2024. Május 10. - 06:14:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339403 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 09. - 05:11:46
Válasz #480
Nem elérhető

sheik


Sziasztok!

187 cm, 88kg vagyok és 20éves!4éve edzem!Régen heti 3* aztán heti 4* most pedig eljutottam heti 5edzésig!Étkezésem ugy néz ki hogy reggel betolok 250gramm zabpelyhet + 6tojást (amiből csak 2be van sárgája) aztán a 2. étkezésre tolok 25-30dkg pulykamellet rizzsel +zöldséget.3.étkezésre eszemvalami gyümölcsöt+ 300gramm túrót 4.étkezésre 20-25dkg halat teljes kiőrlésű kenyérrel zöldséggel 5. étkezésre teljes kiőrlésű kenyér +6tojás(3sárgája) vagy. pulyka v. tonhal. fehérjét napi 1* iszom.Tömegnövelők nem váltak be mert nagyon bezsírosodtam a magas CH tartalom miatt tőlük!Ezeket variálom és helyettesítem kb ugyan olyan mennyiségű proteintartalmu étellel!Mindezek ellenére a testsulygyarapodás megállt, és szálkásodni se szálkásodom (testzsírom 17%)!
Gondoltam rá hogy valami szemes koxot elkezdek!Andriolon illetve stanazolon gondolkodom!Ti melyiket ajánlanátok?Hogy kellene szedni?Mellékhatások?Proviront kell e mellé szedni!
Nem szeretnék egybűl szurizni!Nem igazán bízom az emberekbe akik beadnák és nem szeretném ha esetleges gyulladás lépne fel!

Válaszotokat előre is köszönöm:)

2009. November 08. - 13:04:18
Válasz #481
Nem elérhető

szikla33


Egy kérdés,valaki szedett már (testosterone undecanoate)-t.Tablettásat.Megoszthatná a tapasztalatát,Amit írnak róla az elsőre elég jól hangzik.köszi
g


2009. November 08. - 19:11:47
Válasz #483
Nem elérhető

player


Egy kérdés,valaki szedett már (testosterone undecanoate)-t.Tablettásat.Megoszthatná a tapasztalatát,Amit írnak róla az elsőre elég jól hangzik.köszi

Igaz hogy régen volt,de elfelejteni nem lehet:szart ért,és drága volt.Napi 10 ment,valami kis erősödés volt de az injektálható testohoz képest igen kevés.

2009. November 08. - 20:02:47
Válasz #484
Nem elérhető

Tóth Attila


Létezik,hogy 1év tisztulás után 100szem,dátum szerint frissen gyártott Naposim,9kilót hozzon?
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. November 08. - 20:07:22
Válasz #485
Nem elérhető

Kris


Létezik,hogy 1év tisztulás után 100szem,dátum szerint frissen gyártott Naposim,9kilót hozzon?

Igen! Vizet!

2009. November 09. - 10:08:45
Válasz #486
Nem elérhető

zsoltbest


Sziasztok!
Érdeklődnék ,hogy mennyi szünetet érdemes hagyni 2 thai anagol kúra között?

2009. November 09. - 10:08:45
Válasz #487
Nem elérhető

tabiherceg


Napobol mennyit érdemes beszedni? Kell utánna vmi levezetönek is?
(Nemvágom az ilyesmit) :(

2009. November 09. - 10:31:28
Válasz #488

Akezdetfia

Vendég
Napobol mennyit érdemes beszedni? Kell utánna vmi levezetönek is?
(Nemvágom az ilyesmit) :(

májvédőnek: napi 1 szem anapolon  meg kúrva végén pár egység olajos bázisú tesztoszteron  ****:))))))    na jólévan ez csak egy ébredés után félre sikerült poén volt  !+"%  ****:))) 

A kérdésedre a választ sajnos nem tudom   [:-o]

2009. November 09. - 11:07:29
Válasz #489
Nem elérhető

atleeta


Napobol mennyit érdemes beszedni? Kell utánna vmi levezetönek is?
(Nemvágom az ilyesmit) :(
Több mint 2 hónapja regelve vagy, de ide még nem jutottál el?
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=493.0
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 09. - 11:12:57
Válasz #490
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Napobol mennyit érdemes beszedni? Kell utánna vmi levezetönek is?
(Nemvágom az ilyesmit) :(


Sztem , a képed alapján nem vagy rossz formában, ha  te szeretnéd használni, azt mondanám, hagyd a picsába, sokkal ütősebb kiegészítőket lehet már kapni(és biztonságosabbakat is),mint a naposim, amiről nem tudhatod, hogy mi van benne, illetve van e benne bármi is.Mindent megtalálsz ami nfo kellhet itt fenn, de ezzel hormonháztartást borogatni teljesen felesleges sztem.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 09. - 12:40:13
Válasz #491
Nem elérhető

Maszat


Napobol mennyit érdemes beszedni? Kell utánna vmi levezetönek is?
(Nemvágom az ilyesmit) :(

hát akkor olvass utána! ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 09. - 16:44:05
Válasz #492
Nem elérhető

tabiherceg


Köszi a válaszokat! :-!!! Régebben hülye fejjel bele akartam menni egy kurába, de hála le is beszéltek róla, csak érdekelt h hogy basztam volna el, mert hát nemvok vmi sok tudás birtokában még sajna :-[

2009. November 09. - 16:49:28
Válasz #493
Nem elérhető

tabiherceg


Ja és igaz h már 2 honapja regelve vok, de csak akkor tok feljönni ha van egy kis idöm... :-[ ;D

2009. November 09. - 16:51:34
Válasz #494
Nem elérhető

atleeta


Köszi a válaszokat! :-!!! Régebben hülye fejjel bele akartam menni egy kurába, de hála le is beszéltek róla, csak érdekelt h hogy basztam volna el, mert hát nemvok vmi sok tudás birtokában még sajna :-[
Ha 1 órát rászánsz és olvasgatod a kokszos topicokat elég sokat megtudhatsz.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA