2024. Április 28. - 21:52:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287687 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2008. November 26. - 20:39:02
Válasz #165
Nem elérhető

Gababoy


Mert próbálok segiteni!És mivel a roid témában nem vagyok otthon..!
Örültem volna egy korrekt válasznak!Ha nem tudsz segiteni akkor hozzászolás nem kell !
Köszi!! =/+'
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. November 26. - 21:56:22
Válasz #166
Nem elérhető

AtomAnti


Mert próbálok segiteni!És mivel a roid témában nem vagyok otthon..!
Örültem volna egy korrekt válasznak!Ha nem tudsz segiteni akkor hozzászolás nem kell !
Köszi!! =/+'


Vége a naturálságnak Gaba?  :)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. November 26. - 22:23:12
Válasz #167
Nem elérhető

Gababoy


Szerencsére nekem nem kell szedni semmilyen roidot,mivel én megoldom komoly tápkiegekkel!Csak mivel sokan kérdeznek tőlem,(hiszen tudod Atom)ezért jólenne ha tudnák javasolni bárkinek egy levezetést..
Ennyi lenne,de ugy látom megint más jön le..ezt persze sajnálom!

Ha valaki tud majd a témához ,normális hozzászólást adni annak nagyon megköszönöm! :-):-)::

Jah és nem hiába képviselem a naturál edzés vonalát :laugh:
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. November 26. - 22:47:17
Válasz #168
Nem elérhető

NaturalBoy


Én nem biztos hogy  tudok segíteni,mert én se votlam még a közelébe se a szteroidoknak,de midnenképp szeretnék versenyezni oylan komoly szinten amenynire csak lehetséges és ahhoz kellene.Szóval ha eljön az idő számomra én is átállok a sötét oldalra.
Az alapján amit az internetről utánna olvastam én biztosan HCG-vel fogok levezetni,nolvával és clostilal.Nekem ezekből fog állni a levezetés.
De ez még messze van és addig én is folyamatosan informálódok a témában.

2008. November 26. - 23:03:02
Válasz #169
Nem elérhető

NaturalBoy


Sokan hitetlenkedve fogadták hogy az edzőtársadnak akarsz segíteni.Őszintén szólva én is de ez most végülis lényegtelen.
Csak azt nem értem,hogy miylért kell neked midennképp segítened olyan dolgoban amihez nem értesz.Nem lenne tisztább megmondani az edzőtársnak,hogy figyelj ezt a témát én nem vágom nézz utánna itt-vagy ott mert én nem értek hozzá és nem akarok hülyeséget mondani mert félek hogy csak félrevezetnélek.
Szerintem ezen nem sértődne meg,nem érezné úgy hogy nem akarsz segíteni és hitelesebb információhoz jutna ha hozzáértőktől ő maga kérdezné vagy elolvasná valahol a neten.

2008. November 27. - 11:18:21
Válasz #170
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én már el sem hiszem,hogy egyáltalán itt valaki is szeretne szteroidokat használni,mert azokat csak a barátja/ismerőse/edzőtársa használ minden embernek  ;D ;D.Ha egyszer azt írja majd valaki,hogy ő maga akar cuccozni senki nem fogja elhinni,mert ugyebár az nem lehet itt mindenki lifetime naturál,és különbem is miért védi a barátját,mert biztos ő akar szteroidokat használni,ne vállalja már magára ;D ;D.
Na ennyi elég az agymenésből,most lehet utálni......na jó mégse ;-oo-;.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. November 27. - 11:43:59
Válasz #171
Nem elérhető

Cressler


Én már el sem hiszem,hogy egyáltalán itt valaki is szeretne szteroidokat használni,mert azokat csak a barátja/ismerőse/edzőtársa használ minden embernek  ;D ;D.Ha egyszer azt írja majd valaki,hogy ő maga akar cuccozni senki nem fogja elhinni,mert ugyebár az nem lehet itt mindenki lifetime naturál,és különbem is miért védi a barátját,mert biztos ő akar szteroidokat használni,ne vállalja már magára ;D ;D.
Na ennyi elég az agymenésből,most lehet utálni......na jó mégse ;-oo-;.
ez jóvót  ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 27. - 11:47:47
Válasz #172
Nem elérhető

God Vazzeg


Én már el sem hiszem,hogy egyáltalán itt valaki is szeretne szteroidokat használni,mert azokat csak a barátja/ismerőse/edzőtársa használ minden embernek  ;D ;D.Ha egyszer azt írja majd valaki,hogy ő maga akar cuccozni senki nem fogja elhinni,mert ugyebár az nem lehet itt mindenki lifetime naturál,és különbem is miért védi a barátját,mert biztos ő akar szteroidokat használni,ne vállalja már magára ;D ;D.
Na ennyi elég az agymenésből,most lehet utálni......na jó mégse ;-oo-;.

Aki maga akar koxolni, az inkább olvasson sokat, meg legyen mellette valaki, aki segít neki. Megbízható ember. Szerintem  ****)

2008. November 27. - 13:04:05
Válasz #173
Nem elérhető

JFlame


Én már el sem hiszem,hogy egyáltalán itt valaki is szeretne szteroidokat használni,mert azokat csak a barátja/ismerőse/edzőtársa használ minden embernek  ;D ;D.Ha egyszer azt írja majd valaki,hogy ő maga akar cuccozni senki nem fogja elhinni,mert ugyebár az nem lehet itt mindenki lifetime naturál,és különbem is miért védi a barátját,mert biztos ő akar szteroidokat használni,ne vállalja már magára ;D ;D.
Na ennyi elég az agymenésből,most lehet utálni......na jó mégse ;-oo-;.

Aki maga akar koxolni, az inkább olvasson sokat, meg legyen mellette valaki, aki segít neki. Megbízható ember. Szerintem  ****)

szerintem meg inkább edzen meg egyen sokat!!!
nemhiszem hogy kox köll az olvasáshoz... ;D ))=/ ;D
olvasás mellé annyira segítség se kell, de mé legyen megbízható????!!! ;D

2008. November 27. - 14:43:36
Válasz #174
Nem elérhető

doncicco


Szia Gababoy!

Ez az a srác akivel edzeni szoktál? mert neki még nagyon nem kellene..

Egyébként ezt a topicot át kellene keresztelni "Lebeszélő, okoskodó, moralizáló, kioktató" topicra. Pedig még Bunnyt nem is láttam.

2008. November 27. - 14:48:05
Válasz #175
Nem elérhető

Cressler


Szia Gababoy!

Ez az a srác akivel edzeni szoktál? mert neki még nagyon nem kellene..

Egyébként ezt a topicot át kellene keresztelni "Lebeszélő, okoskodó, moralizáló, kioktató" topicra. Pedig még Bunnyt nem is láttam.
Én inkább Idióták és a dianabolra keresztelném .
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 27. - 15:43:10
Válasz #176
Nem elérhető

Gabore


Én már el sem hiszem,hogy egyáltalán itt valaki is szeretne szteroidokat használni,mert azokat csak a barátja/ismerőse/edzőtársa használ minden embernek  ;D ;D.Ha egyszer azt írja majd valaki,hogy ő maga akar cuccozni senki nem fogja elhinni,mert ugyebár az nem lehet itt mindenki lifetime naturál,és különbem is miért védi a barátját,mert biztos ő akar szteroidokat használni,ne vállalja már magára ;D ;D.
Na ennyi elég az agymenésből,most lehet utálni......na jó mégse ;-oo-;.

Szerintem jobban utálnának ha megmondanád hol dolgozol ))=/

2008. November 27. - 16:43:41
Válasz #177

Torony

Vendég
Én már el sem hiszem,hogy egyáltalán itt valaki is szeretne szteroidokat használni,mert azokat csak a barátja/ismerőse/edzőtársa használ minden embernek  ;D ;D.Ha egyszer azt írja majd valaki,hogy ő maga akar cuccozni senki nem fogja elhinni,mert ugyebár az nem lehet itt mindenki lifetime naturál,és különbem is miért védi a barátját,mert biztos ő akar szteroidokat használni,ne vállalja már magára ;D ;D.
Na ennyi elég az agymenésből,most lehet utálni......na jó mégse ;-oo-;.

Szerintem jobban utálnának ha megmondanád hol dolgozol ))=/

ha koxolni akarok majd megkérem egy haverom, hogy regisztráljon és kérdezzen itt ;D !+"%

2008. November 27. - 16:45:59
Válasz #178
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én már el sem hiszem,hogy egyáltalán itt valaki is szeretne szteroidokat használni,mert azokat csak a barátja/ismerőse/edzőtársa használ minden embernek  ;D ;D.Ha egyszer azt írja majd valaki,hogy ő maga akar cuccozni senki nem fogja elhinni,mert ugyebár az nem lehet itt mindenki lifetime naturál,és különbem is miért védi a barátját,mert biztos ő akar szteroidokat használni,ne vállalja már magára ;D ;D.
Na ennyi elég az agymenésből,most lehet utálni......na jó mégse ;-oo-;.

Szerintem jobban utálnának ha megmondanád hol dolgozol ))=/
Már fél éve nem dolgozom a ......nél ****:)))))).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. November 27. - 21:24:05
Válasz #179
Nem elérhető

Gababoy


Ez szomorú..
Én ugy tudom a topic arról szól,hogy Dianabol!És nem arról hogy hogyan is okoskodjunk azzal aki "MER" kérdezni..
Olyan egyszerű:Feltettem egy kérdést,és nem tudtok válaszolni,csak mellé dumálni..!
Ennyire unatkoztok?Én azt hittem hogy itt meglehet beszélni a dolgokat,de újra csalódtam!Sebaj!
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!