2024. Május 12. - 09:31:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Tren+Deca+Ghrp6  (Megtekintve 7981 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2018. Március 26. - 18:29:21
Válasz #15
Nem elérhető

Petyka07


Senki nem kerte h valaszolj ! Ha nehezedre esik ilyen fiatalon fel percet gepelni az eleg gaz ... bocs h raboltam az idodet Mr .valaki ... amugy a kaja meg a cardio pucol majd le ... viz meg ugyis lemegy , vizhajtasnal meg szaunaval ... ezek a fontosak !!!

2018. Március 26. - 19:33:56
Válasz #16
Nem elérhető

G


Senki nem kerte h valaszolj ! Ha nehezedre esik ilyen fiatalon fel percet gepelni az eleg gaz ... bocs h raboltam az idodet Mr .valaki ... amugy a kaja meg a cardio pucol majd le ... viz meg ugyis lemegy , vizhajtasnal meg szaunaval ... ezek a fontosak !!!

Igazából itt kezdődnek a bajok hogy Mr. "versenyre készülök de olyan hülye vagyok a cuccoláshoz hogy egy fórumon kell kérdezősködnöm már kúra közben" és egy kicsit tévedésben vagy mert te voltál aki ide jött a fórumra és kérdeztél és én is mint mindenki aki válaszolt itt amúgy csak jófejségből, és igen a szabadidejében elmondta hogy amit csinálsz az sz@r te pedig nagyon intelligensen nyugtáztad hogy ok köszi de csinálom amit eddig tehát ergo ezek szerint vagy nem megy az értő olvasás vagy csak szimplán csak hülye vagy és akkor én is megköszönöm tök jó hogy nyitottál egy topikot és tök jó hogy tudtam válaszolni és mindenki lesz@rja majd a végeredményt meg a beszámolód  ****:))))))
Amúgy kicsit próbálj még informálódni az emberi test működéséről mert marha jót tesz a vízhajtó meg a szauna együtt :D :D

2018. Március 26. - 19:49:05
Válasz #17
Nem elérhető

supchh



1-8. hetig
- Propi: 100mg/nap
-Wini (szuris): 50mg/nap
-Masteron: 100mg/nap
-Oxa: 50mg/nap
-Proviron: 50mg/nap
-T3: 50mcg/nap
-Clen: 120mcg/nap (2 hetes ciklusban)

9-12. hetig
-Wini: 100mg/nap
-Masteron: 100mg/nap
-Tren ace: 100mg/ketnaponta
-Halotestin: 20mg/nap (utolsó 2 hétben)
-Proviron: 50mg/nap
-Cabergoline: 0.25mg/heti kétszer
-T3: 50mcg/nap
-Clen: 120mcg/nap
+ vízhajtó

Béke?🏻 BQ
12 hétig naponta 50 mg T3-at szedtél vagy ciklizáltad? Előbbi esetben lelőtted a saját termelésed?

2018. Március 26. - 19:51:44
Válasz #18
Nem elérhető

Petyka07


Az inteligencia itt mutatkozik meg nalad is h bunkon irsz meg lekezeloen,es igen megkoszonom  mert legkozelebb majd mashogy fogom lehet csinalni... de most maradok ennel, ez neked miert faj?  ****) buta vagy ezek szerint te is ha ilyet nem tudsz ... nem vegig kell a hetet szaunazni de ha van rajtad feles viz muszaj ...  ****)

2018. Március 26. - 19:52:14
Válasz #19
Nem elérhető

supchh


Senki nem kerte h valaszolj ! Ha nehezedre esik ilyen fiatalon fel percet gepelni az eleg gaz ... bocs h raboltam az idodet Mr .valaki ... amugy a kaja meg a cardio pucol majd le ... viz meg ugyis lemegy , vizhajtasnal meg szaunaval ... ezek a fontosak !!!
Kicsit el vagy tévedve szerintem! Se nem anyád sem apád egyik fórumozó sem, de segítséget kértél és megkaptad! Ezt köszönni szokták!

2018. Március 26. - 19:55:56
Válasz #20
Nem elérhető

Petyka07


amugy is Mr. en vagyok a nagy okos . Lehet szebbenis fogalmazni foleg forumon , a sok cucctol lehetnek nallad problemak   :-[ :-[

2018. Március 26. - 19:57:25
Válasz #21
Nem elérhető

Petyka07


irtam is hogy koszonom  ;D

2018. Március 26. - 20:12:05
Válasz #22
Nem elérhető

G


irtam is hogy koszonom  ;D

HaHaHa nagyon szívesen szerencsére soha nem volt semmi problémám és most sincs a rengeteg a cucctól, jaaa igen mert én nem vagyok hozzá hülye mint te :D de most hogy mondod gyorsan be is kapok egy kis halotestint mert jó lenne már egy kis roid rage :D :D
szerintem csinálj valami youtubos hülyeséget amire az emberek tudnak neked pénzt küldeni biztos össze tudnál szedni pár száz dollárt és akkor tudnál fizetni egy edzőnek hogy őt fáraszd ezekkel de amúgy nyiss még 8 másik topikat is még mert ugye érzed hogy te milyen okos vagy aki versenyre való készülés közben kérdezgeti hogy kell szénhidrátot tölteni :D:D
de tényleg köszi feldobják a napom néha ez ilyen szefosok mint te  :D :D

2018. Március 26. - 20:18:11
Válasz #23
Nem elérhető

Petyka07


igen csinalok meg sokat , de remelem nem ilyen tahok fognak valaszolni mint te  ****:)))

2018. Március 26. - 20:20:58
Válasz #24
Nem elérhető

Petyka07


Latom neked is kellet  volna a katonasag Mr.G  :D :D :D :D

2018. Március 26. - 20:22:52
Válasz #25
Nem elérhető

G


igen csinalok meg sokat , de remelem nem ilyen tahok fognak valaszolni mint te  ****:)))

Alig várooom szét fogom kommentelni majd az összeset :D :D van tahó szteroid is nem tudtad ? :o az a kedvencem mindjárt meg is keresem :D

2018. Március 26. - 20:23:47
Válasz #26
Nem elérhető

Petyka07


vegyel be belolle 2  t azonnal  :D

2018. Március 26. - 20:25:34
Válasz #27
Nem elérhető

G


Latom neked is kellet  volna a katonasag Mr.G  :D :D :D :D

Hát látod sajna nekem nem jutott ki belőle, biztos a fórumok sötét bugyrait bújtam és közben a seggemből tűk álltak ki :D

2018. Március 26. - 20:26:14
Válasz #28
Nem elérhető

BlooseQ


@supchh

Szia,

a T3 végig ment és szépen levezetve (2 het alatt) nem okozott gondot a dolog, azaz a termelésem visszaállt a vervetel szerint
Tehat ha óvatosan csinalod persze ez is mint minden hajlam függő nem lehet nagy gond több ismeros is visszaállt nagyobb dózis utan!

Ami segített az a plusz Szelén bevitel és Guggulosteron meg a multivitamin jód tartalma

?🏻

2018. Március 26. - 20:39:07
Válasz #29
Nem elérhető

Petyka07


Latom neked is kellet  volna a katonasag Mr.G  :D :D :D :D

Hát látod sajna nekem nem jutott ki belőle, biztos a fórumok sötét bugyrait bújtam és közben a seggemből tűk álltak ki :D

  Łł=  Lehet kopaszon par fekvotamasz nem artott volna baratom  ;)