2024. Április 28. - 23:41:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287701 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

2008. November 18. - 17:22:03
Válasz #105
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nem szóltam.........
Hallgass Steve bácsira szedd be egy nap alatt ;D >:D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. November 18. - 19:21:40
Válasz #106
Nem elérhető

warren


Persze mondjátok neki, hátha meg is csinálja.  :-Đ
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2008. November 18. - 19:22:42
Válasz #107

B1ll4

Vendég
Persze mondjátok neki, hátha meg is csinálja.  :-Đ

Aki megcsinálja az meg is érdemli , nem való az emberi életre :D

2008. November 18. - 21:40:08
Válasz #108
Nem elérhető

Boby_69


Hello! Hát nemis arra gondoltam hogy ettöl arnold 2 leszek... ;D Csak mondom kiprobálom hogy egyáltalán ére valamit aztán haigen akkor LEHET hogy beruházok még pár százre ha nem AKKOR meg gyüjtöm a pénzem táp.kiegre meg minőségi kajára ! Ja meg most elkezdöthet a fikázás hogy "ha ilyet veszel nem vagy normális" meg hasonlo, de ezt akárhányszor akárkinek leírjátok attol függetlenül az emberek többsége ugyan ugy megveszi és szedi ezeket a szarokat ahogy most énis fogom csinálni! Lehet hogy hülyeséget követek el,mag majd megbánom(utána lehet az hogy majd mondani hogy mi megmondtuk ;D) de tugyátok : "Az ember a saját kárán tanul."
Ezt csak azért írtam le hogy megint ne több sor arrol szójon hogy engem vagy valaki mást "leköptök" ,"megköveztek" hogy ilyen szerekhez nyul! Üdv

2008. November 19. - 03:57:05
Válasz #109
Nem elérhető

like.no.other


Hello! Hát nemis arra gondoltam hogy ettöl arnold 2 leszek... ;D Csak mondom kiprobálom hogy egyáltalán ére valamit aztán

Igazandibol, senki nem akar neked itt rosszat. Talan kezd az alapokkal kaja, pihenes stb.. Lehet nem ezt akarod hallani, de most mit varsz? Az, hogy most beszedsz 100 naposimot arra jo, hogy feleslegesen mergezed magad...
Egyszeruen ha nincs rendben a kajad akkor, nincs mit elosegitsen.. Komolyan nem ertem ezt a hozzaallast... "sajat karan tanul az ember".. Garantalom, hogy semmit nem fog erni. Probalj jol kajolni, pihenni es pikk-pakk megindul a fejlodes.
Inkabb vegyel taplalekkieget, hidd el jobban jarsz.  ****)

2008. November 19. - 07:33:31
Válasz #110
Nem elérhető

AtomAnti


Hello! Hát nemis arra gondoltam hogy ettöl arnold 2 leszek... ;D Csak mondom kiprobálom hogy egyáltalán ére valamit aztán haigen akkor LEHET hogy beruházok még pár százre ha nem AKKOR meg gyüjtöm a pénzem táp.kiegre meg minőségi kajára ! Ja meg most elkezdöthet a fikázás hogy "ha ilyet veszel nem vagy normális" meg hasonlo, de ezt akárhányszor akárkinek leírjátok attol függetlenül az emberek többsége ugyan ugy megveszi és szedi ezeket a szarokat ahogy most énis fogom csinálni! Lehet hogy hülyeséget követek el,mag majd megbánom(utána lehet az hogy majd mondani hogy mi megmondtuk ;D) de tugyátok : "Az ember a saját kárán tanul."
Ezt csak azért írtam le hogy megint ne több sor arrol szójon hogy engem vagy valaki mást "leköptök" ,"megköveztek" hogy ilyen szerekhez nyul! Üdv


Sok a szöveg.  :azn:

Egy a lényeg : SZEGGYED   ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. November 19. - 07:43:27
Válasz #111
Nem elérhető

endre66


Boby...
A buta ember tanul a saját kárán, az okos a másikén is.   :-}
Tugyátok... :-< Tudjátok!  ))=/
További szép álmodozást... :-}

2008. November 19. - 13:39:18
Válasz #112
Nem elérhető

Boby_69


A kajámra már nagyábol oda tudok figyelni! A pihenés megvan!
Mr. endre66 kössz a segitséget! Remélem több hibát nem találtál! vagy valami mást amibe beletudsz kötni! ÜDv

2008. November 19. - 13:53:46
Válasz #113
Nem elérhető

hopika


Mi az a Dianabol?Valami új fogyi-turmix?És ráadásul szemes?
Agggyatok nekem is belőle!!!
 :----
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 19. - 14:36:05
Válasz #114
Nem elérhető

NaturalBoy


Hello! Hát nemis arra gondoltam hogy ettöl arnold 2 leszek... ;D Csak mondom kiprobálom hogy egyáltalán ére valamit aztán haigen akkor LEHET hogy beruházok még pár százre ha nem AKKOR meg gyüjtöm a pénzem táp.kiegre meg minőségi kajára ! Ja meg most elkezdöthet a fikázás hogy "ha ilyet veszel nem vagy normális" meg hasonlo, de ezt akárhányszor akárkinek leírjátok attol függetlenül az emberek többsége ugyan ugy megveszi és szedi ezeket a szarokat ahogy most énis fogom csinálni! Lehet hogy hülyeséget követek el,mag majd megbánom(utána lehet az hogy majd mondani hogy mi megmondtuk ;D) de tugyátok : "Az ember a saját kárán tanul."
Ezt csak azért írtam le hogy megint ne több sor arrol szójon hogy engem vagy valaki mást "leköptök" ,"megköveztek" hogy ilyen szerekhez nyul! Üdv

Ez így van ezért egy faszság pl: Bunny hozzáállása.Hogy semmit enm mond a szteroidokról ezért  a sok tudatlan elbassza a szervezetét.Szóval ez ne legyen tabu téma amiről sehonnan se lehet informálódni.Ugyanakkor ha valaki értelmesen elmgyaráz valamit akkor hallgass rá.Ha pedig azt írod h hiába mondjuk el h nem vagy normális ha szeded stb. te úgyis szedni fogod akkor meg mi a fa....ért kérdezel? ;D Ha már eldöntötted hogy úgyis szeded akkor fölösleges kérdezgetni.vagy csak megerősítést vársz vagy mi?
Én is szedni akartam de lebeszéltek róla.Ha már vaalkitől kérdezek akinek adok a véleményére akkor már hallgatok is a tanácsára különben mi értelme kérdezősködni.

Ne úgy állj hozzá h kipróbálod  a szteroidokat és ha nem jó gyújtesz tápkiegre és jó kajára.
Pont fordítva ha megvan  a jó kajálás a tápkiegek akkor jöhet ez nem helyetük és nem előttük.

Igazából te nem azért vagy balf....sz mert nem születtél endokrinológusnak hanem,mert semmit nem olvasol utánna még csak ezen a fórumon sem nemhogy máshol és mikor rádjön az inger akkor baromságokat kérdezgetsz.

2008. November 19. - 16:38:33
Válasz #115
Nem elérhető

Cressler


Ezzel nem értek egyet mivel az embereknek kellene, hogy legyen annyi agyuk, hogyha D.B. vagy akárki nem is mond semmit róla az interneten,addig nem szednek be minden szart össze-vissza amíg nem biztosak a dolgukban!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 19. - 16:49:02
Válasz #116
Nem elérhető

NaturalBoy


Ezzel nem értek egyet mivel az embereknek kellene, hogy legyen annyi agyuk, hogyha D.B. vagy akárki nem is mond semmit róla az interneten,addig nem szednek be minden szart össze-vissza amíg nem biztosak a dolgukban!

Akkor rosszul fogalmaztam.Teljesen egyetértek veled cressler,én is azért írtam hogy nézzen utánna a dolgoknak és legalább ezen a fórumon olvason a témában.
Úgy értettem hogy a szteroid témában léynegesen nehezebb szerintem pontos információkhoz jutni,mint pl: tápkieg téren.
Mindenki csak mossa kezeit mert nem mondd semmit a csúnya szteroidokról.viszont ha pontos képet kapnának az alkalmazásról,mellékhatásokról,levezetésről stb.-ről a felhasználók vagy leendő felhasználók akkor szerintem drasztikusan kevesebb gyno-s lenne vagy yolan akinek bármiylen mellékhatása is lesz tőle előbb-utóbb.
Szóval az is baj szerintem,hogy nagyon nehéz ebben  a témában információhoz jutni.Nagyon sokat kell keresgélni és még akkor se biztos hogy hiteles és nem félrevezető.Mert a többség álszenteskedik a szetroidokról és úgy tesz hogy azzal mert nem beszél róla azzal már nincs is és magáról minimum az a véleménye h ő a fiatalság védelmezője.

Utólag visszagondolva viszont Bunny rosz példa volt,mert ő szerintem nem mosom kezeim alapon nem segít hanem,mert segg hozzá mint megannyi máshoz és fölényeskedő magatartásával leplezi ezt.

2008. November 19. - 16:59:29
Válasz #117
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Bunny rosz példa volt,mert ő szerintem nem mosom kezeim alapon nem segít hanem,mert segg hozzá mint megannyi máshoz és fölényeskedő magatartásával leplezi ezt.
Fiatal vagy, viszonylag kezdő (versenyzőkhöz képest), átlagos mértékben kívülálló és mégis látod ezt a tényt...és szerintem nem is kellett sokat agyalnod rajta. Akkor sokan mások miért nem képesek ezt meglátni...? Hihetetlen! Tényleg ennyire primitívek?  :-O
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 19. - 18:35:33
Válasz #118
Nem elérhető

doncicco


Bunny rosz példa volt,mert ő szerintem nem mosom kezeim alapon nem segít hanem,mert segg hozzá mint megannyi máshoz és fölényeskedő magatartásával leplezi ezt.
Fiatal vagy, viszonylag kezdő (versenyzőkhöz képest), átlagos mértékben kívülálló és mégis látod ezt a tényt...és szerintem nem is kellett sokat agyalnod rajta. Akkor sokan mások miért nem képesek ezt meglátni...? Hihetetlen! Tényleg ennyire primitívek?  :-O

Szerintem pont ez a baj, senki nem mond kézzelfoghatót, kivéve ezt a fórumot, ezért aztán valami indokolatlan titkolózást vélnek a dolog mögött és legjobbank látják kipróbálni.A magát bunnynak nevezőről inkább ne fecséreljünk szót.

Tizen-akárhány évvel ezelőtt nagyon sokat segített volna rajtam egy ilyen jó társaság mint ez a fórum, sok bajt elkerülhettem volna..

2008. November 19. - 20:05:04
Válasz #119
Nem elérhető

Boby_69


Egy pillanat! Én alaposan utána olvastam a témának és annak tudatába szedem be hogy tudom hogy milyen károsak lehetnek MÉG KÉSÖBBIS a szervezetemre!Meg én nem azt a kérdést tettem fel itt legelösször hogy szedjeme vagy nem ?! Hanem azt hogy 100szem hozhate valami eredményt! Erre csak Steve válaszolt hogy "100 szem nem sok vegyembe egybe hátaugy hat valamit" a többiek csak elkeztek fikázni! Ugy hogy fére értesz engem! Mert tudod énis olyan vagyok hogy ha valaminek nekiállok akko elötte utána olvasok és tájékozodok a témában! Ahogy annak idején a testépités téren is!(pl:kaja,gyakorlatok pontos végzése...stb).Ugy hogy elötte olvasd el hogy mit kérdezek és utána alkos véleményt! Üdv