2024. Május 10. - 15:33:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339442 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. December 05. - 21:38:33
Válasz #75
Nem elérhető

tomi


Valóban nem ugyanarról beszélünk, ugyanis az én hsz-omban egyáltalán nem szerepel a "segítség" szó.
Up the dose, lift the most!

2007. December 05. - 21:59:31
Válasz #76
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Valóban nem ugyanarról beszélünk, ugyanis az én hsz-omban egyáltalán nem szerepel a "segítség" szó.

Ohh, tényleg nincs benne... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 05. - 21:59:59
Válasz #77
Nem elérhető

Beda


Na akkor részletezem!
30 éves vagyok,6 éve edzek,84 kiló vagyok,43-as kar stb.-stb.
Igen,mások tanácsolták,a stana neves versenyzőtől van(a nevét nem írom le)!
Egy napo kúrát nyomtam 6 éve(én hülye),azóta rengeteg(pénzben is)tápszert!
Igen kb 70 napja eszem a Stanozolol 10 mg-ot,most fogy el...
Én inkább azt tapasztaltam,hogy átalakított,hozott is,de keveset,vizet szinte semmit!
Az értelmi színvonalam meg nem is értem,hogyan jön ide!!!
Jó belátom elég kevés infót írtam az első hozzászólásomba,elnézést érte!
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2007. December 05. - 22:02:05
Válasz #78
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na akkor részletezem!
30 éves vagyok,6 éve edzek,84 kiló vagyok,43-as kar stb.-stb.
Igen,mások tanácsolták,a stana neves versenyzőtől van(a nevét nem írom le)!
Egy napo kúrát nyomtam 6 éve(én hülye),azóta rengeteg(pénzben is)tápszert!
Igen kb 70 napja eszem a Stanozolol 10 mg-ot,most fogy el...
Én inkább azt tapasztaltam,hogy átalakított,hozott is,de keveset,vizet szinte semmit!
Az értelmi színvonalam meg nem is értem,hogyan jön ide!!!
Jó belátom elég kevés infót írtam az első hozzászólásomba,elnézést érte!


Na, ez már sokkal több info, Beda!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 05. - 22:17:05
Válasz #79
Nem elérhető

Beda


Na akkor részletezem!
30 éves vagyok,6 éve edzek,84 kiló vagyok,43-as kar stb.-stb.
Igen,mások tanácsolták,a stana neves versenyzőtől van(a nevét nem írom le)!
Egy napo kúrát nyomtam 6 éve(én hülye),azóta rengeteg(pénzben is)tápszert!
Igen kb 70 napja eszem a Stanozolol 10 mg-ot,most fogy el...
Én inkább azt tapasztaltam,hogy átalakított,hozott is,de keveset,vizet szinte semmit!
Az értelmi színvonalam meg nem is értem,hogyan jön ide!!!
Jó belátom elég kevés infót írtam az első hozzászólásomba,elnézést érte!


Na, ez már sokkal több info, Beda!


Ezért kérdeztem,hogy lehet(szabad)-e folytatni a szedését,vagy van-e értelme,mert keveset hoz.Én többet vártam tőle 6 év natúr edzés után,ebből is látszik a nem hozzáértésem(mármint a koxokhoz)!
Rosszra hallgattam? ::)
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2007. December 05. - 22:24:25
Válasz #80
Nem elérhető

Bubee


Na akkor részletezem!
30 éves vagyok,6 éve edzek,84 kiló vagyok,43-as kar stb.-stb.
Igen,mások tanácsolták,a stana neves versenyzőtől van(a nevét nem írom le)!
Egy napo kúrát nyomtam 6 éve(én hülye),azóta rengeteg(pénzben is)tápszert!
Igen kb 70 napja eszem a Stanozolol 10 mg-ot,most fogy el...
Én inkább azt tapasztaltam,hogy átalakított,hozott is,de keveset,vizet szinte semmit!
Az értelmi színvonalam meg nem is értem,hogyan jön ide!!!
Jó belátom elég kevés infót írtam az első hozzászólásomba,elnézést érte!


Na, ez már sokkal több info, Beda!


Ezért kérdeztem,hogy lehet(szabad)-e folytatni a szedését,vagy van-e értelme,mert keveset hoz.Én többet vártam tőle 6 év natúr edzés után,ebből is látszik a nem hozzáértésem(mármint a koxokhoz)!
Rosszra hallgattam? ::)

Egy biztos: a stanci nem éppen arra való h izomtömeget építsen elsősorban. Ez persze nem zárja ki h lesz vmi nyereség, de én úgy tudom h az elsődleges pozitív hatásai inkább minőségi jellegűek. Az izmok minőségét javítja, "sűríti", "kerekíti" azokat. Én ennyit tudok róla. Szóval ha neked az volt a célod h tömeget növelj akkor eléggé mellé nyúltál.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 05. - 22:37:21
Válasz #81
Nem elérhető

Beda


Na akkor részletezem!
30 éves vagyok,6 éve edzek,84 kiló vagyok,43-as kar stb.-stb.
Igen,mások tanácsolták,a stana neves versenyzőtől van(a nevét nem írom le)!
Egy napo kúrát nyomtam 6 éve(én hülye),azóta rengeteg(pénzben is)tápszert!
Igen kb 70 napja eszem a Stanozolol 10 mg-ot,most fogy el...
Én inkább azt tapasztaltam,hogy átalakított,hozott is,de keveset,vizet szinte semmit!
Az értelmi színvonalam meg nem is értem,hogyan jön ide!!!
Jó belátom elég kevés infót írtam az első hozzászólásomba,elnézést érte!


Na, ez már sokkal több info, Beda!


Ezért kérdeztem,hogy lehet(szabad)-e folytatni a szedését,vagy van-e értelme,mert keveset hoz.Én többet vártam tőle 6 év natúr edzés után,ebből is látszik a nem hozzáértésem(mármint a koxokhoz)!
Rosszra hallgattam? ::)

Egy biztos: a stanci nem éppen arra való h izomtömeget építsen elsősorban. Ez persze nem zárja ki h lesz vmi nyereség, de én úgy tudom h az elsődleges pozitív hatásai inkább minőségi jellegűek. Az izmok minőségét javítja, "sűríti", "kerekíti" azokat. Én ennyit tudok róla. Szóval ha neked az volt a célod h tömeget növelj akkor eléggé mellé nyúltál.
Igen,minőségi tömeget akartam növelni.
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2007. December 05. - 22:44:23
Válasz #82
Nem elérhető

Bubee


Azt lehet mással is, illetve inkább úgy mondom h azt mással kéne  ::)

De ezügyben inkább egy igazán hozzáértőt kellene kérdezni, akinek van megfelelő tapasztalata. Egyébként itt is sok dolog egyénfüggő.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 23. - 02:55:37
Válasz #83
Nem elérhető

Lalika85


Én nemcsak annak szoktam adni akinek tartozom. Hiába vagy önző és a tudásodat mindig úgy próbálod használni hogy hasznosítsd is...Néha ellenérték nélkül is kell adni, hogy ne hidd magadról azt, hogy minden amit adsz, értékkel bír. Ha valaki feltesz egy egysoros kérdést, adok rá egy egysoros választ, ha van kedvem. Legközelebb felteszem a fórumon, hogy mikor indul a vonat és lehet, hogy pont ő fog jó választ adni. HA pedig valakit nem tartok érdemesnek arra, hogy kérdésére válaszoljak, egyszerűen nem írok semmi, nem pedig magyarázom, hogy miért írom azt, hogy nem válaszolok. Mert ezzel csak azt sugallom, hogy tudom a választ, de nem mondom el, mert egy gyökérnek tartom az illetőt, ezzel ugyanis megbántom. És miért bántanék meg valakit, ha ő sem bántott engem, sőt idejött és írt, és elnyerhetném a bizalmát egy normális válasszal, hogy legközelebb is idejöjjön és talán még vegyen is valamit.
Bubbe ez rád is vonatkozik, mielőtt belekezdtél a cuccolásba, minden fórumot körbejártál, hogy mit kell meg hogy kell. Én elmondtam neked egy tervet, de te a saját elképzeléseidhez ragaszkodtál. Erre nem mondtam azt hogy reménytelen vagy, hanem türelmesen próbáltam közös álláspontot létrehozni. Ez sem ment...
Ezután mondtam, hogy tiszteletben tartom a döntésed és elmondtam ismét türelmesen, hogy mik az előnyei, ill. a hátrányai annak a dolognak, amit kezdőként elképzeltél.

Nézd Tomi, maradjunk annyiban h nem egyezik az álláspontunk. Kedvem lenne írni neked pár dolgot ha már ilyen felhánytorgatást tartunk, de nem teszem. H miért nem az maradjon az én dolgom.

Továbbra is azt mondom h nem tettem semmit rosszat amikor lebasztam Lalikát, akinek már előtte adtam tanácsot, illetve próbáltam rávezetni a helyes útra. Olvass csak vissza, ott van. Az h ezután képtelen volt feldolgozni egyszerű információkat és ugyanúgy idiótán és dilettánsként viselkedett, nekem már sok volt.

Ez a sport azoknak való akik képesek arra h saját maguktól sajátítsanak el bizonyos dolgokat. Nyilván kell segítség, mert én is kértem párszor tanácsot, de képes voltam egyrészt arra h feldolgozzam azokat elsőre, és arra is h a saját elképzeléseimet megvalósítsam. Nem kellett a számba rágni semmit. Egy kis kezdőlöket kellett ami után önállóan képes voltam haladni.

A "cuccolásomról" meg annyit h mielőtt cselekedtem volna én megtettem az első lépéseket, vagyis utánanéztem h mi micsoda, elraktároztam pár információt. Ekkor már kialakult egy kép. És csak ezután kérdeztem meg hozzáértő embereket h mi a helyzet szteroid ügyben. És ekkor sem úgy mentem oda h: mit kőne tóni'? Mit szeggyek? Hanem normálisan kérdeztem mindenkitől, nem tök hülyén, úgy h fogalmam se volt az egészről. NA EZ A KÜLÖNBSÉG!

És akkor maradjunk Lalikánál: már most harmadszorra változtatja az étrendjét és még mindig nem volt képes normálisan összeállítani azt. Nem tudom hányan írták már h mit és hogy kéne és mi a faszság. A Pisti írt egy étrendet, én mondtam neki h nézze meg az enyémet, Seth írta neki h mit tanácsol, Yanou is. Ezek után mégis mit vársz Tomi? Mondd már el nekem légyszives. És te miért nem segítettél? Hm?

Szóval maradjunk annyiban h ütköznek a vélemények és kész. A továbbiakban se nagyon fog érdekelni mások véleménye, én leírom h mit gondolok őszintén és nem fogok kamuzni. Sokan olyan átlátszóak itt h csúcs, és kevesen vannak azok akiket becsülök, mert valóban magukat mutatják.

Az eleje az írásodnak egyébként számomra nem nagyon értelmezhető, de mindenesetre én szívesen segítek és nem várok cserébe semmit. Azt sem hiszem h minden amit mondok értékkel bír, ergo nem képzelem magamról h én vagyok az atyaúristen. Viszont vannak alapok amiket illene elsajátítani csupán azzal h ha nem tudom akkor először utánanézek és aztán kérdezek. Már leírtam egyszer de megteszem most is: itt van egy olyan fórum ahol sok információ van. Van egy másik oldal is ahol szintén (hiába ellenséges, akkor is ott van és elérhető) van kismillió információ. Példaképpen én mielőtt kialakul a helyes táplálkozás "modellje" számomra, éjjel-nappal olvastam és figyeltem. Aztán összeállt egy kép és ezután kérdeztem meg azt h helyes -e vagy sem. Ezóta 100x több információ elérhető mindenki számára, sőt, több ember is van aki már elsajátította az alapokat. Erre  jön Lalika akinek segítenek, leírják, szájábarágják és tessék. Ha valaki ennyire nem képes akkor meg is érdemli azt amit. Ha ezek után összeszedi magát és felmutat valamit, valami fejlődést és értéket akkor én azt elismerem. Tehát ha most Lalika összekapja magát és csinál egy normális étrendet úgy h nem kérdez meg még 10000 embert hanem gondolkodik és megvalósít akkor minden elismerésem az övé lesz. De tegyen maga is azért h sikeres legyen! Eddig még nem volt erre képes.


Lehet,hogy sok idő még,de addig fogok próbálkozni és olvasni,amíg megtalálom a választ minden hülye kérdésemre és el nem érem a céljaimat!!!!!
Sajnálom,hogy ezzel bosszantalak titetket.
Szeretném megérteni ezt a sportot és sikereket elérni benne.
Ne mondjátok meg a választ!!!!  De legalább szóljatok,hogy Lali ez még nem jó!!!!!!!!
Én meg keresem tovább......


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 23. - 03:12:01
Válasz #84
Nem elérhető

Lalika85


Ha úgy gondoljátok,hogy nem érdemes velem foglalkozni,akkor szóljatok és csendben maradok.
Majd ha már elértem a célomat, azért feldobok egy-két fotót,hogy mi lett a hü... gyerekből.

Sajnálom,hogy én vagyok itt a negatív példa.
Én megteszek mindent,de a fejlődéshez idő kell.
Valószínűleg nekem több,mint másoknak.




Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 23. - 10:04:51
Válasz #85
Nem elérhető

szocsa


Ha úgy gondoljátok,hogy nem érdemes velem foglalkozni,akkor szóljatok és csendben maradok.
Majd ha már elértem a célomat, azért feldobok egy-két fotót,hogy mi lett a hü... gyerekből.

Sajnálom,hogy én vagyok itt a negatív példa.
Én megteszek mindent,de a fejlődéshez idő kell.
Valószínűleg nekem több,mint másoknak.







nem vágom mi folyik itt..... 8-)   de annyit tok hogy nekem még a kutya se segitett az elején. most verseny előtt kaptam segítséget csak! Tényleg köszönöm ESZTERÓ hogy segitettél megtalálni a legjobb fehérje forrást verseny előtt(tőkehal filé)! már bánom hogy nem vettük fel a kapcsolatot hamarabb :-Đ
De majd legközelebb megmutatom....... @:-)

2007. December 23. - 18:48:36
Válasz #86
Nem elérhető

George


A fentieket olvasva: :'(
Nem kell ennyire magadra venni mindent Lali...én már sok nagyon izmos nagyon hülye emberrel találkoztam, nekik is összejött valahogy :D szóval mindenkiben ott lakik a King Kong, viszont hogy mikor mászik ki az tényleg csak rajtad múlik. A másik oldalról viszont: aki kérdez, az pár percig hülyének tűnik. De aki nem kérdez, az meg hülye is marad!

2007. December 24. - 01:01:24
Válasz #87
Nem elérhető

Lalika85


A fentieket olvasva: :'(
Nem kell ennyire magadra venni mindent Lali...én már sok nagyon izmos nagyon hülye emberrel találkoztam, nekik is összejött valahogy :D szóval mindenkiben ott lakik a King Kong, viszont hogy mikor mászik ki az tényleg csak rajtad múlik. A másik oldalról viszont: aki kérdez, az pár percig hülyének tűnik. De aki nem kérdez, az meg hülye is marad!

Egyetértek veled. Ezt én is így gondolom.  /:-)
Ezért is kérdezek sok mindent.
Köszönöm a hozzászólásod.

Bizonyítani fogok  ))=/
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 25. - 20:36:05
Válasz #88
Nem elérhető

shp


Nekem az egész kokszolásban az ( nem  O0 ) tetszik, ahogyan becézgetnek egyes szereket, és mintha ezzel csökkene a dolog fajsúlya   :-/-(-: Sokan még a valódi hatóanyaggal sincsenek tisztában. Egy kis napcsi, egy kis szuszi....
Ne koxszólj, szexszelj!  :-)(-:

2007. December 25. - 22:16:18
Válasz #89
Nem elérhető

Lalika85


Igazad van!!!
Nem a bíztatás volt a célja ami miatt indítottam ezt a topikot, hanem az hogy valami normális információhoz jussanak az emberek.
Az ismerőseim körében nagyon elterjedt a koksz és azt sem tudják,hogy mit csinálnak.
Természetesen azért a tablettás kokszokat kérdezem,mert ők ezeket szedik.
3-4 havonta csinálnak egy két hónapos kúrát.

Tőlem kérdeznek egy csomó mindent,pedig én nem vagyok ilyesmiben jártas.
Ők lusták utána nézni és másoktól kérdezni. Nem akarnak hülyének tűnni.

Persze a táplálkozásra nem figyelnek oda és teljesen hülyének néznek,hogy én könyveket olvasok és kimérem-meg kiszámolom az étkezéseimet.
Na meg persze amiatt is,hogy rengeteg pénzt költök a kiegészítőkre.

Ők fillérekből nőnek rövid idő alatt kétszer akkorát,mint én és e-miatt nem hisznek nekem.
Mindenképpen nyomni akarják.

Ennek ellenére engem kérdeznek,hogy még is melyik a legjobb szerintem és,hogy nézzek utána.
Engem meg érdekel,hogy hogyan lehet valamilyen szinten óvni őket,mert a barátaim (Csak nem mindenben értünk egyet.)

Azt nem fogják fel,hogy ez mennyire káros!!!
Persze sajnos elmagyarázni sem tudom nekik,mert én sem tudom.
Én is csak annyit tudok,hogy veszélyes és sok negatív következménye lehet.

De konkrét dolgokat nem tudok nekik felsorolni.
Sőt még póruljárt embert sem tudok nekik mutatni.

Várom a hozzászólásaitokat.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)