2024. Április 27. - 11:25:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Stanazolol  (Megtekintve 58205 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Április 06. - 15:18:33
Válasz #15
Nem elérhető

try2bebig


Efitmaster:

tesztoszteronhoz pl miért kell felvezetés? Más injektálható cuccokról sem hallottam, hogy nagyon kellene, max a nagyon gyorsaknál, amiknél komoly mellékhatások lehetnek, pl tren ace, azért, hogy lássa a használója, hogy hogyan reagál rá.

Na szerinted miért kellene külsőleg bevitt, "szervezetidegen", "szintetikusan előállított", hormonokhoz egy emberi szervezetnek felvezetés és levezetés? Attól mert mucsaröcsögén, és a "világvégefaluban" nem szokás a tesztoszteront normálisan, gyógyszerészeti szerként használni, attól még vannak bizonyos általánosan elfogadott protokollok gyógyszerészeti hatóanyagok adagolásánál egy emberi szervezet számára.

Nem sajtospogácsáról beszélünk itt gyerekek értsétek már meg. Ez csak egyszerű tesztoszteron, mi? Semmi komoly. Ember, érted te hogy miről beszélsz, most komolyan?

Hogy lássa a használója, hogy hogyan reagál rá??? Ne vicceljetek már, kérlek szépen...

Ok, nagyon ügyes vagy, értesz a szteroidokhoz. Mire mész vele?:)

Ha már ennyire nagyképű voltál...

Hidd el, nem akartalak megsérteni, és nem az volt a célom, hogy nagyképű legyek, mert semmi okom rá, főleg szinte még gyerekek között...
Jobb ha csak tényleg világosabb lesz az emberek fejében, akik errefelé olvassák ezeket a témákat...szóval ne vedd magadra a dolgot...

Korrekt, szerkeszteni sajna nem tudok. :)

2012. Április 06. - 15:23:40
Válasz #16
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster:

tesztoszteronhoz pl miért kell felvezetés? Más injektálható cuccokról sem hallottam, hogy nagyon kellene, max a nagyon gyorsaknál, amiknél komoly mellékhatások lehetnek, pl tren ace, azért, hogy lássa a használója, hogy hogyan reagál rá.

Na szerinted miért kellene külsőleg bevitt, "szervezetidegen", "szintetikusan előállított", hormonokhoz egy emberi szervezetnek felvezetés és levezetés? Attól mert mucsaröcsögén, és a "világvégefaluban" nem szokás a tesztoszteront normálisan, gyógyszerészeti szerként használni, attól még vannak bizonyos általánosan elfogadott protokollok gyógyszerészeti hatóanyagok adagolásánál egy emberi szervezet számára.

Nem sajtospogácsáról beszélünk itt gyerekek értsétek már meg. Ez csak egyszerű tesztoszteron, mi? Semmi komoly. Ember, érted te hogy miről beszélsz, most komolyan?

Hogy lássa a használója, hogy hogyan reagál rá??? Ne vicceljetek már, kérlek szépen...

Ok, nagyon ügyes vagy, értesz a szteroidokhoz. Mire mész vele?:)

Ha már ennyire nagyképű voltál...

Hidd el, nem akartalak megsérteni, és nem az volt a célom, hogy nagyképű legyek, mert semmi okom rá, főleg szinte még gyerekek között...
Jobb ha csak tényleg világosabb lesz az emberek fejében, akik errefelé olvassák ezeket a témákat...szóval ne vedd magadra a dolgot...

Korrekt, szerkeszteni sajna nem tudok. :)

 ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 06. - 19:08:14
Válasz #17
Nem elérhető

Jordan


A tudás átok  ;D ;D ;D

"Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa"  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 06. - 19:51:27
Válasz #18
Nem elérhető

kemi


A tudás átok  ;D ;D ;D

"Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa"  :D

:DDD

maszat is szokott felvezetni, mindjárt dupla adaggal, szerintem az a "sanánál" is jó :D

2012. Április 06. - 19:57:28
Válasz #19
Nem elérhető

Maszat


A tudás átok  ;D ;D ;D

"Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa"  :D

:DDD

maszat is szokott felvezetni, mindjárt dupla adaggal, szerintem az a "sanánál" is jó :D

"Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk milyen messzire mehetünk!"  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 06. - 21:24:35
Válasz #20
Nem elérhető

Testosteron88


Mindenki tud rizsazni de ertelmes segitseget egyik profi szteroidmokustol sem kaptam.koszonom a segitseget

2012. Április 06. - 21:28:25
Válasz #21
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A tudás átok  ;D ;D ;D

"Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa"  :D

:DDD

maszat is szokott felvezetni, mindjárt dupla adaggal, szerintem az a "sanánál" is jó :D

"Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk milyen messzire mehetünk!"  ;D

Basszus, átnevezzük az oldalt filozófia.hu -ra mostmár  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 06. - 22:07:30
Válasz #22
Nem elérhető

kemi


Mindenki tud rizsazni de ertelmes segitseget egyik profi szteroidmokustol sem kaptam.koszonom a segitseget

azt hiszem, hogy rossz helyen kérsz segítséget

annyit segítek, hogy nem jó, olvass utána a táplálkozásnak és a szteroidoknak is, amúgy az sem biztos, hogy az van benne amit vettél

2012. Április 06. - 22:19:43
Válasz #23
Nem elérhető

Jordan


Mókusok!!!  ;D Ez amúgy tetszik.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 07. - 01:02:45
Válasz #24
Nem elérhető

Maszat


A tudás átok  ;D ;D ;D

"Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa"  :D

:DDD

maszat is szokott felvezetni, mindjárt dupla adaggal, szerintem az a "sanánál" is jó :D

"Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk milyen messzire mehetünk!"  ;D

Basszus, átnevezzük az oldalt filozófia.hu -ra mostmár  ;D

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni"    egyik kedvenc idézetem lett... ;D   talán mert végigkíséri az életem az állandó kockázatvállalás...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 07. - 01:05:42
Válasz #25
Nem elérhető

Maszat


mondjuk ez se rossz  ;D   "Mind1 bazmeg, csak nagy koporsó keljen!"  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 07. - 09:03:49
Válasz #26
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A tudás átok  ;D ;D ;D

"Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa"  :D

:DDD

maszat is szokott felvezetni, mindjárt dupla adaggal, szerintem az a "sanánál" is jó :D

"Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk milyen messzire mehetünk!"  ;D

Basszus, átnevezzük az oldalt filozófia.hu -ra mostmár  ;D

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni"    egyik kedvenc idézetem lett... ;D   talán mert végigkíséri az életem az állandó kockázatvállalás...

Maszat akkor te nem sorozatgyilkos vagy, hanem sorozatvállalkozó mint én...  ;D O0

"Alakítsd a bukásokat sikerré. A bátortalanság és a bukás a sikerhez vezető út két legbiztosabb mérföldköve" Dale Carnegie
"Mégha arcra is esel, még akkor is előre haladsz." Victor Kiam
"Várd a problémákat és edd meg őket reggelire" Alfred A. Montapert

 8)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 07. - 10:58:00
Válasz #27
Nem elérhető

Maszat


Jó, azért nem kell nyálba átmenni!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 07. - 11:17:47
Válasz #28
Nem elérhető

Maszat


stanAzolol... még mindig nem fér a fejembe  ;D  topic cím. FUCKYEAH!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 07. - 11:22:35
Válasz #29
Nem elérhető

Jordan


Nálunk a teremben egy dagi "Anabolic 50"-et használ  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)