2024. Május 10. - 21:18:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 419821 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 06. - 18:39:28
Válasz #15
Nem elérhető

szv


Bár ez még mindg nem is lenne gond...csak ,hogy erre még büszke is ? :D Ilyen növekedést rendes kajával/edzésel is el lehetne érni...de persze az nehezebb "munka" ;D

2007. Július 06. - 19:17:02
Válasz #16
Nem elérhető

BrianB


10mg stanozolol hatóanyagtartalmú szuri? What the fuck? Olyanról még nem hallottam,de biztos van,ha ő mondja... :P


2007. Július 06. - 19:17:02
Válasz #17
Nem elérhető

zotja


hát én normál kaja meg kemény edzés és 43 es karom van! Bár nem aza lényeg h kienk mekkora karja van!
És még tápkieget sem használok....majd akkor mi lesz ah igen ;)

2007. Július 06. - 19:19:11
Válasz #18
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Azt hiszem, ezért nem érdemes Magyarországon szteroid topikot indítani.
Szerintem Magyarországon nagyon sok embernek a fejében lévő "potenciális zavart" kellene először kezelni... ;D Hátha visszaállna. :D

Nálunk azt hiszem ez lesz a "ma ezen röhögtem jót" topik. Át is nevezhetjük hamarosan... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 06. - 19:51:05
Válasz #19
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
10mg stanozolol hatóanyagtartalmú szuri? What the fuck? Olyanról még nem hallottam,de biztos van,ha ő mondja... :P



Azért nem hallottál róla, mert amit ő, a mester, kapott a dílerétől abban 10mg stanAzolol volt és nem stanozolol. ;D a stanazolol a legújabb winstrol a piacon buta. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 06. - 19:58:28
Válasz #20
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja és 1 literes kiszerelésben kapta :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 06. - 20:18:42
Válasz #21
Nem elérhető

BrianB


Ja! Egyébként tavaly nyáron volt Pesten egy Banyai Zoli nevű szupernehézsúlyú és abszolút ausztrál bajnok, akivel azóta is tartom a kapcsolatot, és Ő mondta, hogy náluk nagyon nehéz beszerezni és drága az anyag. Az egyetlen amit viszont recept nélkül is adnak bárkinek az az inzulin. A többi nagyjából vagy thaiföldi, vagy állatgyógyászati. És az Ő elmondása szerint van kint egy 500ml(!) kiszerelésű 100mg/ml-es Propionate (100 AUD!!!), ill. Stanozolol (hasonló áron). Mondjuk sztem elég nagy bátorság kell, hogy ilyet magadba vágj. Akárhogy nézzük az csak állatoknak van, nem embernek. Ez csak az 1literről jutott eszembe... :)

2007. Július 06. - 20:20:16
Válasz #22
Nem elérhető

tomi


Hát én azért elfogadnám :)
Up the dose, lift the most!

2007. Július 06. - 20:23:58
Válasz #23
Nem elérhető

tomi


krome, remélem nem utazunk egy buszon, nem szeretek félni... Az eredményeidhez pedig gratulálok, ahogy a többiek is. Most biztos elszontyolodtál, de ne izgulj, majd ha megtanultál olvasni, vagy angolul, biztos helyrehozod baklövéseid, de addig maradj passzív a témában és koncentrálj a bejövő információk tárolására, szelektálására.
u.i.: jó feszítést és vigyázz hogy szét ne tépj valakit, amikor AGRESSZÍV VAGY A WINSTROLTÓL  ::)
Up the dose, lift the most!

2007. Július 06. - 20:39:41
Válasz #24
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
krome, remélem nem utazunk egy buszon, nem szeretek félni... Az eredményeidhez pedig gratulálok, ahogy a többiek is. Most biztos elszontyolodtál, de ne izgulj, majd ha megtanultál olvasni, vagy angolul, biztos helyrehozod baklövéseid, de addig maradj passzív a témában és koncentrálj a bejövő információk tárolására, szelektálására.
u.i.: jó feszítést és vigyázz hogy szét ne tépj valakit, amikor AGRESSZÍV VAGY A WINSTROLTÓL  ::)

Tomi, vigyázz is mert a 3. héten a 3x2x5mg stanozolol miután megkente a máját, hogy be ne rozsdásodjon, olyan pofont kapsz tőle a buszon, az agresszív szörnytől ha ránézel, hogy jobb ha inkább metróra szállsz ezek után ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 07. - 00:12:48
Válasz #25
Nem elérhető

God Vazzeg


krome, remélem nem utazunk egy buszon, nem szeretek félni... Az eredményeidhez pedig gratulálok, ahogy a többiek is. Most biztos elszontyolodtál, de ne izgulj, majd ha megtanultál olvasni, vagy angolul, biztos helyrehozod baklövéseid, de addig maradj passzív a témában és koncentrálj a bejövő információk tárolására, szelektálására.
u.i.: jó feszítést és vigyázz hogy szét ne tépj valakit, amikor AGRESSZÍV VAGY A WINSTROLTÓL  ::)

Tomi, vigyázz is mert a 3. héten a 3x2x5mg stanozolol miután megkente a máját, hogy be ne rozsdásodjon, olyan pofont kapsz tőle a buszon, az agresszív szörnytől ha ránézel, hogy jobb ha inkább metróra szállsz ezek után ;D

Besírtam teljesen  ;D Az előzményeket nem kommentálnám inkább  ::)  :-X

2007. Július 07. - 19:42:22
Válasz #26
Nem elérhető

Retroboy


sziasztok

A barátnőm öccse  ;D18éves;D azzal az ötlettel állt elő hogy tabis winstrot fog szedni és senki nem beszélheti le erről.A pláne benne az hogy tőlem várja a segítséget a beszedéséhez.Mivel szteroiddal még sosem volt dolgom nem tudok neki semmit sem mondani.Ha nem haragszotok meg krome barátunk tanácsait nem fogom megfogadni ;D nembiztos hogy jót tenne a 200x5mg-os stanazolol tabi LOL hogy krome baromságait idézzem.Szóval ha valakinek van valami tapasztalata vagy komplett szedési utasítása akkor megköszönném.

2007. Július 08. - 09:53:54
Válasz #27
Nem elérhető

Skorpió


sziasztok

A barátnőm öccse  ;D18éves;D azzal az ötlettel állt elő hogy tabis winstrot fog szedni és senki nem beszélheti le erről.

Szia Retroboy

Nem is kell (le)beszélni.
 
Csak szimplán vágj le 2 akkora pofont a sógorjelöltednek, hogy szikrázzon tőle a szeme.
Ha ez a módszer nem válik be és másnap újra eszébe jut ez a hülyeség, akkor naponta emelni kell 1-el a pofonok számát. Ezt végezd egésszen 6 hétig. Erre az időpontra a pofon-kúra már kifejti a maximális hatását, és nem lesz kedve 21 éven alul szteroidokhoz nyúlni. Piramisszerűen menj visszafelé a pofonokkal, (vagyis naponta csökkentsd 1-el a maflások számát) újabb 6 hétig. Fontos: Levezetésnek 1 hétig napi 1 fenékberúgás!

A kúra bármikor megismételhető.

Mellékhatások: erős fejfájás, kék-zöld foltok a bőrön, esetleg könnyezés.
Azonban ez még mindig jobb, mintha 18 évesen kokszhoz nyúlna.

2007. Július 08. - 10:36:32
Válasz #28
Nem elérhető

Bubee


Idézet
Nem tudom milyen magas vagy, de a 74 kiló még az alacsonyakon se egy húdenagy tömeg szvsz  :-\

Hát ezzel azért vitatkoznék. Mondjuk az én magasságomnál, alacsony tzs-al elég jó a 75 kiló körüli állapot.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Július 08. - 12:58:20
Válasz #29
Nem elérhető

God Vazzeg


Idézet
Nem tudom milyen magas vagy, de a 74 kiló még az alacsonyakon se egy húdenagy tömeg szvsz  :-\

Hát ezzel azért vitatkoznék. Mondjuk az én magasságomnál, alacsony tzs-al elég jó a 75 kiló körüli állapot.

Ez így van, de ha jól emléxem te se 75 kilósan kezdtél koxhoz nyúlni, és itt erről volt szó  ::) 75 kiló kizárt hogy valakinek is a genetikai határait feszegesse, szerintem.. (Hacsak nem 150 centis, vagy lány  ;D )