2024. Április 28. - 21:34:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287684 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2009. Október 19. - 22:12:54
Válasz #450
Nem elérhető

Maszat


a dianabol topic minden steroid fórumnak a leggyengébb láncszeme...
ezt el kell fogadni, ilyen mindenhol.vagyishát ezen kívül 1et tudok, az ilyen:D

gyerekek,165centisen 63kg-osan ektomorfként ne szedjetek dianabolt, szedjetek halál zsírosan, gömbőc endomorfként 80kilósan meee akkóó má lehet...

ezt mindig megmondják nektek:D
Vagy inkább szedjenek fel némi izmot naturálban,10-12kg-ot,ez az elején még úgy is könnyebb,ha betartja a kajálást,normálisan edz,és eleget pihen.........azután majd meglátja,lebeszélni lehet őket,de az ő életük,az ő döntésük.
A többiek csak azért akarják lebeszélni őket,mert valószínűleg kezdők (különben nem 63kg lenne),és egy kezdő nulla tudással,kicsi edzéstapasztalattal ne kokszóóóóóójon mááá.Természetesen gömböc endomorfként se az a megoldás.
Meg ugye azt se tudják mi is az a utókúra,helyreállítás.....de nem baj,mert akkor nem szaporodnak >:D :).



vágom persze mit akarsz mondani.
lényegében azért írtam a súlyt mert Én 67kg osan úgy kezdtem koxolni,h már 17kg rámjött és volt 4év a hátam mögött...
nehéz az élet annak aki edzés és kaja nélkül 50kg ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Október 20. - 20:36:49
Válasz #451
Nem elérhető

Milo


nálunk is vannak ilyenek a terembe télen lusták edzeni nyáron csinálnak egy kúrát,szoláriumba járnak szorgalmasan ,felszednek vagy 5kg ot, a strandon feszítenek,lábazni lusták, fürdőgatyájuk a bokájukig ér, kúra után minden lemegy, aztán később minden kezdődik előről
Riceman

2009. Október 20. - 20:55:13
Válasz #452
Nem elérhető

atleeta


nálunk is vannak ilyenek a terembe télen lusták edzeni nyáron csinálnak egy kúrát,szoláriumba járnak szorgalmasan ,felszednek vagy 5kg ot, a strandon feszítenek,lábazni lusták, fürdőgatyájuk a bokájukig ér, kúra után minden lemegy, aztán később minden kezdődik előről
Ahol én edzek ott mindenki ilyen ;D (rajtam kívül)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 29. - 22:12:03
Válasz #453

crippled

Vendég
hali!naposim kuran vagyok 2ik hete, 30 mg/nap, egyszerre edzes elott valamivel, szombat vasarnap szunet.(Anabolic's 2006-ban neztem, hogy igy erdemes dianabolt szedni, es nem erdemes piramisozni meg ilyenek).naponta benyomom a 10-15 tojast, egy tomegnovelovel (legolcsobb itt nalunkfele Masiv Mass, merthat ugy-e low budget-en gyurunk ****:)))), hus ami belem fer /7%, avagy amennyi rendelkezesre all, creatin (Natural Plus) meg vele a dextroz. es melleje azthiszem eleg kemenyen edzek. A mindenfele olvasottak alapjan kellene nojek mint a gomba eso utan, meg erezzek egy megnovekedett eronletet.nemde?
   Elso het utan a merleg ugyan annyit mutatott, szerintem most is ugyan annyi lesz.
   a kerdes az lenne hogy akkor mi nincs itt rendben?mert en varom hogy felpakoljam azt a 10 kg izmot amit leirnak sok helyen 8-} es nem ugynez ki hogy jonne. masodik kuram, az elso sem hozott viszonylag semmit, de akkor rafogtam arra hogy volt egy kis pialos hosszuhetvege meg egy het kihagyas.de most semmi ilyen nem volt.
   meg annyit eseteg h kb 172 cm vagyok 81-84kg kozt ingadozok kb 7-8 honapja edzek.hosszutavu tervem csak az hogy vadallat akarok lenni (hosszu tav alatt ertem, hogy minel hamarabb)
(nem all fent a lehetosege hogy hamis cuccot szedek, en vettem szemelyesen gyogyszertarba)

Valaszokat, eszreveteleket elore is megkoszonom. Udv

2009. November 05. - 20:11:14
Válasz #454
Nem elérhető

izmoskardviragillat24


hali!naposim kuran vagyok 2ik hete, 30 mg/nap, egyszerre edzes elott valamivel, szombat vasarnap szunet.(Anabolic's 2006-ban neztem, hogy igy erdemes dianabolt szedni, es nem erdemes piramisozni meg ilyenek).naponta benyomom a 10-15 tojast, egy tomegnovelovel (legolcsobb itt nalunkfele Masiv Mass, merthat ugy-e low budget-en gyurunk ****:)))), hus ami belem fer /7%, avagy amennyi rendelkezesre all, creatin (Natural Plus) meg vele a dextroz. es melleje azthiszem eleg kemenyen edzek. A mindenfele olvasottak alapjan kellene nojek mint a gomba eso utan, meg erezzek egy megnovekedett eronletet.nemde?
   Elso het utan a merleg ugyan annyit mutatott, szerintem most is ugyan annyi lesz.
   a kerdes az lenne hogy akkor mi nincs itt rendben?mert en varom hogy felpakoljam azt a 10 kg izmot amit leirnak sok helyen 8-} es nem ugynez ki hogy jonne. masodik kuram, az elso sem hozott viszonylag semmit, de akkor rafogtam arra hogy volt egy kis pialos hosszuhetvege meg egy het kihagyas.de most semmi ilyen nem volt.
   meg annyit eseteg h kb 172 cm vagyok 81-84kg kozt ingadozok kb 7-8 honapja edzek.hosszutavu tervem csak az hogy vadallat akarok lenni (hosszu tav alatt ertem, hogy minel hamarabb)
(nem all fent a lehetosege hogy hamis cuccot szedek, en vettem szemelyesen gyogyszertarba)

Valaszokat, eszreveteleket elore is megkoszonom. Udv




Hu ki van halva ez a forum, 1 hete kuldtem be ezt de meg semmi...felhasznalonevem sem mukodik nem toom mmiert ujat kellett csinalni.kulomben meg sehol semmi hatas a naposimmal, mellekhatason kivul persze.puffadtak a mellbimboim, nyugalmi allapotban, edzes kozben amikor megpumpalodok akkor nem de akkor is felmerul a kerdes, hogy akkor most gynecomastiaval allok szemben?es hogyha kezdek szedni egy antiosztrogent pl proviront, akkor ez visszaforditja a folyamatot, vagy csak meggatolja h tovabb fejlodjon?mert elegge atnyalaztam a temat es ugy olvastam hogy rengeteg esetben mar sebeszi beavatkozast alkalmaznak, testepitoknel is (pl christian boeving -nek is volt).es gondolom hogy senki sem olyan hulye hogy szike ala fekudjon hogyha egy proviron kura rendbeteszi a dolgokat. ettol kezdek befosni igazan. jo lenne ha valaki hozzaerto hozzaszollna.minel elobb.addig is azthiszem beszerzem a proviront es elkezdem szedni mert lehet hogy itt amire valaki vissza ir addigra melltartot kell vegyek.

2009. November 05. - 20:16:46
Válasz #455
Nem elérhető

atleeta


God Master től idéznék
 "Nolvadex - megakadályozza az ösztrogén működését, tehát az ösztro ott van, csak nem tud működni
Proviron - megakadályozza hogy a szervezeted a tesztoszteront ösztrogénné alakítsa. A már ott lévővel nem kezd semmit."
Ha ez sem segít akkor a hiba az ön készülékében van 8-}
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 05. - 20:17:57
Válasz #456
Nem elérhető

Maszat


a gynecomastia fáj illetve érzékeny.pl nyomásra...

ha érzékeny és fáj akkor az.
viszont ha érzékeny és fáj akkor valószínű nem kamu a gyógyszered, de legalábbis van benne hatóanyag.
namármost ha van benne hatóanyag és mint említetted nem jön a tömeg akkor valószínű,h a kajád szar!!

megvannak az alap mennyiségek szénhidrátból is és fehérjéböl testsúlykilógrammonként..

ch pl 5 fehérje 2-3

tömegnöveléskor főléeg ha szteroidozol a fehérje mindenképp legyen 3 és a ch is mehet feljebb.
de neked kell tudnod,h milyen anyagcserével vagy megáldva, meg,h a szerevezeted mire hogyan reagál...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 05. - 20:18:44
Válasz #457
Nem elérhető

Maszat


és a proviron nem antiösztrogén, hanem 1 szintetikus androgén!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 05. - 20:32:11
Válasz #458
Nem elérhető

God Vazzeg


és a proviron nem antiösztrogén, hanem 1 szintetikus androgén!

... ami antiösztrogén is..  :-}

Szerk: de ha nem, akkor vezesd le légyszíves hogy hogyan hat a proviron.. Csak sémaként..  O0

2009. November 05. - 20:38:24
Válasz #459
Nem elérhető

Maszat


anti ösztrogénnek valamilyen szinten az ösztrogén ellen kellene hatnia nem??

a proviron nem tud mit csinálni a meglévő ösztrogénnel, én úgy tudom.
a proviron blokkolja az aromatáz enzimeket ezáltal csökkenti az aromatizációt, magasabb kémiai elméletekbe nem mennék bele mert kb január óta nem olvastam a témában, ugyanis nem volt rá szükségem, azt a keveset amit tudtam el is felejtettem :-)

ha tévedtem akkor sorry :-){
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 05. - 20:44:25
Válasz #460
Nem elérhető

God Vazzeg


atni ösztrogénnek valamilyen szinten az ösztrogén ellen kellene hatnia nem??

a proviron nem tud mit csinálni a meglévő ösztrogénnel, én úgy tudom.
a proviron blokkolja az aromatáz enzimeket ezáltal csökkenti az aromatizációt, magasabb kémiai elméletekbe nem mennék bele mert kb január óta nem olvastam a témában, ugyanis nem volt rá szükségem, azt a keveset amit tudtam el is felejtettem :-)

ha tévedtem akkor sorry :-){

Ja, innen nézve igazad van   :-){ Inkább aromatáz gátló  ;-oo-;

2009. November 14. - 20:57:46
Válasz #461
Nem elérhető

Taki


Kereskedelmi megnevezések
Anabol: Tablets 5mg tabl. L.P. Standard Labs.Do. Thaiföld
Anabolin: 5mg tabl. Leira Finno.
Andoredon: 5mg tabl. Takeshima-Kodoma Japan
Dialone: 5mg tabl. Major USA
Dianabol: 5mg tabl. Ciba Nagy-B., Németo.USA
Enchepan: 5mg tabl. Sato Japan
Metanabol: 5mg tabl.,1mg tabl.Polfa Lengyelo.
Methondrostenolonum: 5mg tabl. Oroszország
Pronabol5: 5mg tabl. P*B Labs. Prinose india
Stenolon: 5mg tabl. Lecira Csehszlovákia
Trinergic: 5mg kapszula India
Naposim: 5mg tabl. Románia ***********************


Jellemzői
A dianabol (17 alpha-Methyl-17 beta-hydroxil-androsta-1.4-dien-3-on) egy újszerű szájon át szedhető szteroid, ami nagy hatással van a fehérje-anyagcserére.
A dianabol hatására a proteinszintézis fokozódik, és ez elősegíti a fehérjebeépülést. Ez pozitív nitrogénmérleget eredményez, és javítja az általános állapotot, továbbá a kalciumbeépülést is elősegíti. Tehát elég nagymértékű erő és tömegnövekedésben jut kifejezésre. A Dianabol egyszerűen egy tömegszteroid, mely gyorsan és megbízhatóan hat. A súlygyarapodás egyrészt a tényleges szövetnövekedésből, másrészt főleg az észrevehető vízvisszatartásból tevődik össze.

Adagolása
Erről egy kicsit bővebben, mert sajnos nagyon sok tévhit terjedt el a köztudatban: Vizsgáljuk meg a Ciba-Geigy cég Dianabolra vonatkozó kijelentését: "Úgy tűnik, hogy a testsúly növekedése, és az adagolás nagysága között nincs közvetlen összefüggés." Vagy nézzük meg mit állít R.Hacker és H.de Marées a "Hormonális szabályozás és pszichológiai terhelés a versenyeportban" című könyvében: "Nem lehetett egyszerű összefüggést találni az elfogyasztott dózis, és a vérben lévő koncentrációja között."
A testépítők számára már hatásos napi adag 20-40mg naponta. A szteroidokat szedni kezdőknek soha nem kell több 15-20mg-nál. Ha ezeknél a személyeknél a hatás mégis alábbhagy 8 hét után, akkor a kúra folytatásaként ne az adagot növelje, hanem térjen át más készítményre, vagy kombinálja Deca-Durabolinnal, vagy Primobolannal (depot, tabletta).
A haladó testépítőknek sincs nagyobb szükségük 40 mg-nál többre, ugyanis egyszerűen nincs értelme a Dianabol tabletták számát határtalanul növelni, mivel 15 tabletta nem hat duplán olyan jól, mint 7-8 tabletta. Az 50 mg-os adagolás pusztán az emberek tudatlanságából származik, vagy puszta kétségbeeséstől, mivel a folyamatosan és szakszerűtlenül szedett szteroidok esetén már úgy tűnik, hogy nem hat a szer.
Akit elsősorban az ereje érdekel és nem a testtömege, az kombinálhatja Oxandrolonnal vagy Winstrol tablettával. Mivel a Dianabol hatása 3,2-4,5 óra, ezért naponta legalább kétszer vagy háromszor kell bevenni, hogy valamelyest azonos koncentrációt okozzon a vérben. A tablettákat étkezéskor célszerű bevenni, amivel az esetleges gyomor és bélpanaszok elkerülhetők.
Sokan azt hiszik, hogy a Dianabol egy gyenge készítmény, ezért zsákszámra lehet zabálni. Ezeknek az embereknek a figyelmét szeretném felhívni a következő mondatra, ill. a mellékhatásokra: MÁR EGY 10MG-OS ADAG ÖTSZÖRÖSÉRE NÖVELI A FÉRFIAKBAN A TESZTOSZTERON KONCENTRÁCIÓT!

Mellékhatások
Mérhető májkárosodás (nagy intenzitású fogyasztás után visszafordíthatatlan), magas vérnyomás, megnövekedett pulzusfrekvencia, gyors ösztrogénné alakulás, pattanásosodás, gyorsult hajhullás, a szervezet saját tesztoszteron termelésének leállása, fokozott agresszivitás. Megjegyzés: az orosz Dianabolnál furcsa mód sokan nem szokásos mellékhatásokat tapasztaltak: rosszullét, hányás, több napra ágyhoz kötő betegségek.

2009. December 16. - 13:22:25
Válasz #462
Nem elérhető

atleeta


LA Pharma Methandienone 10 mg. Egy ismerősöm szedett belőle 150 szemet.10 kiló jött fel neki aminek a nagy része víz és kb a fele haja kihullott szal, valszeg metylteszto van benne. Teljesen ugyanúgy néz ki mint az eredeti ugyanott a hologramos matrica is de kinézetre egy picit más a hologram. Közérdekű közleményt hallottatok ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 16. - 13:35:33
Válasz #463
Nem elérhető

Maszat


Teljesen felesleges volt ezt velünk megosztani Taki.

Ahonnan ez a dolog származik, sok sok hülyeséget olvastam már.
Pont most volt róla szó 2-3 nappal ezelött,h nem növeli 10mg a szervezetben a testosteron koncentrációt 5xösére, mert teljesen máshogy hat.

Ahogy a volt csonkás kémiatanárom mondaná kérdezés nélkül: Ülj le, 1es ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 16. - 18:15:35
Válasz #464
Nem elérhető

Milo


szerintem jó hogy ezt Atlee leírta, bár nem  áll szándékomba szemest szedni, akkor is jó tudni.
Riceman