2024. Május 10. - 22:31:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339466 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 14. - 13:14:47
Válasz #450
Nem elérhető

ineedcsoki


Idézet
Figyeljetek, valójában nincsen gond ezekkel a kúrákkal amiket itt olvasok...de most akkor vagy én használok túl kicsi dózisokat vagy Ti túl nagyokat...

 ::)

Valakinek sokra, valakinek kevésre van szüksége  /:-)
 
;) ;)

...vagy többet használ, mint kellene, mégsem éri el azt a végcélt ezzel, amit kellene ;)

...valakinek "csak" fennt kell tartania, másnak fel kell érnie ! ;)

Pisti izmosan született, csak vigyáznia kell, hogy megtartsa..  !+"% Nem vagy okos  8-)

Friss vagyok még itt, ezt nem tudtam, akkor vissza minden ;)

Re a fentiekre:
nem nevezném kezdőnek magam, se kezdő kúrának az egészet:)

2009. Június 14. - 17:48:03
Válasz #451
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Idézet
Figyeljetek, valójában nincsen gond ezekkel a kúrákkal amiket itt olvasok...de most akkor vagy én használok túl kicsi dózisokat vagy Ti túl nagyokat...

 ::)

Valakinek sokra, valakinek kevésre van szüksége  /:-)
 
;) ;)

...vagy többet használ, mint kellene, mégsem éri el azt a végcélt ezzel, amit kellene ;)

...valakinek "csak" fennt kell tartania, másnak fel kell érnie ! ;)

Pisti izmosan született, csak vigyáznia kell, hogy megtartsa..  !+"% Nem vagy okos  8-)

Friss vagyok még itt, ezt nem tudtam, akkor vissza minden ;)

Re a fentiekre:
nem nevezném kezdőnek magam, se kezdő kúrának az egészet:)
Az email címedből kiindulva 20 éves vagy. Akkor nem lehetsz túl veterán sem a bodybuilding, sem a gyógyszerek terén.

Én 2-3 héttel a 20. születésnapom után Magyar Bajnok és Superbody Abszolút Bajnok lettem...miközben a verseny előtti csúcsadagom (és ha valamikor, na akkor sokat kell szedni...vagy legalábbis maximálisat) 500 mg testo/hét volt.

Ezeket nem bántásból írom, csak figyelemfelkeltésképpen...

 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 14. - 20:09:23
Válasz #452
Nem elérhető

zuzu petaz


Köszönöm a tanácsokat,intelmeket,és a többi véleményt is! ja a provironról vmi,hogyan egyem meg? Kösze!

2009. Június 14. - 22:48:17
Válasz #453
Nem elérhető

BadBodyBoy


Idézet
Köszönöm a tanácsokat,intelmeket,és a többi véleményt is! ja a provironról vmi,hogyan egyem meg? Kösze!

Túrós csuszával....... ˝=/
Vagy inkább keverj el a reggeli zabpehellyel 10-20 szemet és kanalazd be..... ****:))) ***))))

2009. Június 16. - 23:06:03
Válasz #454
Nem elérhető

zuzu petaz


Látom a tapasztalat magasan megérkezett! ****)

2009. Július 19. - 10:51:15
Válasz #455
Nem elérhető

blasius10


Sziasztok! Én tablettás cuccban ajánlom a Methabol-t és nem összekeverendő a H nélküli tabival!!! egy levélben 45 Szem van. szedése 2x2 és én 3 napja szedem és nagyon gyors eredményre tettem szert...érdememg kiprobálni(Mellékhatás szinte niincs) üdw.

2009. Július 23. - 12:18:22
Válasz #456
Nem elérhető

hrcak


Az egész kokszos rovat egy nulla. Olvasgatom mert érdekel ki milyen kérdésre milyen választ ad. Az itt fórumozók 80 %-a kokszol. Valaki kérdez, még ha nem is profin,( mert ugye itt kérdezni is profin kell különben azonnal hülye) jellemzően a következő válaszokat kapja.
Egyél rendesen
Sakkozz inkább
Válasz más sportot
Ebben a korban ilyen alkattal.....
Na most ez az igazi álszentség. Biztosan mindenki profi, kitanult koksztudós volt amikor bele kezdett az egészba és igazán rendesen evett stb.

Mit akarok ezzel? Először is a szokásos személyek hülyézzenek le. Másodszor ha már koksz a téma normális válaszokat adjatok. Mert szerintem a legnagyobb hülyézők akiknek fogalma nincs az egészről csak cuccoltak már és ettől komoly szakembereknek számítanak. Gondolom nem azért olvas itt valaki mert a kioktatás izgatja ami mellesleg egy ilyen rovatban elég érdekes. Aki naturál szemléletű nem fog itt kérdezgetni, aki meg nem az úgy is ki fogja próbálni és normális fórum híján az életével játszik. Na megint jöhet a szöveg hogy kit érdekel? Hát igen de akkor minek ez az egész fórumosdi.

 

2009. Július 23. - 12:21:05
Válasz #457

Torony

Vendég
Az egész kokszos rovat egy nulla. Olvasgatom mert érdekel ki milyen kérdésre milyen választ ad. Az itt fórumozók 80 %-a kokszol. Valaki kérdez, még ha nem is profin,( mert ugye itt kérdezni is profin kell különben azonnal hülye) jellemzően a következő válaszokat kapja.
Egyél rendesen
Sakkozz inkább
Válasz más sportot
Ebben a korban ilyen alkattal.....
Na most ez az igazi álszentség. Biztosan mindenki profi, kitanult koksztudós volt amikor bele kezdett az egészba és igazán rendesen evett stb.

Mit akarok ezzel? Először is a szokásos személyek hülyézzenek le. Másodszor ha már koksz a téma normális válaszokat adjatok. Mert szerintem a legnagyobb hülyézők akiknek fogalma nincs az egészről csak cuccoltak már és ettől komoly szakembereknek számítanak. Gondolom nem azért olvas itt valaki mert a kioktatás izgatja ami mellesleg egy ilyen rovatban elég érdekes. Aki naturál szemléletű nem fog itt kérdezgetni, aki meg nem az úgy is ki fogja próbálni és normális fórum híján az életével játszik. Na megint jöhet a szöveg hogy kit érdekel? Hát igen de akkor minek ez az egész fórumosdi.

 

először is magamra evszem; HÜLYE. Done.

te ideggyenge vagy.

2009. Július 23. - 12:31:53
Válasz #458
Nem elérhető

csaba.r


Az egész kokszos rovat egy nulla. Olvasgatom mert érdekel ki milyen kérdésre milyen választ ad. Az itt fórumozók 80 %-a kokszol. Valaki kérdez, még ha nem is profin,( mert ugye itt kérdezni is profin kell különben azonnal hülye) jellemzően a következő válaszokat kapja.
Egyél rendesen
Sakkozz inkább
Válasz más sportot
Ebben a korban ilyen alkattal.....
Na most ez az igazi álszentség. Biztosan mindenki profi, kitanult koksztudós volt amikor bele kezdett az egészba és igazán rendesen evett stb.

Mit akarok ezzel? Először is a szokásos személyek hülyézzenek le. Másodszor ha már koksz a téma normális válaszokat adjatok. Mert szerintem a legnagyobb hülyézők akiknek fogalma nincs az egészről csak cuccoltak már és ettől komoly szakembereknek számítanak. Gondolom nem azért olvas itt valaki mert a kioktatás izgatja ami mellesleg egy ilyen rovatban elég érdekes. Aki naturál szemléletű nem fog itt kérdezgetni, aki meg nem az úgy is ki fogja próbálni és normális fórum híján az életével játszik. Na megint jöhet a szöveg hogy kit érdekel? Hát igen de akkor minek ez az egész fórumosdi.

 

először is magamra evszem; HÜLYE. Done.

te ideggyenge vagy.


Ez az egész fórum azért van hogy edzésnaplókat versenyfelkészüléseket mutasson be azoknak akiket érdekel. a kokszos téma csak egy plussz itt is tilthatnának le  mindenkit aki kokszos kérdéseket tesz fel általában nem azok vannak leugatva akik ilyen kérdést tesznek fel, hanem azok akik hülyék hozzá (pl 2 hete edzem nem látok változást tervezek egy naposim kúrát) és igen azok megérdemlik hogy szo....pjanak a hülyeségük miatt én is kérdéssekkel kezdem és még mindig itt vagyok lehet azért mert érdekel is az egész és nem 2 nap allat akarok Arnold lenni a dopping a versenyzőknek van nem a 17 éves barmoknak akik még fejlődésbe vannak ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 23. - 12:33:59
Válasz #459
Nem elérhető

hrcak


Az egész kokszos rovat egy nulla. Olvasgatom mert érdekel ki milyen kérdésre milyen választ ad. Az itt fórumozók 80 %-a kokszol. Valaki kérdez, még ha nem is profin,( mert ugye itt kérdezni is profin kell különben azonnal hülye) jellemzően a következő válaszokat kapja.
Egyél rendesen
Sakkozz inkább
Válasz más sportot
Ebben a korban ilyen alkattal.....
Na most ez az igazi álszentség. Biztosan mindenki profi, kitanult koksztudós volt amikor bele kezdett az egészba és igazán rendesen evett stb.

Mit akarok ezzel? Először is a szokásos személyek hülyézzenek le. Másodszor ha már koksz a téma normális válaszokat adjatok. Mert szerintem a legnagyobb hülyézők akiknek fogalma nincs az egészről csak cuccoltak már és ettől komoly szakembereknek számítanak. Gondolom nem azért olvas itt valaki mert a kioktatás izgatja ami mellesleg egy ilyen rovatban elég érdekes. Aki naturál szemléletű nem fog itt kérdezgetni, aki meg nem az úgy is ki fogja próbálni és normális fórum híján az életével játszik. Na megint jöhet a szöveg hogy kit érdekel? Hát igen de akkor minek ez az egész fórumosdi.

 

először is magamra evszem; HÜLYE. Done.

te ideggyenge vagy.

A reakcióid alapján a te idegeid rosszak nem írtam semmi olyat amin ki kellene akadnod. Nem is személyeskedtem. Ha magadra veszed az a te dolgod

2009. Július 23. - 12:35:23
Válasz #460
Nem elérhető

lue


Ha nem  vennéd észre HRCAK láthatnád hogy hülye kérdésre hülye válasz.Nem tudom minek nyitnak ujabb topic.okat amikor  arra lusta hogy végigolvasson a már meglévöek közül.Ha  valaki koxolni akar az  saját  felelöségére tegye,olvasson utánna,és  ne  hisztizzen ha nem kap  választ.Amugy meg vannak itt tapasztalt emberek,Csak máshogy kéne  ehhez hozzáállni...
 ))=/

2009. Július 23. - 12:36:33
Válasz #461

Torony

Vendég
Az egész kokszos rovat egy nulla. Olvasgatom mert érdekel ki milyen kérdésre milyen választ ad. Az itt fórumozók 80 %-a kokszol. Valaki kérdez, még ha nem is profin,( mert ugye itt kérdezni is profin kell különben azonnal hülye) jellemzően a következő válaszokat kapja.
Egyél rendesen
Sakkozz inkább
Válasz más sportot
Ebben a korban ilyen alkattal.....
Na most ez az igazi álszentség. Biztosan mindenki profi, kitanult koksztudós volt amikor bele kezdett az egészba és igazán rendesen evett stb.

Mit akarok ezzel? Először is a szokásos személyek hülyézzenek le. Másodszor ha már koksz a téma normális válaszokat adjatok. Mert szerintem a legnagyobb hülyézők akiknek fogalma nincs az egészről csak cuccoltak már és ettől komoly szakembereknek számítanak. Gondolom nem azért olvas itt valaki mert a kioktatás izgatja ami mellesleg egy ilyen rovatban elég érdekes. Aki naturál szemléletű nem fog itt kérdezgetni, aki meg nem az úgy is ki fogja próbálni és normális fórum híján az életével játszik. Na megint jöhet a szöveg hogy kit érdekel? Hát igen de akkor minek ez az egész fórumosdi.

 

először is magamra evszem; HÜLYE. Done.

te ideggyenge vagy.

A reakcióid alapján a te idegeid rosszak nem írtam semmi olyat amin ki kellene akadnod. Nem is személyeskedtem. Ha magadra veszed az a te dolgod

úgy tűnik, hogy kiakadtam? frászt ;D

az idegeim teljesen rendben vannak. Csak azt mondom, hogy mindenki tolja magába, amit megvett, úgy, ahogy neki tetszik. Ha deca, akkor azt, ha "napcsi", akkor azt, ha 35 centis dildo, akkor azt ;D

2009. Július 23. - 12:40:01
Válasz #462
Nem elérhető

csaba.r


Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 23. - 12:40:26
Válasz #463
Nem elérhető

BadBodyBoy


Szerintem meg tök felesleges új topicokat  nyitni és feltenni az általános kérdést, h ha naposimot szedek az jó e....
Annyi információ van már a szteroid rovatban, h ha vennék az emberek a fáradságot és visszaolvasnának, akkor kapnának mindenre választ!!!
Én is úgy kezdtem annó h 2x is átolvastam a témát!!!!
Tegyen így mindenki és akkor nem fog hülyének látszani!!!!!! ****:)))))) ****:)))
És akár hiszed akár nem nem a kiegektől és a szteroidoktól leszel nagy és izmos!!!!!!Az csak +++++
Ha ezt nem érted meg akkor  :-\ :-< ***))))

2009. Július 23. - 12:41:51
Válasz #464
Nem elérhető

lue