2024. Május 12. - 04:36:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szteroidok abbahagyása utánni összeesés  (Megtekintve 20838 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. Február 28. - 19:33:14
Válasz #30
Nem elérhető

cpggyurma


Köszönöm! Mostmár akkar nyugodt vagyok es nyomhatom evekig! Havi 6 rugóból kijön het 500mg testo hetente, ha pedig izmosodni akarok majd akkor megy majd 1000en felül plusz valami kis mellékes :D

2014. Március 01. - 08:19:47
Válasz #31
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Köszönöm! Mostmár akkar nyugodt vagyok es nyomhatom evekig! Havi 6 rugóból kijön het 500mg testo hetente, ha pedig izmosodni akarok majd akkor megy majd 1000en felül plusz valami kis mellékes :D
Egy kis omega-3 és c-vitamin elkélne mellé, kb. ennyi.
Ezeket mindig tolom.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Március 01. - 13:05:10
Válasz #32
Nem elérhető

cpggyurma


Köszönöm! Mostmár akkar nyugodt vagyok es nyomhatom evekig! Havi 6 rugóból kijön het 500mg testo hetente, ha pedig izmosodni akarok majd akkor megy majd 1000en felül plusz valami kis mellékes :D
Egy kis omega-3 és c-vitamin elkélne mellé, kb. ennyi.
Ezeket mindig tolom.



Igen az alap c vitamin nállam 2000mg de télen akár 4000et is szoktam, omega 3 is megy,

2014. Március 01. - 14:43:34
Válasz #33
Nem elérhető

Milo


Én arra lennék kiváncsi aki ésszel használ mindent évi 1-2kúrát ellő. Az ha viszonylag fiatalon 30alatt abbahagyja azzal mi lesz. Elején nyílván összeszakad, de 2év alatt azért visszaállhat a tesztótermelés a normálisra. És egy normál teszt. szint mellett azért talán lehet egy jó formát produkálni.
Riceman

2014. Március 09. - 21:25:31
Válasz #34
Nem elérhető

Maszat


Én arra lennék kiváncsi aki ésszel használ mindent évi 1-2kúrát ellő. Az ha viszonylag fiatalon 30alatt abbahagyja azzal mi lesz. Elején nyílván összeszakad, de 2év alatt azért visszaállhat a tesztótermelés a normálisra. És egy normál teszt. szint mellett azért talán lehet egy jó formát produkálni.

Kérdezd meg a Zuschlagot  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Március 13. - 17:29:17
Válasz #35
Nem elérhető

cpggyurma


Én arra lennék kiváncsi aki ésszel használ mindent évi 1-2kúrát ellő. Az ha viszonylag fiatalon 30alatt abbahagyja azzal mi lesz. Elején nyílván összeszakad, de 2év alatt azért visszaállhat a tesztótermelés a normálisra. És egy normál teszt. szint mellett azért talán lehet egy jó formát produkálni.

Kérdezd meg a Zuschlagot  ;D




Hát ez kurva jó :D

2014. Március 13. - 19:03:16
Válasz #36
Nem elérhető

Milo


A jobbszélső az tényleg kurva jó :)
Riceman

2014. Március 14. - 13:36:36
Válasz #37
Nem elérhető

Maszat


Buta fejű cigánypicsa mind a kettő. Talán egy szétvágott állapotomba gumiba megbasznám őket, a végén egy faciállal. ;D  De semmi több!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Március 21. - 18:36:29
Válasz #38
Nem elérhető

andras123


Figyelmeztetés: ebbe a téma nem érkezett új hozzászólás legalább 120 napja.
Hacsak nem vagy biztos benne, hogy válaszolni akarsz, kérjük fontold meg egy új téma indítását.
Buta fejű cigánypicsa mind a kettő. Talán egy szétvágott állapotomba gumiba megbasznám őket, a végén egy faciállal. ;D  De semmi több!
@-o @-o  Łł=