2024. Május 13. - 22:46:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Melyik versenyző ér majd el jobb helyezést?

Erdős Ádám
Esztero Zsolt

Szerző Téma: Ausztria Kupa 2009  (Megtekintve 40951 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 15. - 19:08:01
Válasz #30

nyunyuka2

Vendég
Enikő Horváh Bodyfitness!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem elfelejteni, mert kellemetlen meglepi lesz az ellenfeleknek!!!

Az Enikők már csak ilyen kellemes meglepetést tudnak szerezni.  ;) ****:))))))

 ;)   ****)   :)

2009. Április 19. - 18:03:45
Válasz #31
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Laci! A Berkes Team lányairól valami jó hír?

De ugyanezt kérdezhetném a Tozó-Gabcsi Team-től is.  ;)

2009. Április 28. - 21:11:36
Válasz #32
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...még másfél hét!

Dia mizujs? Hallottam a kezed eltört? Infók?

2009. Április 29. - 08:31:37
Válasz #33
Nem elérhető

Gabcsika


Laci! A Berkes Team lányairól valami jó hír?

De ugyanezt kérdezhetném a Tozó-Gabcsi Team-től is.  ;)

Mi készülünk gőzerővel. Mit is mondjak. Erdős Ádám olyan  száraz, hogy már elporlad. Román Tibinek van vissza 2-3 kiló, Oláh Noncsi gyönyörű, és én?????
HMMMMMM.... :-):-):: :-):-):: :-):-)::
Magabiztosságom a legnagyobb vakmerőség.

2009. Április 29. - 10:20:25
Válasz #34
Nem elérhető

Kesztyűs Diána


Igen a hír igaz! Gipszben nyomom az edzést, Eszti nagyon türelmesen és gyilkos módon fogytatta tovább az edzésemet!:) Duplán megfizetek ezért a törésért;) de jövőhéten már megszabadítanak a gipsztől. hogy kapcsolódjak az Ausztria Kupához a csapat másik fele, Enikő már most szenzációs formában van és még van 11 napja hátra....

2009. Április 29. - 12:11:25
Válasz #35
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hmm akkor mit is kívánhatnék mindenkinek?

Dia neked még több kitartást...Izomboynak hogy brutál formát tudjon a színpadra vinni,Tibinek hogy ha nem is 100%osan de akközeli formában tudjon kiállni, a lányoknak meg hogy győzzön a legszebb.  ;)

Gabó...én meg majd téged jellemezlek: ....te szép vagy mindenhogy!  :D ;)

Nagyon fontos lenne hogy ebben a brutál széthúzós világban egyként tudjunk majd örülni a másik sikerének,sportszerűen tudjuk fogadni az eredményeket akárhogy is alakul,hisz egy csapat vagyunk kinn. Nem riválisok,mégha ez néha úgy is tünik. Bizony sokszor az ember természetesen a saját versenyzőjének szorít jobban,és ez így természetes...de én sikerként tudom megélni azt is ha nem az "én emberem" lesz jobb. Hisz győztes csak egy születhet...hogy ki lesz ott,akkor abban a pillanatban azt mindannyian tudjuk hogy nagyon sok minden függvénye. Hisz lehet hogy aki nyer,az legközelebb veszít...és fordítva is igaz.

Kellenek a példaképek....és szerencsére van elég sok olyan akik a szememben eredményektől függetlenül is azok maradnak.  ****:)))))) ;) :-){

2009. Április 29. - 13:17:39
Válasz #36
Nem elérhető

Gabcsika


Hmm akkor mit is kívánhatnék mindenkinek?

Dia neked még több kitartást...Izomboynak hogy brutál formát tudjon a színpadra vinni,Tibinek hogy ha nem is 100%osan de akközeli formában tudjon kiállni, a lányoknak meg hogy győzzön a legszebb.  ;)

Gabó...én meg majd téged jellemezlek: ....te szép vagy mindenhogy!  :D ;)

Nagyon fontos lenne hogy ebben a brutál széthúzós világban egyként tudjunk majd örülni a másik sikerének,sportszerűen tudjuk fogadni az eredményeket akárhogy is alakul,hisz egy csapat vagyunk kinn. Nem riválisok,mégha ez néha úgy is tünik. Bizony sokszor az ember természetesen a saját versenyzőjének szorít jobban,és ez így természetes...de én sikerként tudom megélni azt is ha nem az "én emberem" lesz jobb. Hisz győztes csak egy születhet...hogy ki lesz ott,akkor abban a pillanatban azt mindannyian tudjuk hogy nagyon sok minden függvénye. Hisz lehet hogy aki nyer,az legközelebb veszít...és fordítva is igaz.

Kellenek a példaképek....és szerencsére van elég sok olyan akik a szememben eredményektől függetlenül is azok maradnak.  ****:)))))) ;) :-){



Egyet értek. Én most a FIbón tapasztaltam meg, hogy mennyire örülök a konkurenciának is, hiszen ott egy ország voltunk, és vagyunk is!
Magabiztosságom a legnagyobb vakmerőség.

2009. Április 29. - 13:45:46
Válasz #37
Nem elérhető

izomboy



" Erdős Ádám olyan  száraz, hogy már elporlad."

Azért nem kel túlozni...

Nem nagy durranás...

2009. Április 29. - 13:48:45
Válasz #38
Nem elérhető

fastor



" Erdős Ádám olyan  száraz, hogy már elporlad."

Azért nem kel túlozni...

Nem nagy durranás...
ne légy kishitű, te leszel a  (:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 29. - 15:30:07
Válasz #39
Nem elérhető

Béla



" Erdős Ádám olyan  száraz, hogy már elporlad."

Azért nem kel túlozni...

Nem nagy durranás...


Már ilyesztő :-! :-! :-!

2009. Április 29. - 20:03:33
Válasz #40
Nem elérhető

izomboy


Ne higyjetek Bánkuti Bélának ****) :P

2009. Április 29. - 20:04:46
Válasz #41
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ne higyjetek Bánkuti Bélának ****) :P

Milyen helyezést vársz?

2009. Április 29. - 20:06:26
Válasz #42
Nem elérhető

izomboy



" Erdős Ádám olyan  száraz, hogy már elporlad."

Azért nem kel túlozni...

Nem nagy durranás...
ne légy kishitű, te leszel a  (:-)
Hiteles vagy Taki, 2 hónapja nem is láttál ***))))

2009. Április 29. - 20:09:20
Válasz #43
Nem elérhető

izomboy


Ne higyjetek Bánkuti Bélának ****) :P

Milyen helyezést vársz?
Zsolti verhetetlen, Tóth Józsi már 1x megvert.
Semmilyen elvárásom nincsen egyébként, mosolyogni fogok  utolsóként is.

Figyelembe veszem  azt is hogy nem hazai pálya, bár itthon is erős szembeszél lessz.

2009. Április 29. - 21:10:06
Válasz #44
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ne higyjetek Bánkuti Bélának ****) :P

Milyen helyezést vársz?
Zsolti verhetetlen, Tóth Józsi már 1x megvert.
Semmilyen elvárásom nincsen egyébként, mosolyogni fogok  utolsóként is.

Figyelembe veszem  azt is hogy nem hazai pálya, bár itthon is erős szembeszél lessz.

...ez azért nem úgy megy. Nem szabadkozok...de tudod hogy többtényezős dolog. Viszont a hozzállás máris csillagos ötöst érdemel.  8-) :-)!