2024. Május 11. - 08:39:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szteroidok abbahagyása utánni összeesés  (Megtekintve 20836 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. Február 27. - 20:15:19
Válasz #15
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Február 27. - 20:27:39
Válasz #16
Nem elérhető

Maszat


Na még a végén kiderül, hogy a kúrák után nincs is összeszakadás ;D Hagyjuk már a hülyeségeiteket, de komolyan! Én ektomorf vagyok, nálam az összeesés azt jelenti, hogy fogyok. Ti nem vagytok ektomorfok, nálatok az összeesés nem feltétlen jár (drasztikus) fogyással, de nehogy már azt higgyétek, hogy mert a mérleg nem mutat különbséget, akkor ugyan annyi izmotok van ;D Ronnie-ról a videó, amit Efit kitett, pl nagyon jól tükrözi egy nem ektomorf ember összeesését (még úgy is, hogy közel sem üres a pali)... Van az ember vagy 100-110kg. Ennyi volt mondjuk régebben versenyfazonban. Ugyan annyi izommal rendelkezik? NEM! Mindenkinél megtörténik az izomveszteség, csak Ti súlyból nem fogytok, hanem elpuholtok a picsába. Szépen tűnnek el az erek, a csíkok, a kockák. Puhábbak vagytok, vizesebbek. Vagy Ti nem? Ti ugyan olyan baszott kemények vagytok üresen is, mi? :D Persze :D Sokszor az ember elkezdi a kúrát, a fazon javul, de a súly nem változik. Miért? Mert a magas androgén szint miatt zsírt veszít, és izmot szerez. A test tömeg ugyan annyi, pedig az izom gyarapodott. Ugyan így csökken is, majdnem azonos testsúllyal. Ennek nem is kellene témának lennie, mert faszság az egész kérdés úgy ahogy van!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 27. - 20:30:29
Válasz #17
Nem elérhető

Maszat


Az ember nem meri abbahagyni a kúráit, mert fél az összeeséstől, Ti meg felkúrjátok itt az agyát a hülyeségeitekkel, hogy össze se estek  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 27. - 20:51:28
Válasz #18
Nem elérhető

dino


Na még a végén kiderül, hogy a kúrák után nincs is összeszakadás ;D Hagyjuk már a hülyeségeiteket, de komolyan! Én ektomorf vagyok, nálam az összeesés azt jelenti, hogy fogyok. Ti nem vagytok ektomorfok, nálatok az összeesés nem feltétlen jár (drasztikus) fogyással, de nehogy már azt higgyétek, hogy mert a mérleg nem mutat különbséget, akkor ugyan annyi izmotok van ;D Ronnie-ról a videó, amit Efit kitett, pl nagyon jól tükrözi egy nem ektomorf ember összeesését (még úgy is, hogy közel sem üres a pali)... Van az ember vagy 100-110kg. Ennyi volt mondjuk régebben versenyfazonban. Ugyan annyi izommal rendelkezik? NEM! Mindenkinél megtörténik az izomveszteség, csak Ti súlyból nem fogytok, hanem elpuholtok a picsába. Szépen tűnnek el az erek, a csíkok, a kockák. Puhábbak vagytok, vizesebbek. Vagy Ti nem? Ti ugyan olyan baszott kemények vagytok üresen is, mi? :D Persze :D Sokszor az ember elkezdi a kúrát, a fazon javul, de a súly nem változik. Miért? Mert a magas androgén szint miatt zsírt veszít, és izmot szerez. A test tömeg ugyan annyi, pedig az izom gyarapodott. Ugyan így csökken is, majdnem azonos testsúllyal. Ennek nem is kellene témának lennie, mert faszság az egész kérdés úgy ahogy van!
öreg csöcsösödéses pocakosodások?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Február 27. - 21:05:00
Válasz #19
Nem elérhető

cpggyurma


utálok egy kúrát befejezni! Már kúra elején azon jár az eszem milyen szar lesz naturálba edzeni kúra után.
Nálam sajnos van különbség bőven kúra alatt és kúra után. Kúra közben mikor methát vagy enanthatot is nyomtam soha nem vizesedtem be, sőt! Minden szart megehettem kúra közben egy deka zsír sem jött fel, mikor a kezembe fogtam egy súlyzót az erek dudoradtak a karomon , izmaim teltebbek és nagyobbak voltak. Kúra után egy hónapig még álltalában minden fasza, de aztán  jönnek életem mély pontjai, jobban figyelek ilyenkor a kajára sokszor mint kúra közben mégis elkezdek zsírosodni, laposodni az erő is szép  lassan vissza süllyed majdhogynem a kúra előtti állapotra. Nálam ez az állapot kb 3-4 hónapig tart utána nyomok is valamit,:9
sokszor megfordult már a fejembe hogy nem hagyom abba nyomom évekig, saját teszto termelés leállása annyira nem is zavarna, csak lesz valami normális teszto a piacon.
Engem egyedül a HDL-LDL arány ami visszatart az egésztől, nem akarnám 35-40 évesen hogy egy infarktus vagy egy stroke legyen vége. 

2014. Február 27. - 23:05:44
Válasz #20
Nem elérhető

ninja14


utálok egy kúrát befejezni! Már kúra elején azon jár az eszem milyen szar lesz naturálba edzeni kúra után.
Nálam sajnos van különbség bőven kúra alatt és kúra után. Kúra közben mikor methát vagy enanthatot is nyomtam soha nem vizesedtem be, sőt! Minden szart megehettem kúra közben egy deka zsír sem jött fel, mikor a kezembe fogtam egy súlyzót az erek dudoradtak a karomon , izmaim teltebbek és nagyobbak voltak. Kúra után egy hónapig még álltalában minden fasza, de aztán  jönnek életem mély pontjai, jobban figyelek ilyenkor a kajára sokszor mint kúra közben mégis elkezdek zsírosodni, laposodni az erő is szép  lassan vissza süllyed majdhogynem a kúra előtti állapotra. Nálam ez az állapot kb 3-4 hónapig tart utána nyomok is valamit,:9
sokszor megfordult már a fejembe hogy nem hagyom abba nyomom évekig, saját teszto termelés leállása annyira nem is zavarna, csak lesz valami normális teszto a piacon.
Engem egyedül a HDL-LDL arány ami visszatart az egésztől, nem akarnám 35-40 évesen hogy egy infarktus vagy egy stroke legyen vége. 

hobby gyúros vagy minek nyomni évekig? tök felesleges egészség és pénz szempontjából is...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Február 27. - 23:07:05
Válasz #21
Nem elérhető

ninja14


Maszat muszáj végre már belátnod, h egyedül csak te vagy olyan szar!!!!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Február 28. - 08:35:58
Válasz #22
Nem elérhető

petiii24


Azt hogy nem estem vissza 1,1,5 év alatt azt nem úgy értettem, hogy abba hagytam a kúrát és maradtam ugyan akkora mint kúra alatt voltam, azt hittem ez világos, hogy igy értem....
Én úgy ertettem, hogy csináltam egy kúrát pl feljött 6kilo, abból kúra után 1-2 hónap elteltével meg maradt pl 3kilo és aztán ki hagytam az anyaggal további 1-1,5 évet és aztán már ez idő alatt nem estem vissza semmitsem. Jah és én nem kiloba mérem csak a vissza esést hanem naponta mérem a méreteket, lehet túl gyakran,de ez van....És azt h nem estem vissza 1-1,5 év kihagyás után az a izom méretekre is igaz, jah és nem zsirososdtam be mert csak szintentartó tápanyag menyiségen voltam....

2014. Február 28. - 09:11:12
Válasz #23
Nem elérhető

Maszat


A koleszterin csak a szar ereket tudja megtámadni... a koleszterin mizéria egy felfújt hülyeség. Az ereket karban lehet tartani c-vitaminnal, szőlőmag kivonattal stb stb.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 28. - 09:32:39
Válasz #24
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A koleszterin csak a szar ereket tudja megtámadni... a koleszterin mizéria egy felfújt hülyeség. Az ereket karban lehet tartani c-vitaminnal, szőlőmag kivonattal stb stb.
Maszatnak igaza van, ezzel a koleszterin baromsággal etetik az embereket pár évtizede. Bezzeg a koleszterin szint csökkentő gyógyszerek milyen egészségesek? Egy idő után szinte csak mellékhatásuk van.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Február 28. - 12:59:48
Válasz #25
Nem elérhető

Gabe


A cukorbetegség is hasonló faszság, főleg kezdeti stádiumban.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Február 28. - 13:21:54
Válasz #26
Nem elérhető

Maszat


Nagyon sok cukorbeteg elhagyhatná az inzulint, ha hanyagolna a magas GI-s szénhidrátokat.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 28. - 13:32:25
Válasz #27
Nem elérhető

Gabe


Erre gondoltam én is, meg persze kicsit utánaolvasnának, mi az az inzulinrezisztencia és milyen természetes kiegészítőkkel segíthet magán, pl. keserűdinnye kivonattal.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Február 28. - 16:19:41
Válasz #28
Nem elérhető

Maszat


Már bocsánat, de buta gecik ezek, meg is érdemlik. Én miért tudom? Te miért tudod? Szarnak bele a világba, dolgoznak esznek, szarnak, alszanak. Ennyi. NEm akarom senkinek megsérteni se a cukorbeteg anyukáját, vagy nagypapáját, de szánalmasnak tartom a tájékozatlanságot.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 28. - 17:38:39
Válasz #29
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A koleszterin csak a szar ereket tudja megtámadni... a koleszterin mizéria egy felfújt hülyeség. Az ereket karban lehet tartani c-vitaminnal, szőlőmag kivonattal stb stb.
Maszatnak igaza van, ezzel a koleszterin baromsággal etetik az embereket pár évtizede. Bezzeg a koleszterin szint csökkentő gyógyszerek milyen egészségesek? Egy idő után szinte csak mellékhatásuk van.

Egyébként, ha magas az összkoleszterin, de azon belül a HDL is magas, akkor abszolúte semmi gond nem lehet.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).