2024. Május 10. - 15:52:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: danabol+stanazol+clenbutero  (Megtekintve 16597 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Március 06. - 23:54:14
Válasz #15
Nem elérhető

miki_nrg


Érdemes e ezt a három szert együtt használni?Egy ismerősöm szerint jó eredményeket hozz!!!Tudom hogy az injekció sokkal jobb de külföldön vagyok és ehhez juttok hozzá!!! Bár azon is gondolkoztam  hogy postán küldettek  ki cuccot de nem tudom mennyire figyelik a csomagokat érdemes e ki küldetni ha erről esetleg tud valaki valamit előre is köszönöm a válaszokat!!!
Nem nézik a csomagok tartalmát!!!külgy a GLs-el!!én ott dolgoztam nem lényeg mi van a dobozban!el sem hinnétek miket fel nem adnak az emberek :))

Hát ha nem nézik mi vana  csomagban akkor te honnan tudod hogy miket fel nem adnak?  ;D

2011. Március 07. - 08:04:05
Válasz #16
Nem elérhető

lucy01


Érdemes e ezt a három szert együtt használni?Egy ismerősöm szerint jó eredményeket hozz!!!Tudom hogy az injekció sokkal jobb de külföldön vagyok és ehhez juttok hozzá!!! Bár azon is gondolkoztam  hogy postán küldettek  ki cuccot de nem tudom mennyire figyelik a csomagokat érdemes e ki küldetni ha erről esetleg tud valaki valamit előre is köszönöm a válaszokat!!!
Nem nézik a csomagok tartalmát!!!külgy a GLs-el!!én ott dolgoztam nem lényeg mi van a dobozban!el sem hinnétek miket fel nem adnak az emberek :))

Hát ha nem nézik mi vana  csomagban akkor te honnan tudod hogy miket fel nem adnak?  ;D
néha megsérülnek azok a dobozok és akkor meglehet pillantani a tartalmát!!!  ;) ;)
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Március 08. - 23:48:47
Válasz #17
Nem elérhető

brutusz



És mi a csának vitted ki amerikába mikor ott feleannyi mint itthon?  ;D
[/quote]
mert nemtudtam előre, hogy mit és hol fogok kapni hírtelen, nem szerettem volna mondjuk az első 7végét keresgéléssel tölteni, na meg HCG-t hogy vettem volna? viszont elég sokmindent hoztam haza is, mármint amit kint vettem.

2011. Március 09. - 12:40:21
Válasz #18
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

És mi a csának vitted ki amerikába mikor ott feleannyi mint itthon?  ;D
mert nemtudtam előre, hogy mit és hol fogok kapni hírtelen, nem szerettem volna mondjuk az első 7végét keresgéléssel tölteni, na meg HCG-t hogy vettem volna? viszont elég sokmindent hoztam haza is, mármint amit kint vettem.
[/quote]
Hoztál haza is :)?

Nem vagy beszari úgy látom ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).