2024. Május 15. - 08:13:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Tömegnövelés  (Megtekintve 12348 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 09. - 17:00:50
Megtekintve 12348 alkalommal
Nem elérhető

Andrasa


Sziasztok!
Új vagyok még itt és segítséget szeretnék kérni tőletek.
Hogyan tudnám izomtömegemet leggyorsabban növelni?Esetleg szedjek is valamit?Eddig100% whey professionalt szedtem de nem sokat.Pár dolog magamról:60kgvagyok 180cm magas  és heti4x tudok edzeni.
Remélem tudtok segíteni.
Köszönöm elöre is a segítségeteket.

2009. Május 09. - 17:11:37
Válasz #1
Nem elérhető

H. Laci


 ****:))) ****:)))
Gabe szívrohamot fog kapni, ahogy szokott az ilyen topicokon.
Na de hogy ne legyek off    http://www.bodybuilding.hu/supersite/   itt minden le van írva   8-} 8-}

2009. Május 09. - 17:11:44
Válasz #2
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Erre vannak külön topic-ok,ott tedd fel a kérdést.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 09. - 17:29:25
Válasz #3
Nem elérhető

H. Laci


vagy egyél almát, az hozza a tömeget  8-} 8-}   

2009. Május 09. - 17:37:02
Válasz #4
Nem elérhető

H. Laci


vagy egyél almát, az hozza a tömeget  8-} 8-}   
nem jó, az almával levezetni szoktuk a nutella+sósmogyoró kúrát  8-} @:-) :laugh:
ja tényleg  !+"% !+"%  nemszóltam  :-X
 ****:))) ****:))) ****:)))
andrasat is annyira érdekli a tömeg növelés hogy már el is ment
 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Május 09. - 17:46:59
Válasz #5
Nem elérhető

H. Laci


vagy egyél almát, az hozza a tömeget  8-} 8-}   
nem jó, az almával levezetni szoktuk a nutella+sósmogyoró kúrát  8-} @:-) :laugh:
ja tényleg  !+"% !+"%  nemszóltam  :-X
 ****:))) ****:))) ****:)))
andrasat is annyira érdekli a tömeg növelés hogy már el is ment
 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
na ja, én is azt néztem, pedig mi itt eddig sehol nem látott mennyiségű tudást, és tapasztalatot halmozunk fel neki  :angry:  :violinplay3:
hát ez az  :-<
amugyezt simán ki guglizhatta volna  :-}
állitom neked hogy holnapra már nem is emlékszik ennek a fórumnak a címére, igy vissza sem fog jönni   ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Május 09. - 18:16:34
Válasz #6
Nem elérhető

Gabe


Egynyócvan magas hatvan kila!
Hova kell má' neked tömeg?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 09. - 18:22:50
Válasz #7
Nem elérhető

xinitrc


Üdvözlet!

Szerintetek van értelme egy közepesen magasan tartott ch bevitellel történő tömegnövelésnek, amit egy magas protein és lenmagolaj koncentráció egészítene ki, hogy azért a kalória deficit elkerülhető legyen? Ezen agyaltam most. Ugyanis szerintem nem feltétlenül muszáj a 6g/tskg ch szint.
X

2009. Május 09. - 18:32:10
Válasz #8
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!
Új vagyok még itt és segítséget szeretnék kérni tőletek.
Hogyan tudnám izomtömegemet leggyorsabban növelni?Esetleg szedjek is valamit?Eddig100% whey professionalt szedtem de nem sokat.Pár dolog magamról:60kgvagyok 180cm magas  és heti4x tudok edzeni.
Remélem tudtok segíteni.
Köszönöm elöre is a segítségeteket.

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=index&cPath=30
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 09. - 18:32:54
Válasz #9
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdvözlet!

Szerintetek van értelme egy közepesen magasan tartott ch bevitellel történő tömegnövelésnek, amit egy magas protein és lenmagolaj koncentráció egészítene ki, hogy azért a kalória deficit elkerülhető legyen? Ezen agyaltam most. Ugyanis szerintem nem feltétlenül muszáj a 6g/tskg ch szint.
X

Van értelme, én idén ezt csináltam, szolíd tömegnövekedést eredményezett, de a minőség sokat javult. De ez nagyon egyéni dolog, próbáld ki!  ****:))))))

2009. Május 09. - 19:01:52
Válasz #10
Nem elérhető

Johnnyx


Ja, én is olyan 3-3.5 g/tskg ch-val szoktam tömegelni. 4 körül már erősen zsírosodom. Egyszer volt, hogy próbáltam 5-6g-t, de annak rossz vége lett  [:-o]
Egyetek zabot!

2009. Május 17. - 15:15:45
Válasz #11
Nem elérhető

roland22


Hali!

2,5 éve edzek, heti 4-5 napot. kb 65 kilósan kezdhettem, 1 év alatt felmentem 84 kg-ig,amit könnyedén tartottam 10-12 hónapon át. Csak fehérjét és aminot szedtem napi 3szor, elég rendesen ettem, és sikerült egy számomra elfogadható (elég zsírmentes,szálkás) formát összeszednem. Viszont az utóbbi 2 hónapban leálltam a fehérje szedésével, és mostmár csak 75 kg vagyok,és ami kevés zsír volt rajtam, még abból is nagyon sok lement. Látom hogy izmaim is sokkal kiesbbek. Fogyókúra nem volt tervben, 1 kilót sem akartam leadni, a fehérje megvonása ilyen drasztikus változást okozhat?

2009. Május 17. - 15:25:52
Válasz #12
Nem elérhető

H. Laci


Hali!

2,5 éve edzek, heti 4-5 napot. kb 65 kilósan kezdhettem, 1 év alatt felmentem 84 kg-ig,amit könnyedén tartottam 10-12 hónapon át. Csak fehérjét és aminot szedtem napi 3szor, elég rendesen ettem, és sikerült egy számomra elfogadható (elég zsírmentes,szálkás) formát összeszednem. Viszont az utóbbi 2 hónapban leálltam a fehérje szedésével, és mostmár csak 75 kg vagyok,és ami kevés zsír volt rajtam, még abból is nagyon sok lement. Látom hogy izmaim is sokkal kiesbbek. Fogyókúra nem volt tervben, 1 kilót sem akartam leadni, a fehérje megvonása ilyen drasztikus változást okozhat?

Mivel a fehérje a sejtek építő eleme (köztük az izmoké is természetesen) így a válasz: IGEN
Viszont nem csak ezen múlik, de majd meg válaszolják ezt a nálam okosabbak.  8-}

2009. Május 17. - 15:27:20
Válasz #13
Nem elérhető

FirstLady


Hali!

2,5 éve edzek, heti 4-5 napot. kb 65 kilósan kezdhettem, 1 év alatt felmentem 84 kg-ig,amit könnyedén tartottam 10-12 hónapon át. Csak fehérjét és aminot szedtem napi 3szor, elég rendesen ettem, és sikerült egy számomra elfogadható (elég zsírmentes,szálkás) formát összeszednem. Viszont az utóbbi 2 hónapban leálltam a fehérje szedésével, és mostmár csak 75 kg vagyok,és ami kevés zsír volt rajtam, még abból is nagyon sok lement. Látom hogy izmaim is sokkal kiesbbek. Fogyókúra nem volt tervben, 1 kilót sem akartam leadni, a fehérje megvonása ilyen drasztikus változást okozhat?

Mivel a fehérje a sejtek építő eleme (köztük az izmoké is természetesen) így a válasz: IGEN
Lacika 5-ös, leülhetsz! ****:)))))) ;D
Büszke vagyok rád! Łł=  :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 17. - 15:42:03
Válasz #14
Nem elérhető

H. Laci


Hali!

2,5 éve edzek, heti 4-5 napot. kb 65 kilósan kezdhettem, 1 év alatt felmentem 84 kg-ig,amit könnyedén tartottam 10-12 hónapon át. Csak fehérjét és aminot szedtem napi 3szor, elég rendesen ettem, és sikerült egy számomra elfogadható (elég zsírmentes,szálkás) formát összeszednem. Viszont az utóbbi 2 hónapban leálltam a fehérje szedésével, és mostmár csak 75 kg vagyok,és ami kevés zsír volt rajtam, még abból is nagyon sok lement. Látom hogy izmaim is sokkal kiesbbek. Fogyókúra nem volt tervben, 1 kilót sem akartam leadni, a fehérje megvonása ilyen drasztikus változást okozhat?

Mivel a fehérje a sejtek építő eleme (köztük az izmoké is természetesen) így a válasz: IGEN
Lacika 5-ös, leülhetsz! ****:)))))) ;D
Büszke vagyok rád! Łł=  :D
:-p
tudok ám többet is  8-)  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))