2024. Május 10. - 20:38:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339464 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Szeptember 13. - 19:58:14
Válasz #315

Torony

Vendég
a VM35-ös dolgot nem érted. ez nem baj :D nem a szuzuki a gáz, hanem ha ferrarinak akarják eladni :D

viszont lehet, h szar van a palacsintában, azaz szőlőcukrot szedsz vagy rutascorbint vagy mittom... de semmiképpen nem anabolikumot.

2008. Szeptember 13. - 20:02:23
Válasz #316
Nem elérhető

Milo


én arra lettem volna itt a fórumba kiváncsi hogy mér nem hat a cucc amit szedek.
1,lehet hogy egyszerűen nem reagálok rá(nem tudom létezik e ilyen?)
2,hamisat adtak (többen is szedik nekik hat,doboz minden megeggyezik az eredetivel)

jó ebben igazad van Firstlady. de a kox fehérjemegkötő hatása miatt ilyen kajától sokkal jobb minőségbe kéne tömeget felszedni.
Riceman

2008. Szeptember 13. - 20:04:38
Válasz #317

Torony

Vendég
mert ha hamis lenne, azt mondjuk direkt más dobozba raknák? :)

2008. Szeptember 13. - 20:04:59
Válasz #318
Nem elérhető

FirstLady


én arra lettem volna itt a fórumba kiváncsi hogy mér nem hat a cucc amit szedek.
1,lehet hogy egyszerűen nem reagálok rá(nem tudom létezik e ilyen?)
2,hamisat adtak (többen is szedik nekik hat,doboz minden megeggyezik az eredetivel)

jó ebben igazad van Firstlady. de a kox fehérjemegkötő hatása miatt ilyen kajától sokkal jobb minőségbe kéne tömeget felszedni.
Lehet, hogy mást kéne, vagy állj le vele egy kicsit, bár én koksz témában nem vagyok kompetens annyira :)

Minden szervezet máshogy reagálhat bármilyen gyógyszerre... pl. valakinél a mellékhatás erősebb, mint a hatás, ilyen is van...

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 13. - 20:47:16
Válasz #319
Nem elérhető

Cressler


vagycsak a fórumokon mindeki 100%-an jó kajál egy-egy hsz erejéig, jelige: leírni könnyű
de lehet túl Doktor Houseosan látom  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 13. - 20:54:17
Válasz #320
Nem elérhető

NaturalBoy


Szerintem is valami szart adtak el neked.Mert én még nem hallotam senkitől hogy ez a cucc ne hatott volna.Főleg hogy van is mit beépítenie,mert ez a kaja rohadt sok.Alapból ha jól emlékszem 5 zacskó rizs..... :-O Ezen kiakadtam.Én napi 1-et alig bírok letolni már ha oylan 125g.-os zacskókra gondolunk mint az Uncle Bens-es gyorsrizs de az ahogy megszívja magát vízzel..........5 zacskó egy lónak is sok ;D

Egyébként nincs a szetorodiknak fehérje megkötő hatásuk.Nem úgy hatnak hogy a vérben  afehérjéhez kötődnek és magukhoz kötve beviszik az izomba....

2008. Szeptember 13. - 21:19:52
Válasz #321
Nem elérhető

L


vagycsak a fórumokon mindeki 100%-an jó kajál egy-egy hsz erejéig, jelige: leírni könnyű
de lehet túl Doktor Houseosan látom  ;D

Dr. House-nak legtöbbször igaza van.  ;)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Szeptember 13. - 21:32:00
Válasz #322
Nem elérhető

Gabe


akkor vagy nem osztod el ezeket rendesen a nap folyamán, vagy gilisztás vagy...
aki ennyi kajától nem fejlődik, arra más ötletem nincs.
mondjuk glutamint nem láttam, ami az izomépítéshez elengedhetetlen, sem vitamin ásványi anyag komplexet, ami a tápanyagok szállítását segíti...
sem pedig esszenciális aminosavakat, ami feltölti az izmaidat edzés után, vagy ébredés után...
Az lehet hogy nem láttál glutamint,BCAA,stb...de azért ne legyünk már mi sem szemellenzősek teljesen-ezek megvannak a kajában is...
nem mondtam, hogy nincsenek, csak nem mindegy a mennyiség, és annak az időzítése sem...
pl ehetsz te edzés előtt kaját, amiben benne van a glutamin, meg a BCAA, csak mire felszívódik, már rég leedzettél és b@szhatod.
vagy ehetsz te edzés után, mire felszívódik, már b@szhatod.
De gondolom neked ezeket nem kell elmagyarázni rocksztár.
egy biztos, valamit szarul csinál, mert ennyi kajától még kúlmen is fejlődne.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 13. - 22:32:42
Válasz #323
Nem elérhető

NaturalBoy


akkor vagy nem osztod el ezeket rendesen a nap folyamán, vagy gilisztás vagy...
aki ennyi kajától nem fejlődik, arra más ötletem nincs.
mondjuk glutamint nem láttam, ami az izomépítéshez elengedhetetlen, sem vitamin ásványi anyag komplexet, ami a tápanyagok szállítását segíti...
sem pedig esszenciális aminosavakat, ami feltölti az izmaidat edzés után, vagy ébredés után...
Az lehet hogy nem láttál glutamint,BCAA,stb...de azért ne legyünk már mi sem szemellenzősek teljesen-ezek megvannak a kajában is...
nem mondtam, hogy nincsenek, csak nem mindegy a mennyiség, és annak az időzítése sem...
pl ehetsz te edzés előtt kaját, amiben benne van a glutamin, meg a BCAA, csak mire felszívódik, már rég leedzettél és b@szhatod.
vagy ehetsz te edzés után, mire felszívódik, már b@szhatod.
De gondolom neked ezeket nem kell elmagyarázni rocksztár.
egy biztos, valamit szarul csinál, mert ennyi kajától még kúlmen is fejlődne.

De épp ez a baja,hogy fejlődik is de csak anynit amennyit ezekkel a kajákkal lehetne amúgyis fejlődni,de azért szteroidtól egy kicsit nagyobb fejlődést vár az ember mint önmagában csak a kajálástól.

2008. Szeptember 13. - 22:35:12
Válasz #324
Nem elérhető

Gabe


akkor ő most egy kontrollcsoport tagja, aki placebóhatást mutat  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 13. - 22:38:53
Válasz #325
Nem elérhető

NaturalBoy


akkor ő most egy kontrollcsoport tagja, aki placebóhatást mutat  :)

Hát jah nagyjából ez a helyzet ha jól értelmezem

2008. Szeptember 14. - 09:24:57
Válasz #326
Nem elérhető

Skorpió


Milo,

ez a kaja, amit leírtál (mennyiség és minőség is) teljesen rendben van. Azt írtad, jött fel pár kiló és van némi erőnövekedés is. Akkor mi a gond? Még csak a második héten vagy! Mégis mit akarsz érezni? Nem fogsz 5 méterrel a talaj felett lebegni 1 koksztól sem. 20-30 Kg erőnövekedés fekvenyomásban? Valószínűleg ez nem a 2. héten jött elő az emberkéknél és nem is csak egy ilyen light kúrát nyomtak, kombinálták mással stb. Ha gondolod és van rá pénzed, még tehetsz hozzá glutamint + a vitaminok fontosak, biztos dobnak rajtad, de glutamin nélkül is nőni kell ettől a cucctól és ennyi kajától.

2008. Szeptember 14. - 16:59:21
Válasz #327

flavio

Vendég
Szerintem rossz a cuccod,vagy rossz elképzelésed van arról hogy mit kéne érezned és túl sokat vársz ennyitől!Amikor a 90 évek közepén bionabol kúrával kezdtem a koxolást, kb 1 hét elteltével éreztem hogy jobban pumpálodok és a reggeli 45 perc kemény edzés után nem voltam fáradt csak hihetetlenül felpumpált és gyorsan helyre jöttem a délutáni edzésre!De ez volt az első és az utolsó szemes kúrám, váltottam az inyekcióra és azokat használtam évekig!

2008. Szeptember 14. - 18:37:51
Válasz #328
Nem elérhető

player


Szerintem rossz a cuccod,vagy rossz elképzelésed van arról hogy mit kéne érezned és túl sokat vársz ennyitől!Amikor a 90 évek közepén bionabol kúrával kezdtem a koxolást, kb 1 hét elteltével éreztem hogy jobban pumpálodok és a reggeli 45 perc kemény edzés után nem voltam fáradt csak hihetetlenül felpumpált és gyorsan helyre jöttem a délutáni edzésre!De ez volt az első és az utolsó szemes kúrám, váltottam az inyekcióra és azokat használtam évekig!

de jó volt az a Bionabol...rengeteg elfogyott akkoriban nálunk is  ;D

2008. Szeptember 14. - 19:44:05
Válasz #329

flavio

Vendég
Szerintem rossz a cuccod,vagy rossz elképzelésed van arról hogy mit kéne érezned és túl sokat vársz ennyitől!Amikor a 90 évek közepén bionabol kúrával kezdtem a koxolást, kb 1 hét elteltével éreztem hogy jobban pumpálodok és a reggeli 45 perc kemény edzés után nem voltam fáradt csak hihetetlenül felpumpált és gyorsan helyre jöttem a délutáni edzésre!De ez volt az első és az utolsó szemes kúrám, váltottam az inyekcióra és azokat használtam évekig!

de jó volt az a Bionabol...rengeteg elfogyott akkoriban nálunk is  ;D

A hatása félelmetesen jó volt a 8 hét alatt,de egyetlen rossz melékhatása után többett nem használtam!Nagyon jó cucc de jobb ha inyekciót használ ha már használ valaki szteroidot!