2024. Május 11. - 12:35:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sarm-ok...  (Megtekintve 34518 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2021. Január 04. - 15:11:46
Válasz #45
Nem elérhető

EDR


https://www.scribd.com/document/482179361/THE-SARM-HANDBOOK-5th-ed

Fene, bankkártyát kér a regisztráláshoz ... azt nem szoktam megadni. Van pár programozó ismerős akikkel beszélgettem erről ... azóta kissé óvatos vagyok.

Nagy pofátlanság lenne ha megkérnélek, hogy ha te már letöltötted, oszd meg velünk .... ?  ;)

Szerintem nem csak engem érdekelne - amúgy bármilyen infó a témában.

Megtudod nézni! (nem kell hozzá regisztrálni!)
De ha kéred elküldöm!

Kérlek szépen, mert tőlem a 30 napos ingyenes olvasáshoz is kéri a bankkártya adatokat.
Ha esetleg fel tudod tölteni egy ingyenes szerverre (wetransfer, myairbridge) és felteszed ide a linket ...  :)
Köszi szépen!

2021. Január 29. - 18:40:06
Válasz #46
Nem elérhető

Zsolt Varga


Sziasztok!
Keresek ,Cardarine | GW-501516 kutakodok mar egy par napja ,hogy honnan kellene ,,beszereznem,, ezzel a temaval kapcsolatba szeretnek masok tapasztalataira hagyatkozni ! Akkar privat uzenetbe is szivesen varok ha valaki nem szeretne nyiltan megosztani. a valaszokat elore is nagyon koszonom !

2021. Január 30. - 09:56:00
Válasz #47
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Keresek ,Cardarine | GW-501516 kutakodok mar egy par napja ,hogy honnan kellene ,,beszereznem,, ezzel a temaval kapcsolatba szeretnek masok tapasztalataira hagyatkozni ! Akkar privat uzenetbe is szivesen varok ha valaki nem szeretne nyiltan megosztani. a valaszokat elore is nagyon koszonom !


2021. Február 21. - 11:21:51
Válasz #48
Nem elérhető

guzzi


 Srácok lenne egy érzékeny kérdésem a Cardarinnal összefüggésben.
A csajomnak eléggé nehezen megy a fogyás így kiprobálná de az van hogy a családjában (apa is és anya is) volt daganatos megbetegedés és stroke is. Szerintetek mennyire lenne érdemes ezt a Cardarint kiprobálni neki? Nem lenne kockázatos?

2021. Február 21. - 13:41:01
Válasz #49
Nem elérhető

G


Srácok lenne egy érzékeny kérdésem a Cardarinnal összefüggésben.
A csajomnak eléggé nehezen megy a fogyás így kiprobálná de az van hogy a családjában (apa is és anya is) volt daganatos megbetegedés és stroke is. Szerintetek mennyire lenne érdemes ezt a Cardarint kiprobálni neki? Nem lenne kockázatos?

Nézd én erre azt tudom mondani ha valaki fél valamitől akkor teljesen fölösleges a 3.-4.-5. embert megkérdezni hogy mit gondol róla egyszerűen nem kell csinálni.... Tudom én vagyok a f@sz meg a nagy sarm promóter itt a fórumon a cardarinról is már legalább 3-szor leírtam hogy egy kutatás volt és azok milyen dózisban meg körülmények között zajlottak, de hasonló kutatások azt is bebizonyították hogy milyen szinte jó hatással van a vérzsír profilra meg a szív és érrendszer védelmére.
De a kérdés okozhat-e rákot persze ugyan úgy ahogy minden más is az arra genetikailag érzékenyeknél vagy a megfelelő környezetben. De ha fél a barátnőd a ráktól, ami az egyik leggyakoribb és legkönnyebben "elkapható" az a bőrrák, soha ne menjen ki a napra fedetlenül, pláne szoli ne, télen-nyáron használja az 50-es fényvédőt pl. Ha fél a szívbetegségtől akkor semmilyen stimulánst ne használjon főleg ne clent és figyeljen a vérzsír profiljára meg a vérnyomásra.
Én meg tudok olyanokról akik több mint 2 éven át használtak caradarint az egyiket a súlyos szív próblémákból "mentett" meg.
Én nem hinném ha valaki 4-8 hétig szedné a cardarint max 20-30 mg-ot annak bármi baja is lehetne de minden egyéni tolerancia.
Ha gondja van fogyással lehet 100 másik dolog miatt van, alacsony tesztó szint, magas ösztrogén, rossz inzulin érzékenység, pajzsmirigy szint.
El kell menni egy teljes vérképre meg hormonszinteket nézetni mielőtt neki áll valaki keresni a csoda pirulát meg a családi  kórtörténet miatt érdemes is évente szív ultrahang meg 2-3 évente egy teljes tumor panel.

2021. Február 21. - 18:42:17
Válasz #50
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok!
Keresek ,Cardarine | GW-501516 kutakodok mar egy par napja ,hogy honnan kellene ,,beszereznem,, ezzel a temaval kapcsolatba szeretnek masok tapasztalataira hagyatkozni ! Akkar privat uzenetbe is szivesen varok ha valaki nem szeretne nyiltan megosztani. a valaszokat elore is nagyon koszonom !


 #:-)
Én is most keresek jó fajtát valahonnan ha tudok. Neked sikerült már találni? Vagy itt bárkinek is van forrása amit meg osztana?

2021. Február 21. - 22:40:23
Válasz #51
Nem elérhető

M.a.


Sziasztok!
Keresek ,Cardarine | GW-501516 kutakodok mar egy par napja ,hogy honnan kellene ,,beszereznem,, ezzel a temaval kapcsolatba szeretnek masok tapasztalataira hagyatkozni ! Akkar privat uzenetbe is szivesen varok ha valaki nem szeretne nyiltan megosztani. a valaszokat elore is nagyon koszonom !


 #:-)
Én is most keresek jó fajtát valahonnan ha tudok. Neked sikerült már találni? Vagy itt bárkinek is van forrása amit meg osztana?

G szerintem tud benne segíteni!

2021. Március 14. - 18:03:00
Válasz #52
Nem elérhető

M.a.


Igf-1 ről vélemény, tapasztalatok valakinek?

2021. Március 14. - 20:19:43
Válasz #53
Nem elérhető

chexhon


Igf-1 ről vélemény, tapasztalatok valakinek?

Igf1 Des-t szeretem, lemaradt testrészeket jól javította, illetve edzés is élmény volt, majdnem olyan érzés, mint inzulinnal.

Igf1 long viszont nem vált be.

2021. Március 14. - 23:58:03
Válasz #54
Nem elérhető

Lolka


Igf-1 ről vélemény, tapasztalatok valakinek?

Igf1 Des-t szeretem, lemaradt testrészeket jól javította, illetve edzés is élmény volt, majdnem olyan érzés, mint inzulinnal.

Igf1 long viszont nem vált be.

Inzulint te hogy használtad?

2021. Március 15. - 10:24:27
Válasz #55
Nem elérhető

M.a.


Igf-1 ről vélemény, tapasztalatok valakinek?

Igf1 Des-t szeretem, lemaradt testrészeket jól javította, illetve edzés is élmény volt, majdnem olyan érzés, mint inzulinnal.

Igf1 long viszont nem vált be.

Nem nyúl bele az inzulin termelésbe? Van valamilyen mellékhatása?

2021. Március 17. - 19:21:45
Válasz #56
Nem elérhető

G


Igf-1 ről vélemény, tapasztalatok valakinek?

Igf1 Des-t szeretem, lemaradt testrészeket jól javította, illetve edzés is élmény volt, majdnem olyan érzés, mint inzulinnal.

Igf1 long viszont nem vált be.

Nem nyúl bele az inzulin termelésbe? Van valamilyen mellékhatása?

Nevéből adódóan inzulinszerű növekedési faktor van hozzá köze, ugyanaz mint a növi vagy növi szintet emelő peptidnek gyorsíthatja a már meglévő rákos sejtek növekedését kifejezetten a melanomára van gyors és "jó" hatása.

2021. Április 21. - 19:50:22
Válasz #57
Nem elérhető

Dobó1970


Nyomtál mellé inzulint?

2021. Augusztus 06. - 23:01:15
Válasz #58
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! S23 sarm tapasztalat, vélemény valakinek?

2021. Augusztus 07. - 00:15:36
Válasz #59
Nem elérhető

cczw95


A redditen a többség szálkásitásra használja.
(Mire használnád?)
Több kevesebb sikerrel. Mivel NINCS EMBERI TANULMÁNY róla így olyan 30mg az ajánlott dózis. PCT szükséges.
Személyes véleményem szerint én ilyen kutatási vegyületet többet be nem vennék. Régebben felmerült hogy rákos lettem a Cardarine nevű vegyülettől. Erről írtam is.
( Székelési problémák,nyirokcsomó duzzanatot,hasi fájdalmak,puffadás igen erősen,orr vérzés Mára elmúltak). Azonban a onkológiai vizsgálatok ( specifikus vérképek,tumor markerek,röntgenek,kolonoszkópia,gaszroszkópia,nyirokcsomó biopsziák, PET-CT,szövettani minták mind NEGATÍVAK lettek,így lezártuk a esetet fél éve. A szerben természetesen méreg volt a toxikológiai jelentés szerint.
Ezt azért írtam le hogy tartózkodjanak ezektől a csodaszerektől,hogy mit tartalmaznak kérdéses. Igen sajnos most ez a divat külföldön: "mellékhatás mentesen sok izmot növelni erre jó a SARM"

Ráadásul nagy részüknél már abba is hagyták a tanulmányokat mert nincs hatása. Egyedül az mk677 nek volt erős GH emelő hatása rövid távon és étvágyjavitó hatása labor méréseim szerint. Ha szedni akarsz valamit inkább akkor szteroid,mert azok legalább átestek emberi teszteken. Nyilván sokan fújongani fognak kommentemre,ez az én véleményem,döntsön mindenki belátása szerint.

Sziasztok! S23 sarm tapasztalat, vélemény valakinek?