2024. Május 14. - 23:07:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009-es tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 258267 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 05. - 12:30:08
Megtekintve 258267 alkalommal
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Úgygondolom a 2008-as őszi évet lezártnak tekinthetjük,tehát minden új infót ami a jövő évhez kapcsolódik már ide fogjuk intézni.  ****:))))))

Remélem, sőt tudom hogy sikeres lesz a tavasz is sokaknak. Ámen!

2008. December 05. - 13:23:16
Válasz #1
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
S hamár felmerült a WABBA vb lehetősége Budapesten melyet Pintér Ferenc próbál ideszervezni kishazánkba,addig had mondjam el a tavaszi szezonra készülőknek hogy NABBA VB lesz nem is olyan messze innen június 12-14.-én a szlovákiai Kassán. Gondolom ebben az esetben Mester Árpádnál kell jelentkezni.

De azé vigyázat mer' Szlovákiáról beszélünk.  ;) ;D

2008. December 05. - 13:46:35
Válasz #2

Zsuzsi

Vendég
Nálatok mik a tervek tavaszra,van már konkrét? (Jó tudni a műsor szempontjából is!)

2008. December 05. - 13:54:25
Válasz #3
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Majdnem konkrét van. Márciusban nagyok leszünk,májusban szépek,júniusban tökéletesek.

Még titok.  ;D Olyanok leszünk mint a robbanócukorkák. Az elején csak finom,aztán a végén nagyot durran.  /7% ;D

Ui: A műsor szempontjából nagyon viccesre készülj.  ;D Az eddigi legkomolytalanabb de legvérszomjasabb műsort láthatja majd a nagyérdemű.
A címe pl:

...Amaz és Amazon vagy Blondie és Bolondie vagy Ballada a Sztereótípiákról vagy Amikor sztereóban jön a ballasztanyag avagy olyat edzünk hogy beszarsz ( a röhögéstől) .... ;D !+"%

2008. December 05. - 16:26:10
Válasz #4
Nem elérhető

rr


nem semmi :D

junior & masters eb romániában lesz június 20-án az eddigi infók szerint

2008. December 07. - 18:38:49
Válasz #5
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
nem semmi :D

junior & masters eb romániában lesz június 20-án az eddigi infók szerint

Köszi!  ;)

Lassan majd a pletykaszintű indulókat beírjuk ide.  ;D
Aki tud valamit,valakiről akár csak pletykaszinten is,de komoly forrásból,legyen az fiú,lány,vagy fiúlány.  ****:)))))) ;D

Erdős Ádám ugye egy IFBB Eb-t célzott meg. Szakács Sanyi (Sanyi cáfold a pletykát ha nemigaz?Had pörögjön a topic!  ;D ) Tóth Dani (talán egy Arnold Amateur kedvéért bekészülne...amin egyébként is kint lesz.  ;) ****:))))))
Balla Yvette,Eszteró Zsóti....és még ki tudja kik voksolnak a tavaszi szezon mellett.

2008. December 07. - 18:42:34
Válasz #6

nyunyuka2

Vendég
Jelzem, én is szeretnék menni... ;D
lehet???

2008. December 07. - 18:43:35
Válasz #7
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jelzem, én is szeretnék menni... ;D
lehet???

Ez természetes hisz megbeszéltük!  ****:))))))

2008. December 07. - 18:45:05
Válasz #8

nyunyuka2

Vendég
Jelzem, én is szeretnék menni... ;D
lehet???

Ez természetes hisz megbeszéltük!  ****:))))))
OK!!  :-):-):: jajjjj, de jóóóóóóóó

2008. December 08. - 09:31:23
Válasz #9
Nem elérhető

Junior


Én is valmi olyasmit fontolgatok hogy megszeretném zavarni az 2009-es IFBB Junior VB Bodybuilding 75 kg fölötti dobogós helyezések valamelyikét!  =/+'
Tudom kicsit illreális álomnak tűnik, de a hétvégén tervezem meg az edzőmmel a jövő évi felkészülésemet és akkor már többet tudok mondani a terveinkről!
De tuti hogy vadállatnak kell lenni mert az egyiptomi kolléga elég jó formát hozott............ :-/- :-/- :-/- :-/-- :-/- :-/- :-/- 8-)
Egy új Simon Tamás készül a 2009 es szezonra!  >:D

1.kép Ebből a fazonból.... :-\
2.kép Minimum ezt kell összehozni... 8-) :-/-

2008. December 08. - 12:31:50
Válasz #10
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hát hajrá Tomi! Van egy olyan érzésem hogy nem a levegőbe beszélsz.  ;) :-)!

2008. December 08. - 13:46:12
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Hajrá Junior, most már nem állhatsz meg, ennyi ember figyel, bassz oda neki!  @:-)  ****:))))))

2008. December 08. - 14:45:06
Válasz #12
Nem elérhető

Junior


Köszi Srácok! 3 éven keresztül a klasszikus body kategóriát tapostam! Hatalmas élmény volt, de valahol mindig is az igazi bodybuildingre készültem a klasszikus fazon az csak az utam egy állomása volt! Mivel 2009-ben indulhatok utoljára junior versenyen ezért a legnagyobb junior kategórián való részvétellel szeretném lezárni a junior korszakom, ami már egyben előkészítés a felnőtt kategóriák szintjének eléréséhez  a színpadon!  :-/--   Tehát mondhatom ,hogy megkezdődött a 12 hónapos felkészülésem visszaszámlálása!  8-)
Számomra nagyon motiváló hogy a 75 kg fölötti kategória így felerősödött és én is mindent megfogok tenni hogy dobogós lehessek! =/+' =/+'

2008. December 08. - 18:41:13
Válasz #13

nyunyuka2

Vendég
Köszi Srácok! 3 éven keresztül a klasszikus body kategóriát tapostam! Hatalmas élmény volt, de valahol mindig is az igazi bodybuildingre készültem a klasszikus fazon az csak az utam egy állomása volt! Mivel 2009-ben indulhatok utoljára junior versenyen ezért a legnagyobb junior kategórián való részvétellel szeretném lezárni a junior korszakom, ami már egyben előkészítés a felnőtt kategóriák szintjének eléréséhez  a színpadon!  :-/--   Tehát mondhatom ,hogy megkezdődött a 12 hónapos felkészülésem visszaszámlálása!  8-)
Számomra nagyon motiváló hogy a 75 kg fölötti kategória így felerősödött és én is mindent megfogok tenni hogy dobogós lehessek! =/+' =/+'
Hajrá Junior!! Mindent bele!!  =/+' =/+'

2008. December 08. - 21:26:51
Válasz #14
Nem elérhető

Szakács Sándor


nem semmi :D

junior & masters eb romániában lesz június 20-án az eddigi infók szerint

Köszi!  ;)

Lassan majd a pletykaszintű indulókat beírjuk ide.  ;D
Aki tud valamit,valakiről akár csak pletykaszinten is,de komoly forrásból,legyen az fiú,lány,vagy fiúlány.  ****:)))))) ;D

Erdős Ádám ugye egy IFBB Eb-t célzott meg. Szakács Sanyi (Sanyi cáfold a pletykát ha nemigaz?Had pörögjön a topic!  ;D ) Tóth Dani (talán egy Arnold Amateur kedvéért bekészülne...amin egyébként is kint lesz.  ;) ****:))))))
Balla Yvette,Eszteró Zsóti....és még ki tudja kik voksolnak a tavaszi szezon mellett.

Sziasztok! Ha,a dokik összerakják a vállamat,szeretnék elindulni. @:-)