2024. Április 29. - 00:11:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287702 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

2010. Július 14. - 10:20:41
Válasz #570
Nem elérhető

dred


Sziasztok!!

Új vagyok még itt, és a "szakmában" sem mondhatom magam öreg motorosnak. Lassan a végéhez és a növi kúrám, ami 4-6-4 egység/nap Genotropin.
Egész jól hozott nekem., de nem volt olcsó.
Most akarnék elkezdeni egy 6-8 hetes Dianabol kúrát.
Erre egy nálam jóval profibb volt testépítő-erőemelő barátomtól a következő tanácsot kaptam:
Napi 4x10mg Dianabol (halvány kék szivecske) mellette májvédő tabletta.
A Dianabol kúra vége előtt 2 héttel elkezdeni napi 2x25mg Proviron vagy Citozinum tablettát, amit 4 hétig szedni kell.
Aztán a Dianabol utolsó beszedeése után 5-7 nappal 5000 egység HCG, 3 nap múlva megint 5000 egység, aztán ezután 5 nappal szintén 5000 egység.
Azt mondja, ez a tuti, ami megoldja a libidó helyreállítást, és az esetleges here zsugorodást is visszafordítja.
Viszont nem véletlenül nem akarok Sustát nyomni, nem csípem a szurkálást, épp ezért a HCG 3x-i benyomását is elkerülném ha lehet.
Erre van a HCG helyett a Clomid vagy a Closty, ugye? De milyen adagolásban? És van olyan hatásos mint a HCG?
Mert ha nem olyan tuti, akkor inkább betolom a HCG-t...
Véleményetek a kúráról?
Előre is köszi!

2010. Július 17. - 11:13:37
Válasz #571
Nem elérhető

dred


Sehol senki?  :( :-\

2010. Július 17. - 12:11:27
Válasz #572
Nem elérhető

Koxi


Nem semmi "mentorod" van!
 :-)!
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Július 17. - 12:47:32
Válasz #573
Nem elérhető

AtomAnti


Sziasztok!!

Új vagyok még itt, és a "szakmában" sem mondhatom magam öreg motorosnak. Lassan a végéhez és a növi kúrám, ami 4-6-4 egység/nap Genotropin.
Egész jól hozott nekem., de nem volt olcsó.
Most akarnék elkezdeni egy 6-8 hetes Dianabol kúrát.
Erre egy nálam jóval profibb volt testépítő-erőemelő barátomtól a következő tanácsot kaptam:
Napi 4x10mg Dianabol (halvány kék szivecske) mellette májvédő tabletta.
A Dianabol kúra vége előtt 2 héttel elkezdeni napi 2x25mg Proviron vagy Citozinum tablettát, amit 4 hétig szedni kell.
Aztán a Dianabol utolsó beszedeése után 5-7 nappal 5000 egység HCG, 3 nap múlva megint 5000 egység, aztán ezután 5 nappal szintén 5000 egység.
Azt mondja, ez a tuti, ami megoldja a libidó helyreállítást, és az esetleges here zsugorodást is visszafordítja.
Viszont nem véletlenül nem akarok Sustát nyomni, nem csípem a szurkálást, épp ezért a HCG 3x-i benyomását is elkerülném ha lehet.
Erre van a HCG helyett a Clomid vagy a Closty, ugye? De milyen adagolásban? És van olyan hatásos mint a HCG?
Mert ha nem olyan tuti, akkor inkább betolom a HCG-t...
Véleményetek a kúráról?
Előre is köszi!

A növit a szemedbe öntötted?  :D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Július 17. - 12:54:38
Válasz #574
Nem elérhető

mangela87


Fiúk!
Ő segítséget kért. Picit lehetnétek segítőkészebbek!
Gondolom érzitek,hogy nincs eléggé tisztában a dolgokkal,de azért ne támadjátok má le egyből!
 :--:    ;-oo-;

2010. Július 18. - 23:17:14
Válasz #575
Nem elérhető

dred


Igen, segítséget kértem. Mondták előre, hogy fölösleges, de azért gondoltam megpróbálom... Úgy látszik igazuk lett??
Nem, a Genot nem a szemembe öntöttem, de kissé más a növit beszúrni a bőr alatti zsírba 0.3x8 as tűvel, és más az 1 ml HCG-t, intramuszkulárisan, 0,9x40-essel visszaszívva benyomni.
A "mentorom" inkább egy jó barátom, aki mikor versenyzett, 82.5 kg-osan 230-at nyomott... De megunta, elege lett belőle.
Tényleg segítséget várnék, mivel tök kezdő vagyok egy csigolya törés után, és szeretnék egy kicsit jobban kinézni, erősebbnek lenni.

De bocs ha zavartam....

2010. Július 19. - 09:44:00
Válasz #576
Nem elérhető

George


Igen, segítséget kértem. Mondták előre, hogy fölösleges, de azért gondoltam megpróbálom... Úgy látszik igazuk lett??
Nem, a Genot nem a szemembe öntöttem, de kissé más a növit beszúrni a bőr alatti zsírba 0.3x8 as tűvel, és más az 1 ml HCG-t, intramuszkulárisan, 0,9x40-essel visszaszívva benyomni.
A "mentorom" inkább egy jó barátom, aki mikor versenyzett, 82.5 kg-osan 230-at nyomott... De megunta, elege lett belőle.
Tényleg segítséget várnék, mivel tök kezdő vagyok egy csigolya törés után, és szeretnék egy kicsit jobban kinézni, erősebbnek lenni.

De bocs ha zavartam....
Amit várhatsz a dianaboltól: gyors vizesedés, némi erő, méret, "izom", aztán a végén gyors összeesés, gyengülés, kisebbnek fogod magad látni mint előtte, pattanások, rossz közérzet, csökkent libidó...
Én biztos nem vágnék bele így, és most hiába mondanám, hogy valami stanazolol tartalmúval próbálkozz, a sok hamisítvány miatt egyre csekélyebb az esély, hogy tényleg azt szeded be amit szeretnél.

2010. Július 19. - 12:56:32
Válasz #577
Nem elérhető

mangela87


George, te egy igazi Úr vagy!!!   :-)!   ;)   :D    ;D

2010. Július 19. - 12:57:40
Válasz #578
Nem elérhető

Joel


Mangi te meg egy dianabol fan vagy! ****) ****)
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Július 19. - 14:15:00
Válasz #579
Nem elérhető

warren


Igen, segítséget kértem. Mondták előre, hogy fölösleges, de azért gondoltam megpróbálom... Úgy látszik igazuk lett??
Nem, a Genot nem a szemembe öntöttem, de kissé más a növit beszúrni a bőr alatti zsírba 0.3x8 as tűvel, és más az 1 ml HCG-t, intramuszkulárisan, 0,9x40-essel visszaszívva benyomni.
A "mentorom" inkább egy jó barátom, aki mikor versenyzett, 82.5 kg-osan 230-at nyomott... De megunta, elege lett belőle.
Tényleg segítséget várnék, mivel tök kezdő vagyok egy csigolya törés után, és szeretnék egy kicsit jobban kinézni, erősebbnek lenni.

De bocs ha zavartam....

Lehet, hogy én álok hozzá rosszul, de nemértem mit akarnak az emberek a dianaboltól!
Szerintem nincs olyan helyzet, hogy ez jó választás legyen.
De ha már ez kell, akkor vannak korrektebb injektálható cuccok, amelyek ugyanolyan hatásúak mint a dianabol, de legalább a májat nem b@sszák szét.

Ne szedj dianabolt, jótanács!
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Július 19. - 14:53:23
Válasz #580
Nem elérhető

Joel


Szerintem meg mindennek meg van a helye és az ideje ,igy a dianabolnak is.
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Július 19. - 14:55:33
Válasz #581
Nem elérhető

mangela87


Mangi te meg egy dianabol fan vagy! ****) ****)

Joel, de akkor sem Genesis párty...     ****)        :-)->

2010. Július 19. - 15:03:12
Válasz #582
Nem elérhető

Joel


Én semmilyen párti nem vagyok.De!Az olyan felesleges pénz kidobást amilyenek a gyógyszertári cuccok,azokat kerülöm,miért költenék vagyonokat olyanra amit tized árér megkapok,és az hogy nem müködnek meg mindenki tudja hogy nem igaz.Ezen lehetne napokat vitatkozni de nincs értelme.amit irtál meg működik különben jópáran vékonyak maradtunk volna. ;)
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Július 19. - 15:08:48
Válasz #583
Nem elérhető

mangela87


Jaa,ezis igaz !!!  ;-oo-;

2010. Július 19. - 16:17:26
Válasz #584
Nem elérhető

DDO



Nem, a Genot nem a szemembe öntöttem, de kissé más a növit beszúrni a bőr alatti zsírba 0.3x8 as tűvel, és más az 1 ml HCG-t, intramuszkulárisan, 0,9x40-essel visszaszívva benyomni.

a hcg is mehet bőr alá