2024. Május 09. - 08:36:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szeroidok hatasai a valosagban (Nem! a beteg gyereked lessz ,buzi leszel okostol  (Megtekintve 22132 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. November 25. - 23:42:11
Megtekintve 22132 alkalommal
Nem elérhető

dingo


Gondolom mindenki hallotta mar a kovetkezot KOKSZOLSZ :Buzi leszel.Nem lehet majd gyereked.Beteg gyereked lessz.Ugy is lemegy az egesz ha abbahagyog.es stb.Azt senkinek nem kell mondania hogy alltalaba azek az okoskodasok olyan emberektol hangzanak el akik nem tudnak semmit a szteroidokrol.Soha nem jartak terembe es meg csak a kornyezetuk be sincs olyan akinek koze lett volna az egeszhez valaha. Szoval ebben a temaban el lehet mondani a TE igazad a sajat velemenyeteket a sajat torteneteteket.Mert a szeroidok negativ hatasa  az oroklesre nincs bizonyitva igaz az ellenkezo fele semm. Tehat ezert ez egy nyitott tema mert ilyen jellegu kutatasokba,felmeresekbe nem surun lehet belefutni .En 8-10 eve lattam egy musort errol amit amerikai tudosok vegeztek es azok szerint semmi hatasa nincs a maj es vese libido stb kivul .Tehat agydaganatot nem valoszinu hogy a szteroidok okoznak majd neked .Ez a forum azert is jo mert sok nagy tapasztalattal rendelkezo ember van rajta es ok talan tudnak errol irni .Pl mire gondolok 15 eve kokszolok es van 3 egeszseges fiam es 3-5-7 evesek. Pl valasz a kerdesre A baratnom terhes en meg toltam a Decat mar regota most mi legyen?  Gondolom mindenki hallotta mar es talakozott mar ezekkel a dolgokkal .En szemely szerint hozzavetolegessen sok emberket ismerek aki szedeget es szurogat de csak egyszer lattam egy problemat .Egy hazasparrol van szo ahol a no is testot szurt mar regota en amikor lattam oket 4 gyerekuk volt ez egyik sajnos szellemi fogyatekos ami betudhato sok mindennek .De itt a no is es a ferfi is versenyzo es 4 szep gyerkocbol 3 egeszseges eros sportol.Ebben a topikban a te torteneted kap helyet . :-< Vegre olyan emberek beszeljenek rola akik probatak csinaljak igy elnek stb Remelem erdekesnek talajatok majd es megosszatok a tapasztalaitokat !!!!
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. November 27. - 11:20:08
Válasz #1
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hja........tulajdonképpen szívesen meghallgatnánk egy-két sztorit, mert ugyebár van sok szteroidos topic, de ott csak magukról az anyagokról esik szó legtöbbször, meg persze megy egymás oltása  ;D.............alkilálás mi  ;D?

Azonban nem sokan mesélnének erről részletekbe menően........bár szerintem az edzésnek és szteroid használatnak még mindig több értelme van, mint inni, meg drogozni, az előzőnek van valami célja ( felépíted magad  =/+', sport teljesítményt fokozol ), az utóbbi csak önpusztítás, semmi más, pillanatnyi örömök megélése, hajszolása..........bár sajnos néha az is kell, hogy kicsit ki tudd kapcsolni magad, mert szerintem egyikőnknek sem fenékig tejfel az élete.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 27. - 11:37:30
Válasz #2
Nem elérhető

dingo


Vegre valakiiii!!!! ****:)))))) Szerintem ha valaki kemenyen sportol a szteroidok csak tokeletesitesre szolgalnak hogy kihozd a legtobbet magadbol. Kemeny munka nelkul a koksz sem hoz semmi nagy durranast szoval nagyon kemeny munkat fektetnek emberek bele az edzesbe  es csak segit tulepni a korlatokat .Persze en nem nepszerusiteni szertnem a hasznalatat mindenki csinal amit akar csak az eloiteleteket utalom .
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. November 27. - 12:18:38
Válasz #3
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Vegre valakiiii!!!! ****:)))))) Szerintem ha valaki kemenyen sportol a szteroidok csak tokeletesitesre szolgalnak hogy kihozd a legtobbet magadbol. Kemeny munka nelkul a koksz sem hoz semmi nagy durranast szoval nagyon kemeny munkat fektetnek emberek bele az edzesbe  es csak segit tulepni a korlatokat .Persze en nem nepszerusiteni szertnem a hasznalatat mindenki csinal amit akar csak az eloiteleteket utalom .
Nem is kell népszerűsíteni  ;), mert így is elég népszerűek  :). Ellenben túl sok ember használja őket, mindenféle hozzáértés, rálátás nélkül, megfelelő táplálkozás, illetve táplálékkiegészítés nélkül. Ráadásul sokan úgy használják őket, hogy szükségük sem lenne rá..........nem sportolók, élsportolók, nem edzők, nem testőrök, katonák stb.......ahova tényleg kell az extra fizikum. Ráadásul csodát várnak tőle, úgy, hogy még azt sem tudják mi a glutamin, hogy talán több fehérjét kellene enni/ inni  :-oD, ha már szteroidokat használnak. Hidd el nagy ám a sötétség  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 27. - 12:41:24
Válasz #4
Nem elérhető

dingo


Es igen ez a lenyege talan ennek a topiknak hogy ne csak arcoskodjon mindenki hogy mennyi a stana meg a szuszta.Oktatas, mert amig hamisitvanyokat tomkodnek, szurkalnak magukba az emberek es persze, hogy a hatas is mas mint a vart.Es igen a lenyeg az az hogy KI es HOGYANhasznal MIT MIVEL a taplalek a taplalek kiegeszitok az edzes a pihenes az eletvitel stb.Es talan itt jon be a peldamutatas az embereknek a nagy oregeknek hogy lehet ezt esszel is csinalni okosan .Es ezert lenne jo ha elmondana a szemelyes tapasztalataikat az emberek hogy bizony e mogott kemeny munka van am !!! =/+' Meg hogy a sok tevhit ,amit nem hozzaerto emberek terjezgetnek vagy uzleti megfontolasbol tapkieg cegek eloszoljon .
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. November 27. - 14:42:59
Válasz #5
Nem elérhető

Jordan


Nincs szándékomban megbántani senkit, tényleg..... De ennek semmi értelme. Óriási felelőtlenség lenne bármit is leírni ide. Bármit is mondana az ember, úgysem tartaná be senki :) Főleg így neten keresztül :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. November 27. - 14:48:50
Válasz #6
Nem elérhető

hopika


Nincs szándékomban megbántani senkit, tényleg..... De ennek semmi értelme. Óriási felelőtlenség lenne bármit is leírni ide. Bármit is mondana az ember, úgysem tartaná be senki :) Főleg így neten keresztül :)
Nem akartam hozzászólni,de Jordan  ****:))))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. November 27. - 15:16:34
Válasz #7
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezért is írtam, hogy senki sem beszélne erről szívesen, főleg úgy, hogy a nevét is adja hozzá.........
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 27. - 17:15:16
Válasz #8
Nem elérhető

dingo


Koszonom a hozzaszolasokat sok mindent elmond .Szivessen feltoltenek egy erdekes videot a temarol de csak angolul van meg ha valakit erdekel ????????
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. November 27. - 17:19:45
Válasz #9
Nem elérhető

Maszat


Az ismeretségemből 10emberből 10 hiúságból koxol! Saját magamat is beleértve. Nem sok különbség van köztünk, és az alkoholisták-drogosok között. Önpusztítást végzünk, pillanatnyi örömökért. Rövid ideig tartó, mesterséges plusz miatt.

Pattanásos a hátam tőle, jóindulatú daganat van a mellembe, néha fájnak a veséim, kihullott 1 rakás hajam(ami mondjuk valószínűleg amúgy is kihullott volna idővel), voltak libidó gondjaim. Ezek ellenére nem bántam meg, és ugyan úgy nekiállnék.

sok örömet okozott a maga módján, kaptam meg olyan csajokat akiket a szteroidok okozta önbizalom-izom növekedés miatt lehet,h nem. Az élet minden területén több az önbizalmam, jobban érzem magam a saját bőrömbe, fittebb vagyok és kanosabb.  Ezt adjátok össze.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 27. - 17:27:14
Válasz #10
Nem elérhető

dingo


ENNYI!!! :-)!   Csak lehet errol beszelni !! Ez a forum azert jo hogy hozzaszolsz ha akarsz es nem ha nem!!!
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. November 27. - 17:46:31
Válasz #11
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. November 27. - 17:50:08
Válasz #12
Nem elérhető

Maszat


Engem érdekelne.

szerintem jó ez a topic. Lehet arról beszélgetni,h megfelelő odafigyeléssel, a megfelelően megtervezett kúrákkal mennyire biztonságosan lehet ezt csinálni, ezek ellenére azért van ennek árnyoldala is, a bizonytalan kezdőknek nagyobb rálátásuk lehet a témával kapcsolatban.

Hiába olvastam tényleg nagyon sokat a dolgok után, több hónapra gondolok. Ha 1 bizonyos oldalon olyanokat tanácsoltak,h levezetésnek proviront kell nyomni a HCG-k után :)  ...és ezt a helyi nagyokos tanácsolta...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 27. - 19:20:31
Válasz #13
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 27. - 20:32:50
Válasz #14
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)