2024. Április 27. - 14:04:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szálkásítás  (Megtekintve 18657 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Március 18. - 09:18:56
Megtekintve 18657 alkalommal
Nem elérhető

Baluka


Sziasztok !

A szálkásításomhoz szeretném a segítségeteket kérni. Rólam : 22 éves vagyok, 182 cm magas, 108 kg, 5 éve edzem.
A szálkásításhoz a következő anyagokat szeretném használni : Testosteron propionat, Stanazolol, Spiropent, kúra végén HCG, Tamoxifen.
A Testo-bol minden másnap adnék 100mg-ot, a Stana az tablettás abból napi 40 mg. A spiropentből napi 5-ig mennék fel és 3 hétig használnám folyamatosan utána 1 hétig napi 3 szem Daedalon ( úgy tudom visszaállítja a Béta receptorokat ) , és újabb 3 hét spiropent.

A válaszotokat előre is köszönöm !

2011. Március 18. - 13:54:05
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem kellett volna neki topikot nyitni, de amit leírtál rendben lesz  ;-oo-; Nyithatnál topikot viszont, leírni az edzéseidet, kajádat szb, hogy minél többet tudj kihozni a diétából :) sok sikert  ;-oo-;

2011. Március 18. - 14:56:59
Válasz #2
Nem elérhető

Tóth Attila


Nekem is hasonlóak a paramétereim és ilyesmi kúrára gondoltam csak propi helyett sustával...
nyiss naplót!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Március 29. - 14:30:47
Válasz #3
Nem elérhető

Baluka


Nem kellett volna neki topikot nyitni, de amit leírtál rendben lesz  ;-oo-; Nyithatnál topikot viszont, leírni az edzéseidet, kajádat szb, hogy minél többet tudj kihozni a diétából :) sok sikert  ;-oo-;

A diétám így néz ki:

Reggeli: 50g zabpehely,10 tojás fehérje főzve,1 adag Myofusion
2. Étkezés: 200g csirkemell, 50g főtt rizs
3.-4. Étkezés: 200 g csirkemell, 150g párolt zöldség
5. Étkezés: 150g zsírszegény túró, 1 adag Myofusion

Az edzéstervem:

Hétfő: Láb
- Guggolás (3 melegítő és 3 munkasorozat 10-12 ismétléssel)
- Lábtolás ( 2 melegítő és 3 munkasorozat 12-16 ismétléssel)
- Combfeszítő gép ( 2 melegítő és 3 munkasorozat 12-16 ismétléssel)
- Merev lábú felhúzás ( u.a. 10-12 ismétléssel)
- Combhajlító gép (u.a. 12-16 ismétléssel)
- Vádli állva súllyal ( melegítés nélkül 5 munkasorozat 20 ismétléssel)

Kedd: Hát
- Húzódzkodás (4 munkasorozat 10-12 ismétlés)
- Mellhez húzás ( 2 melegítő 3 munkasorozat 8-10 ismétlés)
- Döntött törzsű evezés (3 melegítő 4 munkasorozat 8-10 ismétlés)
- Felhúzás ( itt mindig max.-ot húzok )

Szerda: Mell
45 fokos padon nyomás ( 2 melegítő 3 munkasorozat 10-12 ismétléssel)
30 fokos padon nyomás egykezesekkel (u.a. 12-16 ismétléssel)
Negatív padon nyomás (u.a. 10-12 ismétléssel)
Tárogatás 30 fokos padon (u.a 12-16 ismétléssel)
Tolódzkodás ( 3 munkasorozat 20 ismétléssel)

Csütörtök: Váll
Mellről nyomás erőkeretben (3 melegítő 3 munkasorozat 8-10 ismétlés)
Előre emelés kétkezes rúddal ( 2 melegítő 4 munkasorozat 10-12 ismétlés)
Oldalra emelés döntött törzsű oldalemelés szuperszettben (2 melegítő 4 munkasorozat 20-24 ismétlés)
Állig húzás (2 melegítő 3 munkasorozat 10-12 ismétlés)

Péntek: Kar
Állva bicepsz egyenes rúddal ( 2 melegítő 3 munkasorozat 10-12 ismétlés)
Scott pad egykezesekkel ( u.a.)
Kalapács bicepsz ülve (u.a.)
Szűknyomás ( 3 melegítő 3 munkasorozat 10-12 ismétléssel)
Tricepsz nyújtás egykezesekkel ( 2 melegítő 3 munkasorozat 12-16 ismétléssel)
Csigás letolás és Köteles széthúzás szuperszettbe ( 2 melegítő 4 munkasorozat 20-24 ismétléssel)

Szombat-Vasárnap: pihenő

Lehet soknak tűnik az edzés de kb. napi 1 max 1,5 órát edzem
Hát nagyjából ennyit az étrendemről és az edzéstervemről.

2011. Április 02. - 14:14:23
Válasz #4
Nem elérhető

Baluka


Nekem is hasonlóak a paramétereim és ilyesmi kúrára gondoltam csak propi helyett sustával...
nyiss naplót!


Szia!

Szerintem Sustával is ütős lenne, régebben használtam, másnap már érezni és viszonylag minőségi tömeget épít. Diéta mellé jó választás lehet mondjuk heti 2 ampullával.

2011. Április 07. - 09:05:19
Válasz #5
Nem elérhető

pufibá


Sziasztok

Nektek mi a véleményetek vagy találkozott már vagy használta e már valamelyikőtök ezt a stanazololt ami az alábbi link alatt vann:
http://www.sterydy.biz/sterydy/Stanozolol_Greater.html

Válaszotokat előre is köszönöm!

2011. Április 12. - 14:12:43
Válasz #6
Nem elérhető

Baluka


Sziasztok

Nektek mi a véleményetek vagy találkozott már vagy használta e már valamelyikőtök ezt a stanazololt ami az alábbi link alatt vann:
http://www.sterydy.biz/sterydy/Stanozolol_Greater.html

Válaszotokat előre is köszönöm!


Szia!

Én régen használtam ezt a fajtát, minden másnap 1 ampullát szúrtam plusz mellé szedtem még napi 30 mg szemes stanozololt is. Nekem bevált, szépen formásodtam, szálkásodtam tőle.

2011. Május 07. - 21:10:13
Válasz #7
Nem elérhető

pufibá


Sziasztok!
Ismeri valaki közületek vagy használte e már valaki ezt a stanazolt! Mi a véleményetek??

http://www.sterydy.biz/sterydy/Stanozolol_Greater.html

2011. Május 07. - 21:10:13
Válasz #8
Nem elérhető

pufibá


Akkor azt hozta amit elvártál? Én elődte a LAPharma piros kupakosát szúrtam! Nekem az is bevállt de most a srác ilyet hozott! Szerinted érdemes ezzel nyomni egy kúrát akkor?

2011. Június 15. - 13:27:12
Válasz #9
Nem elérhető

dr.marcus


Sziasztok !

137 kg. zsírtorta vagyok, fogynom kéne, kb 40-et. Régebben sportoltam aktívan, de az elmúlt 6 évben feljött rám egy kevéske plusz...
A diétát csirkerizzsel és edzéssel gondoltam el, ehhez kérnék segítséget :

A kajám :( napi 6-7 részre osztva)  <:-)

csirkecsöcs 500 gr.
hal (pl. busa, de ha nyerek a lottón akkor lazac) 500 gr.
zab (nyilván reggelire) 50 gr
rizs : 210 gr.
Cottage Cheese :(lehet, hogy nem kéne)  200 gr.
valamilyen izolátum-koncentrátum, elosztva reggel-edzés előtt-után- este (jelenleg twinlab 100% whey fuel) 175 gr.
BCAA, L-GLUTAMIN, valamilyen multi szokás szerint
L-CARNITIN (napi 2500 gr) AEROB ELŐTT

Namost EZ ÍGY JÓ, vagy ki mit tenne hozzá, venne el....? ? ?  :-<
(megmondom az őszintét, baromira sajnálom tápkiegekre a pénzt, mert csóró vagyok, de legalábbis nem kőgazdag)


Az edzéssel gondom van, pontosabban az edzéstervvel....mikor legyen az aerob és MI LEGYEN a súlyzós ? Reggel otthon tudnék tekerni a szobacangán, előtte nyomnám a carnitint. DU tudnék menni súlyzózni, heti 3-4x. (többször is, csak túledzeném puhos testem). Vagy fallosz vagyok, ha du. csinálok egy 40 perces aerobot és utána teljes testes súlyzósat ?

Mivel korábban nem testépítettem, nem nagyon van tapasztalatom az edzéstervre sem, gondolom fogyásnál az elején teljes testet kell zúzni, nem osztottat kell csinálni. Viszont milyen alapgyakorlatokkal mennyit...?

Előre is köszönöm Mindenki segítségét, és ha nem fogyok villámgyorsan  Łł= csinálok egy winyó-spiró kúrát....de lehet az sem segítene..... @-o

Ja igen, majdnem elfelejtettem...ezek a termogenetikus zsírégetők érnek valamit....? Konkrétabban érnek annyit, mint amennyiért meg lehet venni...? pl. adipokil.

Üdv  ***))


2023. Január 27. - 18:54:49
Válasz #10
Nem elérhető

Gábor77


Januárral elindult a diétám, de egybe esett a cucc elvételével is. Most csak heti 0.5ml teszto.ena megy. Kérdésem az lenne hogy ennyi elég lesz az izomtömeg megőrzésére, vagy tegyek még rá kicsit. Mindenképp szeretném a kémiát 3 hónapig a lehető leg alapabb szintan tartani. Eddig a tervek szerint alakul. Heti 1kg megy el vagy egy kicsit felette.

2023. Január 27. - 19:10:08
Válasz #11
Nem elérhető

kemi


Januárral elindult a diétám, de egybe esett a cucc elvételével is. Most csak heti 0.5ml teszto.ena megy. Kérdésem az lenne hogy ennyi elég lesz az izomtömeg megőrzésére, vagy tegyek még rá kicsit. Mindenképp szeretném a kémiát 3 hónapig a lehető leg alapabb szintan tartani. Eddig a tervek szerint alakul. Heti 1kg megy el vagy egy kicsit felette.

+ tren, az megtart mindent is 😀 amúgy szerintem nem érdemes diétát kezdeni lecsökkentett mennyiséggel. Nem is tudni mennyi van benne... figyeld majd a labort. Nekem pár hét lecsökkentett dózis után 30 körül volt a tesztó (0.3ml -> 0.1ml EoD)

2023. Január 27. - 20:40:12
Válasz #12
Nem elérhető

Gábor77


Januárral elindult a diétám, de egybe esett a cucc elvételével is. Most csak heti 0.5ml teszto.ena megy. Kérdésem az lenne hogy ennyi elég lesz az izomtömeg megőrzésére, vagy tegyek még rá kicsit. Mindenképp szeretném a kémiát 3 hónapig a lehető leg alapabb szintan tartani. Eddig a tervek szerint alakul. Heti 1kg megy el vagy egy kicsit felette.

+ tren, az megtart mindent is 😀 amúgy szerintem nem érdemes diétát kezdeni lecsökkentett mennyiséggel. Nem is tudni mennyi van benne... figyeld majd a labort. Nekem pár hét lecsökkentett dózis után 30 körül volt a tesztó (0.3ml -> 0.1ml EoD)
30 alá inkább 25 körül szeretném a tesztoszintet belőni. Ez már kellett mert éreztem hogy kicsit hosszúra nyúlott a normálnál lényegesen magasabb hormonszint tartás és igazából nem jutottam előrébb. A vérnyomásom elszált szarul aludtam gyskorlatilag nem aludtam. Most egy hónap után hosszú idő úta először tudok 7-8 órát aludni vérnyomásom beállt 128/88–ra. Áprilisig de lehet májusig csak az izom megtartásához szükséges és a jó szexuális aktivitáshoz elegendő minimumot szeretném tolni. Amit használok teszto ,az labor után fullos beltartalommsl bír. Most 4 hete már hogy a 0.5ml megy jövő héten lesz egy labor. Ezzel a mennyiséggel a mindennapi élet teljesen rendben van minden szinten.

2023. Február 01. - 17:22:43
Válasz #13
Nem elérhető

Logan


Januárral elindult a diétám, de egybe esett a cucc elvételével is. Most csak heti 0.5ml teszto.ena megy. Kérdésem az lenne hogy ennyi elég lesz az izomtömeg megőrzésére, vagy tegyek még rá kicsit. Mindenképp szeretném a kémiát 3 hónapig a lehető leg alapabb szintan tartani. Eddig a tervek szerint alakul. Heti 1kg megy el vagy egy kicsit felette.

+ tren, az megtart mindent is 😀 amúgy szerintem nem érdemes diétát kezdeni lecsökkentett mennyiséggel. Nem is tudni mennyi van benne... figyeld majd a labort. Nekem pár hét lecsökkentett dózis után 30 körül volt a tesztó (0.3ml -> 0.1ml EoD)
30 alá inkább 25 körül szeretném a tesztoszintet belőni. Ez már kellett mert éreztem hogy kicsit hosszúra nyúlott a normálnál lényegesen magasabb hormonszint tartás és igazából nem jutottam előrébb. A vérnyomásom elszált szarul aludtam gyskorlatilag nem aludtam. Most egy hónap után hosszú idő úta először tudok 7-8 órát aludni vérnyomásom beállt 128/88–ra. Áprilisig de lehet májusig csak az izom megtartásához szükséges és a jó szexuális aktivitáshoz elegendő minimumot szeretném tolni. Amit használok teszto ,az labor után fullos beltartalommsl bír. Most 4 hete már hogy a 0.5ml megy jövő héten lesz egy labor. Ezzel a mennyiséggel a mindennapi élet teljesen rendben van minden szinten.

Ha ez a mennyiséggel jól érzed magad működik minden, vérnyomás alvas rendbe akkor én ezen a dózison pihennék hgynam a testem rendbe jönni. Kell az is…

2023. Március 30. - 10:15:34
Válasz #14
Nem elérhető

Izmos11


 #:-)Én mondjuk kicsit másképp csinálnám! Test.prop.100-0,3ml minden nap kezdésnek......ezt felvinném max 0,4ml/nap(ha jó a cucc akkor elég)Stana helyett Masteron propionat(minden másnap)300-400mg max/hét,és ha már kész a forma akkor mehetne a Clenbuterol(de hobbi szinten kihagynám)!!  =/+'