2024. Május 14. - 12:12:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 204164 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 24. - 19:59:34
Megtekintve 204164 alkalommal
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Üdv!

Nem bízom a véletlenre! Van aki ez alapján készül...mint én is. Kishazánkban és európaszerte is lesz lehetőség a bizonyításra IFBB,NAC,WABBA,IFF,NABBA,IBFA szinten.
Mgam is most kezdem tervezgetni a lehetőségeket.

Itthon ugye jön május közepén végén a BSN Grand Prix, lesz Bodysport Kupa is,a Superbody idén nem tudom ki kezébe kerül.

Romániában a Herkules Kupa a 10 éves évfordulójához érkezik ( ...ebben Lakatos Misi bácsi lesz segítségünkre)...a WABBA eb állítólag Portugáliában lesz június végén,lesz Bolgár Világkupa szintén június végén,lesz NAC vb Athénban,IBFA vb Szlovéniában,IFF Mr Universe Németországban,NABBA International eb( ezt tavaly Spártában rendezték meg), NABBA Mr Universe.

A teljesség igénye nélkül egyenlőre ennyi...ha tudok valamit írok.  ;)

2007. December 27. - 15:53:09
Válasz #1
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Aki pedig esetleg szeretne a Musclemanian versenyezni az megteheti pl a Musclemania Europe versenyen Párizsban...májusban. Modell lányok figyelem!  :-<  Aki csinos lány vagy csinos fiú az résztvehet a Musclemania Grand Prix-n Romániában májusban szintén (Fitness, Ms. Bikini, Figure, & Sports Model (Men & Ladies)  ;D

Közben javítom van két bakim: Most a Herkules Kupa már 11 éves lesz.  ;D  Az "IFF" ugyan van de WFF-et akartam írni.

2007. December 27. - 18:07:56
Válasz #2
Nem elérhető

gurkha


Ha minden igaz akkor az IFBB. junior fitness Európa Bajnokság,pedig Budakalászon június-6,7,8!

2007. December 27. - 20:00:32
Válasz #3
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Január 04. - 13:49:59
Válasz #4
Nem elérhető

L


Megvan már egy ideje, hogy kik indulnak idén az Arnold Classicon:
Melvin Anthony Dexter Jackson Gustavo Badell Johnnie Jackson Adorthus Cherry Victor Martinez Toney Freeman Desmond Miller Kai Greene Ronny Rockel Deshaun Grimez Silvio Samuel Phil Heath Branch Warren David Henry

Illetve az Ironman pro-n:
Gustavo Badell, Deshaun Grimez, Toney Freeman, Gian Enrico Pica, Eddie Abbew, Paco Bautista, Troy Brown, David Henry, John Sherman, Khalid Almohsinawi, Rusty Jeffers, King Kamali, Vincent Liu, Omar Deckard, Rodney Davis, Armin Scholz, JoJo Ntiforo, Sergey Ogorodnikov, Denis Sergovskiy

Kíváncsi lennék a "topfive" tippekre! 8-)
   
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 04. - 14:21:52
Válasz #5
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bár ez inkább európai és magyar topicnak indult...de azé' nembánom legyen.Úgyis majd különveszem a versenyeket itt meg az általános infók lesznek.

Arnold Classic: Martinez,Dexter,Badell,Anthony,Henry
Ironman: Badell,Freeman,Henry,Bautista,Abbew

2008. Január 04. - 14:33:12
Válasz #6
Nem elérhető

Jordan


Tippnek indult, aztan rájottem hogy ez nálam inkább szimpátia jellegu rangsor.  ::) Na de azért itt van:

Arnold Classic:
-V. Martinez
-D. Jackson
-R. Rockel
-B. Warren
-P. Heath


Ironman:
-T. Freeman
-P. Bautista
-G. Badell
-D. Henry
-E. Abbev
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 04. - 14:37:41
Válasz #7
Nem elérhető

L


Sorry, hogy belerondítottam a témádba! :-){
A helyezésekkel kb egyetértek, annyi kivétellel, hogy Phil Heathet becsempészném az AC top 5be talán Dave Henry helyett, Francisco Bautistát pedig szívem szerint kiveném a top 5ből Armin Scholz javára. Branch Warren és Kai Green pedig x faktor szerintem. Kai Green kűrje biztos szenzációs lesz, de nem vagyok benne biztos, hogy az első ötbe kerül.

Elvileg lesz free webcast a bodybuilding.com-on mindkét versenyről... ?:-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 04. - 16:02:39
Válasz #8
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Akkor én is tippelek... ::)

Ironman


1. Badell
2. Freeman
3. Henry
4. Scholz
5. Kamali


Arnold


1. Heath
2. D. Jackson
3. Martinez
4. Greene
5. Anthony
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 04. - 16:06:14
Válasz #9
Nem elérhető

L


Steve ha megkérlek megindokolnád az AC tippjeidet nagyon röviden?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 04. - 16:09:10
Válasz #10
Nem elérhető

BrianB


Én is, én is! ::)

Ironman

1. Freeman
2. Badell
3. Henry
4. Scholz
5. Sergovsky

Arnold Classic

1. Martinez
2. Heath
3. Greene
4. Dexter
5. Freeman

2008. Január 04. - 16:46:19
Válasz #11
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve ha megkérlek megindokolnád az AC tippjeidet nagyon röviden?
Nos, sztem az az 5 srác képviseli a tömeg, az arányok és a kidolgozottság legjobb kombinációit.

Ha Heath megfelelően száraz lesz akkor jobb mint Dexter.

Martinez igazi nagyfiú, de sztem nincs még összeérve a fizikuma, valamint szerintem már tavaly is Dexternek kellett volna nyernie...nem neki.

Greene ha magával hozza az extrém szárazságát és javít az arányain akkor sztem jobb lesz mint Anthony...aki talán kissé kilóg a sorból kidolgozottság tekintetében, de sztem a gyönyörő arányai, a páros bicepsz hátulról póza és a legendás pózolása a top5-be fogja juttatni.


De most megjegyzem, hogy nem ez lesz a sorrend...de ennek kellene lennie (ha az említett urak megfelelően bekészülnek)... :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 04. - 16:58:59
Válasz #12
Nem elérhető

L


Steve ha megkérlek megindokolnád az AC tippjeidet nagyon röviden?


De most megjegyzem, hogy nem ez lesz a sorrend...de ennek kellene lennie (ha az említett urak megfelelően bekészülnek)... :-}
Ezt úgyérted, hogy Martinezt az, hogy tavaly az AC-on és az O-n is megverte Dextert, eleve győzelemre, vagy Dexter előtti helyezésre predesztinálja?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 04. - 17:02:25
Válasz #13
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve ha megkérlek megindokolnád az AC tippjeidet nagyon röviden?


De most megjegyzem, hogy nem ez lesz a sorrend...de ennek kellene lennie (ha az említett urak megfelelően bekészülnek)... :-}
Ezt úgyérted, hogy Martinezt az, hogy tavaly az AC-on és az O-n is megverte Dextert, eleve győzelemre, vagy Dexter előtti helyezésre predesztinálja?
Igen, részben így értem.

De mellesleg számomra a 2007-es Mr. Olympia is Dexter Jackson... ::) :-!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 04. - 17:04:21
Válasz #14
Nem elérhető

endre66


Steve: Mellesleg számodra a 2012-es Olympia kicsoda?  8)

 @-o