2024. Május 12. - 22:51:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra - Csináljam vagy ne? Mi fér bele egy kúrába hobbi szinten?  (Megtekintve 43542 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Május 25. - 16:42:32
Megtekintve 43542 alkalommal
Nem elérhető

Maszat


Mindig érdekelt,h ki állapítja meg,h hobby szinten mi fér az embernek bele?!?! Vajon ki lehet az, aki megállapítja,h nekem, vagy akárkinek hobby szinten mi fér bele? 1 bizottság? A józan ész? Azt ki állapítja meg,h kinek van józan esze? Azt is 1 bizottság? Tényleg érdekel.  ?:-/

Én pl nem használtam még anabolikus szteroidon kívül semmit, de használnék az már hülyeség lenne? Ezt ki dönti el? jah...a józan eszű ember, akiről előtte 1 bizottság megállapította,h józan esze van. Meg ez a 80 kg-osan hova koxolsz...istenem falra tudok attól mászni. Ki a faszt érdekel,h szerinte nem ésszerű?! De tényleg, ki a faszt?  Legszívesebben 1 fallal szembe állítanám az olyan embert, és mondanám,h na most lökheted a köcsög dumádat, egyenesen bele a falba. Őt biztos érdekli!  
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Május 25. - 16:44:37
Válasz #1
Nem elérhető

Maszat


Természetesen ez most nem ellened szólt István, csak mittomén. Kiborult a bili  ;D szeri van  <3! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Május 25. - 16:46:09
Válasz #2
Nem elérhető

h4xOr


Mindig érdekelt,h ki állapítja meg,h hobby szinten mi fér az embernek bele?!?! Vajon ki lehet az, aki megállapítja,h nekem, vagy akárkinek hobby szinten mi fér bele? 1 bizottság? A józan ész? Azt ki állapítja meg,h kinek van józan esze? Azt is 1 bizottság? Tényleg érdekel.  ?:-/

Én pl nem használtam még anabolikus szteroidon kívül semmit, de használnék az már hülyeség lenne? Ezt ki dönti el? jah...a józan eszű ember, akiről előtte 1 bizottság megállapította,h józan esze van. Meg ez a 80 kg-osan hova koxolsz...istenem falra tudok attól mászni. Ki a faszt érdekel,h szerinte nem ésszerű?! De tényleg, ki a faszt?  Legszívesebben 1 fallal szembe állítanám az olyan embert, és mondanám,h na most lökheted a köcsög dumádat, egyenesen bele a falba. Őt biztos érdekli! 

Ez a téma inkább 1 külön topicot érdemelne.

2012. Május 25. - 16:55:19
Válasz #3
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mindig érdekelt,h ki állapítja meg,h hobby szinten mi fér az embernek bele?!?! Vajon ki lehet az, aki megállapítja,h nekem, vagy akárkinek hobby szinten mi fér bele? 1 bizottság? A józan ész? Azt ki állapítja meg,h kinek van józan esze? Azt is 1 bizottság? Tényleg érdekel.  ?:-/

Én pl nem használtam még anabolikus szteroidon kívül semmit, de használnék az már hülyeség lenne? Ezt ki dönti el? jah...a józan eszű ember, akiről előtte 1 bizottság megállapította,h józan esze van. Meg ez a 80 kg-osan hova koxolsz...istenem falra tudok attól mászni. Ki a faszt érdekel,h szerinte nem ésszerű?! De tényleg, ki a faszt?  Legszívesebben 1 fallal szembe állítanám az olyan embert, és mondanám,h na most lökheted a köcsög dumádat, egyenesen bele a falba. Őt biztos érdekli! 
A józan ész az...........a szteroidok jóval veszélytelenebbek ezeknél, aki meg nem ért hozzá, mindenféle kontroll nélkül bajt csinálhat. Ilyet nem mernék használni, csak ha hozzáértő ember, vagy sportorvos felügyelete mellett csinálnám. A koksz az koksz, ott sok ember tud tanácsot adni, némelyik még használható is, ezekhez kevesen értenek........jól.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 25. - 16:57:26
Válasz #4
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mindig érdekelt,h ki állapítja meg,h hobby szinten mi fér az embernek bele?!?! Vajon ki lehet az, aki megállapítja,h nekem, vagy akárkinek hobby szinten mi fér bele? 1 bizottság? A józan ész? Azt ki állapítja meg,h kinek van józan esze? Azt is 1 bizottság? Tényleg érdekel.  ?:-/

Én pl nem használtam még anabolikus szteroidon kívül semmit, de használnék az már hülyeség lenne? Ezt ki dönti el? jah...a józan eszű ember, akiről előtte 1 bizottság megállapította,h józan esze van. Meg ez a 80 kg-osan hova koxolsz...istenem falra tudok attól mászni. Ki a faszt érdekel,h szerinte nem ésszerű?! De tényleg, ki a faszt?  Legszívesebben 1 fallal szembe állítanám az olyan embert, és mondanám,h na most lökheted a köcsög dumádat, egyenesen bele a falba. Őt biztos érdekli!  

Ez a téma inkább 1 külön topicot érdemelne.
Á, van itt elég topic már, valahova ez is elfér.....a hülye vitáink  ;D.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 25. - 17:50:37
Válasz #5
Nem elérhető

Jordan


Mindig érdekelt,h ki állapítja meg,h hobby szinten mi fér az embernek bele?!?! Vajon ki lehet az, aki megállapítja,h nekem, vagy akárkinek hobby szinten mi fér bele? 1 bizottság?! 

A napi 6 szem naposim, meg heti 2 susta a hobby határ  ;D ;D ;D Ha van még kérdésed szólj  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Május 25. - 17:50:50
Válasz #6
Nem elérhető

Fuji


Mindig érdekelt,h ki állapítja meg,h hobby szinten mi fér az embernek bele?!?! Vajon ki lehet az, aki megállapítja,h nekem, vagy akárkinek hobby szinten mi fér bele? 1 bizottság? A józan ész? Azt ki állapítja meg,h kinek van józan esze? Azt is 1 bizottság? Tényleg érdekel.  ?:-/

Én pl nem használtam még anabolikus szteroidon kívül semmit, de használnék az már hülyeség lenne? Ezt ki dönti el? jah...a józan eszű ember, akiről előtte 1 bizottság megállapította,h józan esze van. Meg ez a 80 kg-osan hova koxolsz...istenem falra tudok attól mászni. Ki a faszt érdekel,h szerinte nem ésszerű?! De tényleg, ki a faszt?  Legszívesebben 1 fallal szembe állítanám az olyan embert, és mondanám,h na most lökheted a köcsög dumádat, egyenesen bele a falba. Őt biztos érdekli! 
Mar nem azert de ha szteroidot hasznalsz az egy dolog.Minek akar pajzsmirigy hormont hasznalni valaki ak imegveszi a szar BD-s szteroidot.
Ezek szerint nem nagyon van otthon a temaban,mert ha kicsit is olvas,tudja hogy az megszunt es nem epen mostanaban.
Ha ezek utan nekiall szedni a t3-at es elbassza,elete vegeig felboritja a pajzsmirigyhaztartasat.Nem eppen egy kellemes doldog mert nekem volt pajzsmirigytultengesem.
Ezek utan en nem buzditok senkit ilyen hormon szedesere mert ez nem er annyit.
Persze mindenki maga donti el mit szeretne.
Ismerek olyan volt versenyzot aki elbaszta es azota is szenved emiatt,igaz mar kozel van az 50-hez.
De ha mindenki maga donti el ropogtassa marekszamra.

2012. Május 25. - 17:54:41
Válasz #7
Nem elérhető

RsLeo


De legalább mindenki láthatja, hogy Maszat működő Trenit használ. :D

2012. Május 25. - 17:56:13
Válasz #8
Nem elérhető

gabo01


De legalább mindenki láthatja, hogy Maszat működő Trenit használ. :D

 ˝=/ ;D ;)

2012. Május 25. - 18:11:32
Válasz #9
Nem elérhető

RsLeo


Egyébként értem én, hogy mire gondol Maszat, és az ő szemszögéből igaza is van.
Pontosabban fogalmazva, abban azért szerintem megállapodhatunk, hogy akinek Hajdúsági Győző BD-termékeire van forrása és azokat meg is veszi, annak szűkségtelen pajzsmirigy-hormonokban gondolkodnia...

2012. Május 25. - 18:15:06
Válasz #10
Nem elérhető

Kamagraking


Mindig érdekelt,h ki állapítja meg,h hobby szinten mi fér az embernek bele?!?! Vajon ki lehet az, aki megállapítja,h nekem, vagy akárkinek hobby szinten mi fér bele? 1 bizottság? A józan ész? Azt ki állapítja meg,h kinek van józan esze? Azt is 1 bizottság? Tényleg érdekel.  ?:-/

Én pl nem használtam még anabolikus szteroidon kívül semmit, de használnék az már hülyeség lenne? Ezt ki dönti el? jah...a józan eszű ember, akiről előtte 1 bizottság megállapította,h józan esze van. Meg ez a 80 kg-osan hova koxolsz...istenem falra tudok attól mászni. Ki a faszt érdekel,h szerinte nem ésszerű?! De tényleg, ki a faszt?  Legszívesebben 1 fallal szembe állítanám az olyan embert, és mondanám,h na most lökheted a köcsög dumádat, egyenesen bele a falba. Őt biztos érdekli! 
Mar nem azert de ha szteroidot hasznalsz az egy dolog.Minek akar pajzsmirigy hormont hasznalni valaki ak imegveszi a szar BD-s szteroidot.
Ezek szerint nem nagyon van otthon a temaban,mert ha kicsit is olvas,tudja hogy az megszunt es nem epen mostanaban.

Ha ezek utan nekiall szedni a t3-at es elbassza,elete vegeig felboritja a pajzsmirigyhaztartasat.Nem eppen egy kellemes doldog mert nekem volt pajzsmirigytultengesem.
Ezek utan en nem buzditok senkit ilyen hormon szedesere mert ez nem er annyit.
Persze mindenki maga donti el mit szeretne.
Ismerek olyan volt versenyzot aki elbaszta es azota is szenved emiatt,igaz mar kozel van az 50-hez.
De ha mindenki maga donti el ropogtassa marekszamra.
megis mit varsz azoktol akik meg mindig genesist hasznalnak,azt sem gyartjak mar jopar eve...mindegy,majd ot ev mulva talan rajon
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2012. Május 25. - 18:15:31
Válasz #11
Nem elérhető

gabo01


Egyébként értem én, hogy mire gondol Maszat, és az ő szemszögéből igaza is van.
Pontosabban fogalmazva, abban azért szerintem megállapodhatunk, hogy akinek Hajdúsági Győző BD-termékeire van forrása és azokat meg is veszi, annak szűkségtelen pajzsmirigy-hormonokban gondolkodnia...

 Łł= @:-) :-!

2012. Május 25. - 18:20:54
Válasz #12
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mindig érdekelt,h ki állapítja meg,h hobby szinten mi fér az embernek bele?!?! Vajon ki lehet az, aki megállapítja,h nekem, vagy akárkinek hobby szinten mi fér bele? 1 bizottság?! 

A napi 6 szem naposim, meg heti 2 susta a hobby határ  ;D ;D ;D Ha van még kérdésed szólj  ;D ;D ;D
Egyébként pont ott, hangya faxnyival sem több  :D :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 25. - 18:21:53
Válasz #13
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
De legalább mindenki láthatja, hogy Maszat működő Trenit használ. :D
De most ezt miből gondolod  ????...  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 25. - 18:28:46
Válasz #14
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mindig érdekelt,h ki állapítja meg,h hobby szinten mi fér az embernek bele?!?! Vajon ki lehet az, aki megállapítja,h nekem, vagy akárkinek hobby szinten mi fér bele? 1 bizottság?!  

És az egész átmenne egy abszurd vígjátékba, kiderülne, hogy tényleg egy bizottság dönt róla, hobbi szinten ki mennyit használhat  ;D.

A 166-os bizottsági tagnak ellenvetése volt Maszat úr dózisaival kapcsolatban. Jövő héten hoznak döntést az ügyben  ;D ;D.  

 @-o

Nézd meg a 166-os tényleg hátrafordul  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).