2024. Május 09. - 19:35:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Trenbolone,Ejjeli Misebor,orjarat,Eroszakik  (Megtekintve 3761 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. November 22. - 13:01:30
Megtekintve 3761 alkalommal
Nem elérhető

andras123



Elmentem fel a csinzsakba mulatni, sult hus illata olelt meg az eloszobaban,csiripelo hang akkor meg csak azt hittem csak utohangja a cibemellnek
es telefonon korosztul megrendeltem en a pizzat meg a szalmakrumplit sajtval.Mondom magamnak Killibbenek vagy kisiklok a konyhaba Omnia kavet nyelni es viszek be csalamadet ami telre vot eltev e a telazsi ban ! es hogy az eloszobabm es ladaban cibek voltak Arra lettem figyelmes
kamforra valt 2 barat az ebedloben a ventilator az szel rendesen
a 2 barat meg egy kivuallo elment es nagy dulagodas igaze a furdoben?
Amikor elmentem lattam es hogy viz,pocsataj es meg.fugony viharvert vot ,mosogepserules
Tusolo szakadas, sampon kívelre repulve a konyhaba es a furdoszoba koszos kuszobere.?
szappantarto taposas, furdoso mindha csuszas ellen
akkor en ezeket a jeleket nem ertettem
Szerintetek az tortent e amire gondolok?Leultek es meredten neztek a legkondiba.
Aztan meg mintha mise tortent vona ettek e velem hust hajnaldiba?

Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,Bubee,hopika,Lalika85,Pretorian,vekony,Gabe,auo,eo2eo, :-):-)::

Efitmester  :-!!! es sorry  ****)
Balu  8-) 
 @:-)

2014. November 22. - 14:07:10
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
De mit keres az üveg étolaj az asztalon, more?  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. November 22. - 14:40:12
Válasz #2
Nem elérhető

andras123


De mit keres az üveg étolaj az asztalon, more?  ;D
O0
gondoltam bele belenyulkalok a kis vitringbe ami a teve mellet vot,nemis tudom miert
alacsony mellekhatokrol olvastam ilyen jegyzetekbe, a vitrinbe
Nyikorgoott az zsaner,elkezdtem kenegetni vele.
szerintem az indittott el valami folyamatot,a kivulallo szemely a furdobe ment es nem vagyok benne biztos de Trenbolone felhasznalo volt
lehet epp akciora keszult, a sezlonon is mar valami kis uvegcsinyt dedelgettett a kezeben
A ket barat utana mint a kamfor,utana, sietette a rohanasuk tuti akadolyozas  mivoltjaval tortent.
a ket barat szelid egyen volt mint a barany,miert nezett ki a furdoszoba ugy nem ertem
Efitmester  :-)!
Balu  /:-) Maszat  ***