2024. Május 18. - 23:32:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Versenyfelkészülés  (Megtekintve 15911 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Április 10. - 22:26:35
Válasz #15
Nem elérhető

dingo


Ja meg a csukjat tetejet a valhoz kozepet aljat hathoz beraknam minden felekeppen
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 11. - 12:54:59
Válasz #16
Nem elérhető

Pretorian


Nekem az szúrja a szemem, hogy nem túl sok az a heti két edzés ugyanazon izomcsoportra? Én képtelen lennék kétszer leedzeni valamim ha azt totál meggyilkolom.
Véleményem szerint naturálon igen gyorsan túledzéshez vezethet egy kemény mell-tricepsz edzésre 3 napra újból megedzeni a tricepszet (hátról nem is beszélve...). Szerintem kell neki az egy hét regeneráció, ha tényleg komoly terhelés éri.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2012. Április 11. - 14:35:33
Válasz #17
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha a HST szerint edz(ene), akkor nem sok a heti 2 edzés, minden testrészre, sőt sokkal jobb tömeg építés szempontjából, mint a hagyományos edzéstervek. Minden embernél működik, csak mindenki a régi iskola szerint, gondolkodik.

Van úgy, hogy heti 3-szor is edzek egy testrészt, kivéve láb.

Főgyakorlatok orrba-szájba  =/+' nőjön a tömeg, az edzés progresszivitását pedig a gyakorlatok váltogatása, a súlyok és a pihenőidők változtatása adja.

1 izomcsoportnál nem kell feltétlenül 1 hét pihenőt tartani, persze ez nem azt jelenti, hogy akkor heti 3 alkalommal teljes edzést csinálunk. Egyébként meg a legtöbb erőt, energiát kb. az első 2 gyakorlatba tudod beletenni, ezt kell kihasználni.
A HST, esetleg kicsit módosítva nem egy rossz elgondolás, túlzottan osztani csak akkor kell amikor már megvannak az alapok ( ez több év ), illetve lehet még akkor se, mert lehet így is olyan intenzíven edzeni,hogy be..... :-/] sz  ;).
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 11. - 14:40:05
Válasz #18
Nem elérhető

hopika


Ebben egyet értek Pistivel...
Mitől lenne sok 4 nap után ugyanazon testrész edzése?
Tisztán is lehet regenerálódni 4 nap alatt:de ez ember-táplálkozás-pihenés függő...
Egy módosított HST pedig célravezető is lehet.
Egy biztos:Neked még nőnöd kell mindenképp a versenyzéshez!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Április 11. - 15:36:23
Válasz #19
Nem elérhető

dino


még egy pár év, meg egy pár kúra vár rád.. :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 11. - 16:18:49
Válasz #20
Nem elérhető

Maszat


Amikor megláttam,h Dino a topicban van, alig vártam,h hozzászóljon  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 11. - 16:31:06
Válasz #21
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Amikor megláttam,h Dino a topicban van, alig vártam,h hozzászóljon  ;D
;D

Mindig aztassátok egymást  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 11. - 19:25:24
Válasz #22
Nem elérhető

dino


Amikor megláttam,h Dino a topicban van, alig vártam,h hozzászóljon  ;D
de most nincs igazam??  ;-oo-;
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 11. - 21:23:58
Válasz #23
Nem elérhető

Maszat


Amikor megláttam,h Dino a topicban van, alig vártam,h hozzászóljon  ;D
de most nincs igazam??  ;-oo-;

Nem azt mondtam, csak imádom ahogy kifejezed magad. :DDD
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 11. - 22:08:17
Válasz #24
Nem elérhető

Jordan


Én meglepően kedvesnek látom Dino válaszát, főleg tudva, hogy mit használ most  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 11. - 22:29:52
Válasz #25
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 11. - 22:36:40
Válasz #26
Nem elérhető

Duke


köszönöm a kommenteket srácok ,augusztusig azért én dokumentálgatnám a fejlődésemet aztán majd akkkor elvállik mi lesz nagyrészt a ti véleményeitek alapján is ,nem volt itt szó naturálkodásról amugy csak gondoltam nem azzal nyitnék egyből ***)))   ;D

2012. Április 11. - 22:41:35
Válasz #27
Nem elérhető

Maszat


Lökje akkor, engem érdekel a felkészülésed! ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 11. - 22:44:35
Válasz #28
Nem elérhető

dingo


ez mar igy  komolyabban hangzik  >:D
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 11. - 23:30:27
Válasz #29
Nem elérhető

dino


valami lesz... nyitok egy felkészülési naplot énis :DD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!