2024. Május 12. - 06:52:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szteroidok és antidepresszáns egyidejű használata ?  (Megtekintve 4926 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2018. Január 04. - 22:58:08
Megtekintve 4926 alkalommal
Nem elérhető

iron90


Sziasztok.
Sertagen és xanaxot használok 2 hónapja.
Február környékén szeretnék egy Testo propi és winstrol kúrát csinálni.
Van valakinek tapasztalata ?
Megkérdezném a dokit de valószínűleg tudjuk mi lenne a válasza >:D
Bocs az új topikért de nem találtam sok infót ebben a témában csak angolul az meg nem az erősségem.
Válaszokat előre is köszönöm!

2018. Január 05. - 15:06:15
Válasz #1
Nem elérhető

late145


Miért szeded az antidepresszanst?

Elvileg el van 2 cucc egymás mellett,sok köze nincs. De teszto nem biztos hogy segíteni fog a hangulatodon vagy amiért szeded az antidepresszanst.

2018. Január 05. - 20:34:34
Válasz #2
Nem elérhető

G


Sziasztok.
Sertagen és xanaxot használok 2 hónapja.
Február környékén szeretnék egy Testo propi és winstrol kúrát csinálni.
Van valakinek tapasztalata ?
Megkérdezném a dokit de valószínűleg tudjuk mi lenne a válasza >:D
Bocs az új topikért de nem találtam sok infót ebben a témában csak angolul az meg nem az erősségem.
Válaszokat előre is köszönöm!

Mivel írtad hogy februárban csinálsz egy kúrát szóval eléggé eldöntötted már szerintem a te döntésed ne várj senkitől megerősítést, bár számomra hihetetlen hogy olyan szinten van az életed és a mentális állapotod hogy napi szinten kell antidepresszánst és nyugtatót szedned már hónapok óta akkor talán nem a kokszolással kéne foglalkoznod....
Átlag embert is megvisel az hogy napi szinten látja a fejlődést, erő,állóképesség, regeneráció, szexuális teljesítő képesség a plafonon aztán kúra után vissza térni akár csak az átlagosra is(bár inkább alá) akkor nálad ez milyen lehet már alapból sem vagy mentálisan ép.
Ebben az esetben inkább tényleg kérdezd meg az orvosod és fogadd meg a tanácsát...

2018. Január 05. - 23:59:37
Válasz #3
Nem elérhető

iron90


Szociális fóbia miatt kellett elkezdeni.

2018. Január 06. - 00:23:19
Válasz #4
Nem elérhető

late145


Sziasztok.
Sertagen és xanaxot használok 2 hónapja.
Február környékén szeretnék egy Testo propi és winstrol kúrát csinálni.
Van valakinek tapasztalata ?
Megkérdezném a dokit de valószínűleg tudjuk mi lenne a válasza >:D
Bocs az új topikért de nem találtam sok infót ebben a témában csak angolul az meg nem az erősségem.
Válaszokat előre is köszönöm!

Mivel írtad hogy februárban csinálsz egy kúrát szóval eléggé eldöntötted már szerintem a te döntésed ne várj senkitől megerősítést, bár számomra hihetetlen hogy olyan szinten van az életed és a mentális állapotod hogy napi szinten kell antidepresszánst és nyugtatót szedned már hónapok óta akkor talán nem a kokszolással kéne foglalkoznod....
Átlag embert is megvisel az hogy napi szinten látja a fejlődést, erő,állóképesség, regeneráció, szexuális teljesítő képesség a plafonon aztán kúra után vissza térni akár csak az átlagosra is(bár inkább alá) akkor nálad ez milyen lehet már alapból sem vagy mentálisan ép.
Ebben az esetben inkább tényleg kérdezd meg az orvosod és fogadd meg a tanácsát...

Abszolút jogos.

2018. Január 06. - 10:53:07
Válasz #5
Nem elérhető

G


Szociális fóbia miatt kellett elkezdeni.

Szerencse hogy az edzőteremben lehető legkisebb eséllyel fordul elő hogy emberekkel találkozol  :D

2018. Január 06. - 17:28:33
Válasz #6
Nem elérhető

iron90


7 év alatt sajnos előfordult hogy ez problémát okozott szerencsére már nem.De azért köszi a kommentet.
Nem kívánom neked és senki másnak hogy hasonló helyzetben legyen!
Mások szórakozásból szednek ilyeneket hogy "befelseljenek".Én gyógyulási szándékkal.
Gyúrásból fakadó önértékelési problémám nincsen hál istennek.Így nem szaladna el velem a ló miután vége  a kúrának.
De ez kicsit speciális eset mert hasonló témában nem találtam infót sajnos...ha nem jön össze majd leírom a tapasztalataimat  >:D


2018. Január 07. - 12:16:14
Válasz #7
Nem elérhető

G


7 év alatt sajnos előfordult hogy ez problémát okozott szerencsére már nem.De azért köszi a kommentet.
Nem kívánom neked és senki másnak hogy hasonló helyzetben legyen!
Mások szórakozásból szednek ilyeneket hogy "befelseljenek".Én gyógyulási szándékkal.
Gyúrásból fakadó önértékelési problémám nincsen hál istennek.Így nem szaladna el velem a ló miután vége  a kúrának.
De ez kicsit speciális eset mert hasonló témában nem találtam infót sajnos...ha nem jön össze majd leírom a tapasztalataimat  >:D

Tessék az utolsó mondatoddal leírtad hogy eldöntötted hogy megcsinálod tehát akkor minek kérdezgetsz bármit is ha már eldöntted...
Nem kívángatni meg nem kívángatni kell itt senkinek te kérdeztél én válaszoltam ennyi, első kúra szóval fogalmad sincs hogy hogy reagálsz bármire is és hogy hat a kedvedre az össze vissza ingadozó hormonszintek, neked amúgy is vannak problémáid szóval hidd hogy el fog szaladni veled a ló és majd lesznek gondok, csak annyit próbálj ki hogy 3-4 napig szedj be 2.5 mg/nap letrozolt aztán majd meglátod hogy milyen lesz a kedved utána....

2018. Január 07. - 12:58:46
Válasz #8
Nem elérhető

iron90



2018. Január 07. - 13:43:48
Válasz #9
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
7 év alatt sajnos előfordult hogy ez problémát okozott szerencsére már nem.De azért köszi a kommentet.
Nem kívánom neked és senki másnak hogy hasonló helyzetben legyen!
Mások szórakozásból szednek ilyeneket hogy "befelseljenek".Én gyógyulási szándékkal.
Gyúrásból fakadó önértékelési problémám nincsen hál istennek.Így nem szaladna el velem a ló miután vége  a kúrának.
De ez kicsit speciális eset mert hasonló témában nem találtam infót sajnos...ha nem jön össze majd leírom a tapasztalataimat  >:D

Tessék az utolsó mondatoddal leírtad hogy eldöntötted hogy megcsinálod tehát akkor minek kérdezgetsz bármit is ha már eldöntted...
Nem kívángatni meg nem kívángatni kell itt senkinek te kérdeztél én válaszoltam ennyi, első kúra szóval fogalmad sincs hogy hogy reagálsz bármire is és hogy hat a kedvedre az össze vissza ingadozó hormonszintek, neked amúgy is vannak problémáid szóval hidd hogy el fog szaladni veled a ló és majd lesznek gondok, csak annyit próbálj ki hogy 3-4 napig szedj be 2.5 mg/nap letrozolt aztán majd meglátod hogy milyen lesz a kedved utána....
Szerintem még inni is kellene rá...

 ****:)))  ;-oo-;

Na jó, nem  ;D.

Állj le ezekkel a szarokkal, túl sok ember szedi őket Magyarországon, és csak a gyógyszergyártók zsebét tömik vele.



Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2018. Január 07. - 18:20:11
Válasz #10
Nem elérhető

iron90


Akkor már egy belefér egy csík is legyen teljes a paletta :D