2024. Május 14. - 21:53:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Magyar Kupa 2008  (Megtekintve 19631 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 14. - 15:32:09
Válasz #30
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
jó ötlet! megadnád a számukat?

Igen, meg tudom adni a számukat.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 14. - 15:37:12
Válasz #31

Klink Zoltán

Vendég

2008. Február 14. - 15:40:29
Válasz #32
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
pls

Előbb a Berkes Istvánét adnám meg...ha megfelel.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 14. - 15:49:15
Válasz #33
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az egyik nagy baj, hogy a médiát felejtik el meghívni a versenyekre. 8-)

2008. Február 14. - 16:04:02
Válasz #34

Klink Zoltán

Vendég
megköszönném a számot. a média: Sportklub,Sport2,RTL,és az összes újság ami létezik. A sajtótájékoztató ami a Pólus Palace-ban lesz minden kiderül.

2008. Február 14. - 16:08:21
Válasz #35
Nem elérhető

Raymond


RTL???????...mármint az RTL KLUB?????.... :---- :---- :---- :----

2008. Február 14. - 16:08:44
Válasz #36
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
megköszönném a számot. a média: Sportklub,Sport2,RTL,és az összes újság ami létezik. A sajtótájékoztató ami a Pólus Palace-ban lesz minden kiderül.

Érdekes mi nem kaptunk meghívót, Sport1, Sport2 

2008. Február 14. - 16:22:57
Válasz #37
Nem elérhető

Izompisti


Üdv Zoli. Én nem szoltalak le vagy legalább is nem tom róla:S Tisztelem az idősebbeket főleg azokat akik teszeken ezé a sporté inább Életformáé valamit Itt Magyarorszégon. Mert valljuk be a ország nagy része lemondja a testépítést :'( sajna. Ami a lényeg én nem mondtam le senkit és nem is fogok. ;)
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 14. - 16:27:54
Válasz #38

Klink Zoltán

Vendég
A Skripetzky Böbétől meg fogjátok kapni

2008. Február 14. - 16:29:14
Válasz #39
Nem elérhető

Ren


Üdv Zoli. Én nem szoltalak le vagy legalább is nem tom róla:S Tisztelem az idősebbeket főleg azokat akik teszeken ezé a sporté inább Életformáé valamit Itt Magyarorszégon. Mert valljuk be a ország nagy része lemondja a testépítést :'( sajna. Ami a lényeg én nem mondtam le senkit és nem is fogok. ;)
????...

2008. Február 14. - 16:31:36
Válasz #40
Nem elérhető

Jordan


Itt valakinek nagyon megszaladtak a minuszai!!!  ;D
Mindössze 5 beírás után már 6-tal is büszkékedhetsz!
Végük is ez is egy kissebb rekord!
Már nem írtál be hiába!  :-)!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 14. - 16:32:55
Válasz #41
Nem elérhető

Izompisti


Uhh de cink most jövök rá hogy másik Pisti is van itt :S ????... ????... ????... ˝=/ ˝=/ Basszus... ????...
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 14. - 16:33:51
Válasz #42
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A Skripetzky Böbétől meg fogjátok kapni

1000 Euro fejében elmegyünk forgatni! ;D

2008. Február 14. - 16:55:50
Válasz #43
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok Mindenkinek!
Mivel elég sok emberrel beszéltem az elmúlt hetekben,pro és kontra,azt kell, hogy mondjam, annyira de anyira magyarok vagyunk vagytok,hogy csak na. A versenyről egy pár szösszenet. A "drog" szó nem véletlenül került bele,tudjátok manapság annyi multimilliomos rohangál az utcákon feltartott táblákkal"bodyversenyt akarok szponzorálni" felirattal, hogy alig tudnátok kikerülni őket.A műv. minisztérium 2008-at a "reneszánsz Évének" nevezte el. Ebbe beletartozik a bibliától kezdve a sportig minden. A rendezvényeket igy- vagy úgy pályázati úton támogatják. Lehet gondolkodni. A másik Pistinek szólna:tudod, hajlott korodra tekintettel elfogadom,hogy leszólsz valamit, a billentyű mindent kibír.Én nem kritizállak, mert nem ismerlek személyesen és nem beszéltem még veled. Majd ha te is időt,energiát nem sajnálva azon fáradozol, hogy ebben a keszekusza országban valamit megpróbáljál jobbá tenni,vagy legalább kísérletet tegyél rá, nos akkor majd elfogadom a véleményedet és megpróbállak esetleg meggyőzni az ellenkezőjéről. Amíg viszont ez nem történik meg, mivel téged is sokan olvasnak, próbálj meg mást is elfogadni, amíg nem ismered.
A 100 tagú cigányzenekarról és az asszonykórusról:)
Őket ma másképp nevezik, az egyik neve HOOLIGANS, a másiké meg GANXTA ZOLI ÉS A KARTELL.
De! Mindenképpen várom az ötleteiteket arról, hogyha TI szerveznétek versenyt mit csinálnátok másképp.
Klink Zoltán
Sziamia Zoga professzor!

Nézd, én más szemszögből nézem a dolgot. Se amatőr nem vagyok, se versenyszervező, se tanár értelmetlen iskolákban...én csupán csak egy versenyző vagyok aki olyat akar majd elérni ebben a sportágban amit még senki nem ért el ebből a keszekusza országból. Ez kissé nagyobb falat mint, hogy lesz-e tavaszi drogmentes verseny a Moulin Rouge-ban...

Én a sportolók továbblépési lehetőségeit hiányolom...amiről pont az a szövetség tehet akikkel Te is jópofizol...és ami a legrosszabb pont nektek nincsen halvány fogalmatok sem a bodybuilding-ről... Csupán ennyi a negatív véleményem, ettől még tarthatsz aerobic-ot a termedben, oktathatsz dekázást a füvön, sőt lehetsz kurvajó versenyszervező is! De amikor a versenyzésről beszélsz (tudjuk Te is versenyeztél...és habár a formád alapján maximálisan elhinnénk az akkori naturálságodat.. !+"% ;D)...azért mégsem ma jöttünk le a falvédőről... Te azt a gyenge athletic szerű fazont csak koksszal tudtad elérni...de Ti a szövetségben elvárnátok a mai top magyar versenyzőktől, hogy naturálon versenyezzenek a világversenyeken...normális magyar bajnokság sincsen már...a Johnny által korábban említett junior magyar bajnokság, vidék bajnokság rég nincsen már...ezt mind az ilyen hozzád hasonló okoskodó álszakértők baszták el...úgyhogy ilyenkor hiába jössz az ATP-s hidrogén ionos kiafenekérdezetttőledilyet-dumáddal.

A lényeg, hogy ma egy magyar top testépítő nem tud utat találni az IFBB profivá váláshoz, de még amatőr IFBB világversenyekre sem tud eséllyel kijutni. Én ezt tartom a legnagyobb problémának. De amennyiben a Te profilod más irányú és valójában Te is csak egy lépcsőfoknak tekinted a jelenlegi munkádat afelé, hogy később ilyen fontos dolgokban is előre lépjünk...akkor végülis egy dologról beszélünk csak más hullámhosszon vagyunk.

Az meg hogy Te ilyen poszton vagy nem meglepő, nálad sokkal magasabb posztokon is vannak sokkal hülyébb emberek.

De túl tág ez a témakör ahhoz, hogy én itt edzés előtt ezzel húzzam az időt, meg már rég nem a versenyedről írok én sem, úgyhogy be is fejezem.

A munkádhoz sok sikert kívánok, mert valakinek ezt is meg kell csinálni...mert pl. a Men's Fitness magazin is valószínűleg sokkal népszerűbb mint a FLEX magazin ...vagy pl. a Muscletech legkelendőbb terméke is a "régi" (főleg) nőknek való Hydroxycut...a magas szintű testépítés nem kifizetődő üzlet...

És azzal együtt is, hogy ilyeneket írok még így is én vagyok a "jófiú" mert habár a szövetség hátráltatja az én és még sok más komoly sportoló munkáját...én nem hátráltatom a szövetség "működését"...sőt ha eredményeim vannak (lesznek) ők verik (majd) a mellüket. De én cserébe garantálom, hogy senkinek nem fogok magyar zászlót lengetni.



A Hooligans-tól meg a 'Szabadon' című számot kérném és küldöm mindenkinek aki szereti... ;D

"Szabadon élek, szabadon érzek,
A szívemnek nincs akadály,
Csak hagyom, hogy égjen
És vigyen a vérem, mert szabadon semmi se fáj."


 @:-) @:-) @:-)


 :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 14. - 16:56:25
Válasz #44
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A Skripetzky Böbétől meg fogjátok kapni

1000 Euro fejében elmegyünk forgatni! ;D
2000 az az Euro...  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."