2024. Május 09. - 22:34:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339397 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 10. - 16:12:48
Válasz #540

petibbuilder

Vendég
Sziasztok!

Úgy látom végre rátaláltam egy olyan forumra, ahol hozzáértő régi "őstag"-ok segítenek teljes szívvel másokon, aminek nagyon örülök, mivel én már teljesen "kész vagyok" attól, hogy 9 hónapja edzek keményen és még nem vagyok annyira szálkás, pocak stb stb igazából hosszú lenne mind ezt leírni, a lényeg, hogy én csak végső esetben nyúlnék "koksz"-hoz, név szerint-> Stanazol. Viszont nagyon bizonytalan vagyok és nem tudom hova is rakjam a fejem a lényeg, hogy nagyon örülnék annak, ha lenne valaki olyan rendes, hogy megad esetleg egy tel. számot,agy esetleg msn és tudok vele beszélni, mivel azért mind ezt elég hosszú lenne leírni,meghát jönnének az alapvető kérdések mennyi idős vagyok mióta edzek hogyan stb stb stb...

Úgyhogy köszönöm előre is, mivel még újonan reg.eltem nem tudom, hogy kapok-e értesítést ha jött egy privi vagy valami, ha esetleg van olyan hozzáértő ember aki szeretne segíteni, az please küldjön inkább egy mailt erre a címre: zippo93@gmail.com

Köszönöm még egyszer előre is!

2010. Március 10. - 16:16:41
Válasz #541
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Úgy látom végre rátaláltam egy olyan forumra, ahol hozzáértő régi "őstag"-ok segítenek teljes szívvel másokon, aminek nagyon örülök, mivel én már teljesen "kész vagyok" attól, hogy 9 hónapja edzek keményen és még nem vagyok annyira szálkás, pocak stb stb

hát még nekem, hogy elegem van,h már 6éve edzek és mindössze 76kg vagyok  ;D ;D

A testépítés nem hónapokról szól, főleg ha a testalkatod nem erre lett kitalálva és ezt megfejelve még nem is biztosítod a megfelelő körülményeket.

Nézd meg a kezdő kúrákba mennyire vagyunk itt segítő készek...

Ez a szteroid fórum nem arrol szól,h valaki konkrét tanácsot adjon akárkinek is.Csak tapogatózunk a sötétben.Van 1-2 jó írás Efittől azokból ki lehet logikázni az alapokat, de úgy összeségében senki nem fog konkrét tanácsokkal ellátni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 10. - 16:22:05
Válasz #542
Nem elérhető

andras123


hat egy stanozolol tabletta kurat 60 ezerbo meguszol
mennyire van lkedves hozza es anyagilag hoyg is alsz
mewrt ne hoyg azt gondolt 100 tarab 5mg stanozolol segit
en 500tab 10mg Danaboltol se varok mar sokat
Balu  ***
Maszat en az Feco Urgenek Irtam egy Jo kurat
De Balu Kek zaszloval leintett

2010. Május 18. - 18:04:47
Válasz #543
Nem elérhető

Rsc


Üdv!

Deca-Susta kúra mellé Methadienone-t "ajánlottak". érdemes mellé ezt a szemest használni vagy nem lenne egy arányban a "hozam" a mellékhatások növekedésével.

köszöntem

2010. Május 19. - 08:54:19
Válasz #544
Nem elérhető

BangkokBBuilder


Sziasztok!

Szerencses emberkent lassan egy eve Bangkokban elem eletem, dolgozom, es edzek!!... Sajnos az utobbi nem ugy megy ahogy kene, lehet hogy igy 10 ev edzes utan elvesz a motivacio, vagy csak a meleg az oka... nem tudom! Lenyeg a lenyeg, hogy ebben az idoben az embernek nem sok etvagya van, plusz a stressz, szepen lepucoltak olyan 75kg-ra, 80-rol... Egy kis muay thai is bejatszott, csakis outdoor... :)
Mostanaban elkezdtem edzeni rendszeresen, etkezes is ugy ahogy, de megsem nagyon jon tomeg.. vagy lassan..? Egyik cimbim (orosz..  ;D) ajanlotta, hogy szedjek Glonavart, vagy Anavar, Oxadrolone-kent is ismert... Taplalekkiegeszitok mennek, creatine, amino, feherje...
Elkisertem a patikaba, mert itt igy megy, es vett egy 100 szemest.. persze a patikus magyarazasa utan en is raszantam magam, mert ugyan mar alig 13 000forintnak megfelelo baht, egy honapi adag... (valahol olvastam, hogy draganak titulaltak itt a forumon, ez draganak szamit? )
El is kezdtem egybol szedni, mert kell a nagyobb kar, meg mell, stb.. Elvileg vizet is hajt egyhen a keszitmeny, ezert felmerult a kerdes, hogy creatinnal egyutt ajanlott-e.. errol persze kontkret info nincs a neten, se angolul se magyarul.. Valaki??
Elso nap 2 szemmel kezdtem, mivel 8 ora alatt urul a szervezetbol, ezert reggel este, aztan masnap gondoltam, mar mehet a 3 is, mivel minden site azt irja, siman tolj be belole 40-50mg-t, ami 4-5 szem, de a napi 3 utan olyan fosas jott ram hogy nem hittem el... gondoltam, na a kreatin megse jo otlet, lealltam vele.. masnap ujra ment a 3 etkezes utan.. ezt hallottam.. (ne essetek ebbe a hibaba..) 4nap utan, viz jon szeklet helyett....
Ugye neten minden letezo blogon, siteon olvasva, kizarolag pozitiv dolgokat irtak! Legkevesebb mellekhatas, nem vesz fol vizet a szervezet, stb stb, csak szuperlativuszban! Mai napra olyan szarul vagyok, hogy gondoltam, megkeresem a gyarto a websitejat is, hatha nem csak reklam duma van rajta...
Es hal istennek igy is volt... Leginkabb atletak hasznaljak ezt a szert, profi sportolok, es ugye ok odafigyelnek a kajara, stb.. de a hivatalos website azt irta, hogy ok is hanyingerre, emelygesre, folyamatos hasmenesre, belfajdalmakra panaszkodtak.. DE!!! It`s working... Tehat, ezaltal zsirt is veszitesz, folyamatosan wc-n vagy, es allitolag enyhen az etvagyat is elnyomja (milyen jo nekem, mar csak ez kellett)...
Tehat, ha mazoista, fogyni, szalkasodni vagyo ember vagy, ez a te szered! Csak azt nem ertem, hogy ersz el eronovekedest, ha naponta 7szer mesz wc-re... A taplalekkal mi lesz..?? Ugy erzem, teljes ellentmondas van ezzel a szerrel kapcsolatban!
Tehat, mi tevo legyek a majd 100 tabimmal... Gondoljatok , hogy tul gyors volt az adagolas?? Vagy csak egyszeruen nem birja a belem..?? Lehet hogy csak eggyel kene kezdeni, par napig, aztan felvezetve 4ig..?? De akkor mi van a 8 oras urulesi idovel? Mert arrol is rengeteg site ir!! Ujabb ellentmondas...
Szoval most egy kicsit beleagyaztam magam a koksz infokba, jonehagy siteot vegig olvastam, ... es sustan vagy winstro kozt vacilalok  @-o
Elso kokszos tapasztalatom, szinten oral volt, ugye nagy okosan 16 eves fejjel, elso kura, napozim.. na attol jott cucc ram.. de normalis vagy?? Mellekhatas boven... Most masodik talalkozasom az oralis steroiddal szinten nagyon sikeresen alakult... Dobni kell a temat ha jol latom, es egy finom szuris kura valoszinuleg jobban esik a testemnek, izmaimnak, az egomnak meg foleg, ha visszakuzdom magam 80-82kg kornyekere...
Kivancsian varom a reakciokat!!

Udv

2010. Június 13. - 20:09:06
Válasz #545
Nem elérhető

Sprinter


Sziasztok,bocsi,hogy ide írok,meg válaszként. De itt ahogy elnézem legalább ezekhez a dolgokhoz értő emberek vannak.
Az én kérdésem kicsit más sportággal kapcsolatos,de reménykedem benne,hogy valaki tud segíteni.
A helyzet az,hogy országúti kerékpározom hivatásosan,ugye itt is odakell figyelni szintén az étkezésre megvan szabva nagyon sok minden,edzés elötti kiegészítők táplálékbevitel edzés közben edzés után és stb.
Használtam táplálékkiegészítőket amitől nagyon jól met a fejlődés,tartottam belőle szünetet is hogy ismét legyen fejlődés,ezek be is válltak,de már egyszerűen nem megy a fejlődés,és közben azért nagy  hajtás és az elvárások is egyre nagyobbak,nem egyszerű naponta 5-8 órákat tekerni és akkor még a versenyek is.Javasoltak nekem stanazolol tablettát illetve spiropentet,valaki még javasolta az anabolic tablettát azt a rózsaszín nem tudom hányágú tabletta,viszont tömeget semmikép nem szeretnék felszedni ha jönne is az maximum egy 2-3 kiló tiszta izom az még nem gond,inkább az erő és az állóképességem szeretném növelni és ugye hogy több oxygent tudjak felvenni biciklizés közben,szeretném megkérdezni,hogy ti mit javasolnátok?

Köszönöm

És mégegyszer bocs,hogy ideírtam,de nem akartam ez miatt egy külön topicot nyitni

2010. Július 24. - 17:50:29
Válasz #546
Nem elérhető

kriptonik


csak annyit szretnék kérdezni hogy tudtok-e valamit a bianabolról mondani köszi..

2010. Július 31. - 02:38:10
Válasz #547
Nem elérhető

melpi81


Üdv !
5 mg-os 200 db-os stanozolol-ról van valakinek gyakorlati tapasztalata, infója ? Mellékelek egy képet, az érdekelne, hogy ezt a fajtát érdemes-e megvenni, eredeti, hamisított, vagy hamisított, de jó ? A régi 10 mg-sat ismerem, de olyat nem tudok szerezni. Előre is köszönöm a segítséget.


2010. Augusztus 24. - 12:58:28
Válasz #548
Nem elérhető

lucy01


az anapolonról mi a véleményetek?érdemes használni akármilyen formában is vagy teljesen felejtős?ésszerű alkalmazás mellet esetleg?
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Szeptember 16. - 23:54:58
Válasz #549
Nem elérhető

melpi81


Üdv !

Rejtélyes okokból le lett zárva a Winstrol topik, ezért ide írom.

4 napja szedem a 1 hozzászólással ezelőtt belinkelt képen szereplő tabis stanozolt, még a felvezetésnél vagyok.
Olyan mellékhatásokat érzek, mint anno még a narancssárga-sávos dobozos naposim-nál : tabi beszedése után izzadás, fokozott éhségérzet és éjszakai felébredezések. Egyébként qrvanagy alvó vagyok , tehát tuti nem beképzelem.
Lehet metha van benne, vagy ezek általános mellékhatások a stanánál is ?

Másik kérdés, hogy kajázás után vegyem be, vagy jóval előtte, éhgyomorra ? Ha igen, kajálás előtt mennyivel, hogy ne bassza a gyomrot ?
Köszi !

2010. Október 03. - 14:45:08
Válasz #550
Nem elérhető

Maszat


nem találtam megfelelő topicot erre. Ha már mellékhatások...Ez mi a gyííík?  :o

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 03. - 15:42:30
Válasz #551
Nem elérhető

Milito



2010. Október 03. - 17:06:21
Válasz #552
Nem elérhető

NosztalNiga


nem találtam megfelelő topicot erre. Ha már mellékhatások...Ez mi a gyííík?  :o


Mos pár ilyen kis ragyás négyzet centi...hagyjad már...
;D ;D ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Október 03. - 17:14:53
Válasz #553
Nem elérhető

Maszat


Ez Te vagy Maszat?


dehogyis! csak bírtam google kép kereesőbe,h anapolon. ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 03. - 17:36:04
Válasz #554
Nem elérhető

Tóth Attila


Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"