2024. Május 10. - 04:36:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339402 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 05. - 13:07:22
Válasz #60
Nem elérhető

Bubee



Higgyétek el, egy bizonyos szint alatt nincs segítség az emberek számára, legalábbis elméleti tanácsokkal nem fogsz tudni segíteni, mert az illető mindenekelőtt nem érti, hogy nem érti, és nem érti, hogy mit olvas. Ez millió esetben bizonyosodott már be...Teljesen mindegy mit mondassz neki, max te, aki segíteni akarsz, szintén hülye leszel a végén. Ennyi ennek a képlete sajnos.


Ez nem csak kox témára igaz hanem másra is. Örülök h nem csak én gondolkodom így.

Most engem gondol mindenki szarszemétnek mert kinyilvánítottam a véleményem egy másik topikban, holott én mindig segítek azoknak akik hozzám fordulnak, sporton kívül is. De van egy határ ami túl én nem vagyok hajlandó energiát pazarolni másokra. Nekem se rágtak a számba semmit hanem volt türelmem és annyi eszem h elsajátítottam őket magamtól vagy kis segítséggel.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 05. - 13:08:25
Válasz #61
Nem elérhető

tomi


De mindig meg kell próbálni segíteni... és nem szabad 1-2 sorból messzemenő következtetéseket levonni.
Up the dose, lift the most!

2007. December 05. - 13:09:04
Válasz #62
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem érzem elegendőnek a tudásom ehez.
Magadra vetted , pedig nem ált szándékomban kötekedni, elnézést érte.

A mondani valóm asz volt hogy ha van topik akkor arra szolgáljon amire kitalálták.
De ez csak az én véleményem volt

No problemo... ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 05. - 13:09:45
Válasz #63
Nem elérhető

izomboy



2007. December 05. - 13:10:33
Válasz #64
Nem elérhető

Bubee


De mindig meg kell próbálni segíteni... és nem szabad 1-2 sorból messzemenő következtetéseket levonni.

Majd egyszer rájössz, amikor már túl leszel 100 ilyenen h ki az aki megérdemli a segítséget és ki nem!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 05. - 13:12:04
Válasz #65
Nem elérhető

hopika


Ment mindkettőtöknek egy-egy plusz.
Mindkét megközelítés igaz.
A kérdező bután kérdezett,az írása alapján tényleg nem sok jót sejtet a "kúrája" sem.
Ezt privátban,hozzáértő személyektől lehet kb.60%-os bizonyossággal megtudni.
Tényleg ez is nagyon sok tényezős dolog,mint sok más a testépítésben.
100%-os tanács NINCS!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 05. - 13:26:41
Válasz #66
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
De mindig meg kell próbálni segíteni... és nem szabad 1-2 sorból messzemenő következtetéseket levonni.

...viszont néhány sorból meg lehet állapítani a kérdező intelligencia szintjét, már bocs, hogy ezt is idebiggyesztem.

Einstein azt mondta egyszer a vakvilágba: "Egy probléma nem oldható meg azon a tudatossági szinten, ahol a problémá létrejött." Vannak itt filozófusok is, úgyhogy majd kifejtik ezt részletesebben valahol... ;D

Nem kell mindig megpróbálni segíteni, mert nem tartozol senkinek itt a segítségeddel(legalábbis jobb, ha nem tartozol). Te döntöd el mindig, hogy kinek segítesz és kinek nem, és mikor igen, és mikor nem. Ez erősen hangzik, de így van.

Bár néhány ember annyi bűnt követett már el életében, hogy kényszeredetten jóvá akarja tenni azzal, hogy kényszeredetten segíteni próbál mindenkinek.

Van egy másik megközelítés is.

1. Segítsd a jó képességű embereket, hogy még képesebbek legyenek, ez egy sokkal őszintébb hozzáállás lenne mindenekelőtt...És hozz létre egy erős csoportot ezekből az emberekből.

2. Aztán, ha még maradt erőd, időd és energiád, fordítsd az elesettebbekre...Ha tényleg végzed a dolgod az első pontban, akkor nem sok időd lesz rájuk sajnos eleinte...

Így kapni fogsz egy erős csoportot, aki talán képes lesz segíteni. De ha elvesztegeted az energiádat, elpazarlod az idődet és a tudásodat azzal, hogy olyan embereknek segítessz, akik csak elszívják az életet mindenkitől, akkor megnézheted a végeredményt és nem fogod megköszönni magadnak a végén.

Ez már megint csak egy hozzáállásbeli megközelítés, ami mindenkinek a saját élettapsztalatából és meggyőződéséből kell hogy jöjjön, de senkit nem lehet kényszeríteni arra, hogy segítsen!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 05. - 13:46:25
Válasz #67
Nem elérhető

Bubee


De mindig meg kell próbálni segíteni... és nem szabad 1-2 sorból messzemenő következtetéseket levonni.

...viszont néhány sorból meg lehet állapítani a kérdező intelligencia szintjét, már bocs, hogy ezt is idebiggyesztem.

Einstein azt mondta egyszer a vakvilágba: "Egy probléma nem oldható meg azon a tudatossági szinten, ahol a problémá létrejött." Vannak itt filozófusok is, úgyhogy majd kifejtik ezt részletesebben valahol... ;D

Nem kell mindig megpróbálni segíteni, mert nem tartozol senkinek itt a segítségeddel(legalábbis jobb, ha nem tartozol). Te döntöd el mindig, hogy kinek segítesz és kinek nem, és mikor igen, és mikor nem. Ez erősen hangzik, de így van.

Bár néhány ember annyi bűnt követett már el életében, hogy kényszeredetten jóvá akarja tenni azzal, hogy kényszeredetten segíteni próbál mindenkinek.

Van egy másik megközelítés is.

1. Segítsd a jó képességű embereket, hogy még képesebbek legyenek, ez egy sokkal őszintébb hozzáállás lenne mindenekelőtt...És hozz létre egy erős csoportot ezekből az emberekből.

2. Aztán, ha még maradt erőd, időd és energiád, fordítsd az elesettebbekre...Ha tényleg végzed a dolgod az első pontban, akkor nem sok időd lesz rájuk sajnos eleinte...

Így kapni fogsz egy erős csoportot, aki talán képes lesz segíteni. De ha elvesztegeted az energiádat, elpazarlod az idődet és a tudásodat azzal, hogy olyan embereknek segítessz, akik csak elszívják az életet mindenkitől, akkor megnézheted a végeredményt és nem fogod megköszönni magadnak a végén.

Ez már megint csak egy hozzáállásbeli megközelítés, ami mindenkinek a saját élettapsztalatából és meggyőződéséből kell hogy jöjjön, de senkit nem lehet kényszeríteni arra, hogy segítsen!

 :-){ :-){ :-){
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 05. - 16:16:58
Válasz #68
Nem elérhető

tomi


Én nemcsak annak szoktam adni akinek tartozom. Hiába vagy önző és a tudásodat mindig úgy próbálod használni hogy hasznosítsd is...Néha ellenérték nélkül is kell adni, hogy ne hidd magadról azt, hogy minden amit adsz, értékkel bír. Ha valaki feltesz egy egysoros kérdést, adok rá egy egysoros választ, ha van kedvem. Legközelebb felteszem a fórumon, hogy mikor indul a vonat és lehet, hogy pont ő fog jó választ adni. HA pedig valakit nem tartok érdemesnek arra, hogy kérdésére válaszoljak, egyszerűen nem írok semmi, nem pedig magyarázom, hogy miért írom azt, hogy nem válaszolok. Mert ezzel csak azt sugallom, hogy tudom a választ, de nem mondom el, mert egy gyökérnek tartom az illetőt, ezzel ugyanis megbántom. És miért bántanék meg valakit, ha ő sem bántott engem, sőt idejött és írt, és elnyerhetném a bizalmát egy normális válasszal, hogy legközelebb is idejöjjön és talán még vegyen is valamit.
Bubbe ez rád is vonatkozik, mielőtt belekezdtél a cuccolásba, minden fórumot körbejártál, hogy mit kell meg hogy kell. Én elmondtam neked egy tervet, de te a saját elképzeléseidhez ragaszkodtál. Erre nem mondtam azt hogy reménytelen vagy, hanem türelmesen próbáltam közös álláspontot létrehozni. Ez sem ment...
Ezután mondtam, hogy tiszteletben tartom a döntésed és elmondtam ismét türelmesen, hogy mik az előnyei, ill. a hátrányai annak a dolognak, amit kezdőként elképzeltél.
Up the dose, lift the most!

2007. December 05. - 16:55:49
Válasz #69
Nem elérhető

izomboy



2007. December 05. - 17:25:05
Válasz #70
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Higgyétek el, egy bizonyos szint alatt nincs segítség az emberek számára, legalábbis elméleti tanácsokkal nem fogsz tudni segíteni, mert az illető mindenekelőtt nem érti, hogy nem érti, és nem érti, hogy mit olvas. Ez millió esetben bizonyosodott már be...Teljesen mindegy mit mondassz neki, max te, aki segíteni akarsz, szintén hülye leszel a végén. Ennyi ennek a képlete sajnos.
:)

Én általában napi 5-10 kérdést kapok...számoljunk egy abszolúte minimummal...heti 30 kérdés (nem csak itt a fórumon...privátban, milos fórum, getbig, mindkét email címem...).


Tehát mondjuk heti 30 kérdés. Ebből általában 6-8 normális, de néha ezekre sem jut időm válaszolni. A többi vagy olyan kérdés amit 5 mp-ig tartana kikeresni a neten vagy full hülyeség vagy vmi visszatérő reménytelen kérdező vagy éppen mondjuk Taiwan-ról ír egy buzi, hogy roppant szexi vagyok...

Mégis a legtöbben megsértődnek vagy akár felháborodnak ha nem válaszolok... ::) :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 05. - 17:38:00
Válasz #71
Nem elérhető

izomboy



2007. December 05. - 17:43:38
Válasz #72
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 05. - 17:51:48
Válasz #73
Nem elérhető

Bubee


Én nemcsak annak szoktam adni akinek tartozom. Hiába vagy önző és a tudásodat mindig úgy próbálod használni hogy hasznosítsd is...Néha ellenérték nélkül is kell adni, hogy ne hidd magadról azt, hogy minden amit adsz, értékkel bír. Ha valaki feltesz egy egysoros kérdést, adok rá egy egysoros választ, ha van kedvem. Legközelebb felteszem a fórumon, hogy mikor indul a vonat és lehet, hogy pont ő fog jó választ adni. HA pedig valakit nem tartok érdemesnek arra, hogy kérdésére válaszoljak, egyszerűen nem írok semmi, nem pedig magyarázom, hogy miért írom azt, hogy nem válaszolok. Mert ezzel csak azt sugallom, hogy tudom a választ, de nem mondom el, mert egy gyökérnek tartom az illetőt, ezzel ugyanis megbántom. És miért bántanék meg valakit, ha ő sem bántott engem, sőt idejött és írt, és elnyerhetném a bizalmát egy normális válasszal, hogy legközelebb is idejöjjön és talán még vegyen is valamit.
Bubbe ez rád is vonatkozik, mielőtt belekezdtél a cuccolásba, minden fórumot körbejártál, hogy mit kell meg hogy kell. Én elmondtam neked egy tervet, de te a saját elképzeléseidhez ragaszkodtál. Erre nem mondtam azt hogy reménytelen vagy, hanem türelmesen próbáltam közös álláspontot létrehozni. Ez sem ment...
Ezután mondtam, hogy tiszteletben tartom a döntésed és elmondtam ismét türelmesen, hogy mik az előnyei, ill. a hátrányai annak a dolognak, amit kezdőként elképzeltél.

Nézd Tomi, maradjunk annyiban h nem egyezik az álláspontunk. Kedvem lenne írni neked pár dolgot ha már ilyen felhánytorgatást tartunk, de nem teszem. H miért nem az maradjon az én dolgom.

Továbbra is azt mondom h nem tettem semmit rosszat amikor lebasztam Lalikát, akinek már előtte adtam tanácsot, illetve próbáltam rávezetni a helyes útra. Olvass csak vissza, ott van. Az h ezután képtelen volt feldolgozni egyszerű információkat és ugyanúgy idiótán és dilettánsként viselkedett, nekem már sok volt.

Ez a sport azoknak való akik képesek arra h saját maguktól sajátítsanak el bizonyos dolgokat. Nyilván kell segítség, mert én is kértem párszor tanácsot, de képes voltam egyrészt arra h feldolgozzam azokat elsőre, és arra is h a saját elképzeléseimet megvalósítsam. Nem kellett a számba rágni semmit. Egy kis kezdőlöket kellett ami után önállóan képes voltam haladni.

A "cuccolásomról" meg annyit h mielőtt cselekedtem volna én megtettem az első lépéseket, vagyis utánanéztem h mi micsoda, elraktároztam pár információt. Ekkor már kialakult egy kép. És csak ezután kérdeztem meg hozzáértő embereket h mi a helyzet szteroid ügyben. És ekkor sem úgy mentem oda h: mit kőne tóni'? Mit szeggyek? Hanem normálisan kérdeztem mindenkitől, nem tök hülyén, úgy h fogalmam se volt az egészről. NA EZ A KÜLÖNBSÉG!

És akkor maradjunk Lalikánál: már most harmadszorra változtatja az étrendjét és még mindig nem volt képes normálisan összeállítani azt. Nem tudom hányan írták már h mit és hogy kéne és mi a faszság. A Pisti írt egy étrendet, én mondtam neki h nézze meg az enyémet, Seth írta neki h mit tanácsol, Yanou is. Ezek után mégis mit vársz Tomi? Mondd már el nekem légyszives. És te miért nem segítettél? Hm?

Szóval maradjunk annyiban h ütköznek a vélemények és kész. A továbbiakban se nagyon fog érdekelni mások véleménye, én leírom h mit gondolok őszintén és nem fogok kamuzni. Sokan olyan átlátszóak itt h csúcs, és kevesen vannak azok akiket becsülök, mert valóban magukat mutatják.

Az eleje az írásodnak egyébként számomra nem nagyon értelmezhető, de mindenesetre én szívesen segítek és nem várok cserébe semmit. Azt sem hiszem h minden amit mondok értékkel bír, ergo nem képzelem magamról h én vagyok az atyaúristen. Viszont vannak alapok amiket illene elsajátítani csupán azzal h ha nem tudom akkor először utánanézek és aztán kérdezek. Már leírtam egyszer de megteszem most is: itt van egy olyan fórum ahol sok információ van. Van egy másik oldal is ahol szintén (hiába ellenséges, akkor is ott van és elérhető) van kismillió információ. Példaképpen én mielőtt kialakul a helyes táplálkozás "modellje" számomra, éjjel-nappal olvastam és figyeltem. Aztán összeállt egy kép és ezután kérdeztem meg azt h helyes -e vagy sem. Ezóta 100x több információ elérhető mindenki számára, sőt, több ember is van aki már elsajátította az alapokat. Erre  jön Lalika akinek segítenek, leírják, szájábarágják és tessék. Ha valaki ennyire nem képes akkor meg is érdemli azt amit. Ha ezek után összeszedi magát és felmutat valamit, valami fejlődést és értéket akkor én azt elismerem. Tehát ha most Lalika összekapja magát és csinál egy normális étrendet úgy h nem kérdez meg még 10000 embert hanem gondolkodik és megvalósít akkor minden elismerésem az övé lesz. De tegyen maga is azért h sikeres legyen! Eddig még nem volt erre képes.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 05. - 18:27:03
Válasz #74
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én nemcsak annak szoktam adni akinek tartozom. Hiába vagy önző és a tudásodat mindig úgy próbálod használni hogy hasznosítsd is...Néha ellenérték nélkül is kell adni, hogy ne hidd magadról azt, hogy minden amit adsz, értékkel bír. Ha valaki feltesz egy egysoros kérdést, adok rá egy egysoros választ, ha van kedvem. Legközelebb felteszem a fórumon, hogy mikor indul a vonat és lehet, hogy pont ő fog jó választ adni. HA pedig valakit nem tartok érdemesnek arra, hogy kérdésére válaszoljak, egyszerűen nem írok semmi, nem pedig magyarázom, hogy miért írom azt, hogy nem válaszolok. Mert ezzel csak azt sugallom, hogy tudom a választ, de nem mondom el, mert egy gyökérnek tartom az illetőt, ezzel ugyanis megbántom. És miért bántanék meg valakit, ha ő sem bántott engem, sőt idejött és írt, és elnyerhetném a bizalmát egy normális válasszal, hogy legközelebb is idejöjjön és talán még vegyen is valamit.
Bubbe ez rád is vonatkozik, mielőtt belekezdtél a cuccolásba, minden fórumot körbejártál, hogy mit kell meg hogy kell. Én elmondtam neked egy tervet, de te a saját elképzeléseidhez ragaszkodtál. Erre nem mondtam azt hogy reménytelen vagy, hanem türelmesen próbáltam közös álláspontot létrehozni. Ez sem ment...
Ezután mondtam, hogy tiszteletben tartom a döntésed és elmondtam ismét türelmesen, hogy mik az előnyei, ill. a hátrányai annak a dolognak, amit kezdőként elképzeltél.

Tomi,

Különböző dolgokról beszélünk szerintem. Persze, hogy az emberek segítenek. Ez az Emberben alapvetően benne van. Minden emberben! Az már egy másik kérdés, hogy ki mennyire használja éppen, de alapvetően minden ember segíteni akar. De most mi nem erről beszélünk itt! Azt is megbeszélhetjük, hogy kinek mit jelent az, hogy segítség, de ez egy másik téma lenne, és jó téma lenne.

Szerintem nézd meg újra a topik címét, gondolkodj el rajta kicsit mélyebben, hogy mi annak az értelme pontosan, és azt is nézd meg, hogy ki indította ezt a topikot. Nem a bodybuilding.hu indította ezt a témát.

Teljesen felelőtlen és öntudatlan gyerekek szeretnének olyan anyagokat szedni, amiről semmit nem tudnak és a saját testükkel, szervezetükkel és életükkel akarnak orosz rulettet játszani úgy, hogy fogalmuk sincs róla, mit tesznek éppen. Te pedig ebben szeretnéd őket segíteni? Néha lehangol, mikor azt látom, hogy ezt egy ember segítségnek meri nevezni egyáltalán. Én a segítség definicióját egész másként írnám le.

Ezzel az erővel, mivel sok vállalkozó is olvassa ezt a fórumot, nyissunk egy olyan topikot is, hogy "Adócsalás a legkevesebb börtönbüntetési eséllyel, olcsón" vagy egy olyat, hogy "jó be akarok rúgni sokszor, de ne legyen mellékhatása" avagy a "legütősebb alkohol, a legkisebb májrák eséllyel" vagy "hogyan csaljuk meg az asszonyt úgy, hogy észre ne vegye". Az már egy külön etikai és erkölcsi kérdés, hogy ezekben a topikokban, mi lenne a segítség pontosan.(ezek az élet doppinszerei egyébként, átvitt értelemben, csak azért írtam le pár ilyen rosszul hangzó példát)

Szóval Tomi, mielőtt tanácsot osztogatsz, mert esetleg te ingyen is segítesz, először nézd meg, hogy hol vagyunk és hogyan került a csízma az asztalra, ki teszi oda és kinek segítesz pontosan, miben.

Van olyan fórum az indexen, aminek az a címe, "hogyan legyünk öngyilkosok fájdalommentesen és gyorsan."(és rengeteg "segítő" tanács érkezik abba a topikba. Szerintetek épelméjú ez? Ez segítség? Szerintem nem az.)

Néha a legjobb tanács sajnos az, ha leértékeled az emberi butaságot elég keményen. Mégha rosszul is hangzik de ha jogosan teszed, soha ne fogd vissza magad ebben, mert ezzel sokkal többet segítesz, mintha elnézed az emberi butaságot és hagyod, hogy egy ember önmagát tegye bele a leves közepébe és te mosolyogva kedvesen segítessz neki ebben...Csak nagyon gonosz emberek csinálják ezt...

Egy jó tanácsadó két dolgot csinál: lebasz és utat mutat. Mindig pontosan akkor, amikor kell.  O0 (viszont lenyugtáz, ha jól csináltál valamit.) Updated  :D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"