2024. Április 28. - 22:30:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287692 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2009. Augusztus 22. - 11:24:19
Válasz #375
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát én még ilyet nem hallottam ,hogy valaki 90kgról 117kgra azaz +27kg-t szed fel egy danabolkúrával.

Olyan szép minőségi lehet, amilyet én szoktam produkálni tömegeléskor  ***  ****:)))

2009. Augusztus 22. - 11:41:49
Válasz #376
Nem elérhető

Milo


+27kg az még akkor is rengeteg ha a nagy része víz ,nálunk a kölykök napi 6szemtől kb.6-7 kg-t szednek fel ami aztán nagyrészt le is megy róluk. egy vékony ember ha beszedne napi10db vmi 5mg-os szar szemest azzal talán produkálhatna ekkora súly növekedést
Riceman

2009. Augusztus 22. - 11:54:48
Válasz #377
Nem elérhető

God Vazzeg


+27kg az még akkor is rengeteg ha a nagy része víz ,nálunk a kölykök napi 6szemtől kb.6-7 kg-t szednek fel ami aztán nagyrészt le is megy róluk. egy vékony ember ha beszedne napi10db vmi 5mg-os szar szemest azzal talán produkálhatna ekkora súly növekedést

Szerintem ez nem így működik, hogy 6 szemtől 6kg, 10 szemtől meg 27kg :D Inkább a mellékhatások jönnek jobban olyankor szerintem, nagyon megterhelő 2 hónap alatt 27kg-ot magadra rakni, szokni kell a szervezetnek, mert fulladsz tőle mint a pitsa  8)

2009. Augusztus 22. - 13:23:52
Válasz #378
Nem elérhető

BadBodyBoy


lehetséges nagy tömeget ffelszedni, de az nem minőségi izom hanem víz.... **:))))*
Én is kb:14kg-ot szedtem fel de 14 hét alatt, igaz az injekció volt!Abból fele le is ment.... :-[
De azért 2 hónap alatt a több mint 25kg az gáz és túl sok!Annál már komplikációk léphetnek fel a mellékhatások miatt.

2009. Augusztus 22. - 13:38:17
Válasz #379
Nem elérhető

God Vazzeg


lehetséges nagy tömeget ffelszedni, de az nem minőségi izom hanem víz.... **:))))*
Én is kb:14kg-ot szedtem fel de 14 hét alatt, igaz az injekció volt!Abból fele le is ment.... :-[
De azért 2 hónap alatt a több mint 25kg az gáz és túl sok!Annál már komplikációk léphetnek fel a mellékhatások miatt.

Keringési rendszer nem bírja ellátni a feladatát, jön a zihálás, légszomj, stb.. Egy barátom átment már ezen  :-}

2009. Augusztus 22. - 14:03:27
Válasz #380
Nem elérhető

jrk




Csak egy javaslat Lütyőkének barátilag, kicsit OFF, de lehet benne igazság: attól, hogy zsíros kajákat eszel, még nem fogsz hízni a gyors anyagcseréddel. Kurvasok szénhidrátot kellene enned, ezen a szinten majdnem mindegy, mit, tésztát, rozsos kenyeret, bármit...

edzés nélkül pedig így se várj csodát, főleg fizikai munka mellett. Én is végeztem fizikai munkát edzés mellett, és tudom, hogy ilyen esetben akár 2x annyi szénhidrát is belefér a képletbe.

Ha pedig nem minőségi tömeget (izmot) szeretnél felszedni, keress másik munkát mondjuk egy irodában, és zabálj egész nap. A hatás garantált  ****:))))))

2009. Augusztus 23. - 00:29:25
Válasz #381
Nem elérhető

atleeta


Hogy irigylem az ilyen embereket akik nemtudnak hízni.Én kicsit többet látok kaját már attól is hízok.Egy hét alatt 4-5 kilót simán tudnék hízni(persze nem izom jönne fel).Ahhoz hogy leadjam meg kellene egy hónap :-\
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 23. - 00:29:25
Válasz #382
Nem elérhető

LÜTYŐKE


HELLO .KÖSZÖNÖM MINDENKINK A VÁLASZOKAT.igaz eléggé letörtem miattuk!!igazatok van a mellékhatásokkal kapcsolatban!!!éppen most értesített róla az unokatesóm,hogy elég szarulvan.kezelésekre jár,mert esténként nem akar kapni levegőt,szorul a melkasa stb... úgyhogy le is mondok róla gyorsan.megpróbálok megfogadni pár tanácsot tőletek.kösz a segítségeket!sziasztok

2009. Augusztus 23. - 15:42:07
Válasz #383
Nem elérhető

Milo


Biztos tudnál rengeteg szénhidráttal eredményt elérni, egy jó sportos külsőt simán elérhetsz, ahoz viszont hogy egy nagy kigyúrt ember legyél,aki után megfordulnak az utcán azt ennyi munkával nem nagyon lehet szerintem elérni. Én akiket ismerek és nagyon jól néznek ki mind bolti eladó,rendőr,éjeli őr,biztonsági őr stb. és a fizetésük nagy részét ráköltik a testépítésre. Mivel egész nap szinte egy helybe állnak/ülnek nem égetnek sok kalóriát. Hihetetlen de alig esznek többet mint egy átlagember. csak minőségi kaját esznek és hát ott vannak az egyéb szerek...
Riceman

2009. Augusztus 24. - 12:21:50
Válasz #384
Nem elérhető

LÜTYŐKE


köszönöm MILO!! igazábol nemszeretnék "nagydarab kigyúrt ember " lenni.csak egy kicsit ,(kövérebb)? kb.85-90.elég is lenne.szóval a sok szénhidrát segíthet?tudnál segíteni benne miben van rengeteg szénhidrát? étrendkiegészítő? 100% fehérje + szénhidrát eggyütt segíthetne valamit?vagy valami hasonló?én nem értek hozzá.légyszi segítsetek ha tehetitek ?:-/előre is köszönöm.jó sportolást!!

2009. Augusztus 24. - 17:46:55
Válasz #385
Nem elérhető

Milo


szénhidrát:rizs, krumpli ,tészta, zabpehely ,dextróz(szőlőcukor) Én a helyedbe vennék nagy kiszerelésbe dextrózt/darált zabpelyhet raknék hozzá némi fehérje port és azt innám egy nap vagy 4turmix simán mehet. Ezzel legalább azt eléred ,hogy nem kell óránként enned. A többit old meg szilárd kajával pl.rizs,tészta,banán .Szedjél még valami nagy dózisu vitamint+ figyelj oda hogy legyen meg a napi fehérjebeviteled minimum150-160g. A szénh.-o addig növeld amíg 1hét alatt nem hízol  0,5kg-1kg-t ha ez megvan akkor addig tarcsd ezt a ch. mennyiséget amíg nősz ha megálsz, szép fokozatosan növeled.
Riceman

2009. Augusztus 25. - 13:27:55
Válasz #386
Nem elérhető

LÜTYŐKE


 ****:)))EZER KÖSZÖNET!!nagyon hálás vagyok a segítségedért.köszönöm,még ma elkezdem szedni amiket írtál.kívánok sok egézséget,és további gyarapodást(izomban)szia-szia.

2009. Augusztus 28. - 04:36:10
Válasz #387
Nem elérhető

tarantula


sziasztok, szerintetek: dianabol (kék szív) + stanzol (5mg)  párosítás milyen eredményeket hozna?  válaszokat előre is köszi  ;-oo-;        de ha valaki csak a stanzolról írna pár személyes tapasztalatot azt is megköszönném mivel még ezt nem próbáltam, csak sok jót hallottam meg olvastam róla. nekem eddig ami legjobban bevállt az a kék szív alakú dianaból 4 hónap alatt + 23 kiló (bicepsz 37ről 44cm) és ebből szinte csak izom, hasam minimálisan lett nagyobb, igaz szerintem ez az eredmény köszönhető még a táplálék kiegészitőknek is amiket mellé szedtem (TRANS-X) (Amino3600)

2009. Augusztus 28. - 08:16:49
Válasz #388
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
sziasztok, szerintetek: dianabol (kék szív) + stanzol (5mg)  párosítás milyen eredményeket hozna?  válaszokat előre is köszi  ;-oo-;        de ha valaki csak a stanzolról írna pár személyes tapasztalatot azt is megköszönném mivel még ezt nem próbáltam, csak sok jót hallottam meg olvastam róla. nekem eddig ami legjobban bevállt az a kék szív alakú dianaból 4 hónap alatt + 23 kiló (bicepsz 37ről 44cm) és ebből szinte csak izom, hasam minimálisan lett nagyobb, igaz szerintem ez az eredmény köszönhető még a táplálék kiegészitőknek is amiket mellé szedtem (TRANS-X) (Amino3600)

4 hónapig sikerült szemest szedni egyhúzamban?  :-O
George, fel van adva a lecke...4 hónap alatt 23kg IZOM!! Húzzál bele.  :D

2009. Augusztus 28. - 08:19:09
Válasz #389

Torony

Vendég
sziasztok, szerintetek: dianabol (kék szív) + stanzol (5mg)  párosítás milyen eredményeket hozna?  válaszokat előre is köszi  ;-oo-;        de ha valaki csak a stanzolról írna pár személyes tapasztalatot azt is megköszönném mivel még ezt nem próbáltam, csak sok jót hallottam meg olvastam róla. nekem eddig ami legjobban bevállt az a kék szív alakú dianaból 4 hónap alatt + 23 kiló (bicepsz 37ről 44cm) és ebből szinte csak izom, hasam minimálisan lett nagyobb, igaz szerintem ez az eredmény köszönhető még a táplálék kiegészitőknek is amiket mellé szedtem (TRANS-X) (Amino3600)

4 hónapig sikerült szemest szedni egyhúzamban?  :-O
George, fel van adva a lecke...4 hónap alatt 23kg IZOM!! Húzzál bele.  :D

pontosítsunk. 23 LITER izom.