2024. Május 11. - 23:26:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Segítség.  (Megtekintve 3171 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2019. Augusztus 23. - 12:13:16
Megtekintve 3171 alkalommal
Nem elérhető

Satufake


Sziasztok! Lehet volt már szó róla de nem találtam semmit erről a dologról.
A problémám az lenne hogy 4. Hete megy propi heti 3x. Mostanra úgy fáj már a seggem hogy a két injekció között sem múlik el ez ugye kb 4 nap. Az elején nem volt gond mert mire jött ugyanarra az oldalra addigra nagyjából fel is szívodott. Kérdésem az lenne hogy mit lehetne tenni ez ellen? Esetleg borogatni, gyulladáscsökkentőt szedni, vagy esetleg valami krémet kipróbálni hátha segítene. Comba és vállba nem szívesen szurnám be.
Köszönöm a segítséget.

2019. Szeptember 02. - 16:34:04
Válasz #1
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Lehet volt már szó róla de nem találtam semmit erről a dologról.
A problémám az lenne hogy 4. Hete megy propi heti 3x. Mostanra úgy fáj már a seggem hogy a két injekció között sem múlik el ez ugye kb 4 nap. Az elején nem volt gond mert mire jött ugyanarra az oldalra addigra nagyjából fel is szívodott. Kérdésem az lenne hogy mit lehetne tenni ez ellen? Esetleg borogatni, gyulladáscsökkentőt szedni, vagy esetleg valami krémet kipróbálni hátha segítene. Comba és vállba nem szívesen szurnám be.
Köszönöm a segítséget.

Aztán majd megtelik és a tűt sem bírod majd benyomni. Combba kell adni, de a seggedben is sok hely van, nem csak középre lehet adni. Oldalra is.

2019. Szeptember 18. - 18:59:35
Válasz #2
Nem elérhető

late145


Melegitsd fel 40 fok köré. Sokkal jobban szét fog terulni. Vagy szivj hozzá üres steril olajat.

2019. Szeptember 20. - 13:12:41
Válasz #3
Nem elérhető

Turinabol1


A propi hajlamos a gyulladásra.

Nekem megoldotta a gondot, hogy hozzászívtam egy kis enentátot, fele-fele arányban.
Ha tudsz szerezni steril olajat, az is megoldás.

Azon kívül van még egy csomó részed, ahova adhatod.

Az a tanács, hogy a fenékbe adhatod sok helyre sem feltétlen igaz, mivel ha nem jó helyre adod magadnak, eltalálhatod az ülőideget, az pedig kurvára fáj.

https://www.spotinjections.com/index3.htm