2024. Május 09. - 08:20:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: danabol+stanazol+clenbutero  (Megtekintve 16581 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Február 27. - 15:55:07
Megtekintve 16581 alkalommal
Nem elérhető

zeus


Érdemes e ezt a három szert együtt használni?Egy ismerősöm szerint jó eredményeket hozz!!!Tudom hogy az injekció sokkal jobb de külföldön vagyok és ehhez juttok hozzá!!! Bár azon is gondolkoztam  hogy postán küldettek  ki cuccot de nem tudom mennyire figyelik a csomagokat érdemes e ki küldetni ha erről esetleg tud valaki valamit előre is köszönöm a válaszokat!!!

2011. Március 01. - 19:40:39
Válasz #1
Nem elérhető

lucy01


Érdemes e ezt a három szert együtt használni?Egy ismerősöm szerint jó eredményeket hozz!!!Tudom hogy az injekció sokkal jobb de külföldön vagyok és ehhez juttok hozzá!!! Bár azon is gondolkoztam  hogy postán küldettek  ki cuccot de nem tudom mennyire figyelik a csomagokat érdemes e ki küldetni ha erről esetleg tud valaki valamit előre is köszönöm a válaszokat!!!
Nem nézik a csomagok tartalmát!!!külgy a GLs-el!!én ott dolgoztam nem lényeg mi van a dobozban!el sem hinnétek miket fel nem adnak az emberek :))
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Március 01. - 20:40:57
Válasz #2
Nem elérhető

Frank89


bar nem a temahoz vag,de mass fx-t es pct-t szeretnek borondbe vinni,mennyi az esely,hogy felrenezik es kinyitatjak velem a csomagot a repteren?  ????...

2011. Március 01. - 21:03:49
Válasz #3
Nem elérhető

Jordan


bar nem a temahoz vag,de mass fx-t es pct-t szeretnek borondbe vinni,mennyi az esely,hogy felrenezik es kinyitatjak velem a csomagot a repteren?  ????...

Attol fugg, mennyire bizalomgerjeszto a keped. Nekem mindig kinyitjak. Es nem is vettek el tolem semmit, ki kell magyarazni :DDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Március 01. - 21:08:36
Válasz #4
Nem elérhető

Frank89


bar nem a temahoz vag,de mass fx-t es pct-t szeretnek borondbe vinni,mennyi az esely,hogy felrenezik es kinyitatjak velem a csomagot a repteren?  ????...

Attol fugg, mennyire bizalomgerjeszto a keped. Nekem mindig kinyitjak. Es nem is vettek el tolem semmit, ki kell magyarazni :DDD

Annyira nem veszes  ;D Gondoltam oda teszem melle a szamlat,meg a borond szelere es akkor csak nem neznek olyan hulyenek,hogy a szelere rakom ahol kiszagolja a kutya vagy nem tudom.  d:)

2011. Március 01. - 22:53:00
Válasz #5
Nem elérhető

brutusz


az elmúlt nyáron az usa-ban voltam. kifele vittem kis zacskózott glutamint kb 30 zacskó, közel 1 kg fehérje, vitaminok, pct, t-bomb, clostril, és egy hcg, mellette a fecsi, tű. ez utóbbi neszeszerben a pipere cikkek között. csk kint vettem észre, hogy egy bulizós 7vége utánról maradt benne egy eki is :-)
visszafele hoztam 2 doboz plasma jetet és 5 doboz novedex xt-t. mindezt minden gond nélkül, ki se nyittatak semmit, pedig a tenderen túli járatokra szigorubb a vizsgálat.
egyébként mindig viszek ilyesmiket, eddig még nem volt gond.

2011. Március 01. - 23:07:31
Válasz #6
Nem elérhető

kemi


az elmúlt nyáron az usa-ban voltam. kifele vittem kis zacskózott glutamint kb 30 zacskó, közel 1 kg fehérje, vitaminok, pct, t-bomb, clostril, és egy hcg, mellette a fecsi, tű. ez utóbbi neszeszerben a pipere cikkek között. csk kint vettem észre, hogy egy bulizós 7vége utánról maradt benne egy eki is :-)
visszafele hoztam 2 doboz plasma jetet és 5 doboz novedex xt-t. mindezt minden gond nélkül, ki se nyittatak semmit, pedig a tenderen túli járatokra szigorubb a vizsgálat.
egyébként mindig viszek ilyesmiket, eddig még nem volt gond.

ugye tudod h ezért leültetnek ott? :O

2011. Március 02. - 00:26:38
Válasz #7
Nem elérhető

brutusz


ebből csak az eki a gázos.

2011. Március 02. - 02:59:57
Válasz #8
Nem elérhető

Tudi


Te is fiam Brutusz! Łł=

2011. Március 02. - 08:45:13
Válasz #9
Nem elérhető

brutusz



2011. Március 02. - 13:33:27
Válasz #10
Nem elérhető

kemi


ebből csak az eki a gázos.

legtöbb államban kox=drog

2011. Március 02. - 14:18:06
Válasz #11
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na végre egy új és izgalmas topic :).
Szerintem meg kellene még egy olyat is nyitni, hogy Testosteron+Stanozolol+Arimidex+Proscar+Norditropin >:D >:D ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 02. - 14:22:42
Válasz #12
Nem elérhető

pmiller06


Na végre egy új és izgalmas topic :).
Szerintem meg kellene még egy olyat is nyitni, hogy Testosteron+Stanozolol+Arimidex+Proscar+Norditropin >:D >:D ;D ;D.

+ eki  :D :D :D :D


2011. Március 02. - 14:32:18
Válasz #13
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na végre egy új és izgalmas topic :).
Szerintem meg kellene még egy olyat is nyitni, hogy Testosteron+Stanozolol+Arimidex+Proscar+Norditropin >:D >:D ;D ;D.

+ eki  :D :D :D :D
!+"% basszus azt lefelejtettem ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 06. - 23:53:26
Válasz #14
Nem elérhető

miki_nrg


az elmúlt nyáron az usa-ban voltam. kifele vittem kis zacskózott glutamint kb 30 zacskó, közel 1 kg fehérje, vitaminok, pct, t-bomb, clostril, és egy hcg, mellette a fecsi, tű. ez utóbbi neszeszerben a pipere cikkek között. csk kint vettem észre, hogy egy bulizós 7vége utánról maradt benne egy eki is :-)
visszafele hoztam 2 doboz plasma jetet és 5 doboz novedex xt-t. mindezt minden gond nélkül, ki se nyittatak semmit, pedig a tenderen túli járatokra szigorubb a vizsgálat.
egyébként mindig viszek ilyesmiket, eddig még nem volt gond.

És mi a csának vitted ki amerikába mikor ott feleannyi mint itthon?  ;D