Általános Témák > Zsírégetés

Zsirégetés,Szálkásitás Étrend ill Edzéstervel

(1/7) > >>

Army:
Sziasztok , Elöször is Bocsánatot szeretnék kérni ha rosszz hejre nyitottam a Topicot ,  ez az elsö
Namost lenne pár kérdésem és tapasztalt Emberek segitségére lenne szükségem a helyzet a következö :

185/103 kiló vagyok   ( spirális sipcsont törés miatt 1 évet nemtudtam lábra álni és felszedtem egy jó 20kiló zsirt)
Namost elkezdtem Konditerembe járni kb 1 honapja járok konditerembe  a cél
85-90kg ra lefogyni és emelett izmosodni , vagy csak erösödni a fogyás létfontosságu lenne
Hallotam nagyonsok számomra értelmetlen Halandzsát ch ilyenturmix olyanturmix  amit még nem volt szerencsém megismerni
namost csináltam 1 saját edzés tervet ami igy néz ki : 
hétfö  futopad 10-15p
         felülés 45 fokos padon  15x4
         hasprés 8x4 45kgval
         fekvenyomás
         dölt ülésböl nyomás (mell)
         tárogatás 
         fekve 2 egykezes sulyzoval mellezés
         öszzehuzás gépen
         alkar gépen
         bicepsz álva egyenes rudddal gépnél

kedd  futopad 10-15p
        combozás gépen
        hátso comb gépen
        vádlizás gépen álva
        felüles negativpadon 10x4
        evezés    8x4
        nyakhoz huzás 
        tárogatás  szemböl , hátra
        csukjázás  2 egykezes sulyzoval  válvonogatás
        tricepsz egyenes ruddal , préselés 
        tricepsz kötéllel

sz : pihi
     
cs   futopad 10-15p
      felülés 45 fokos padon  15x4
      hasprés 8x4 45kgval
      fekvenyomás
      dölt ülésböl nyomás (mell)
      tárogatás 
      fekve 2 egykezes sulyzoval mellezés
      öszzehuzás gépen
      alkar gépen
      bicepsz álva egyenes rudddal gépnél

p      futopad 10-15p
       combozás gépen
       hátso comb gépen
       vádlizás gépen álva
       felüles negativpadon 10x4
       evezés    8x4
       nyakhoz huzás 
       tárogatás  szemböl , hátra
       csukjázás  2 egykezes sulyzoval  válvonogatás
       tricepsz egyenes ruddal , préselés 
       tricepsz kötéllel
p , sz pihi  és minden kezdödik elöröl

Namost mivel Diák vagyok , hétköznapokban iskolába járok , kb 4-5 fele érek csak haza és 6-7 kor megyek terembe edzeni 1 bö 1.5orára

érdeklödni szeretnék hogy tudtok e  adni nekem 1 nagyonjó  Diétás étrended amivel 5honap alatt tudnék fogyni min. 15kilót  +  nem szeretnék szedni semmien veseroncsolo zsirégetöt szedni , maximum gyogyszertári vitamint amivel potolom az olyan létfontoságu elemeket a tápllálkozásombol amik olyan ételekben találhatok meg amit fogyozás alatt nem ehetek ha igen mi a neve és mennyibe kerül ?

összegezve:  szükségem lenne 1 nagyon hatásos DIÉTÁS étrendre
                  szükségem lenne 1 nagyon hatásos Sulyzos/Kardios Edzéstervre
 
nagyon szivesen halgatok saját tapasztalatokat , ötleteket  minden ami bevált   

nagyon szépen köszönöm elöre is a segitségeteket

üdv: Army

Torony:
veseroncsoló zsírégető  ;D
gyógyszertári  vitamint meg a tengerimalacodnak adj, neki jó. Magadnak keress valami értelmes dózisút.

Diétás étrend a diétás topikokban van, edzésterv pedig - láss csodát - az edzős topikokban. Ne akard a minimális melót megspórolni azzal, hogy nem olvasol, mielőtt kérdezel. A júzerek nagy részénél - jogosan - allergiás reakciókat vált ki.

(na ilyenkor szokta Sztívet megszállni valami, aztán ír egy bő oldalt... :D )

XA:
Ismét egy szakértő-veseroncsoló zsírégető. ;D ;D ;D ;D ;D
Pontosan mire gondoltál?Melyik roncsolja?Ezek táplálékkiegészítők,valószínűleg engednék a forgalmazását ha súlyos mellékhatásaik lennének,ugye? @-o.

Army:

--- Idézetet írta: Csikó István - 2008. Október 28. - 11:36:26 ---Ismét egy szakértő-veseroncsoló zsírégető. ;D ;D ;D ;D ;D
Pontosan mire gondoltál?Melyik roncsolja?Ezek táplálékkiegészítők,valószínűleg engednék a forgalmazását ha súlyos mellékhatásaik lennének,ugye? @-o.


--- Idézet vége ---

nem értek ezekhez a szerekhez ,  szóval nemtudom mi jó , minek van mellékhatása , de semmikép se szeretnék káros mellékhatásu szereket szedni

God Vazzeg:

--- Idézetet írta: Army - 2008. Október 28. - 12:21:43 ---
--- Idézetet írta: Csikó István - 2008. Október 28. - 11:36:26 ---Ismét egy szakértő-veseroncsoló zsírégető. ;D ;D ;D ;D ;D
Pontosan mire gondoltál?Melyik roncsolja?Ezek táplálékkiegészítők,valószínűleg engednék a forgalmazását ha súlyos mellékhatásaik lennének,ugye? @-o.


--- Idézet vége ---

nem értek ezekhez a szerekhez ,  szóval nemtudom mi jó , minek van mellékhatása , de semmikép se szeretnék káros mellékhatásu szereket szedni

--- Idézet vége ---

Arra céloznak, hogy ezek olyan koncentrált táplálékok, amik megvannak a kajában is amit megeszel, csak nem ilyen formában. Semmi károsító hatása nincs ezeknek, főleg nem az előírt adagolásban. Amit legális forgalomban kapsz, azt bármit nyugodtan ehetsz, ezek bevizsgált termékek, több millió ember fogyasztja őket nap mint nap, ha gond lenne velük, nem lehetne őket forgalmazni  ;-oo-;

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése