2024. Április 27. - 21:14:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 449182 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 06. - 20:30:04
Válasz #30
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 06. - 20:34:44
Válasz #31
Nem elérhető

RsLeo


Magamtól nem mertem ilyen bátran kijelenteni, hogy androgén a Deca, mert eddig rajtad kívül mindenhonnan az ellenkezőjét hallottam.
Minden esetre, pár hozzászólással korábban nem teljesen véletlen ajánlottam Proscart a kollégának a pattanásaira. Akkor ennek fényében még inkább javaslom. Kémiai magyarázatot továbbra se tudok adni, hiszen ha androgén is a Deca, nem látom át a módját, hogy a Nandrolon hogyan alakulhatna dihidro-TESZTOSZTERONNÁ, de a gyakorlatban nekem megoldotta a kérdést. Kopp-kopp.
Az az igazság, hogy néhány profi testépítőt leszámítva, akikkel tényleg komoly orvosi team foglalkozik, mi itt Magyarországon mind csak kísérletezünk, és néhány esetben, tankönyvi magyarázat nélkül is érdemes lehet mások tapasztalatára hagyatkozni...

2009. Április 06. - 20:44:11
Válasz #32
Nem elérhető

Maszat


Magamtól nem mertem ilyen bátran kijelenteni, hogy androgén a Deca, mert eddig rajtad kívül mindenhonnan az ellenkezőjét hallottam.
Minden esetre, pár hozzászólással korábban nem teljesen véletlen ajánlottam Proscart a kollégának a pattanásaira. Akkor ennek fényében még inkább javaslom. Kémiai magyarázatot továbbra se tudok adni, hiszen ha androgén is a Deca, nem látom át a módját, hogy a Nandrolon hogyan alakulhatna dihidro-TESZTOSZTERONNÁ, de a gyakorlatban nekem megoldotta a kérdést. Kopp-kopp.
Az az igazság, hogy néhány profi testépítőt leszámítva, akikkel tényleg komoly orvosi team foglalkozik, mi itt Magyarországon mind csak kísérletezünk, és néhány esetben, tankönyvi magyarázat nélkül is érdemes lehet mások tapasztalatára hagyatkozni...


na várjál én nem mondtam,h androgén a deca,azt írtam,h volt ilyen és olyan pattanásom,de én mellé használtam sustát is...
a deca nem is alakul dht-ná,dihidro-nandolone-ná alakul,amik kevésbé reakició képes...



gabe

hallod ezek viccesen hangzanak,csak amikro 1 barátnőnek el kell ezeket viselni,még ha nem is felé irányul az elég tré.amikor nem tudja mikor borul el az agyad valami faszságon és kezdesz üvölteni.Na jó azért nem minden napos volt,de 3-4 kirívó eset volt.
Nem hiába írta valaki 1 ilyen cikkben,h fontos a kiegyensúlyozott lelki állapot.
Hallottam már olyan testépítőkröl akik szétrúgták az ajtójukat meg bekúrták kézzel a házukon az üvegeket... ˝=/
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 06. - 20:47:07
Válasz #33
Nem elérhető

lue


maszat..az a  lelki  dolog  nagyon  igaz... :-)!

2009. Április 06. - 21:00:04
Válasz #34
Nem elérhető

RsLeo


Maszat: mindenkinek vannak hibái, Te legalább tudod magadról, és így tudod kontrollálni.
Az 'Isteni' Vazzeg írta, hogy szerinte (is) androgén.

2009. Április 06. - 21:02:08
Válasz #35
Nem elérhető

Maszat


ja igen,azt hittem az én hsz-emre írod.
1 másik oldal gyógyszerleírásánál(ami pár hete megszünt)azt hiszem közepesen androgénnak titulálták.


mondjuk ott írták a spirora,h antikatabolikus szupercsoda ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 06. - 21:27:15
Válasz #36
Nem elérhető

BadBodyBoy


Napi 10 mg Vinyó már megakadályozza a progeszteron- aktivitást, de a Decában az a szép, hogy annak ellenére, hogy állítólag androgén mellékhatásokat nem produkál, nekem csinos, gennyes pattanásból is hozott jópárat...

Hm.. Én ebben nem lennék olyan biztos. Én amennyire tudom, büdösmód androgén a deka. Mi sem bizonyítja jobban mint a saját hormontermelés teljes kilövése. Szerintem..  ::)

Winyó szépen megfogja a progeszteronos mellékhatást, de hol találsz biztos winyót? És ha hamis és nem hat? Szerintem kár kockáztatni, bár mostanában szerintem az a valószínűbb hogy a deka a hamis  ;D Jó kis tesztót mellé, enantátot, vagy propit oszt csók  :-*

Találni eredetit!És h honnan tudom!Olyan dílertől kell venni aki csak ezzel foglalkozik, aki ad a hírnevére és nem próbál rádsózni minden féle kamu cuccot!(kérdezheted mitől tudni h nem kamu e,hiszen kivállók már a hamisítványok)
Én akit ismerek az nagy élsportolóknak hozza, magyar és ..... bajnokoknak több sportágban, sőt......
Igaz nála ki is kell várni a rendelési időt!Több cuccnál 1 hónap is lehet!
Találkozni soha nem lehet vele!
http://img258.imageshack.us/img258/1587/dsc00347u.jpg

2009. Április 06. - 22:31:17
Válasz #37
Nem elérhető

Maszat


efit,azt írod,h ha kúra után HCG-t injekciózunk akkor a testosteron termelés ugyan beindul de a hipotalamusz még mindig nem fog termelni gonadotropin kiválasztó hormont mert kívülről megkapja.Akkor ennek a termelése mikor és mitől indul be?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 06. - 23:36:38
Válasz #38
Nem elérhető

powerhuni


Napi 10 mg Vinyó már megakadályozza a progeszteron- aktivitást, de a Decában az a szép, hogy annak ellenére, hogy állítólag androgén mellékhatásokat nem produkál, nekem csinos, gennyes pattanásból is hozott jópárat...

Hm.. Én ebben nem lennék olyan biztos. Én amennyire tudom, büdösmód androgén a deka. Mi sem bizonyítja jobban mint a saját hormontermelés teljes kilövése. Szerintem..  ::)

Winyó szépen megfogja a progeszteronos mellékhatást, de hol találsz biztos winyót? És ha hamis és nem hat? Szerintem kár kockáztatni, bár mostanában szerintem az a valószínűbb hogy a deka a hamis  ;D Jó kis tesztót mellé, enantátot, vagy propit oszt csók  :-*

Találni eredetit!És h honnan tudom!Olyan dílertől kell venni aki csak ezzel foglalkozik, aki ad a hírnevére és nem próbál rádsózni minden féle kamu cuccot!(kérdezheted mitől tudni h nem kamu e,hiszen kivállók már a hamisítványok)
Én akit ismerek az nagy élsportolóknak hozza, magyar és ..... bajnokoknak több sportágban, sőt......
Igaz nála ki is kell várni a rendelési időt!Több cuccnál 1 hónap is lehet!
Találkozni soha nem lehet vele!
http://img258.imageshack.us/img258/1587/dsc00347u.jpg


JO neked baszki

2009. Április 07. - 00:19:30
Válasz #39
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
efit,azt írod,h ha kúra után HCG-t injekciózunk akkor a testosteron termelés ugyan beindul de a hipotalamusz még mindig nem fog termelni gonadotropin kiválasztó hormont mert kívülről megkapja.Akkor ennek a termelése mikor és mitől indul be?

Hát ez az. Ez ebben a topikban az első 1 millió forintos kérdés!  :D

Attól biztos nem indul be a hipotalamusz, ha valaki gonadotropint injekcióz.(milyen szemét dolog ez, nem?)  ;D Azzal elvileg csak rosszabb lesz ez a képlet, sajnos. A hypotalamus utálja a HCG injekciókat.  8-)

Maszat, te kezded pedzegetni, miről van szó. 

Ha a Hipotalamusz nem érzi a tesztoszteron jelenlétét a vérben, akkor hamarosan rájön(vagyis az okosabb hypotalamusok rájönnek  :D ), hogy itt lenne az ideje GNRH-t(Gonadotropint Kiválasztó Hormont) termelni. Bár eléggé meg van sértődve, mert hetekig ki lett hagyva a játékból mostmár és ez nem fair vele szemben. A hipotalamusz olyan mint a nők.

Egy nagyon csúnyát és feletébb idegesítőt fogok most mondani: Ha valaki nem csinál semmit, többet tesz a saját tesztoszteron szintjéért(vagy inkább a HPTA-jáért és Hipotalamuszáért), mintha szurkálná magát agyon HCG-vel mindenekelőtt.   :D (egy szteroid kúra után természetesen.)

De "hamarosan" (amikor lesz időm is) visszajövök és megnézem, mit garázdálkodtatok itt a topikomban üssze amig távol voltam.  :D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 07. - 11:17:04
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


efit,azt írod,h ha kúra után HCG-t injekciózunk akkor a testosteron termelés ugyan beindul de a hipotalamusz még mindig nem fog termelni gonadotropin kiválasztó hormont mert kívülről megkapja.Akkor ennek a termelése mikor és mitől indul be?

Hát ez az. Ez ebben a topikban az első 1 millió forintos kérdés!  :D

Attól biztos nem indul be a hipotalamusz, ha valaki gonadotropint injekcióz.(milyen szemét dolog ez, nem?)  ;D Azzal elvileg csak rosszabb lesz ez a képlet, sajnos. A hypotalamus utálja a HCG injekciókat.  8-)

Maszat, te kezded pedzegetni, miről van szó. 

Ha a Hipotalamusz nem érzi a tesztoszteron jelenlétét a vérben, akkor hamarosan rájön(vagyis az okosabb hypotalamusok rájönnek  :D ), hogy itt lenne az ideje GNRH-t(Gonadotropint Kiválasztó Hormont) termelni. Bár eléggé meg van sértődve, mert hetekig ki lett hagyva a játékból mostmár és ez nem fair vele szemben. A hipotalamusz olyan mint a nők.

Egy nagyon csúnyát és feletébb idegesítőt fogok most mondani: Ha valaki nem csinál semmit, többet tesz a saját tesztoszteron szintjéért(vagy inkább a HPTA-jáért és Hipotalamuszáért), mintha szurkálná magát agyon HCG-vel mindenekelőtt.   :D (egy szteroid kúra után természetesen.)

De "hamarosan" (amikor lesz időm is) visszajövök és megnézem, mit garázdálkodtatok itt a topikomban üssze amig távol voltam.  :D



Erre való a clostyl elvileg  ::)

2009. Április 07. - 11:46:17
Válasz #41
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 07. - 11:49:59
Válasz #42
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Viszont újabb komplikációkat is vihet a dologba.(ez egy ördögi kör  ;) )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 07. - 11:52:41
Válasz #43
Nem elérhető

God Vazzeg


Viszont újabb komplikációkat is vihet a dologba.(ez egy ördögi kör  ;) )

Várjuk az indoklást  8-}  --)  @-o

2009. Április 07. - 11:54:12
Válasz #44
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Bár ezen a területen is sok az információ és a hamis információ, az én tudomásom szerint a Nolva jobb LH és GnRH stimuláns, mint a Clomid. Söt a clomid egy kicsit csökkenti az ingerelhetőséget. (mármint a hipotalamuszét a termelésre)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"