2024. Május 12. - 02:16:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Danabol utáni panasz.  (Megtekintve 41925 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Október 13. - 11:31:00
Megtekintve 41925 alkalommal
Nem elérhető

twikszi


Sziasztok!
17 éves vagyok 70 kiló 180 centi. Danabolt szedtem 3 hónapig 250 szemet, piramisban rendes levezetéssel, rendes kajálással minden. Nem ment le rólam semmi. Nos lenne egy olyan kis - gondolom - mellékhatás, hogy a mellbimbóim alatt érzékelek egy kis görcsöt, és ki vannak kicsit türemkedve, úgy hogy póló alatt is látszanak. Na most ez betudható mellékhatásnak is, vagy csak sima hormon zavarnak a tinédzser korom miatt. DE olvastam ezt a férfi hormon visszaállító gyógyszert a Proviront, ha most beszedném, javítana valamit a helyzeten? Mert végülis ha most több bennem a női hormon, és azért deformálódott el, akkor férfi hormon pótlásával visszalehet fordítani.

Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. Október 13. - 11:49:35
Válasz #1
Nem elérhető

cpggyurma



2013. Október 13. - 11:49:55
Válasz #2
Nem elérhető

Maszat


Te mekkora egy sötét hülye gyerek vagy!  ;D  Írnám,h megérdemled, de sajnállak,h ennyire buta vagy. A proviron nem megoldás a számodra, nem állít vissza semmit. A proviront az aromatizáció csökkentése miatt kellett volna szedni kúra közben, akkor lehet elkerülted volna a kurva melleidet. A proviron egy dihidrotesztoszteron származék, ami jól kötődik az aromatáz enzimekhez, így csökkentve az aromatizációt. Tudod mi az aromatizáció? Dehogy tudod, nekem meg nincs kedvem leírni neked. Ha már megtörtént a baj, akkor a tamoxifen citrát hatóanyagú gyógyszerek(tamoxifen, zizatonium, nolvadex)  esetleg segíthetnek a csomó visszahúzódásában, és a kellemetlen érzés csökkentésében. De nem mulasztja el.

A legnagyobb probléma, hogy a kérdésedből le lehet szűrni, hogy mekkora sötétség van a fejedben. Még úgy is megtörténhet (nálam is megtörtént) a baj,h megpróbálsz a használat előtt tájékozódni, hogy mégis milyen hatásai-mellékhatásai lehetnek annak a hormonnak amit szedsz, és hogy tudod megakadályozni a kellemetlenségeket.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 13. - 11:52:06
Válasz #3
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ne bántsátok annyira, még csak 17 éves...

Nem kéne ilyesmiket szedned haver ilyen fiatalon...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 13. - 11:52:27
Válasz #4
Nem elérhető

twikszi


Te mekkora egy sötét hülye gyerek vagy!  ;D  Írnám,h megérdemled, de sajnállak,h ennyire buta vagy. A proviron nem megoldás a számodra, nem állít vissza semmit. A proviront az aromatizáció csökkentése miatt kellett volna szedni kúra közben, akkor lehet elkerülted volna a kurva melleidet. A proviron egy dihidrotesztoszteron származék, ami jól kötődik az aromatáz enzimekhez, így csökkentve az aromatizációt. Tudod mi az aromatizáció? Dehogy tudod, nekem meg nincs kedvem leírni neked. Ha már megtörtént a baj, akkor a tamoxifen citrát hatóanyagú gyógyszerek(tamoxifen, zizatonium)  esetleg segíthetnek a csomó visszahúzódásában, és a kellemetlen érzés csökkentésében. De nem mulasztja el.

A legnagyobb probléma, hogy a kérdésedből le lehet szűrni, hogy mekkora sötétség van a fejedben. Még úgy is megtörténhet (nálam is megtörtént) a baj,h megpróbálsz a használat előtt tájékozódni, hogy mégis milyen hatásai-mellékhatásai lehetnek annak a hormonnak amit szedsz, és hogy tudod megakadályozni a kellemetlenségeket.

Tisztában voltam minden mellékhatással, és tudom mi-mi. Egyből nem kell itt verni a nyáladat, csak segítséget kértem és nem arcoskodást hogy te mennyire ügyes vagy. Volt benne hasznos dolog is, kipróbálom a zizatoniumot.

2013. Október 13. - 11:55:56
Válasz #5
Nem elérhető

Maszat


Fiatalon is kellene lenni annyi észnek, hogy felmérje az ember, hogy mit vállal be.  Ha pedig megtörténik a baj, akkor tisztában legyen,h miért történt, és egyáltalán azzal, hogy mi történt. Ez butaság.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 13. - 11:57:37
Válasz #6
Nem elérhető

Maszat


Te mekkora egy sötét hülye gyerek vagy!  ;D  Írnám,h megérdemled, de sajnállak,h ennyire buta vagy. A proviron nem megoldás a számodra, nem állít vissza semmit. A proviront az aromatizáció csökkentése miatt kellett volna szedni kúra közben, akkor lehet elkerülted volna a kurva melleidet. A proviron egy dihidrotesztoszteron származék, ami jól kötődik az aromatáz enzimekhez, így csökkentve az aromatizációt. Tudod mi az aromatizáció? Dehogy tudod, nekem meg nincs kedvem leírni neked. Ha már megtörtént a baj, akkor a tamoxifen citrát hatóanyagú gyógyszerek(tamoxifen, zizatonium)  esetleg segíthetnek a csomó visszahúzódásában, és a kellemetlen érzés csökkentésében. De nem mulasztja el.

A legnagyobb probléma, hogy a kérdésedből le lehet szűrni, hogy mekkora sötétség van a fejedben. Még úgy is megtörténhet (nálam is megtörtént) a baj,h megpróbálsz a használat előtt tájékozódni, hogy mégis milyen hatásai-mellékhatásai lehetnek annak a hormonnak amit szedsz, és hogy tudod megakadályozni a kellemetlenségeket.

Tisztában voltam minden mellékhatással, és tudom mi-mi. Egyből nem kell itt verni a nyáladat, csak segítséget kértem és nem arcoskodást hogy te mennyire ügyes vagy. Volt benne hasznos dolog is, kipróbálom a zizatoniumot.

Mivel voltál tisztában te istenverése? Azt se tudod mi bajod van. HA majd betöltötted a 18. életévedet, vegyél a nevedre másnak előfizetéses telefont. Jó? Pont az ilyen idióták csinálnak ilyet. Egyébként meg segítettem, nem arcoskodtam. Sőt, leírtam, hogy Én is elbasztam.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 13. - 11:58:28
Válasz #7
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Te mekkora egy sötét hülye gyerek vagy!  ;D  Írnám,h megérdemled, de sajnállak,h ennyire buta vagy. A proviron nem megoldás a számodra, nem állít vissza semmit. A proviront az aromatizáció csökkentése miatt kellett volna szedni kúra közben, akkor lehet elkerülted volna a kurva melleidet. A proviron egy dihidrotesztoszteron származék, ami jól kötődik az aromatáz enzimekhez, így csökkentve az aromatizációt. Tudod mi az aromatizáció? Dehogy tudod, nekem meg nincs kedvem leírni neked. Ha már megtörtént a baj, akkor a tamoxifen citrát hatóanyagú gyógyszerek(tamoxifen, zizatonium)  esetleg segíthetnek a csomó visszahúzódásában, és a kellemetlen érzés csökkentésében. De nem mulasztja el.

A legnagyobb probléma, hogy a kérdésedből le lehet szűrni, hogy mekkora sötétség van a fejedben. Még úgy is megtörténhet (nálam is megtörtént) a baj,h megpróbálsz a használat előtt tájékozódni, hogy mégis milyen hatásai-mellékhatásai lehetnek annak a hormonnak amit szedsz, és hogy tudod megakadályozni a kellemetlenségeket.

Tisztában voltam minden mellékhatással, és tudom mi-mi. Egyből nem kell itt verni a nyáladat, csak segítséget kértem és nem arcoskodást hogy te mennyire ügyes vagy. Volt benne hasznos dolog is, kipróbálom a zizatoniumot.

Mivel voltál tisztában te istenverése? Azt se tudod mi bajod van. HA majd betöltötted a 18. életévedet, vegyél a nevedre másnak előfizetéses telefont. Jó? Pont az ilyen idióták csinálnak ilyet. Egyébként meg segítettem.

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 13. - 11:59:29
Válasz #8
Nem elérhető

cpggyurma


kíváncsi lennék arra a rendes levezetésre, az nem megoldás ha csökkentjük piramisba lefele ahogy a sok idióta csinálja.
sokan alábecsülik a methandienone-t pedig egy nagyon hatásos szer megfelelő emberek kezébe...

ahogy a Maszat is írja provi kellett volna kúra közben, amikor pedig elkezdett kialakulni akkor tamoxifen ha nagy a gond akkor csak a műtét segíthet rajta

2013. Október 13. - 12:05:14
Válasz #9
Nem elérhető

Maszat


Örülj neki, hogy mi lebaszunk ahelyett akitől vetted. Szedj napi 10, maximum 20mg tamoxifent 3 hétig. Ha utána fáj, menj el orvoshoz.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 13. - 12:07:59
Válasz #10
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ne röhögtessetek már vasárnap korán reggel.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 13. - 12:09:12
Válasz #11
Nem elérhető

twikszi


Örülj neki, hogy mi lebaszunk ahelyett akitől vetted. Szedj napi 10, maximum 20mg tamoxifent 3 hétig. Ha utána fáj, menj el orvoshoz.

Ilyet vártam! Köszönöm.

2013. Október 13. - 12:40:00
Válasz #12
Nem elérhető

Gabe


Sziasztok!
17 éves vagyok 70 kiló 180 centi. Danabolt szedtem 3 hónapig 250 szemet, piramisban rendes levezetéssel, rendes kajálással minden. Nem ment le rólam semmi. Nos lenne egy olyan kis - gondolom - mellékhatás, hogy a mellbimbóim alatt érzékelek egy kis görcsöt, és ki vannak kicsit türemkedve, úgy hogy póló alatt is látszanak. Na most ez betudható mellékhatásnak is, vagy csak sima hormon zavarnak a tinédzser korom miatt. DE olvastam ezt a férfi hormon visszaállító gyógyszert a Proviront, ha most beszedném, javítana valamit a helyzeten? Mert végülis ha most több bennem a női hormon, és azért deformálódott el, akkor férfi hormon pótlásával visszalehet fordítani.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Engem a piros rész is érdekelne, főleg a minden. :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 13. - 14:51:33
Válasz #13
Nem elérhető

dumbass


Sunák koksz firefox na meg tobb a noi hormon mint a ferfi :D bar hogy 180an centihez 70kg tarsul egy danabol kura utan... Maszat tuti te vagy alneven es magaddal beszelgetsz :D

2013. Október 13. - 17:34:09
Válasz #14
Nem elérhető

twikszi


Sziasztok!
17 éves vagyok 70 kiló 180 centi. Danabolt szedtem 3 hónapig 250 szemet, piramisban rendes levezetéssel, rendes kajálással minden. Nem ment le rólam semmi. Nos lenne egy olyan kis - gondolom - mellékhatás, hogy a mellbimbóim alatt érzékelek egy kis görcsöt, és ki vannak kicsit türemkedve, úgy hogy póló alatt is látszanak. Na most ez betudható mellékhatásnak is, vagy csak sima hormon zavarnak a tinédzser korom miatt. DE olvastam ezt a férfi hormon visszaállító gyógyszert a Proviront, ha most beszedném, javítana valamit a helyzeten? Mert végülis ha most több bennem a női hormon, és azért deformálódott el, akkor férfi hormon pótlásával visszalehet fordítani.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Engem a piros rész is érdekelne, főleg a minden. :)

Napi 5-8 kajálás rendes étrenddel. Erre gondoltam a minden alatt :)