
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Azért vessünk egy pillantást Izompisti 15 éves vállára @:-),de inkább a kondícióra.
Nagyszerű,nincs is vele baj.Egyenlőre egy tehetséges,izmos,srác...Remélem a későbbiekben ha normális kezekbe kerül jó body-s vállhat belőle.De most bodybuildingről beszélünk,mégpedig felnőtt korosztályban.Egyenlőre hozzánk erősíteni jár a fradiból 1-2 tornász.15-16-17 évesek.Ugyanilyen izmosak és szálkásak(sőt valamelyiknek még a lába is száraz 8-)).És egyiket sem emelik ki sem a tornász csapatból hogy húúú...Sőt eszükbe sem jut felkerülni egyiküknek sem bodybuilderként bodys honlapokra...
No csak óvatosan...Rengeteg edzés,kitartás kell még ahhoz,hogy bodybuilder legyen egy 15 éves srácból.És akkor valószínű hogy sikeres lehet egy nem csak 3 fős mezőnyben,ahol egy kb vele egykorú fiút győzött le..de ha már most ezt csináljátok vele nem hiszem hogy révbe ér.A tegnapi versenyről még ki lehet emelni néhány srácot akik valóban izmos és érett izomzattal álltak fel a színpadra és esetleg eredményesek lehetnek...ma...mert a jelen az övék..Az hogy mit hoz majd a jövő,nehéz megfejteni.
Izompistinek kitartást és sok-sok kemény edzést kívánok,azzal egyetemben hogy sohase legyen elégedett magával és akkor Övé lehet a jövő /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 28. - 06:36:46
Válasz #128
Nem elérhető

izomboy



2008. Április 30. - 00:19:11
Válasz #129
Nem elérhető

Kicsibors


Sziasztok mindenki!  :)

Gondoltam, ha már itt is esett 1-2 szó rólam, akkor már tiszteletemet teszem az oldalon én is!  :D
Igy visszanézve a képeket, már látom, hogy mi volt a baj a ruhával...  :(
Majd ezek után megnézem mit tehetek a dolog orvosolása érdekében.

(Nem tudom mennyire emlékszik rám Lantos Úr, de 1x már jártam az Ön termében edzeni egy ismerősömmel!  :)
...Bár, arc alapján biztosan nem, mert a mindennapokon smink nuku...  ;D )

Egyébként jó volt a verseny, az EB-re meg már csak kiváncsiságból is el kéne menni, ha már lehetőséget kaptam az indulásra...  :P




2008. Június 12. - 09:17:31
Válasz #130
Nem elérhető

Joel


Hi! #:-)
Kérdésem az lenne egy12hetes felkészülést ki hogyan kezdene el?Gondolok itt a szénhidrát-fehérje-zsir bevitelre,az edzés:solyzos,kardio össze állitására alapgyakorlat vs izoláciosgyakorlat ismétlés szám folyadék bevitel.Egyszoval minden érdekel!Melyikkel kezdjük? ?:-/
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Július 12. - 22:12:54
Válasz #131
Nem elérhető

Iron Bear


Sziasztok!
Azt szeretném tudni, hogyha megfelelően táplálkozom, rendesen, tervszerűen edzek, akkor mikorra lehetek versenyző? Azt azonban tudni kell, hogy 34 éves vagyok, és mindössze 52 kiló...nem arról van szó, hogy nem látszik rajtam, hogy gyúrok, sőt, elég hamar jönnek rám az izmok, bár egyes gyakorlatban nemigen fejlődök.(fekvenyomás).
Szóval, tudom, hogy a versenyeken vannak súlycsoportok, de ha az enyém ennyire kevés? Mennyi az esélyem, hogy versenyző lehetek?
Üdv!

2008. Július 27. - 15:54:28
Válasz #132
Nem elérhető

Mysterio


Hy!

18 éves vagyok 180cm és 75g (ami szerintem elég 0) ezért eldöntöttem hogy neki fogok állni gyúrni  :)
Van edzéstervem meg minden ami kell csak nem igazán tudom hogy mit szedhetek be meg mit nem...
Ajánlanátok nekem valami tömeg  és izomnövelő szert? (Az ára nem lényeg csak ne legyen tőle bajom így kezdőként)

Előre is köszi!


2009. Október 25. - 00:07:07
Válasz #133
Nem elérhető

Chris22


Sziasztok!
Verseny előtt mikor kell teljesen elvenni a nátriumot?Ha mondjuk szombat a verseny, akkor hétfőn már semmi nátrium?