2024. Május 10. - 06:16:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szemes Stanozolol kúra levezetése  (Megtekintve 8644 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. Május 19. - 17:10:21
Megtekintve 8644 alkalommal
Nem elérhető

Hülyegyerek


Sziasztok,a kérdésem az lenne,hogy 200 szem 10mg BM Pharma stanobol-t szereztem be és 8 hétig tervezem szedni (igen magában,HCG elhanyagolható a visszaállításnál vagy jó az ha van?
4-5 szem/nap lenne a maximum,mellé 1 szem provi ha van valami tünet (mellfájdalom vagy ilyenek akkor napi 2 szem).
Kúra után 30 szem clostybegyt,és ugyan ennyi Zita lenne a terv.
Jó ez így vagy min változtassak?
Minden kritikát/segítséget szívesen fogadok.
Tudom,hogy rendes kúrát szúrni kell,meg teszto nélkül nincs kúra,de én ezt szeretném kipróbálni.
4 éve edzek,kajám rendbe van de kíváncsi vagyok rettentően.
Köszönöm!

2021. Május 21. - 19:24:18
Válasz #1
Nem elérhető

Gábor77


De most miért kell egy 123. topikot nyitni. Ha visszaolvasol mindenre kapsz választ.!!!! Lusták vagytok olvasni ! Bassza meg a .......!!! Hihetetlen A fogyatékosobbnál fogyatákosobb új topikok nyílnak!!!

2021. Május 21. - 20:17:43
Válasz #2
Nem elérhető

G


Sziasztok,a kérdésem az lenne,hogy 200 szem 10mg BM Pharma stanobol-t szereztem be és 8 hétig tervezem szedni (igen magában,HCG elhanyagolható a visszaállításnál vagy jó az ha van?
4-5 szem/nap lenne a maximum,mellé 1 szem provi ha van valami tünet (mellfájdalom vagy ilyenek akkor napi 2 szem).
Kúra után 30 szem clostybegyt,és ugyan ennyi Zita lenne a terv.
Jó ez így vagy min változtassak?
Minden kritikát/segítséget szívesen fogadok.
Tudom,hogy rendes kúrát szúrni kell,meg teszto nélkül nincs kúra,de én ezt szeretném kipróbálni.
4 éve edzek,kajám rendbe van de kíváncsi vagyok rettentően.
Köszönöm!

Igaza van az előttem szólónak keress vissza... de amúgy ez egy értelmetlen kúra jobban fogsz kinézni de csak akkor lesz látványos ha 10 % alatt van a testzsírod, amúgy jó sz@r lesz a kedved a kúra végére , hcg meg minek kúra közben meg után is... is had legyen minél jobban elnyomva a saját hormon termelésed had legyen minél nehezebb a vissza állás.
"PCT" nek két különböző anti ösztrogént szedni főleg értelmetlen az kb sokat nem fog tenni a visszaállításnak.
Inkább szedj 20 mg ostarint többet érsz vele.

2021. Május 21. - 22:07:54
Válasz #3
Nem elérhető

Hülyegyerek


Elnézést tudom,hogy hülyeséget kérdeztem és még is megkérdeztem,de ezt a kúrát sokan le sem vezetik ahogy olvastam.
Rengeteget olvastam itt erről de konkrétan ezt nem kérdezte senki.Tudom,hogy egy propi vagy stb teszto mellé kell a hcg mert be kell indítani a tesztoszteron termelést,de a stana nem állítja le a termelést ahogy olvastam viszont 30-40 % ban elnyomja azt.Azt is tudom,hogy egy nagyobb volumenű kúra közben is kell a hcg heti 3x vagy2x250iu és kúra után is.De pl ha kúra közben menne a novedex (amit már sajna nem kapni hazánkban) a benne lévő ATD miatt elhanyagolható lenne a hcg.A zitát azért gondoltam mert elvileg a stana felborítja a hdl ldl koleszterin szintet és a Zita helyre billenti kicsit.
Bocsánat mégegyszer ezért.
Elkezdtem a kúrát de akitől vettem a többi cuccot váratlanul kiment külföldre munkavállalás miatt.
És nem tudok hcg-hez jutni.
A kúra első 4 hetében vagyok,hogy járnék akkor a legjobban?
Nagyon hálás lennék ha normálisan válaszoltok.
Tudom hülyeség az egész de mindenki hibázhat,viszont szeretnék minél jobban kijönni ebből.
Nagyon köszönöm ha valaki normálisan válaszol.
Bocsánat mégegyszer.