2024. Május 11. - 14:42:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Baj van? Baj van!  (Megtekintve 25870 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. Június 27. - 14:47:59
Válasz #30
Nem elérhető

eo2eo


Milyen márka volt ? :D

2014. Június 30. - 00:26:48
Válasz #31
Nem elérhető

Maszat


Na mi van már, kivágták?! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Július 15. - 15:38:07
Válasz #32
Nem elérhető

Maszat


Engem tényleg érdekelne mi lett a sráccal :D

Nekem is volt közben egy komolyabb köröm egy 350es blendonnal. 2-3 nappal a beadás után iszonyatosan begyulladt. Tartott vagy 3 napig, a seggem a kétszeresére dagadt majdnem, volt aki megkérdezte, hogy ki van tömve az egyik seggem? ;D Mondtam igen bazmeg, kitömtem, de csak az egyiket ;D  Úgy voltam vele, ha a 4. nap nem lesz jobb elmegyek orvoshoz, hát a kocsiból ki-be szállás egy rémálom, alvás olyan, hogy 2 óránkét felébredtem. 3 napi így élni nagyon nyomasztó volt. A vége az lett, hogy szívok mellé mindig 0.5 ml boldit, így király  :-)-> ;D



"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Július 15. - 22:50:24
Válasz #33
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Július 15. - 23:23:34
Válasz #34
Nem elérhető

Maszat


Jól van, kenj a faszocskádra egy kis androgélt! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Július 16. - 19:27:45
Válasz #35
Nem elérhető

$h@dEe*


Ha megnézed profilját ott látod, hogy ma fellépet szóval él és virul, biztos kivágták neki csak basz....k ide beírni  ****:)))

2014. Július 17. - 14:03:07
Válasz #36
Nem elérhető

matemate


jaa jaa élek tervezem a részletes beszámoló megírását de mindig közbe jön valami és nincs időm így tologatom magam előtt az időpontot.

2014. Július 18. - 00:27:23
Válasz #37
Nem elérhető

$h@dEe*


Miért könyvet tervezel róla írni??? 10 perc alatt lazán összedobod ha kell.....  ****)

2014. Július 18. - 09:42:01
Válasz #38
Nem elérhető

matemate


Köszönöm $h@dEe*, ha ezentúl is time management problémáim lesznek mindenképpen felkereslek, mert úgy látom te jobban tisztában vagy a szabadidőmmel mint én, és igen szeretném normálisan leírni hátha más tanul belőle.

Na de inkább ami a lényeg:

Ugye az tiszta volt, hogy begyulladt jött a láz nem múlt el. Egy hét alatt akár magától is visszahúzódhatott volna ahogy általában szokott lenni de ezzel rosszul jártam. Elkezdett betokozódni. Csak, hogy a tévhiedelmeket eloszlassam (vérmérgezés és társai) nem mentem el későn orvoshoz, ha előbb mentem volna se tudták volna kezelni mert ameddig kemény a gyulladás (ilyenkor akár még remény is van) ameddig a beolvadás utáni gennyesedés úgynevezett fluktuáció nem alakul ki (azaz amíg nem jön fel a bőr alá egy jól tapintható puha gennyes gumó) addig nem nyitják meg.
Én nézettem orvossal folyamatosan ez a beadást követő harmadik a begyulladástól számított második hétvége lett nekem.
Elküldtek egy sebészetre, ott hip-hop megműtöttek. Mondtam, hogy nem szeretnék bent maradni így hazaengedtek azonnal utána.
Nem egy túl fájdalmas dolog bár kibírtam röhögés nélkül. Mielőtt kezdték volna mondta a srácnak aki csinálta, hogy elég jól tolerálom az érzéstelenítőket adhat nyugodtan többet. A válasz: Hú az nem olyan jó mert a gyulladt területen amúgy sem jól működnek... :D Egyből megnyugodtam  @:-)
Gyakorlatilag csináltak egy 3 centis bemetszést és mint egy nagy pattanásból kinyomták a gennyet. A végén amikor kitörölgették a maradékot a kb 4 cm mély üregből az egy kicsit kellemetlen.
Amikor kitisztították a végén tettek bele egy darab gumikesztyűt az lett a drain ami még elég sokáig benne volt ennek a szerepe hogy nem engedi összeforrni a sebet és az esetlegesen képződő genny ki tud mellette csorogni. Itt az a fontos, hogy mivel ugye van egy üreg aminek alulról kell visszatöltődnie nem szabad összeforrni a sebnek tehát egy nyílt sebbel kell közlekedni. Ami jellemzően nem vészes ugyan úgy edzettem vele, csak kellemetlen a kétnaponta sebészetre járni sebtisztításra, átkötözésre.
Amint a műtét megvolt azonnal lement a lázam és a közérzetem is teljesen helyrejött.
Ja egy fontos dolog még!
Mindenhol, háziorvos, sztk, minden sebészeti átkötözés után megjelenik a kórlapon az ok ami miatt kezelnek. Én elejétől fogva azt mondtam megcsípett egy méh és kalcium injekciót kaptam az gyulladt be. Minden papírra ez került, ezt mindenhol elfogadták viszonylag fenntartások nélkül... :D   

Remélem mindent leírtam
     

2014. Augusztus 26. - 00:44:11
Válasz #39
Nem elérhető

Maszat


AZTAKURVA bazmeg, fúj de rohadt undorító!!!  ;D  :-X Ezt rossz volt olvasni, de kajak. Fúj ge*i!  ;D   :----   Nekem a fogammal volt ilyen, egyszer régebben nagyon begyulladt, persze olyan para van a fogorvostól, hogy nem mentem el, inkább otthon kiszúrtam, és kinyomkodtam. Begyulladt rá 2 évre megint (egyébként hibátlan fog külsőre), azt hittem megint így lesz, de beszoptam, mert a szervezetem ezúttal kívülre kezdte el kinyomni a gennyet. Elmentem szájsebészetre, ahol kihúzták a gyulladt fogamat, szerencse a gyulladás addigra kiment oldalra, mert azt mondta az orvos utána, hogy volt aki beszart egy gyulladt fog húzásánál ;D  Aztán adott az arcomba egy érzéstelenítőt, és már nyúlt is a szikéhez. Mondom Neki ember, várjunk már egy kibaszott percet, még nem is zsibbad, azt mondja, nem is fog, a gyulladt terület nem zsibbad el. Gondolhatod, hogy az arcon azért több idegvégződés van, mint a picsádon, hét én ordítottam...  Nekem is nyomtak bele valamit, és nyitva volt pár napig. De a seggedbe egy gumi kesztű, az éppen annyira morbid, mint amennyire vicces.  ;D

Hát ide érdemes volt benézni  !+"%  ;D ;D Egyébként engem speciel kurvára érdekelt, mi a picsa van Veled.

De amiért tényleg benéztem. 2 órája kb átjött egy kutya a szomszédból, hogy adjam már be neki a teszto adagját. Cserélném le a felszívó tűt a szúróra, és csak a tű tokja jött le, és valamiért visszanyomtam a kezem, a 21G-s tű pedig csontig belement a jobb mutató ujjam középső ujjpercébe. Majd össze szartam magam, lefertőtlenítette, ennyi. Amint elmúlt a fájdalom, az utolsó ujjpercem elkezdett zsibbadni, és azóta is rohadtul zsibbad. Mint amikor az ember ráfekszik este a kezére, és nem kap vért. Most nem kap vért, vagy megszurtam egy ideget? Nem igazán érzem az ujjam hegyét, és már kicsit zavar így 2 óra elteltével ;D Pedig mondom, nem is oda szúródott bele, hanem 2 centivel alá. Nema szúrás helye fáj.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 26. - 10:18:48
Válasz #40
Nem elérhető

Maszat


Még mindig zsibbad  ::) ????...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 26. - 11:09:06
Válasz #41
Nem elérhető

eo2eo


AZTAKURVA bazmeg, fúj de rohadt undorító!!!  ;D  :-X Ezt rossz volt olvasni, de kajak. Fúj ge*i!  ;D   :----   Nekem a fogammal volt ilyen, egyszer régebben nagyon begyulladt, persze olyan para van a fogorvostól, hogy nem mentem el, inkább otthon kiszúrtam, és kinyomkodtam. Begyulladt rá 2 évre megint (egyébként hibátlan fog külsőre), azt hittem megint így lesz, de beszoptam, mert a szervezetem ezúttal kívülre kezdte el kinyomni a gennyet. Elmentem szájsebészetre, ahol kihúzták a gyulladt fogamat, szerencse a gyulladás addigra kiment oldalra, mert azt mondta az orvos utána, hogy volt aki beszart egy gyulladt fog húzásánál ;D  Aztán adott az arcomba egy érzéstelenítőt, és már nyúlt is a szikéhez. Mondom Neki ember, várjunk már egy kibaszott percet, még nem is zsibbad, azt mondja, nem is fog, a gyulladt terület nem zsibbad el. Gondolhatod, hogy az arcon azért több idegvégződés van, mint a picsádon, hét én ordítottam...  Nekem is nyomtak bele valamit, és nyitva volt pár napig. De a seggedbe egy gumi kesztű, az éppen annyira morbid, mint amennyire vicces.  ;D

Hát ide érdemes volt benézni  !+"%  ;D ;D Egyébként engem speciel kurvára érdekelt, mi a picsa van Veled.

De amiért tényleg benéztem. 2 órája kb átjött egy kutya a szomszédból, hogy adjam már be neki a teszto adagját. Cserélném le a felszívó tűt a szúróra, és csak a tű tokja jött le, és valamiért visszanyomtam a kezem, a 21G-s tű pedig csontig belement a jobb mutató ujjam középső ujjpercébe. Majd össze szartam magam, lefertőtlenítette, ennyi. Amint elmúlt a fájdalom, az utolsó ujjpercem elkezdett zsibbadni, és azóta is rohadtul zsibbad. Mint amikor az ember ráfekszik este a kezére, és nem kap vért. Most nem kap vért, vagy megszurtam egy ideget? Nem igazán érzem az ujjam hegyét, és már kicsit zavar így 2 óra elteltével ;D Pedig mondom, nem is oda szúródott bele, hanem 2 centivel alá. Nema szúrás helye fáj.

Megszúrtál egy ideget, ez egyértelmű.

2014. Augusztus 30. - 10:20:42
Válasz #42
Nem elérhető

Maszat


Azóta se múlt el a fájdalom, és a zsibbadás. Alapból zsibbad, érzékeny. Ha pedig nagyon kinyújtom az ujjam, akkor iszonyatosan belenyilal. De nem a szúrás helyére, főlé 2 centivel. Jövőhéten megnézetem, mert már eléggé zavaró.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 30. - 19:00:00
Válasz #43
Nem elérhető

Gabe


Azóta se múlt el a fájdalom, és a zsibbadás. Alapból zsibbad, érzékeny. Ha pedig nagyon kinyújtom az ujjam, akkor iszonyatosan belenyilal. De nem a szúrás helyére, főlé 2 centivel. Jövőhéten megnézetem, mert már eléggé zavaró.
Nincs otthon valami nagyobb konyhakés?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2015. November 01. - 14:11:12
Válasz #44
Nem elérhető

kemi


Azóta se múlt el a fájdalom, és a zsibbadás. Alapból zsibbad, érzékeny. Ha pedig nagyon kinyújtom az ujjam, akkor iszonyatosan belenyilal. De nem a szúrás helyére, főlé 2 centivel. Jövőhéten megnézetem, mert már eléggé zavaró.

azóta elmúlt? :D vagy mi lett a sztori vége?