Fórum > Termék Tesztek

The Super Griffin Project - AX Alpha Male cycle by parrre

(1/34) > >>

parrre:
Hát akkor szeretettel köszöntök mindenkit. Úgy látszik én fogom elkezdeni a SuperdrolNG és társai stack tesztelését.
Célom hogy igazi alpha male legyek.  :-}  8-)

Az alapok.

1. Én.

Már több helyen leírtam, de mivel elég régen írtam broggot leírom megint.

Tehát :

32 Éves vagyok
Súly - 99 kg - Most hagytam abba a diétámat, mondhatjuk hogy mindkét kitűzött célt sikerült teljesíteni (100 kg , és 100cm derék alá menni.) Kb 18 hét alatt - 3 hét kihagyással- 17 kilót fogytam , és 9 cm-t csökkent a derekam.
Derék - 98 cm
Mell - 117 cm
Felkar - 43.5 cm
Alkar - 36.5 cm
Comb - 68 cm
Vádli - 48 cm

Az erőszintem a béka (nem a Zsolti, hanem egy másik  :-OO) segge alatt, de mégsem gyengültem jelentősen. Érzésre 1-2 nap alatt vissza fog jönni, az egész csak a kb. 1 hónapja tartó 60-70g ch miatt van.
Az izmaim teljesen üresek, löttyedtek, és még kb 10-12 kg zsír van rajtam.  o--O




2.  A cucc.

Mivel e köré épül a teszt, ezt írom második helyre.

A kúra az AX Alpha Male Cycle kissé módosított változata, melyet 3x4 hétre osztottam fel.



hét           1     2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12

Mass-Fx       4   4    4       4
Superdrol-NG   3      3     4      3
Trisorbagent   3      3     3       4       4       3       3       3
Advanced PCT                3       3       3       3
Retain                        3    3    3    3
Aplodan                  4   4   4   4
Anadrox                                6      6      6      6
Hidroxycut                             6      6      6      6
Illetőleg a 9-12 hétre a clenbuterol-on agyalok  ????...


Az első harmadban 250g körüli ch-t tervezek (majd kiderül hogy mennyit fejlődök, és mennyi zsír jön fel - illetve hogy a cuccok mennyire keverik meg a megszokott adagokat... felszívódás, anyagcsere, stb.)
Fehérjéből szintén 250g, hús, hal, valamint Dymatize Elite-whey és BSN True Mass. Próbálok törekedni a tiszta kajára, de ha elcsábulok egy csülökre nem fogom felakasztani magam.  /7%

A második harmadban 200g körüli ch , 250g fehérje , Elite-Whey + Anator P70.- Törekszem a még tisztább kajára max elcsábulás=csirkecomb.
A harmadik harmadban még nem tudom de kb 150g ch, 300g fehérje ( valamilyen izolátum valszeg) - Hal, rízs, zőccség  :(

Egyébiránt Prolab training pack megy multivitaminként, 4g C vitamin/nap , ...... BCAA Express , G-Bomb és Joint-X.



3. A zedzés

Szokásos heti 4 alkalom

Hétfö - Mell, tricepsz
Kedd - Combfeszítő, bicepsz
Szerda - Pihi (has)
Csütörtök - Hát (trágya szar, nagyon fel kéne hozni)  ˝=/
Péntek - Combhajlító, Váll

Vádlit nem csinálok mer az fasza  8-)

Aerobon gondolkodom még, az első harmadban ha lesz is, (mondjuk szerdán) csak egy laza fél órás lötyögés.
A második harmadban heti 2-3, a harmadikban heti 4-5 (?).

Ennyit bevezetőnek.

L:

--- Idézetet írta: jana - 2008. Január 21. - 22:20:35 ---Ez igen parrre! Ütős kis kombót hoztál össze!  :-)!
Sok sikert és eredményes tesztet neked!  (:-)

--- Idézet vége ---

B*ssz oda! Pár héten belül látni akarjuk az alfahímet!  ;-oo-;

Bubee:
Zúzzál oda neki Parrepapa, hadd lássuk azt az alfakant  :-O  ;D  !+"%

(+)

parrre:
Köszönöm mindenkinek, igyekezni fogok. A táblázattal nem szórakozok tovább, sztem lehet sejteni hogy mi hogy.  --)

hopika:
 =/+' (:-) =/+'

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése