2024. Április 28. - 21:41:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287685 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2010. Február 24. - 18:39:08
Válasz #525
Nem elérhető

Pity



2010. Február 24. - 19:31:37
Válasz #526
Nem elérhető

Maszat


player  ****)
Teljes tag  ****:))))))

 Nem elérhető   **:))))*

Hozzászólások: 131  :-)!

az Oxymetholonanal a testomegre valo adagolas gyogyitasi terapiakbol kifolyolagos terapaian 1-5mg ig van

de magos toxicitasa miatt max 100mg hasznalnak a testepitok naponta max 5 hetig mivel a receptorok osztén egy csöpket raunnak

Balu
;D ;D

András, Te már annyira fasz vagy,h esküszöm nem tudlak utálni  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 25. - 11:33:17
Válasz #527
Nem elérhető

Fekete Ádám


Hy

Szerintetek a dana + oxandrolon az milyen párosítás? Én nem roncsolnám magam ilyen szemes cuccokkal csak érdekel.
 :-):-)::

2010. Február 25. - 11:33:47
Válasz #528
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hy

Szerintetek a dana + oxandrolon az milyen párosítás? Én nem roncsolnám magam ilyen szemes cuccokkal csak érdekel.
 :-):-)::

 :D

2010. Február 25. - 11:34:57
Válasz #529
Nem elérhető

Gabe


Hy

Szerintetek a dana + oxandrolon az milyen párosítás? Én nem roncsolnám magam ilyen szemes cuccokkal csak érdekel.
 :-):-)::

 :D
Sőt fujjj az egész, csak nem akarod, hogy a barátod barátjának valami baja legyen, ezért érdeklődsz! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 25. - 11:58:12
Válasz #530
Nem elérhető

Fekete Ádám


Most mi van? Ennyire hülyeség? !+"% Igen, az egyik barátomat érdekli. Én csak gondoltam megkérdezem hátha tudtok vmi okosat mondani rá. :-){

2010. Február 25. - 15:42:30
Válasz #531
Nem elérhető

doncicco


Kevés minőségi tömeg és brutál erő.

2010. Február 25. - 21:30:40
Válasz #532
Nem elérhető

Szabi


Sok sikert hozzá...
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Február 28. - 21:45:03
Válasz #533
Nem elérhető

BaDaBoo


Sziasztok!

Eme linken található betegtájékoztató( http://kepfeltoltes.hu/090421/DSC02798_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ) magyarul, ha valakit érdekelne:

Regisztrációs szám: 72 - 63
Minden egyes tabletta 10 mg methandrostenolont tartalmaz
A tabletták bevonata: mikrokristályos cellulóz, kálcium-hidrogén- foszfát, croscarmellose nátrium, magnézium – sztearát

Leírás:
A tabletta kerek, fehér. A tabletták egyesével vannak csomagolva, 180 tabletta van egy csomagban.

Terápiás tulajdonság:
Anabolikus szteroid

Farmakodinámiája: (a gyógyszer hatása a szervezeten belül :) )
A methandrostenolon egy szintetikus szteroid  kifejezetten anabolikus és gyenge andrigén tulajdonságokkal. Ez a szer serkenti a testben a fehérje szintézist, megköti a nitrogént, kálciumot, káliumot, ként, kloridokat, foszfort, felhalmozza őket a szervezetben, amely a test növekedését idézi elő, a gyors növekedést vízvisszatartás kíséri.

Farmakokinetika: (lebontása)
Gyorsan felszívódik a gyomor-bélrendszerben, alacsony a biológiai hasznosítása a kiválasztás előtt, a májon át választódik ki, a vérben spec. globulinok kötik meg 90%os arányban (megjegyzés: ez soknak számít – azaz majdnem a teljes tabletta hatóanyag tartalma megkötődik, „hasznosul”). A májban folyik a biotranszformáció (átalakítás) és inaktív metabolittá alakul (ez már nem hasznosul tovább). A vesék választják ki a végül (vizelettel ürül). A hatása 14 órán át tart.

Indikációi (ajánlás)

Különböző eredetű cachexia (kis segítség: cachexia: súlyos betegségtől leromlott fizikai állapot, rosszul tápláltság, elerőtlenedés)
Kemény trauma, fertőző betegségek utáni fehérjeszintézis rongálódás, sebészi beavatkozások után és erős sugárzás utáni kezelésben, égés után
Különböző eredetű osteophorosisban (csontritkulás)
Izomgyengeségben (ez egy betegségtípus: az izmok fejletlenek maradnak)
Komoly golyva esetén (terjedő golyva – pajzsmirigybetegség)
Gyermekgyógyászatban a csonttörés után: a csontképződést lassítja, késlelteti a növekedést. Turner szindróma esetén (megjegyz: kromoszóma betegség), anorexiában, elégtelen táplálás esetén. Glukokortikoid kezelés alatt is alkalmazzák, megakadályozni, ellensúlyozni annak katabolikus (gyorsító) hatását.

Kontraindikációi (ellenjavallatok):
Érzékenység kezelés alatt
Terhesség, szoptatás
Prosztatarák
Akut vagy krónikus prosztatagyulladás
Mellrák férfi esetén
Akut májelégtelenség, májfunkció csökkenés
Iszkémiás szívbetegség, elégtelen keringés esetén
Cukorbetegség
Magas kalcium szint (hiperkalcémia)
Használati utasítás, adagolás:
A methandrostenolont étkezések előtt kell bevenni. Ajánlott adag felnőtteknek általában 10-15 mg / nap. Egyes esetekben az adag megemelhető 30-50mg /napra. Az átlagos ajánlott mennyiség azonban 5-10mg/nap. Maximum adagja: egy alkalommal max. 10 mg, napi max. 50 mg. A kezelés általában 4-8 hétig tart, a kezelések között 1-2 hónap szünetet kell tartani.

Speciális megjegyzések:
A teljes hatás eléréséhez a kezelés alatt a betegnek megfelelő mennyiségű fehérjét, zsírt, szénhidrátot, vitaminokat és ásványi anyagokat el kell fogyasztania. Anabolikus szteroidok használata sportolás alatt fejlődés, serkentés céljából kárt tehet az egészségben és emiatt használata nem megengedett!


Gyógyszerkölcsönhatások:
Antikoagulánsok (vérhigító hatású gyógyszerek) és cukorbetegségben használt gyógyszerek ezzel a szerrel együtt nem szedhetők.

Mellékhatások:
Gyomorproblémák: hányinger, hányás, hasmenés, gyomorfájdalom
Májkarcinóma, sárgaság
Allergiás reakciók
Erős vérzés
Depresszió, alvászavarok
Izomrángás
Adenoma és prosztata adenoma
Mell rákosodása
Mellnövekedés férfiakon
Nőkön: hirsutismus (megj:erősebb szőrnövekedés), kopaszodás, mutálás, menstruációs zavar, petefészekműködés csökkenése, clitoris (csikló) növekedés
Polyuria (vizelet mennyiségének növekedése)
Duzzanatok
Leukémia

Túladagolás:
A fenn említett tünetek megjelenése, súlyosbodása.

Készítési forma:
Tabletta 0.01 g (10 mg) methandrostenolon darabonként

Tárolás:
Száraz védett helyen. Gyermekektől távol kell tartani.

Szavatossági idő:
5 év. Nem használható a gyógyszer a csomagoláson jelzett időn túl.

A végén látható a gyártó neve, címe stb.

2010. Február 28. - 21:46:13
Válasz #534
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem kéne 20* elküldeni ugyan azt a hozzászólást. Moderált vagy, ezért csak akkor jelenik meg az üzeneted, ha beengedi egy moderátor vagy adminisztrátot.

2010. Március 02. - 13:45:20
Válasz #535
Nem elérhető

BaDaBoo


Nem kéne 20* elküldeni ugyan azt a hozzászólást. Moderált vagy, ezért csak akkor jelenik meg az üzeneted, ha beengedi egy moderátor vagy adminisztrátot.

Ok. Sorry.  ***)))

2010. Március 02. - 15:11:56
Válasz #536
Nem elérhető

sterol


Lenne egy gyakorlatias kérdésem: dianabol növeli a vérnyomást. Mennyire lehet ez veszélyes, ha heti 2x focizok és nagyon magas pulzustartományú, intenzív (foci) edzéseket végzek 2órán át? Már így is a fülemen is veszem a levegőt és az edzés végére rákvörös a fejem, jelenthet gondot így a dianabol szedése?

2010. Március 13. - 13:23:12
Válasz #537
Nem elérhető

kemi


hali
melyik a mostanában jónak számító 5 milis dianabol?
stana mellé szedném majd
első héten 15 mg/nap
második héten 20mg/nap
3héten 25mg/nap
stanát 15-20-30mg/nap

napi 25 provi és 10-20mg nolva menne hozzá

kúra után hcg

fontos kérdésem lenne, dianabolt hogy szokás elosztani?
arányosan a nap folyamán? igazából ha cask a felezési idejét tudnám pontosan, megválaszolt lenne ez a kérdés
3-4óráról és 8 óráról hallottam


2010. Március 21. - 18:00:30
Válasz #538
Nem elérhető

cart


Sziasztok !
Már másodjára irom le , vmiért nem küldte el az előzőt.
Szeretnék belevágni 1 kúrába, 23éves 187 magas 92-94 kg vagyok.
4 Éve edzem
A Kúra szemes stanozolol(200 szem SB Labs 5mg) + Anabol Tablets(methandieone 5mg) ból állna
Kúra ideje alatt végig napi 3-4 szem LEGALONT is szednék
Kérdésem az lenne, hogy egész kúra alatt érdemes nolvadexet(zitazonium) -t szedni? Napi 20 mgra gondoltam 10mg reggel 10mg este.
Stanozololból napi 20 mgra gondoltam, de hozzá methandieone ból nemtudom mennyit kéne szednem. és hogyan, milyen felvezetéssel, levezetéssel...
Illetve kúra végén nolvadexen kivül szedjek még valamit?
Elvileg hosszu távon 8-10 hét az is erősen növeli a saját tesztó termelést(180%), és mellette elnyomja az ösztrogént.
De lehet hogy rosszul tudom...
Persze kajára maximálisan odafigyelek + glutamint szoktam napi 20gramm környékén szedni. Azt rendszeresen.

Köszi a segitséget.

2010. Március 21. - 18:02:09
Válasz #539
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Azért nem küldi el...mert ez egy előmoderált fórum, és mivel nincs még megfelelő mennyiségű és minőségű hozzászólásod, ezért csak akkor jelenik meg, ha egy admin, vagy moderátor beegedi azt.
Szóval mint már sokszor leírtam...nem kell 20* elküldeni az üzenetet... ;)