2024. Május 09. - 08:30:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Pattanasos hat kezelese  (Megtekintve 19718 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. November 24. - 11:04:54
Megtekintve 19718 alkalommal
Nem elérhető

dingo


Udv mindenkinek uj vagyok a forumon de regota kovetem es nagyon erdekes .Sajnos ekezetem nincs a billntyuzeten bocsi .A tema amit feldobnak lehet hogy volt mar de en nem talaltam rola semmi kezenfoghatot .A pattanasos hat kezelese .Amint tudjuk az egyik melekhatas a pattanasos hat .Velemenyt szertnek kerni kinek mi a tapasztalata.Mitol lett neked ?Hogyan kezelted? Eltunt e veglegesen ?Heges maradt e?Minden ami kapcsolodik vagy nem johet .Szerintem erdemes errol beszelni es megosztani a tapasztalatokat segithet sok mindenkinek. Hozzaszolasokat elore is koszonom  =/+''
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. November 24. - 12:30:16
Válasz #1
Nem elérhető

RsLeo


Szia! Pattanásban nagy szakértő vagyok...
Szolárium, B5 vitamin, Nizoral sampon. Utóbbit még nem próbáltam, külföldi fórumokon esküsznek rá.
Ha nem múlik el kúra után, lehet csinálni egy isotretinoin-kúrát, az biztosan elmulasztja.
És kibaszott szerencsés vagy, hogy a hátad az "áldozat", nekem az arcom meg a homlokom.

2011. November 24. - 12:43:26
Válasz #2
Nem elérhető

Maszat


Nekem a kúrák végére mindig tiszta pattanás a hátam. Nem is igazán pattanás, inkább ilyen kis kiütések, persze 1-2 begyullad mondjuk. A karomon, meg a vállamon szokott még lenni, arcomat elkerülik, pedig 16-17évesen televoltam. Nem is nagyon szoktam törődni vele, csak szoli.

Viszont amikor nyomtam decát...na az durva volt. Az rohadt undorító volt. Hatalmas, mély, kinyomhatatlan hegyek jöttek rám, amivel kb fél évig kűzdöttem még kúra után. Soha többet nem nyomok decát, az 1 nagy szar. Azután a kúra után másfél évig nem nyomtam semmit, annyira elegem lett belőle, a kúra után 1évvel libidó problémák jöttek, meg gyno. LE A NANDROLONNAL!  :-/-
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 24. - 12:46:54
Válasz #3
Nem elérhető

hopika


LE A NANDROLONNAL!
Nekem mást mondott a haverom a nandrolonról...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. November 24. - 13:15:26
Válasz #4
Nem elérhető

Maszat


LE A NANDROLONNAL!
Nekem mást mondott a haverom a nandrolonról...

Valakinek nagy a vádlija, valakinek meg kicsi... mások vagyunk, mindenesetre a nandrolone progeszteronos mellékhatásainak 100%ban megfelelt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 24. - 13:16:41
Válasz #5
Nem elérhető

RsLeo


Hopika: nem vagy érzékeny a progeszteronra. Nekem is hasonló tünetek jöttek a nandrolontól, még beszéltük is anno Maszattal.

2011. November 24. - 13:43:24
Válasz #6
Nem elérhető

hopika


Hopika: nem vagy érzékeny a progeszteronra. Nekem is hasonló tünetek jöttek a nandrolontól, még beszéltük is anno Maszattal.
Én nem magamról beszéltem - nekem nagy a vádlim.
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. November 24. - 15:16:18
Válasz #7
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. November 24. - 15:29:06
Válasz #8

Mars

Vendég
Érdekes téma ez.Úgy néz ki minden ember másképp reagál a dolgokra.Nálam például kúra alatt nemigazán jön pattanás,se hajhullás.Viszont a kúra abbahagyása után mindkettő előjön.Nem tudom másnál is van ilyen?

2011. November 24. - 15:34:03
Válasz #9
Nem elérhető

Jordan


Érdekes téma ez.Úgy néz ki minden ember másképp reagál a dolgokra.Nálam például kúra alatt nemigazán jön pattanás,se hajhullás.Viszont a kúra abbahagyása után mindkettő előjön.Nem tudom másnál is van ilyen?


Hatalmas, mély, kinyomhatatlan hegyek jöttek rám, amivel kb fél évig kűzdöttem még kúra után.


 :)

Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. November 24. - 17:10:14
Válasz #10
Nem elérhető

dingo


Koszi mindenkinek a hozzaszolasokat  ****:))) En a kuramat Oxymetholone 50 mg mal kezdtem napi 2 vel 4 hetig es a masodik hettol jott ra az Omnadren250 de csak heti 2 ml hetfo es csutortok kb az oxymetholone 3. hetetol kezdtem pottyosodni a hatamon eleg apro kis piros inkabb hegek mint nagy gennyes gumok hala istennek .De megjott kozbe a Provironom is  es szedegetem napi 2 .Es kezdtem a szolariumot is remelem csak mullani fog .Vitaminnak az Animal pak szerintetek eleg e vagy meg ebben az esetben ajanlott az extra B vitamin amit irtatok?
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. November 24. - 17:10:14
Válasz #11
Nem elérhető

dingo


RsLeo ****:)))))) koszi a tippeket szolarium megvolt mara es megvettem a Nizoral-t is meg van es azt irja hogy 2-4 hetig kell hasznalni 3-4 naponta behabositani fenthagyni 3-5 percig es lemosni .Ez egy kis 60ml es uveg aszt irja 3 honapig eleg de ez mondjuk fejbor kezelesere van kitalalva ugyhogy valoszinu nem 3 honap es nem csak 3-4 naponta hanem 2 naponta gondoltam hogy megprobalom kozbe nyomom a szolit .Minden esetre leirom a tapasztalataimat a kozeljovoben hatha valakit erdekel es segit .
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. November 25. - 09:17:08
Válasz #12
Nem elérhető

RsLeo


Nizoralt minden edzes utan hasznald szerintem, a tapasztalatokra en majd kivancsi lennek.

2011. November 27. - 14:32:31
Válasz #13
Nem elérhető

dingo


Meg korai mondani barmit is de ugy nez ki hogy csak jo lessz ez.
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Május 26. - 08:47:00
Válasz #14
Nem elérhető

liliomvirág


 ?:-/   Sziasztok!
Nekem egyik napról a másikra csúnya gyulladt göbök meg miteszerek-s abból később pattanások lettek. Viszkettek fájtak és csak enyhített a dolgon a szolárium, igazából nem segítség. Orvoshoz nem mentem el, de található mindenféle krém meg kence fodrászkellék boltokban is! Én kipróbáltam a DERMOFIL pasztát (zsíros szebóreás, pattanásos bőr kezelésére)  Lehúzta a gyulladásokat másr nem viszket és csillapította az elburjánzásukat. Bátran ajánlom mindenkinek!!!!