Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2534/2537) > >>

Alex111:

--- Idézetet írta: Gábor77 - 2024. Március 29. - 11:47:40 ---
--- Idézetet írta: Petyuli - 2024. Március 29. - 11:08:34 ---Köszi, akkor maradok a testo + anavarnal.
Üdv  :laugh:

--- Idézet vége ---
Hemi Pharma anavar is nagyon jo.

Szerintem az anavart hanyagold. Mert sanszos hogy metiltesztot kapsz vagy esetleg stanazolt drágábban.(és a májadat is jobban terheled) Az anavar egy drága szer és ritkán lehet hozzájutni, legalább is idehaza. Szerintem heti 300mg teszto propi és mellé esetleg 200mg NPP teljesen jó lehet 12 hétre.

--- Idézet vége ---

Petyuli:
 Driadas meg Imperia Anavart -t neztem, de inkabb Driada vagy ezek szerint a PharmaGroup
Koszi!

southernsmoke:
Üdv!  sarmokról érdeklődnék !  Driada vagy Purerawz esetleg  Phoenix Pharma ?  Pure -kb 2 szerese árban mint a Driada Phoenix a köztes ! Vásárolt már ezektől valaki ? Miért lehet ekkora különbség illetve csak az ár lehet e a különbőzet !   KÖszi!

Gyuf:

--- Idézetet írta: Petyuli - 2024. Március 29. - 16:21:09 --- Driadas meg Imperia Anavart -t neztem, de inkabb Driada vagy ezek szerint a PharmaGroup
Koszi!

--- Idézet vége ---

majd az imp anavarrol írok hogy milyen.

Petyuli:
Megerkezett hozzad? ha igen,Mennyi ido volt mire kiszallitottak?


--- Idézetet írta: Gyuf - 2024. Április 02. - 08:11:34 ---
--- Idézetet írta: Petyuli - 2024. Március 29. - 16:21:09 --- Driadas meg Imperia Anavart -t neztem, de inkabb Driada vagy ezek szerint a PharmaGroup
Koszi!

--- Idézet vége ---

majd az imp anavarrol írok hogy milyen.

--- Idézet vége ---

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése