2024. Május 09. - 17:45:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mennyiért is vetted?  (Megtekintve 46908 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 30. - 16:35:01
Válasz #15
Nem elérhető

madinorbi


A multik közül az Auchan ajánlanám gyerekek ott az esetek 99 %-ban 1200-1350 Ft a csmell ill. a pulyka is  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 30. - 16:38:07
Válasz #16
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hááááát én ezzel vitatkoznék, mert az Ocsmányban vásárolt csirkemellemből már nem egyszer kellett kidobnom, hogy megromlott, vagy régi volt. Ami a Lehel piacon van, azt meg ha akarod, még kotkodálni is megtanítod, annyira frisssss......

2008. Június 30. - 18:15:06
Válasz #17
Nem elérhető

fastor


Hááááát én ezzel vitatkoznék, mert az Ocsmányban vásárolt csirkemellemből már nem egyszer kellett kidobnom, hogy megromlott, vagy régi volt. Ami a Lehel piacon van, azt meg ha akarod, még kotkodálni is megtanítod, annyira frisssss......
én a hunyadi piacon szoktam, nagyon régóta ott van az üzlet, nem emlékszem hogy szart hoztunk volnma valaha is haza onnan, meg a kaja jegyet is elfogadják ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 30. - 18:19:23
Válasz #18
Nem elérhető

Boresz


Én a csirkemellfilét 1150 ért vettem, szerintem jó vagyok @:-) @-o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Volt nekem egy csirek husi forrásom,900ft/kg áron,3 szállítmányt ért meg (50 kg),csak sajna asszem lebukott. :'(
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 30. - 22:38:04
Válasz #19
Nem elérhető

matafaka


Vizes tonhalkonzerv: Lidl 240-HUF. És nem vízzel van tele, hanem hallal, jobbat még nem találtam a madrasban se. /7%Tépőzáras.

2008. Július 01. - 08:15:34
Válasz #20
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
A Tesco-s tonhal saját lében 130g a töltősúly és kb 100 ft szokott lenni! Csak iszonyatosan ritkán lehet kapni. Én a budaörsi tescoban szoktam hozzájutni.

2008. Július 01. - 20:04:18
Válasz #21
Nem elérhető

FirstLady


Nem tudjátok, hogy melyik osanban lehet stabilan venni Panda jázminrizst?  ?:-/
A Szentendrei útiban hetek óta nincs a többi rizstől meg  :---- , olyan rossz ízűek :(
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 01. - 20:27:27
Válasz #22

Zsuzsi

Vendég
Nem tudjátok, hogy melyik osanban lehet stabilan venni Panda jázminrizst?  ?:-/
A Szentendrei útiban hetek óta nincs a többi rizstől meg  :---- , olyan rossz ízűek :(

Szerintem én olyat  a budakalászi Corában vettem,de,hogy most lehet-e kapni,azt nem tudom.
Viszont nekem is elfogyott. A héten kimegyek és infózok.

2008. Július 01. - 21:35:16
Válasz #23
Nem elérhető

FirstLady


Nem tudjátok, hogy melyik osanban lehet stabilan venni Panda jázminrizst?  ?:-/
A Szentendrei útiban hetek óta nincs a többi rizstől meg  :---- , olyan rossz ízűek :(

Szerintem én olyat  a budakalászi Corában vettem,de,hogy most lehet-e kapni,azt nem tudom.
Viszont nekem is elfogyott. A héten kimegyek és infózok.
Múlt héten nem volt, de ha most lesz, akkor én is megyek  @:-)
És készülj fel az orbitális sorbanállásra... ˝=/ Múltkor a hajók közepéig ért a sor...  :-/-- :-/-
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 01. - 22:18:35
Válasz #24

Zsuzsi

Vendég
Nem tudjátok, hogy melyik osanban lehet stabilan venni Panda jázminrizst?  ?:-/
A Szentendrei útiban hetek óta nincs a többi rizstől meg  :---- , olyan rossz ízűek :(

Szerintem én olyat  a budakalászi Corában vettem,de,hogy most lehet-e kapni,azt nem tudom.
Viszont nekem is elfogyott. A héten kimegyek és infózok.
Múlt héten nem volt, de ha most lesz, akkor én is megyek  @:-)
És készülj fel az orbitális sorbanállásra... ˝=/ Múltkor a hajók közepéig ért a sor...  :-/-- :-/-


Mi mindig zárás előtt fél órával érünk ki, akkor már alig vannak.
Utálunk vásárolni,de muszáj!  8-}

2008. Július 01. - 22:33:04
Válasz #25

Torony

Vendég
Való igaz, vagy mi lettünk túl igényesek, vagy az összes kommersz rizs szar. Vagy nem tudok rizst főzni. Vagy a Panda jázminrizsben van pandaíz és az addiktív - és ezzel rá is jöttünk, miért pusztulnak ki a pandák.
Vagy simán le kellene feküdnöm, mert kezdek marhaságokat pofázni.

Szerintem utóbbi.

2008. Július 01. - 22:56:06
Válasz #26
Nem elérhető

dave18


akkor en most hozzaszolnek a tema mind2 felehez, en most jelenleg angliaban elek es itt altalaba 7 font a csirkemell kiloja olcsobban meg nem is nagyon lattam de azert ki lehet fogni vmelyik nap pl egesz csirket 2.5 fontert vettem marhat is vettem mar 5 fontert kilojat de mondjuk itt mas a fizetes is ::) ;D

a masik fele: megkerdeztem 1 sracot h mennyiert tudna nekem cuccot szerezni erre benyogott nekem 60 fontot 5 ampulla decaert :-O Az milyen maaaar @-o @-o @-o

2008. Július 01. - 22:58:12
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


akkor en most hozzaszolnek a tema mind2 felehez, en most jelenleg angliaban elek es itt altalaba 7 font a csirkemell kiloja olcsobban meg nem is nagyon lattam de azert ki lehet fogni vmelyik nap pl egesz csirket 2.5 fontert vettem marhat is vettem mar 5 fontert kilojat de mondjuk itt mas a fizetes is ::) ;D

a masik fele: megkerdeztem 1 sracot h mennyiert tudna nekem cuccot szerezni erre benyogott nekem 60 fontot 5 ampulla decaert :-O Az milyen maaaar @-o @-o @-o

Occsó deca  :-O  Łł=

2008. Július 01. - 22:59:01
Válasz #28

B1ll4

Vendég
Hány éves is vagy Dave ? Ha szabad tudnom ? 0o0o0

2008. Július 01. - 23:05:28
Válasz #29
Nem elérhető

dave18