2024. Május 09. - 12:49:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kolbaszolas, Pihenonap,ezoterikum ß-endorfin  (Megtekintve 5627 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Június 11. - 19:33:12
Megtekintve 5627 alkalommal
Nem elérhető

andras123


Efimaster  ****)  <:-) Balu  /:-) Maszat God Vazzeg Gabe  ***
edzes nelkuli hetvege gyot a multhetre, hetvege.
Mit tegyek? Aha elmenten en es egy szep szombat reggel multheten egy szep disznoolesre. Szepen glanc-ba vagtam magam es felhitam a figyelmet a sportarsaimnak is hogy ne bohoc ruhaba gyujonek hanem oltony nyapkendo. -vel-
a hatso ulesun ulo kevely de Slampos,es ficsur Fiatalos Inas Kakabelu es nem nagyon nagy evo hat nem siettete a dolgod az odaeresunk kesleltetese reszegseges minnel jobban a nepek mire odaerunk.
itt ott amott aljak en e meg, Espresso szep kave vagy strichelo Leany.,,,
 De a disznotoron amire odaertunk mar icsarkodtak a reszeges nepek , kiszedtem magamnak az etelt a kepen lathato a pl-ul
es engem szep oltonyom lespricceltel zsirval. az egyik raharapott a kolbaszomra es spriccelt a folyadek belle

elmenjek meg en tovabi meghivasra, vagy megtorlast vigyek veghez?A sportarsak mar ott megtorlast az akartak vege vinne.de en eleeleneztettem.

2013. Június 11. - 19:55:37
Válasz #1
Nem elérhető

Pretorian


Basszus rájöttem ez is olyan, mint azok a hülye IQ tesztes meg nem tudom milyen játékok, mikor számok helyettesítenek betűket, meg hiányoznak magánhangzók mégis el vagy képes olvasni. Minél többet olvasom a szövegeit, annál folyékonyabban megy egy újabb hozzászólás...  ˝=/  ;D


Ui.: szerintem ez a téma mehet a kukába...
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Június 11. - 21:52:30
Válasz #2
Nem elérhető

vekony


Szia András!

Bár nem ismerjük egymást, szívesen megtudnék rólad pár dolgot, vagy akár a fórum többi tagjával is megoszthatnál magadról pár információt, így még hitelesebbnek tűnnének hozzáértő szavaid és eloszlatnád a rosszindulatú kételkedő megjegyzéseket is. Csak pár apróság pl. honnan írsz, hány éves vagy, mióta edzel, mióta gyűjtöd tapasztalataidat a különböző kémiai szerek terén, hány kg vagy, stb.

Köszönöm előre is.


2013. Június 11. - 22:35:49
Válasz #3
Nem elérhető

andras123


kedves toled , bar komolabb emberek is vannak itt kik hozaertobbek
a tobbi indefferens szerintem, vaammak eg par jo meglatasok lehet
s az adatok mitsem szamitonak s Efitmester atragja azert neha gondolom a valaszokon magat
es a botala beszedet aze ize nem turne meg

2013. Június 11. - 22:40:29
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A botala beszedet kimadaralom azonna  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Június 11. - 22:42:17
Válasz #5
Nem elérhető

andras123


Nugodalmas jo ejszakat Efitmaster !
a tobbieknek is kivanok!

2013. Június 11. - 22:42:42
Válasz #6
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Andrááásnak küldöm küldem innen Magyarosrsszágról szeretet tetvel eztetet. kolbaszal jo egyedek


"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Június 12. - 20:42:19
Válasz #7
Nem elérhető

vekony


Én meg ezt küldeném...ne járj a kémia szakkörre, mert beszopod a mester blázt haver


2013. Június 18. - 21:53:49
Válasz #8
Nem elérhető

Gabe


András, ennyi volt a topik?  :o
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 24. - 21:38:09
Válasz #9
Nem elérhető

Maszat


andras123   21:23:10   Egy témát olvas: Kolbaszolas, Pihenonap,ezoterikum ß-endorfin
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 24. - 22:59:40
Válasz #10
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"